Μόνο για άτομα 18+. Ο τζόγος μπορεί να προκαλέσει εθισμό – Παίζετε υπεύθυνα.

Slot της Relax Gaming

Mega Heist

RTP
96,19%
Μεταβλητότητα
Πολύ υψηλή
Μέγιστο κέρδος
16.591x

Το online slot Mega Heist της Relax Gaming κυκλοφόρησε το 2023. Παίζεται σε πλέγμα 5 τροχών. Κύριο χαρακτηριστικό: πολλαπλασιαστές. Με μια ματιά: RTP 96,19%, πολύ υψηλή μεταβλητότητα και μέγιστο κέρδος 16.591x το ποντάρισμα. Θέμα: έγκλημα. Διατίθεται επίσημη δωρεάν έκδοση demo.

Παίξτε στο Aurivo Casino (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

Διαθέτει παιχνίδια της Relax Gaming · ελέγξτε ότι το Mega Heist υπάρχει στο lobby στη χώρα σας.

18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

Βασικοί όροι

18+. Μόνο για νέους πελάτες. Ελάχιστη κατάθεση 20 $. Απαίτηση στοιχηματισμού 30x στο μπόνους. Μέγιστο ποντάρισμα 5 $ κατά τον στοιχηματισμό. Δωρεάν περιστροφές στο Book of Dead με αξία 0,20 $ ανά περιστροφή. Οι περιστροφές πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Η προσφορά ισχύει 30 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

Προστέθηκε 206 slots της Relax Gaming
Slot Mega Heist της Relax Gaming

Σύντομη απάντηση

Το Mega Heist είναι slot της Relax Gaming (2023) με RTP 96,19%, πολύ υψηλή μεταβλητότητα και μέγιστο κέρδος 16.591x. Πληρωμές: τρόποι κέρδους. Χαρακτηριστικά: πολλαπλασιαστές. Διατίθεται επίσημο δωρεάν demo. Το RTP μπορεί να διαφέρει ανά καζίνο.

Βασικά χαρακτηριστικά

RTP
96,19%
Μεταβλητότητα
Πολύ υψηλή
Συχνότητα κερδών
20,07% (περίπου 1 στις 5,0 περιστροφές)
Μέγιστο κέρδος
16.591x
Πλέγμα
5 τροχοί
Πληρωμές
Τρόποι κέρδους
Κυκλοφόρησε
9 Μαΐου 2023
Εύρος πονταρίσματος
0,10 $–50 $
Τζάκποτ
Κανένα

Καζίνο με παιχνίδια της Relax Gaming

  • Aurivo Casino100% έως 1.000 $ + 200 δωρεάν περιστροφές30x στο μπόνουςΔιαθέτει παιχνίδια της Relax Gaming
    Παίξτε στο Aurivo Casino (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    18+. Μόνο για νέους πελάτες. Ελάχιστη κατάθεση 20 $. Απαίτηση στοιχηματισμού 30x στο μπόνους. Μέγιστο ποντάρισμα 5 $ κατά τον στοιχηματισμό. Δωρεάν περιστροφές στο Book of Dead με αξία 0,20 $ ανά περιστροφή. Οι περιστροφές πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Η προσφορά ισχύει 30 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

Ελέγξτε ότι το Mega Heist υπάρχει στο lobby στη χώρα σας.

Πόσο κοστίζει μία ώρα;

Θέματα:

Έγκλημα και ληστείες

Δωρεάν demo Μέλη

Δοκιμάστε το Mega Heist με εικονικά χρήματα πριν αποφασίσετε αν θα παίξετε με πραγματικά. Τα επίσημα demo της Relax Gaming είναι δωρεάν για τα μέλη του GambGenius.

Πρόσβαση μέλους – ο πλήρης οδηγός είναι ξεκλείδωτος

Πώς να παίξετε το Mega Heist (μόνο για μέλη)

Αντί για σταθερές γραμμές, τα ίδια σύμβολα σε διαδοχικούς τροχούς πληρώνουν σε οποιαδήποτε θέση, ξεκινώντας από τον αριστερότερο τροχό. Όσο περισσότερα ίδια σύμβολα υπάρχουν σε κάθε τροχό, τόσο περισσότεροι οι τρόποι με τους οποίους πληρώνει ο συνδυασμός.

Πλέγμα του Mega Heist: 5 τροχοί. Πληρωμές: τρόποι κέρδους.

  1. Ορίστε το ποντάρισμά σας. Επιλέξτε το συνολικό ποντάρισμα ανά περιστροφή από 0,10 $ έως 50 $. Τα κέρδη πληρώνονται ως πολλαπλάσια αυτού του πονταρίσματος.
  2. Ελέγξτε τον πίνακα πληρωμών. Ανοίξτε την οθόνη πληροφοριών του παιχνιδιού για να δείτε τι πληρώνει κάθε σύμβολο και τους ακριβείς κανόνες αυτής της έκδοσης.
  3. Γυρίστε τους τροχούς. Το αποτέλεσμα κάθε περιστροφής καθορίζεται από πιστοποιημένη γεννήτρια τυχαίων αριθμών, ανεξάρτητα από τις προηγούμενες περιστροφές.

Ο πλήρης οδηγός για το Mega Heist: πώς λειτουργούν τα κέρδη, 1 χαρακτηριστικό και 3 συμβουλές στρατηγικής

  • Το πλάνο πονταρίσματός σας: προϋπολογισμός 50 $ → περίπου 0,12 $ ανά περιστροφή (πολύ υψηλή μεταβλητότητα)
  • Πόσο κοστίζει ένα RTP 96,19% ανά 100 $ στοιχηματισμού: κατά μέσο όρο 3,81 $
  • Επεξήγηση 1 χαρακτηριστικού: πολλαπλασιαστές
  • Πλάνα πονταρίσματος για προϋπολογισμούς από 20 $ έως 250 $, ελεγμένα σε σχέση με το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,10 $
  • 4 slots με το ίδιο στιλ και υψηλότερο RTP (έως 98,1%)
  • Συμβουλές στρατηγικής και σχεδιασμός συνεδρίας για το Mega Heist

Δωρεάν · χωρίς κάρτα · μόνο για άτομα 18+

Δεν πωλούνται ποτέ · εξαγωγή ή διαγραφή ανά πάσα στιγμή · Τι παίρνουν τα μέλη;

Πώς λειτουργούν τα κέρδη (μόνο για μέλη)

Πόσο κοστίζει ένα RTP 96,19% ανά 100 $ στοιχηματισμού, το μέγιστο κέρδος 16.591x με ποντάρισμα 1 $

Το μεγαλύτερο έπαθλο έχει ανώτατο όριο 16.591x το ποντάρισμά σας. Σε περιστροφή των 1 $ αυτό σημαίνει 16.591 $· στα 0,20 $ σημαίνει 3.318,20 $. Όταν επιτευχθεί το όριο, ο γύρος συνήθως τελειώνει αμέσως.

Οι πολλαπλασιαστές εφαρμόζονται στα κέρδη τη στιγμή που εμφανίζονται· σε πολλά παιχνίδια αρκετοί πολλαπλασιαστές αθροίζονται ή πολλαπλασιάζονται μεταξύ τους, και από εκεί προέρχονται τα μεγαλύτερα κέρδη.

Τι σημαίνει RTP 96,19%

Αναμενόμενη επιστροφή = ποντάρισμα × 96,19%
Σε συνολικά πονταρίσματα 100 $, η μακροπρόθεσμη μέση απώλεια είναι 3,81 $

Το RTP είναι μακροπρόθεσμος μέσος όρος σε εκατομμύρια περιστροφές. Κάθε μεμονωμένη συνεδρία μπορεί να καταλήξει πολύ πάνω ή πολύ κάτω από αυτό, ειδικά σε ένα παιχνίδι με πολύ υψηλή μεταβλητότητα.

Η δημοσιευμένη συχνότητα κερδών είναι 20,07%, που σημαίνει ότι περίπου μία στις 5,0 περιστροφές επιστρέφει κάτι – αν και πολλά από αυτά τα κέρδη είναι μικρότερα από το ποντάρισμα.

Τα χαρακτηριστικά με απλά λόγια (μόνο για μέλη)

Επεξήγηση 1 χαρακτηριστικού: πολλαπλασιαστές

Πολλαπλασιαστές

Οι πολλαπλασιαστές αυξάνουν ένα κέρδος κατά έναν καθορισμένο συντελεστή, όπως 2x ή 10x. Μπορεί να συνδέονται με σύμβολα, να ισχύουν για ολόκληρη την περιστροφή ή να αυξάνονται κατά τη διάρκεια μιας λειτουργίας, και είναι από τους βασικούς παράγοντες πίσω από τα μεγαλύτερα κέρδη.

Συμβουλές στρατηγικής (μόνο για μέλη)

  • Προσαρμόστε το ποντάρισμα στη μεταβλητότητα. Η πολύ υψηλή μεταβλητότητα σημαίνει ότι οι περισσότερες περιστροφές χάνουν και ότι μεγάλο μέρος της επιστροφής προέρχεται από σπάνιες μεγάλες λειτουργίες. Αντιμετωπίστε το παιχνίδι ως ψυχαγωγία, με αυστηρό προϋπολογισμό και ποντάρισμα περίπου 0,5% του προϋπολογισμού της συνεδρίας ή λιγότερο. Ένας απλός κανόνας: να έχετε προϋπολογισμό για τουλάχιστον 400 περιστροφές, οπότε με προϋπολογισμό 50 $ προτείνεται ποντάρισμα περίπου 0,12 $.

2 ακόμη συμβουλές και σχεδιασμός συνεδρίας

  • Στοιχηματισμός μπόνους: με RTP 96,19%, η ολοκλήρωση στοιχηματισμού 1.000 $ κοστίζει κατά μέσο όρο περίπου 38,10 $. Ελέγξτε τους όρους του μπόνους, γιατί ορισμένα καζίνο εξαιρούν συγκεκριμένα παιχνίδια. Κάντε τους υπολογισμούς σας στον υπολογιστή στοιχηματισμού.
  • Ορίστε όρια πριν παίξετε. Αποφασίστε από πριν το όριο απωλειών και τη διάρκεια της συνεδρίας σας και σταματήστε όταν φτάσετε σε οποιοδήποτε από τα δύο. Κανένα μοτίβο ή σύστημα πονταρίσματος δεν αλλάζει το αποτέλεσμα μιας περιστροφής.

Περισσότερα για αυτό στους οδηγούς RTP και μεταβλητότητα στα slots και διαχείριση bankroll.

Ταιριάζει στον προϋπολογισμό σας; (μόνο για μέλη)

Πλάνα πονταρίσματος για προϋπολογισμούς από 20 $ έως 250 $, ελεγμένα σε σχέση με το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,10 $

Για πολύ υψηλή μεταβλητότητα προτείνουμε προϋπολογισμό τουλάχιστον 400 περιστροφών. Δείτε τι σημαίνει αυτό για το Mega Heist (πονταρίσματα από 0,10 $ έως 50 $, που είναι το μέγιστο ποντάρισμα).

Πλάνα πονταρίσματος για το Mega Heist
ΠροϋπολογισμόςΠοντάρισμα ανά περιστροφήΕύρος πονταρίσματοςΜέσο κόστος 400 περιστροφών
20 $0,05 $Κάτω από το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,10 $0,76 $
50 $0,12 $Ταιριάζει1,91 $
100 $0,25 $Ταιριάζει3,81 $
250 $0,62 $Ταιριάζει9,53 $

Πρόκειται μόνο για μέσους όρους: μια σύντομη συνεδρία μπορεί να καταλήξει πολύ πάνω ή πολύ κάτω από αυτούς. Ορίστε ένα όριο απωλειών πριν παίξετε.

Ίδιο στιλ, καλύτερο RTP (μόνο για μέλη)

4 slots με το ίδιο στιλ και υψηλότερο RTP (έως 98,1%)

Slots με τον ίδιο μηχανισμό (τρόποι κέρδους) και την ίδια μεταβλητότητα (πολύ υψηλή) με το Mega Heist, αλλά με υψηλότερο δημοσιευμένο RTP. Τα καζίνο μπορούν ωστόσο να χρησιμοποιούν χαμηλότερες εκδόσεις οποιουδήποτε από αυτά.

Ερωτήσεις

Συχνές ερωτήσεις

Ποιος έχει δημιουργήσει το Mega Heist;

Το Mega Heist έχει αναπτυχθεί από την Relax Gaming και κυκλοφόρησε το 2023.

Ποιο είναι το RTP του Mega Heist;

Το προεπιλεγμένο RTP του Mega Heist είναι 96,19%.

Έχει το Mega Heist υψηλή μεταβλητότητα;

Το Mega Heist έχει πολύ υψηλή μεταβλητότητα. Η πολύ υψηλή μεταβλητότητα σημαίνει ότι οι περισσότερες περιστροφές χάνουν και ότι μεγάλο μέρος της επιστροφής προέρχεται από σπάνιες μεγάλες λειτουργίες.

Ποιο είναι το μέγιστο κέρδος στο Mega Heist;

Το μέγιστο κέρδος στο Mega Heist είναι 16.591x το ποντάρισμά σας, δηλαδή 16.591 $ σε περιστροφή των 1 $.

Μπορώ να παίξω το Mega Heist δωρεάν;

Ναι. Τα μέλη του GambGenius μπορούν να παίξουν δωρεάν το επίσημο demo του Mega Heist από την Relax Gaming σε αυτή τη σελίδα. Χρησιμοποιεί μόνο εικονικά χρήματα, οπότε τα κέρδη του demo δεν εξαργυρώνονται, και απευθύνεται σε παίκτες ηλικίας 18 ετών και άνω.

Έχει το Mega Heist αγορά μπόνους;

Στις πηγές που ελέγξαμε δεν αναφέρεται αγορά μπόνους για το Mega Heist.

Πού μπορώ να παίξω το Mega Heist;

Παιχνίδια της Relax Gaming διαθέτει: Aurivo Casino. Ελέγξτε ότι το Mega Heist υπάρχει στο lobby στη χώρα σας πριν εγγραφείτε. 18+ · Νέοι πελάτες · Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. Η διαθεσιμότητα διαφέρει ανά χώρα.

Από πού προέρχονται αυτά τα δεδομένα

Πηγές των χαρακτηριστικών: τον ιστότοπο του ίδιου του παρόχου και 1 ανεξάρτητη βάση δεδομένων slots. Τα καζίνο μπορεί να χρησιμοποιούν εκδόσεις με χαμηλότερο RTP, γι’ αυτό ελέγχετε πάντα τους κανόνες του παιχνιδιού πριν παίξετε.

Γραφικά παιχνιδιού © Relax Gaming, εμφανίζονται για την αναγνώριση του παιχνιδιού.

Mega Heist · Aurivo Casino · 100% έως 1.000 $

Παίξτε στο Aurivo (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

Ο τζόγος πρέπει να παραμένει διασκέδαση

Ορίστε όρια καταθέσεων πριν παίξετε, μην κυνηγάτε ποτέ τις απώλειες και κάνετε τακτικά διαλείμματα. Αν ο τζόγος πάψει να είναι ευχάριστος, υπάρχει δωρεάν και εμπιστευτική βοήθεια 24/7.

Εργαλεία υπεύθυνου παιχνιδιού