Само за 18+. Хазартът може да предизвика пристрастяване. Моля, играйте отговорно.

Слот на Skywind

Gem Queen Jackpot

RTP
96,06%
Волатилност
Ниска

Gem Queen Jackpot е онлайн слот на Skywind, пуснат през 2019 г. Играе се на поле 5×3 и има 25 печеливши линии. Основни функции: безплатни завъртания, множители, Wild символи и каскадни печалби. Основни параметри: RTP 96,06% и ниска волатилност. Тема: скъпоценни камъни.

Вижте най-добрите казина за слотове

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Прочетете цялото ръководствоРегистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство
Още
360 слота на Skywind Регистрирайте се безплатно, за да следвате Skywind и да виждате първи новите слотове
Слотът Gem Queen Jackpot на Skywind

Кратък отговор

Gem Queen Jackpot е слот на Skywind (2019 г.) – RTP 96,06% и ниска волатилност. Използва 25 печеливши линии и предлага безплатни завъртания, множители и Wild символи. RTP може да се различава в различните казина.

На тази страница9 раздела

Основни характеристики

RTP
96,06%
0,02 пункта над медианата (96,04%)
Волатилност
Ниска1 от 6 по нашата скала за волатилност
Поле
5×3
Печалби
25 печеливши линии
Излизане
21 фев 2019 г.
Джакпот
Прогресивен

Не е публикувано от доставчика: максимална печалба, диапазон на залозите

Най-високо оценени казина (проверете дали играта е налична)

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

  • Aurivo Casino100% до 1000 $ + 200 безплатни завъртания30× бонуса
    Вземете 200 завъртания + 100% в Aurivo Casino (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Velmora150 безплатни завъртания без превъртане Задържате всяка печалбаБез превъртане
    Вземете 150 завъртания без превъртане в Velmora (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Без превъртане. 7 дни. 150 завъртания на Big Bass Bonanza по 0,10 $. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Kronos Royale200% до 2000 $ + 10% седмичен кешбек40× бонуса
    Вземете бонус 200% в Kronos Royale (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 50 $. Превъртане 40× на бонуса. Макс. залог 10 $. 60 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия
    Кешбек
    Кешбек: 10% от нетните загуби в казиното всяка седмица (от понеделник до неделя), изплащани в реални пари без превъртане всеки понеделник, до 500 $ на седмица.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Наличността на игрите зависи от казиното и държавата.

Колко струва един час?

Теми:

Достъп за членове – цялото ръководство е отключено

Как да играете Gem Queen Jackpot (само за членове)

Печалбите се изплащат, когато еднакви символи паднат на активна печеливша линия, обикновено отляво надясно, започвайки от най-левия барабан. Общият ви залог се разпределя между линиите, а всяка печалба по линия е залогът на линия, умножен по стойността на символа в таблицата с печалбите.

Игрално поле на Gem Queen Jackpot: 5×3; механика: 25 печеливши линии.

  1. Изберете залога си. Изберете общия залог на завъртане. Печалбите се изплащат като множители на този залог.
  2. Проверете таблицата с печалбите. Отворете информационния екран на играта, за да видите колко изплаща всеки символ и точните правила на тази версия.
  3. Завъртете. Резултатът от всяко завъртане се определя от сертифициран генератор на случайни числа и не зависи от предишните завъртания.
  4. Активирайте бонуса. Съберете нужния брой Scatter символи, за да започне функцията с безплатни завъртания.

Пълното ръководство за Gem Queen Jackpot: как работят печалбите, 5 функции и 4 съвета за стратегия

  • Вашият план за залозите: бюджет 50 $ → около 0,50 $ на завъртане (ниска волатилност)
  • Колко струва RTP 96,06% при заложени 100 $: средно 3,94 $
  • 5 обяснени функции: безплатни завъртания, множители, Wild символи, каскадни печалби, прогресивен джакпот
  • Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $
  • 4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 98,6%)
  • Съвети за стратегия и планиране на сесията за Gem Queen Jackpot

Безплатно · без карта · само за 18+

Никога не се продават · експортирайте или изтрийте по всяко време · Какво получават членовете?

Как работят печалбите (само за членове)

Колко струва RTP 96,06% при заложени 100 $

Множителите се прилагат към печалбите при падането им; в много игри няколко множителя се събират или умножават помежду си – оттам идват най-големите печалби.

Тъй като печелившите символи изчезват и се заменят, едно платено завъртане може да донесе верига от печалби. Всички те се включват в общата печалба от това завъртане.

Какво означава RTP 96,06%

Очаквано връщане = залог × 96,06%
При общо заложени 100 $ дългосрочната средна загуба е 3,94 $

RTP е дългосрочна средна стойност за милиони завъртания. Всяка отделна сесия може да завърши далеч над или под нея, особено при игра с ниска волатилност.

Обяснение на функциите (само за членове)

5 обяснени функции: безплатни завъртания, множители, Wild символи, каскадни печалби и още

Безплатни завъртания

Бонус рунд със завъртания, които не струват нищо от баланса ви, обикновено активиран от три или повече Scatter символа. Печалбите по време на рунда се добавят към баланса ви, а в много игри можете да спечелите допълнителни завъртания.

Множители

Множителите увеличават печалбата с определен коефициент, например 2× или 10×. Те могат да са свързани със символи, да важат за цялото завъртане или да растат по време на бонус функция и са основният двигател на най-големите печалби.

Wild символи

Wild символите заместват обикновените печеливши символи и помагат за образуването на печеливши комбинации. Обикновено не заместват Scatter или бонус символите.

Каскадни печалби

След печалба печелившите символи се премахват и на тяхно място падат нови. Така едно платено завъртане може да донесе няколко поредни печалби. Наричат се още каскади или лавини.

Прогресивен джакпот

Джакпот, който расте с част от всеки квалифициращ залог, докато някой не го спечели. Вноските се финансират от RTP на играта.

Съвети за стратегия (само за членове)

  • Съобразете залога с волатилността. Ниската волатилност означава чести, по-малки печалби и по-плавен баланс. Подходяща е за по-дълги сесии и превъртане на бонуси, но големите множители са рядкост. Едно просто правило: имайте бюджет за поне 100 завъртания, така че при бюджет от 50 $ препоръчителният залог е около 0,50 $.

Още 3 съвета и планиране на сесията

  • Проверете условията за джакпота. Някои прогресивни джакпоти изискват минимален или максимален залог, за да спечелите голямата награда. Част от всеки залог финансира джакпота, затова RTP на основната игра е по-нисък.
  • Превъртане на бонус: при RTP 96,06% превъртането на 1000 $ струва средно около 39,40 $. Проверете условията на бонуса, тъй като някои казина изключват определени игри. Направете сметката в калкулатора за превъртане.
  • Задайте лимити, преди да завъртите. Определете предварително лимита на загубите и продължителността на сесията и спрете, когато достигнете някой от тях. Никоя схема или система за залагане не променя резултата от завъртането.

Повече по темата в ръководствата ни за RTP и волатилността на слотовете и за управлението на банкрола.

Подходящ ли е за бюджета ви? (само за членове)

Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $

При ниска волатилност препоръчваме бюджет за поне 100 завъртания. Ето какво означава това за Gem Queen Jackpot.

Планове за залозите в Gem Queen Jackpot
БюджетЗалог на завъртанеДиапазон на залозитеСредна цена на 100 завъртания
20 $0,20 $Диапазонът на залозите не е публикуван0,79 $
50 $0,50 $Диапазонът на залозите не е публикуван1,97 $
100 $1 $Диапазонът на залозите не е публикуван3,94 $
250 $2,50 $Диапазонът на залозите не е публикуван9,85 $

Само средни стойности: кратката сесия може да завърши далеч над или под тях. Задайте лимит на загубите, преди да играете.

Същият стил, по-добър RTP (само за членове)

4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 98,6%)

Слотове със същата механика (печеливши линии) и волатилност (ниска) като Gem Queen Jackpot, но с по-висок публикуван RTP. Казината все пак могат да предлагат по-ниски версии на всеки от тях.

Въпроси

Често задавани въпроси

Кой е създал Gem Queen Jackpot?

Gem Queen Jackpot е разработен от Skywind и е пуснат през 2019 г.

Какъв е RTP на Gem Queen Jackpot?

Стандартният RTP на Gem Queen Jackpot е 96,06%.

С висока волатилност ли е Gem Queen Jackpot?

Gem Queen Jackpot е слот с ниска волатилност. Ниската волатилност означава чести, по-малки печалби и по-плавен баланс.

Мога ли да играя Gem Queen Jackpot безплатно?

Засега не: в GambGenius нямаме официална демо версия на Gem Queen Jackpot от Skywind.

Има ли Gem Queen Jackpot покупка на бонус?

В проверените от нас източници за Gem Queen Jackpot не е посочена покупка на бонус.

Откъде идват тези данни

Характеристиките са такива, каквито ги е публикувал доставчикът. Казината могат да предлагат версии с по-нисък RTP, затова винаги проверявайте правилата на играта, преди да играете.

Графиката на играта © Skywind, показана за идентифициране на играта.

Редакционният екип на GambGenius

Характеристиките са проверени на

Нашите редактори четат пълните условия на всяка оферта и изчисляват очакваната стойност на всеки бонус, преди да го включат в списъка. Прочетете нашата редакционна политика.

Регистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство

Gem Queen Jackpot · Най-високо оценени казина

Вижте най-добрите казина за слотове

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Не се предлага от нашите партньори

Подобни слотове, които можете да играете при нашите партньори

18+ · Нови клиенти · Важат общите условия. Наличността зависи от държавата.

Подобни слотове

Още от Skywind

Всички слотове на Skywind

Като Gem Queen Jackpot

Подобни слотове от други студиа

Хазартът трябва да остане забавление

Задайте лимити на депозитите, преди да играете, никога не гонете загубите си и правете редовни почивки. Ако хазартът престане да ви доставя удоволствие, безплатна и поверителна помощ е на разположение 24/7.

Инструменти за отговорна игра