Само за 18+. Хазартът може да предизвика пристрастяване. Моля, играйте отговорно.

Слот на Amusnet (EGT)

Candy Dice

RTP
96,45%
Волатилност
Средна
Максимална печалба
100×

Candy Dice е слот на Amusnet (EGT) от 2024 г. Символите носят печалба където и да се появят на поле 6×5. Основни функции: покупка на бонус, безплатни завъртания, каскадни печалби и функция за удвояване (гамбъл). Основни параметри: RTP 96,45%, средна волатилност и максимална печалба 100× залога. Теми: сладкиши и зарове. Налична е официална безплатна демо версия.

Прочетете цялото ръководствоРегистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство
Още
425 слота на Amusnet (EGT) Регистрирайте се безплатно, за да следвате Amusnet (EGT) и да виждате първи новите слотове
Слотът Candy Dice на Amusnet (EGT)

Кратък отговор

Candy Dice е слот на Amusnet (EGT) (2024 г.) – RTP 96,45%, средна волатилност и максимална печалба 100×. Използва Scatter печалби и предлага покупка на бонус, безплатни завъртания и каскадни печалби. Налична е официална безплатна демо версия. RTP може да се различава в различните казина.

На тази страница10 раздела

Основни характеристики

RTP
96,45%
0,41 пункта над медианата (96,04%)
Волатилност
Средна3 от 6 по нашата скала за волатилност
Максимална печалба
100×
Поле
6×5
Печалби
Scatter печалби
Излизане
25 яну 2024 г.
Джакпот
Прогресивен

Не е публикувано от доставчика: диапазон на залозите

Най-високо оценени казина (проверете дали играта е налична)

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

  • Aurivo Casino100% до 1000 $ + 200 безплатни завъртания30× бонуса
    Вземете 200 завъртания + 100% в Aurivo Casino (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Velmora150 безплатни завъртания без превъртане Задържате всяка печалбаБез превъртане
    Вземете 150 завъртания без превъртане в Velmora (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Без превъртане. 7 дни. 150 завъртания на Big Bass Bonanza по 0,10 $. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Kronos Royale200% до 2000 $ + 10% седмичен кешбек40× бонуса
    Вземете бонус 200% в Kronos Royale (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 50 $. Превъртане 40× на бонуса. Макс. залог 10 $. 60 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия
    Кешбек
    Кешбек: 10% от нетните загуби в казиното всяка седмица (от понеделник до неделя), изплащани в реални пари без превъртане всеки понеделник, до 500 $ на седмица.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Наличността на игрите зависи от казиното и държавата.

Колко струва един час?

Теми:

Казино и зарове

Безплатна демо версия За членове

Пробвайте Candy Dice с виртуални пари, преди да решите дали да играете с реални. Официалните демо версии на Amusnet (EGT) са безплатни за членовете на GambGenius.

Играйте демо версията на Candy DiceОфициална демо версия от Amusnet (EGT) · само виртуални пари · 18+Отваря се в демо сайта на Amusnet (EGT)
Достъп за членове – цялото ръководство е отключено

Как да играете Candy Dice (само за членове)

Символите печелят навсякъде по полето: нужен ви е минимален брой от един и същ символ на екрана (например осем или повече), независимо от позицията. Колкото повече са еднаквите символи, толкова по-високо е нивото на изплащане.

Игрално поле на Candy Dice: 6×5; механика: Scatter печалби.

  1. Изберете залога си. Изберете общия залог на завъртане. Печалбите се изплащат като множители на този залог.
  2. Проверете таблицата с печалбите. Отворете информационния екран на играта, за да видите колко изплаща всеки символ и точните правила на тази версия.
  3. Завъртете. Резултатът от всяко завъртане се определя от сертифициран генератор на случайни числа и не зависи от предишните завъртания.
  4. Активирайте бонуса. Съберете нужния брой Scatter символи, за да започне функцията с безплатни завъртания.
  5. Покупка на бонус по желание. Където е разрешено, платете фиксирана цена, за да започнете бонуса директно.

Пълното ръководство за Candy Dice: как работят печалбите, 5 функции и 5 съвета за стратегия

  • Вашият план за залозите: бюджет 50 $ → около 0,25 $ на завъртане (средна волатилност)
  • Колко струва RTP 96,45% при заложени 100 $: средно 3,55 $
  • 5 обяснени функции: покупка на бонус, безплатни завъртания, каскадни печалби, функция за удвояване, прогресивен джакпот
  • Анализ на риска при покупка на бонус
  • Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $
  • 4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 96,88%)
  • Съвети за стратегия и планиране на сесията за Candy Dice

Безплатно · без карта · само за 18+

Никога не се продават · експортирайте или изтрийте по всяко време · Какво получават членовете?

Как работят печалбите (само за членове)

Колко струва RTP 96,45% при заложени 100 $, максималната печалба 100× при залог 1 $

Голямата награда е ограничена до 100× залога. При завъртане за 1 $ това са 100 $; при 0,20 $ – 20 $. Когато таванът бъде достигнат, рундът обикновено приключва веднага.

Тъй като печалбите не зависят от линии, всеки символ на екрана може да участва в печалба. Таблицата с печалбите показва колко еднакви символа са нужни за всяко ниво.

Тъй като печелившите символи изчезват и се заменят, едно платено завъртане може да донесе верига от печалби. Всички те се включват в общата печалба от това завъртане.

Какво означава RTP 96,45%

Очаквано връщане = залог × 96,45%
При общо заложени 100 $ дългосрочната средна загуба е 3,55 $

RTP е дългосрочна средна стойност за милиони завъртания. Всяка отделна сесия може да завърши далеч над или под нея, особено при игра с средна волатилност.

Обяснение на функциите (само за членове)

5 обяснени функции: покупка на бонус, безплатни завъртания, каскадни печалби, функция за удвояване и още

Покупка на бонус

Позволява ви да платите фиксиран множител на залога си, за да влезете веднага в бонус функцията, вместо да чакате да се активира. Тя значително увеличава колебанията и не е достъпна във всички държави (във Великобритания е забранена).

Безплатни завъртания

Бонус рунд със завъртания, които не струват нищо от баланса ви, обикновено активиран от три или повече Scatter символа. Печалбите по време на рунда се добавят към баланса ви, а в много игри можете да спечелите допълнителни завъртания.

Каскадни печалби

След печалба печелившите символи се премахват и на тяхно място падат нови. Така едно платено завъртане може да донесе няколко поредни печалби. Наричат се още каскади или лавини.

Функция за удвояване

След печалба можете да я рискувате в залог „двойно или нищо“, например като познаете цвета на карта. Това не подобрява дългосрочната възвръщаемост на играта.

Прогресивен джакпот

Джакпот, който расте с част от всеки квалифициращ залог, докато някой не го спечели. Вноските се финансират от RTP на играта.

Съвети за стратегия (само за членове)

  • Съобразете залога с волатилността. Средната волатилност балансира честотата и размера на печалбите. Очаквайте периоди без печалби между бонус функциите, но не и крайни колебания. Едно просто правило: имайте бюджет за поне 200 завъртания, така че при бюджет от 50 $ препоръчителният залог е около 0,25 $.

Още 4 съвета и планиране на сесията

  • Приемайте покупката на бонус като високорискова. Купуването на функцията съсредоточава бюджета ви в няколко рунда с големи колебания. Много резултати връщат по-малко от платената цена. Първо прочетете нашето ръководство за покупка на бонус.
  • Проверете условията за джакпота. Някои прогресивни джакпоти изискват минимален или максимален залог, за да спечелите голямата награда. Част от всеки залог финансира джакпота, затова RTP на основната игра е по-нисък.
  • Превъртане на бонус: при RTP 96,45% превъртането на 1000 $ струва средно около 35,50 $. Проверете условията на бонуса, тъй като някои казина изключват определени игри. Направете сметката в калкулатора за превъртане.
  • Задайте лимити, преди да завъртите. Определете предварително лимита на загубите и продължителността на сесията и спрете, когато достигнете някой от тях. Никоя схема или система за залагане не променя резултата от завъртането.

Повече по темата в ръководствата ни за RTP и волатилността на слотовете и за управлението на банкрола.

Подходящ ли е за бюджета ви? (само за членове)

Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $

При средна волатилност препоръчваме бюджет за поне 200 завъртания. Ето какво означава това за Candy Dice.

Планове за залозите в Candy Dice
БюджетЗалог на завъртанеДиапазон на залозитеСредна цена на 200 завъртания
20 $0,10 $Диапазонът на залозите не е публикуван0,71 $
50 $0,25 $Диапазонът на залозите не е публикуван1,77 $
100 $0,50 $Диапазонът на залозите не е публикуван3,55 $
250 $1,25 $Диапазонът на залозите не е публикуван8,87 $

Само средни стойности: кратката сесия може да завърши далеч над или под тях. Задайте лимит на загубите, преди да играете.

Същият стил, по-добър RTP (само за членове)

4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 96,88%)

Слотове със същата механика (Scatter печалби) и волатилност (средна) като Candy Dice, но с по-висок публикуван RTP. Казината все пак могат да предлагат по-ниски версии на всеки от тях.

Въпроси

Често задавани въпроси

Кой е създал Candy Dice?

Candy Dice е разработен от Amusnet (EGT) и е пуснат през 2024 г.

Какъв е RTP на Candy Dice?

Стандартният RTP на Candy Dice е 96,45%.

С висока волатилност ли е Candy Dice?

Candy Dice е слот с средна волатилност. Средната волатилност балансира честотата и размера на печалбите.

Каква е максималната печалба в Candy Dice?

Максималната печалба в Candy Dice е 100× залога, което е 100 $ при завъртане за 1 $.

Мога ли да играя Candy Dice безплатно?

Да. Членовете на GambGenius могат да отворят официалната демо версия на Candy Dice от Amusnet (EGT), която работи в собствения демо сайт на Amusnet (EGT). Тя използва само виртуални пари, така че печалбите в нея не могат да бъдат изтеглени, и е предназначена за играчи на възраст 18 и повече години.

Има ли Candy Dice покупка на бонус?

Да. Candy Dice включва опция за покупка на бонус, макар че тя не е достъпна в някои държави, например във Великобритания.

Откъде идват тези данни

Характеристиките са такива, каквито ги е публикувал доставчикът. Казината могат да предлагат версии с по-нисък RTP, затова винаги проверявайте правилата на играта, преди да играете.

Графиката на играта © Amusnet (EGT), показана за идентифициране на играта.

Редакционният екип на GambGenius

Характеристиките са проверени на

Нашите редактори четат пълните условия на всяка оферта и изчисляват очакваната стойност на всеки бонус, преди да го включат в списъка. Прочетете нашата редакционна политика.

Регистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство

Candy Dice · Най-високо оценени казина

Демо (безплатен профил) (отваря се в демо сайта на Amusnet (EGT) в нов раздел)Вижте най-добрите казина за слотове

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Не се предлага от нашите партньори

Подобни слотове, които можете да играете при нашите партньори

18+ · Нови клиенти · Важат общите условия. Наличността зависи от държавата.

Подобни слотове

Още от Amusnet (EGT)

Всички слотове на Amusnet (EGT)

Като Candy Dice

Подобни слотове от други студиа

Хазартът трябва да остане забавление

Задайте лимити на депозитите, преди да играете, никога не гонете загубите си и правете редовни почивки. Ако хазартът престане да ви доставя удоволствие, безплатна и поверителна помощ е на разположение 24/7.

Инструменти за отговорна игра