Само за 18+. Хазартът може да предизвика пристрастяване. Моля, играйте отговорно.

Слот на Light & Wonder

Fu Yang

Fu Yang е онлайн слот на Light & Wonder, пуснат през 2017 г. Играе се на поле с 5 барабана и има 30 печеливши линии. Тема: азиатска култура.

Вижте най-добрите казина за слотове

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Прочетете цялото ръководствоРегистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство
634 слота на Light & Wonder Регистрирайте се безплатно, за да следвате Light & Wonder и да виждате първи новите слотове

Fu Yang

RTP
Не е публикувано
Волатилност
Не е публикувано
Максимална печалба
Не е публикувано

Кратък отговор

Fu Yang е слот на Light & Wonder (2017 г.). Използва 30 печеливши линии.

На тази страница7 раздела

Основни характеристики

Поле
5 барабана
Печалби
30 печеливши линии
Излизане
2 ное 2017 г.

Не е публикувано от доставчика: RTP, волатилност, максимална печалба, диапазон на залозите, джакпот

Най-високо оценени казина (проверете дали играта е налична)

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

  • Aurivo Casino100% до 1000 $ + 200 безплатни завъртания30× бонуса
    Вземете 200 завъртания + 100% в Aurivo Casino (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Velmora150 безплатни завъртания без превъртане Задържате всяка печалбаБез превъртане
    Вземете 150 завъртания без превъртане в Velmora (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Без превъртане. 7 дни. 150 завъртания на Big Bass Bonanza по 0,10 $. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Kronos Royale200% до 2000 $ + 10% седмичен кешбек40× бонуса
    Вземете бонус 200% в Kronos Royale (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 50 $. Превъртане 40× на бонуса. Макс. залог 10 $. 60 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия
    Кешбек
    Кешбек: 10% от нетните загуби в казиното всяка седмица (от понеделник до неделя), изплащани в реални пари без превъртане всеки понеделник, до 500 $ на седмица.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Наличността на игрите зависи от казиното и държавата.

Теми:

Достъп за членове – цялото ръководство е отключено

Как да играете Fu Yang

Печалбите се изплащат, когато еднакви символи паднат на активна печеливша линия, обикновено отляво надясно, започвайки от най-левия барабан. Общият ви залог се разпределя между линиите, а всяка печалба по линия е залогът на линия, умножен по стойността на символа в таблицата с печалбите.

Игрално поле на Fu Yang: 5 барабана; механика: 30 печеливши линии.

  1. Изберете залога си. Изберете общия залог на завъртане. Печалбите се изплащат като множители на този залог.
  2. Проверете таблицата с печалбите. Отворете информационния екран на играта, за да видите колко изплаща всеки символ и точните правила на тази версия.
  3. Завъртете. Резултатът от всяко завъртане се определя от сертифициран генератор на случайни числа и не зависи от предишните завъртания.

Как работят печалбите

Печалбите се изплащат, когато еднакви символи паднат на активна печеливша линия, обикновено отляво надясно, започвайки от най-левия барабан. Общият ви залог се разпределя между линиите, а всяка печалба по линия е залогът на линия, умножен по стойността на символа в таблицата с печалбите. Проверете таблицата с печалбите в играта, за да видите колко изплаща всеки символ.

Обяснение на функциите

В проверените от нас източници не са посочени специални функции за тази игра. Проверете информационния екран в играта за подробности.

Съвети за стратегия

  • Задайте лимити, преди да завъртите. Определете предварително лимита на загубите и продължителността на сесията и спрете, когато достигнете някой от тях. Никоя схема или система за залагане не променя резултата от завъртането.

    Повече по темата в ръководствата ни за RTP и волатилността на слотовете и за управлението на банкрола.

    Доставчикът все още не е публикувал много за тази игра

    Показваме само характеристики с източник, затова това ръководство е отворено за всички. Последвайте Light & Wonder, за да следите новите му слотове.

    Регистрирайте се безплатно, за да следвате Light & Wonder и да виждате първи новите слотовеВсички 634 слота на Light & Wonder

    Въпроси

    Често задавани въпроси

    Кой е създал Fu Yang?

    Fu Yang е разработен от Light & Wonder и е пуснат през 2017 г.

    Мога ли да играя Fu Yang безплатно?

    Засега не: в GambGenius нямаме официална демо версия на Fu Yang от Light & Wonder.

    Има ли Fu Yang покупка на бонус?

    В проверените от нас източници за Fu Yang не е посочена покупка на бонус.

    Откъде идват тези данни

    Характеристиките идват от 1 независима база данни със слотове. Казината могат да предлагат версии с по-нисък RTP, затова винаги проверявайте правилата на играта, преди да играете.

    Редакционният екип на GambGenius

    Характеристиките са проверени на

    Нашите редактори четат пълните условия на всяка оферта и изчисляват очакваната стойност на всеки бонус, преди да го включат в списъка. Прочетете нашата редакционна политика.

    Регистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство

    Fu Yang · Най-високо оценени казина

    Вижте най-добрите казина за слотове

    Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

    Не се предлага от нашите партньори

    Подобни слотове, които можете да играете при нашите партньори

    18+ · Нови клиенти · Важат общите условия. Наличността зависи от държавата.

    Подобни слотове

    Още от Light & Wonder

    Всички слотове на Light & Wonder

    Като Fu Yang

    Подобни слотове от други студиа

    Хазартът трябва да остане забавление

    Задайте лимити на депозитите, преди да играете, никога не гонете загубите си и правете редовни почивки. Ако хазартът престане да ви доставя удоволствие, безплатна и поверителна помощ е на разположение 24/7.

    Инструменти за отговорна игра