Само за 18+. Хазартът може да предизвика пристрастяване. Моля, играйте отговорно.

Слот на BGaming

Burning Chilli X

RTP
97,16%
Волатилност
Ниска–средна
Максимална печалба
3000×

BGaming пусна слота Burning Chilli X през 2022 г. Печалбите се изплащат по 100 печеливши линии. Основни функции: множители и Wild символи. Основни параметри: RTP 97,16%, ниска до средна волатилност и максимална печалба 3000× залога. Теми: храна и класически слотове. Налична е официална безплатна демо версия.

Вижте най-добрите казина за слотове

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Прочетете цялото ръководствоРегистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство
Още
316 слота на BGaming Регистрирайте се безплатно, за да следвате BGaming и да виждате първи новите слотове
Слотът Burning Chilli X на BGaming

Кратък отговор

Burning Chilli X е слот на BGaming (2022 г.) – RTP 97,16%, ниска до средна волатилност и максимална печалба 3000×. Използва 100 печеливши линии и предлага множители и Wild символи. Налична е официална безплатна демо версия. RTP може да се различава в различните казина.

На тази страница10 раздела

Основни характеристики

RTP
97,16%
1,12 пункта над медианата (96,04%)
Волатилност
Ниска–средна2 от 6 по нашата скала за волатилност
Максимална печалба
3000×
По-висока от 32% от слотовете в нашата база данни
Печалби
100 печеливши линии
Излизане
17 ное 2022 г.
Джакпот
Няма

Не е публикувано от доставчика: поле, диапазон на залозите

Най-високо оценени казина (проверете дали играта е налична)

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

  • Aurivo Casino100% до 1000 $ + 200 безплатни завъртания30× бонуса
    Вземете 200 завъртания + 100% в Aurivo Casino (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Velmora150 безплатни завъртания без превъртане Задържате всяка печалбаБез превъртане
    Вземете 150 завъртания без превъртане в Velmora (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Без превъртане. 7 дни. 150 завъртания на Big Bass Bonanza по 0,10 $. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Kronos Royale200% до 2000 $ + 10% седмичен кешбек40× бонуса
    Вземете бонус 200% в Kronos Royale (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 50 $. Превъртане 40× на бонуса. Макс. залог 10 $. 60 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия
    Кешбек
    Кешбек: 10% от нетните загуби в казиното всяка седмица (от понеделник до неделя), изплащани в реални пари без превъртане всеки понеделник, до 500 $ на седмица.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Наличността на игрите зависи от казиното и държавата.

Колко струва един час?

Теми:

Храна и напиткиПлодове и класика

Безплатна демо версия За членове

Пробвайте Burning Chilli X с виртуални пари, преди да решите дали да играете с реални. Официалните демо версии на BGaming са безплатни за членовете на GambGenius.

Достъп за членове – цялото ръководство е отключено

Как да играете Burning Chilli X (само за членове)

Печалбите се изплащат, когато еднакви символи паднат на активна печеливша линия, обикновено отляво надясно, започвайки от най-левия барабан. Общият ви залог се разпределя между линиите, а всяка печалба по линия е залогът на линия, умножен по стойността на символа в таблицата с печалбите.

Механика на Burning Chilli X: 100 печеливши линии.

  1. Изберете залога си. Изберете общия залог на завъртане. Печалбите се изплащат като множители на този залог.
  2. Проверете таблицата с печалбите. Отворете информационния екран на играта, за да видите колко изплаща всеки символ и точните правила на тази версия.
  3. Завъртете. Резултатът от всяко завъртане се определя от сертифициран генератор на случайни числа и не зависи от предишните завъртания.

Пълното ръководство за Burning Chilli X: как работят печалбите, 2 функции и 3 съвета за стратегия

  • Вашият план за залозите: бюджет 50 $ → около 0,33 $ на завъртане (ниска до средна волатилност)
  • Колко струва RTP 97,16% при заложени 100 $: средно 2,84 $
  • 2 обяснени функции: множители, Wild символи
  • Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $, проверени спрямо минималния залог от 0,20 $
  • 4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 97,37%)
  • Съвети за стратегия и планиране на сесията за Burning Chilli X

Безплатно · без карта · само за 18+

Никога не се продават · експортирайте или изтрийте по всяко време · Какво получават членовете?

Как работят печалбите (само за членове)

Колко струва RTP 97,16% при заложени 100 $, максималната печалба 3000× при залог 1 $

Голямата награда е ограничена до 3000× залога. При завъртане за 1 $ това са 3000 $; при 0,20 $ – 600 $. Когато таванът бъде достигнат, рундът обикновено приключва веднага.

Множителите се прилагат към печалбите при падането им; в много игри няколко множителя се събират или умножават помежду си – оттам идват най-големите печалби.

Какво означава RTP 97,16%

Очаквано връщане = залог × 97,16%
При общо заложени 100 $ дългосрочната средна загуба е 2,84 $

RTP е дългосрочна средна стойност за милиони завъртания. Всяка отделна сесия може да завърши далеч над или под нея, особено при игра с ниска до средна волатилност.

Обяснение на функциите (само за членове)

2 обяснени функции: множители, Wild символи

Множители

Множителите увеличават печалбата с определен коефициент, например 2× или 10×. Те могат да са свързани със символи, да важат за цялото завъртане или да растат по време на бонус функция и са основният двигател на най-големите печалби.

Wild символи

Wild символите заместват обикновените печеливши символи и помагат за образуването на печеливши комбинации. Обикновено не заместват Scatter или бонус символите.

Съвети за стратегия (само за членове)

  • Съобразете залога с волатилността. Ниската до средна волатилност дава сравнително редовни печалби и от време на време по-големи бонус функции. Тя е балансиран избор за спокойна игра и превъртане на бонуси. Едно просто правило: имайте бюджет за поне 150 завъртания, така че при бюджет от 50 $ препоръчителният залог е около 0,33 $.

Още 2 съвета и планиране на сесията

  • Превъртане на бонус: при RTP 97,16% превъртането на 1000 $ струва средно около 28,40 $. Проверете условията на бонуса, тъй като някои казина изключват определени игри. Направете сметката в калкулатора за превъртане.
  • Задайте лимити, преди да завъртите. Определете предварително лимита на загубите и продължителността на сесията и спрете, когато достигнете някой от тях. Никоя схема или система за залагане не променя резултата от завъртането.

Повече по темата в ръководствата ни за RTP и волатилността на слотовете и за управлението на банкрола.

Подходящ ли е за бюджета ви? (само за членове)

Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $, проверени спрямо минималния залог от 0,20 $

При ниска до средна волатилност препоръчваме бюджет за поне 150 завъртания. Ето какво означава това за Burning Chilli X.

Планове за залозите в Burning Chilli X
БюджетЗалог на завъртанеДиапазон на залозитеСредна цена на 150 завъртания
20 $0,13 $Под минималния залог от 0,20 $0,57 $
50 $0,33 $Подходящ1,42 $
100 $0,67 $Подходящ2,84 $
250 $1,67 $Подходящ7,10 $

Само средни стойности: кратката сесия може да завърши далеч над или под тях. Задайте лимит на загубите, преди да играете.

Същият стил, по-добър RTP (само за членове)

4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 97,37%)

Слотове със същата механика (печеливши линии) и волатилност (ниска до средна) като Burning Chilli X, но с по-висок публикуван RTP. Казината все пак могат да предлагат по-ниски версии на всеки от тях.

Въпроси

Често задавани въпроси

Кой е създал Burning Chilli X?

Burning Chilli X е разработен от BGaming и е пуснат през 2022 г.

Какъв е RTP на Burning Chilli X?

Стандартният RTP на Burning Chilli X е 97,16%.

С висока волатилност ли е Burning Chilli X?

Burning Chilli X е слот с ниска до средна волатилност. Ниската до средна волатилност дава сравнително редовни печалби и от време на време по-големи бонус функции.

Каква е максималната печалба в Burning Chilli X?

Максималната печалба в Burning Chilli X е 3000× залога, което е 3000 $ при завъртане за 1 $.

Мога ли да играя Burning Chilli X безплатно?

Да. Членовете на GambGenius могат да играят безплатно официалната демо версия на Burning Chilli X от BGaming на тази страница. Тя използва само виртуални пари, така че печалбите в нея не могат да бъдат изтеглени, и е предназначена за играчи на възраст 18 и повече години.

Има ли Burning Chilli X покупка на бонус?

В проверените от нас източници за Burning Chilli X не е посочена покупка на бонус.

Откъде идват тези данни

Характеристиките идват от собствения сайт на доставчика и 1 независима база данни със слотове. Казината могат да предлагат версии с по-нисък RTP, затова винаги проверявайте правилата на играта, преди да играете.

Графиката на играта © BGaming, показана за идентифициране на играта.

Редакционният екип на GambGenius

Характеристиките са проверени на

Нашите редактори четат пълните условия на всяка оферта и изчисляват очакваната стойност на всеки бонус, преди да го включат в списъка. Прочетете нашата редакционна политика.

Регистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство

Burning Chilli X · Най-високо оценени казина

Вижте най-добрите казина за слотове

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Не се предлага от нашите партньори

Подобни слотове, които можете да играете при нашите партньори

  • Cash PumpRTP 96,86%
    Играйте в Aurivo (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

  • Bigger Bass BonanzaRTP 96,71%
    Играйте в Aurivo (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

  • Fruit ShopRTP 96,71%
    Играйте в Aurivo (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

  • HotlineRTP 97,04%
    Играйте в Aurivo (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

18+ · Нови клиенти · Важат общите условия. Наличността зависи от държавата.

Подобни слотове

Още от BGaming

Всички слотове на BGaming

Като Burning Chilli X

Подобни слотове от други студиа

Хазартът трябва да остане забавление

Задайте лимити на депозитите, преди да играете, никога не гонете загубите си и правете редовни почивки. Ако хазартът престане да ви доставя удоволствие, безплатна и поверителна помощ е на разположение 24/7.

Инструменти за отговорна игра