Само за 18+. Хазартът може да предизвика пристрастяване. Моля, играйте отговорно.

Слот на Inspired Entertainment

Emerald Smash

RTP
96,5%
Волатилност
Ниска
Максимална печалба
2777×

Emerald Smash е слот на Inspired Entertainment от 2019 г. Основни параметри: RTP 96,5%, ниска волатилност и максимална печалба 2777× залога.

Вижте най-добрите казина за слотове

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Прочетете цялото ръководствоРегистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство
Още
285 слота на Inspired Entertainment Регистрирайте се безплатно, за да следвате Inspired Entertainment и да виждате първи новите слотове

Emerald Smash

RTP
96,5%
Волатилност
Ниска
Максимална печалба
2777×

Кратък отговор

Emerald Smash е слот на Inspired Entertainment (2019 г.) – RTP 96,5%, ниска волатилност и максимална печалба 2777×. RTP може да се различава в различните казина.

На тази страница8 раздела

Основни характеристики

RTP
96,5%
0,46 пункта над медианата (96,04%)
Волатилност
Ниска1 от 6 по нашата скала за волатилност
Максимална печалба
2777×
По-висока от 31% от слотовете в нашата база данни
Излизане
11 фев 2019 г.

Не е публикувано от доставчика: поле, диапазон на залозите, джакпот

Най-високо оценени казина (проверете дали играта е налична)

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

  • Aurivo Casino100% до 1000 $ + 200 безплатни завъртания30× бонуса
    Вземете 200 завъртания + 100% в Aurivo Casino (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Velmora150 безплатни завъртания без превъртане Задържате всяка печалбаБез превъртане
    Вземете 150 завъртания без превъртане в Velmora (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Без превъртане. 7 дни. 150 завъртания на Big Bass Bonanza по 0,10 $. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Kronos Royale200% до 2000 $ + 10% седмичен кешбек40× бонуса
    Вземете бонус 200% в Kronos Royale (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 50 $. Превъртане 40× на бонуса. Макс. залог 10 $. 60 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия
    Кешбек
    Кешбек: 10% от нетните загуби в казиното всяка седмица (от понеделник до неделя), изплащани в реални пари без превъртане всеки понеделник, до 500 $ на седмица.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Наличността на игрите зависи от казиното и държавата.

Колко струва един час?

Достъп за членове – цялото ръководство е отключено

Как да играете Emerald Smash (само за членове)

Тази игра използва собствена система за определяне на печалбите. Проверете таблицата с печалбите в играта, за да видите точно как се образуват комбинациите.

  1. Изберете залога си. Изберете общия залог на завъртане. Печалбите се изплащат като множители на този залог.
  2. Проверете таблицата с печалбите. Отворете информационния екран на играта, за да видите колко изплаща всеки символ и точните правила на тази версия.
  3. Завъртете. Резултатът от всяко завъртане се определя от сертифициран генератор на случайни числа и не зависи от предишните завъртания.

Пълното ръководство за Emerald Smash: как работят печалбите и 3 съвета за стратегия

  • Вашият план за залозите: бюджет 50 $ → около 0,50 $ на завъртане (ниска волатилност)
  • Колко струва RTP 96,5% при заложени 100 $: средно 3,50 $
  • Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $
  • Съвети за стратегия и планиране на сесията за Emerald Smash

Безплатно · без карта · само за 18+

Никога не се продават · експортирайте или изтрийте по всяко време · Какво получават членовете?

Как работят печалбите (само за членове)

Колко струва RTP 96,5% при заложени 100 $, максималната печалба 2777× при залог 1 $

Голямата награда е ограничена до 2777× залога. При завъртане за 1 $ това са 2777 $; при 0,20 $ – 555,40 $. Когато таванът бъде достигнат, рундът обикновено приключва веднага.

Какво означава RTP 96,5%

Очаквано връщане = залог × 96,5%
При общо заложени 100 $ дългосрочната средна загуба е 3,50 $

RTP е дългосрочна средна стойност за милиони завъртания. Всяка отделна сесия може да завърши далеч над или под нея, особено при игра с ниска волатилност.

Обяснение на функциите (само за членове)

Какво посочва информационният екран

В проверените от нас източници не са посочени специални функции за тази игра. Проверете информационния екран в играта за подробности.

Съвети за стратегия (само за членове)

  • Съобразете залога с волатилността. Ниската волатилност означава чести, по-малки печалби и по-плавен баланс. Подходяща е за по-дълги сесии и превъртане на бонуси, но големите множители са рядкост. Едно просто правило: имайте бюджет за поне 100 завъртания, така че при бюджет от 50 $ препоръчителният залог е около 0,50 $.

Още 2 съвета и планиране на сесията

  • Превъртане на бонус: при RTP 96,5% превъртането на 1000 $ струва средно около 35,00 $. Проверете условията на бонуса, тъй като някои казина изключват определени игри. Направете сметката в калкулатора за превъртане.
  • Задайте лимити, преди да завъртите. Определете предварително лимита на загубите и продължителността на сесията и спрете, когато достигнете някой от тях. Никоя схема или система за залагане не променя резултата от завъртането.

Повече по темата в ръководствата ни за RTP и волатилността на слотовете и за управлението на банкрола.

Подходящ ли е за бюджета ви? (само за членове)

Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $

При ниска волатилност препоръчваме бюджет за поне 100 завъртания. Ето какво означава това за Emerald Smash.

Планове за залозите в Emerald Smash
БюджетЗалог на завъртанеДиапазон на залозитеСредна цена на 100 завъртания
20 $0,20 $Диапазонът на залозите не е публикуван0,70 $
50 $0,50 $Диапазонът на залозите не е публикуван1,75 $
100 $1 $Диапазонът на залозите не е публикуван3,50 $
250 $2,50 $Диапазонът на залозите не е публикуван8,75 $

Само средни стойности: кратката сесия може да завърши далеч над или под тях. Задайте лимит на загубите, преди да играете.

Въпроси

Често задавани въпроси

Кой е създал Emerald Smash?

Emerald Smash е разработен от Inspired Entertainment и е пуснат през 2019 г.

Какъв е RTP на Emerald Smash?

Стандартният RTP на Emerald Smash е 96,5%.

С висока волатилност ли е Emerald Smash?

Emerald Smash е слот с ниска волатилност. Ниската волатилност означава чести, по-малки печалби и по-плавен баланс.

Каква е максималната печалба в Emerald Smash?

Максималната печалба в Emerald Smash е 2777× залога, което е 2777 $ при завъртане за 1 $.

Мога ли да играя Emerald Smash безплатно?

Засега не: в GambGenius нямаме официална демо версия на Emerald Smash от Inspired Entertainment.

Има ли Emerald Smash покупка на бонус?

В проверените от нас източници за Emerald Smash не е посочена покупка на бонус.

Откъде идват тези данни

Характеристиките идват от 1 независима база данни със слотове. Казината могат да предлагат версии с по-нисък RTP, затова винаги проверявайте правилата на играта, преди да играете.

Редакционният екип на GambGenius

Характеристиките са проверени на

Нашите редактори четат пълните условия на всяка оферта и изчисляват очакваната стойност на всеки бонус, преди да го включат в списъка. Прочетете нашата редакционна политика.

Регистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство

Emerald Smash · Най-високо оценени казина

Вижте най-добрите казина за слотове

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Не се предлага от нашите партньори

Подобни слотове, които можете да играете при нашите партньори

18+ · Нови клиенти · Важат общите условия. Наличността зависи от държавата.

Подобни слотове

Още от Inspired Entertainment

Всички слотове на Inspired Entertainment

Като Emerald Smash

Подобни слотове от други студиа

Хазартът трябва да остане забавление

Задайте лимити на депозитите, преди да играете, никога не гонете загубите си и правете редовни почивки. Ако хазартът престане да ви доставя удоволствие, безплатна и поверителна помощ е на разположение 24/7.

Инструменти за отговорна игра