Ainult 18+. Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust – Mängi vastutustundlikult.

NetEnt slot

Thrill Spin

RTP
95,9%
Volatiilsus
Keskmine

Thrill Spin on mängupakkuja NetEnt slot. Põhifunktsioon: tasuta keerutused. Põhinäitajad: RTP 95,9% ja keskmine volatiilsus. Teema: retrostiil.

Mängi: Aurivo Casino (avaneb uuel vahelehel)

NetEnt mängud olemas · kontrolli, kas Thrill Spin on sinu riigis mängude valikus.

18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Boonuse panustamisnõue 30x. Max panus 5 $. 30 päeva. 200 keerutust mängus Book of Dead, väärtus 0,20 $. Lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Kehtivad täielikud tingimused.

Peamised tingimused

18+. Ainult uutele klientidele. Minimaalne sissemakse 20 $. Panustamisnõue 30x boonusest. Maksimaalne panus nõude täitmise ajal 5 $. Tasuta keerutused mängus Book of Dead, keerutuse väärtus 0,20 $. Keerutused lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Pakkumine kehtib 30 päeva. Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

Loe täielikku juhendit
Lisatud 339 NetEnt slotti

Thrill Spin

RTP
95,9%
Volatiilsus
Keskmine
Max võit
Pole avaldatud

Kiire vastus

Thrill Spin on mängupakkuja NetEnt slot. Põhinäitajad: RTP 95,9% ja keskmine volatiilsus. Funktsioonid: tasuta keerutused. RTP võib kasiinoti erineda.

Peamised andmed

RTP
95,9%
Volatiilsus
Keskmine

Mängupakkuja pole avaldanud: maksimaalne võit, ruudustik, panuste vahemik, jackpot

Kasiinod, kus on NetEnt mängud

  • Aurivo Casino100% kuni 1000 $ + 200 tasuta keerutust30x boonusestNetEnt mängud olemas
    Mängi – Aurivo Casino (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Boonuse panustamisnõue 30x. Max panus 5 $. 30 päeva. 200 keerutust mängus Book of Dead, väärtus 0,20 $. Lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    18+. Ainult uutele klientidele. Minimaalne sissemakse 20 $. Panustamisnõue 30x boonusest. Maksimaalne panus nõude täitmise ajal 5 $. Tasuta keerutused mängus Book of Dead, keerutuse väärtus 0,20 $. Keerutused lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Pakkumine kehtib 30 päeva. Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

  • Kronos Royale200% kuni 2000 $ + 10% iganädalast raha tagasi40x boonusestNetEnt mängud olemas
    Mängi – Kronos Royale (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 50 $. Boonuse panustamisnõue 40x. Max panus 10 $. 60 päeva. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    18+. Ainult uutele klientidele. Minimaalne sissemakse 50 $. Panustamisnõue 40x boonusest. Maksimaalne panus nõude täitmise ajal 10 $. Raha tagasi: 10% kasiino netokaotustest igal nädalal (esmaspäevast pühapäevani), makstakse rahana ja ilma panustamisnõudeta igal esmaspäeval, kuni 500 $ nädalas. Pakkumine kehtib 60 päeva. Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

  • Lunaro100% kuni 300 $ + 100 tasuta keerutust25x boonusestNetEnt mängud olemas
    Mängi – Lunaro (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 10 $. Boonuse panustamisnõue 25x. Max panus 5 $. 30 päeva. 100 keerutust mängus Gates of Olympus, väärtus 0,20 $. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    18+. Ainult uutele klientidele. Minimaalne sissemakse 10 $. Panustamisnõue 25x boonusest. Maksimaalne panus nõude täitmise ajal 5 $. Tasuta keerutused mängus Gates of Olympus, keerutuse väärtus 0,20 $. Pakkumine kehtib 30 päeva. Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

Kontrolli, kas Thrill Spin on sinu riigis mängude valikus.

Kui palju maksab tund mängu?

Teemad:

Liikme juurdepääs – täielik juhend avatud

Kuidas mängida mängu Thrill Spin (ainult liikmetele)

See mäng kasutab oma võitude hindamise süsteemi. Kuidas kombinatsioonid täpselt moodustuvad, vaata mängusisesest väljamaksetabelist.

  1. Määra panus. Vali oma kogupanus keerutuse kohta. Võidud makstakse selle panuse kordsetena.
  2. Vaata väljamaksetabelit. Ava mängu infoekraan, et näha, kui palju iga sümbol maksab, ja selle versiooni täpseid reegleid.
  3. Keeruta. Iga keerutuse tulemuse määrab sertifitseeritud juhuslike arvude generaator, sõltumata eelmistest keerutustest.
  4. Käivita boonus. Tasuta keerutuste funktsiooni alustamiseks peab maanduma nõutav arv scatter-sümboleid.

Täielik Thrill Spin juhend: kuidas võidud tekivad, 1 funktsioon ja 3 strateegianõuannet

  • Sinu panuseplaan: eelarve 50 $ → umbes 0,25 $ keerutuse kohta (keskmine volatiilsus)
  • Mida RTP 95,9% maksab iga panustatud 100 $ kohta: keskmiselt 4,10 $
  • 1 funktsioon lahti seletatud: tasuta keerutused
  • Panuseplaanid eelarvetele 20 $ kuni 250 $
  • Strateegianõuanded ja sessiooni planeerija: Thrill Spin

Tasuta · kaarti pole vaja · ainult 18+

Andmeid ei müüda kunagi · ekspordi või kustuta igal ajal · Mida liikmed saavad?

Kuidas võidud tekivad (ainult liikmetele)

Mida RTP 95,9% maksab iga panustatud 100 $ kohta

Mida tähendab RTP 95,9%

Oodatav tagasimakse = panus × 95,9%
Panuste kogusumma 100 $ pealt on pikaajaline keskmine kaotus 4,10 $

RTP on pikaajaline keskmine miljonite keerutuste lõikes. Üksik mängusessioon võib lõppeda sellest kaugelt kõrgemal või madalamal, eriti mängu puhul, mille volatiilsus on keskmine volatiilsus.

Funktsioonid lahti seletatud (ainult liikmetele)

1 funktsioon lahti seletatud: tasuta keerutused

Tasuta keerutused

Boonusvoor keerutustega, mis ei maksa sinu saldost midagi; tavaliselt käivitub see, kui rullidele maandub kolm või enam scatter-sümbolit. Vooru ajal saadud võidud lisatakse saldole ja paljudes mängudes saab lisakeerutusi uuesti käivitada.

Strateegianõuanded (ainult liikmetele)

  • Vali panus vastavalt volatiilsusele. Keskmine volatiilsus tasakaalustab võidusagedust ja võidu suurust. Funktsioonide vahel on oodata kuivi perioode, kuid mitte äärmuslikke kõikumisi. Lihtne reegel: võta kaasa eelarve vähemalt 200 keerutuse jaoks, nii et eelarve 50 $ korral sobib panus umbes 0,25 $.

Veel 2 nõuannet ja sessiooni planeerija

  • Boonuse läbimängimine: RTP 95,9% juures maksab 1000 $ ulatuses panustamisnõude täitmine keskmiselt umbes 41,00 $. Kontrolli boonustingimusi, sest mõned kasiinod välistavad teatud mängud. Arvuta oma numbrid läbi panustamisnõude kalkulaatoris.
  • Sea piirangud enne keerutamist. Otsusta kaotuspiir ja sessiooni pikkus ette ning lõpeta, kui jõuad kumbagi. Ükski muster ega panustamissüsteem ei muuda keerutuse tulemust.

Sellest lähemalt juhendites slotide RTP ja volatiilsus lahti seletatud ning mängueelarve haldamine.

Kas see sobib sinu eelarvesse? (ainult liikmetele)

Panuseplaanid eelarvetele 20 $ kuni 250 $

Kui volatiilsus on keskmine, soovitame eelarvet vähemalt 200 keerutuse jaoks. Allpool on näha, mida see tähendab mängu Thrill Spin puhul.

Mängu Thrill Spin panuseplaanid
EelarvePanus keerutuse kohtaPanuste vahemik200 keerutuse keskmine kulu
20 $0,10 $Panuste vahemikku pole avaldatud0,82 $
50 $0,25 $Panuste vahemikku pole avaldatud2,05 $
100 $0,50 $Panuste vahemikku pole avaldatud4,10 $
250 $1,25 $Panuste vahemikku pole avaldatud10,25 $

Ainult keskmised: lühike sessioon võib lõppeda neist kaugelt kõrgemal või madalamal. Sea enne mängimist kaotuspiir.

Küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Kes on mängu Thrill Spin tootja?

Mängu Thrill Spin arendab NetEnt.

Milline on mängu Thrill Spin RTP?

Mängu Thrill Spin vaikimisi RTP on 95,9%.

Kas Thrill Spin on kõrge volatiilsusega?

Mängu Thrill Spin volatiilsus: keskmine volatiilsus. Keskmine volatiilsus tasakaalustab võidusagedust ja võidu suurust.

Kas mängu Thrill Spin saab tasuta mängida?

GambGeniuses praegu mitte: me ei loetle mängu Thrill Spin ametlikku NetEnt demot.

Kas mängus Thrill Spin on boonuse ost?

Meie kontrollitud allikates pole mängu Thrill Spin kohta boonuse ostu märgitud.

Kus saab mängu Thrill Spin mängida?

Kasiinodes Aurivo Casino, Kronos Royale ja Lunaro on NetEnt mängud. Enne registreerumist kontrolli, kas Thrill Spin on sinu riigis mängude valikus. 18+ · Uued kliendid · Kehtivad tingimused. Saadavus sõltub riigist.

Kust need andmed pärinevad

Andmete allikad: 1 sõltumatu slotiandmebaas. Kasiinod võivad kasutada madalama RTP-ga versioone, seega kontrolli alati enne mängimist mängureegleid.

Thrill Spin · Aurivo Casino · 100% kuni 1000 $

Mängi: Aurivo (avaneb uuel vahelehel)

18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Boonuse panustamisnõue 30x. Max panus 5 $. 30 päeva. 200 keerutust mängus Book of Dead, väärtus 0,20 $. Lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Kehtivad täielikud tingimused.

Hasartmäng peaks jääma lõbuks

Sea sissemaksepiirangud enne mängimist, ära kunagi püüa kaotusi tagasi võita ja tee regulaarselt pause. Kui mängimine ei paku enam rõõmu, on tasuta ja konfidentsiaalne abi saadaval ööpäev läbi.

Vastutustundliku mängimise tööriistad