Само за 18+. Хазартът може да предизвика пристрастяване. Моля, играйте отговорно.

Слот на Amusnet (EGT)

Great 27

RTP
95,98%
Волатилност
Средна

Great 27 е слот на Amusnet (EGT) от 2019 г. Играе се на поле 3×3 и предлага 27 начина за печалба. Основни функции: безплатни завъртания, множители, функция за удвояване (гамбъл) и прогресивен джакпот. Основни параметри: RTP 95,98% и средна волатилност. Теми: плодови символи и класически слотове. Налична е официална безплатна демо версия.

Прочетете цялото ръководствоРегистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство
Още
425 слота на Amusnet (EGT) Регистрирайте се безплатно, за да следвате Amusnet (EGT) и да виждате първи новите слотове
Слотът Great 27 на Amusnet (EGT)

Кратък отговор

Great 27 е слот на Amusnet (EGT) (2019 г.) – RTP 95,98% и средна волатилност. Използва 27 начина и предлага безплатни завъртания, множители и функция за удвояване. Налична е официална безплатна демо версия. RTP може да се различава в различните казина.

На тази страница10 раздела

Основни характеристики

RTP
95,98%
0,06 пункта под медианата (96,04%)
Волатилност
Средна3 от 6 по нашата скала за волатилност
Поле
3×3
Печалби
27 начина
Излизане
25 апр 2019 г.
Джакпот
Прогресивен

Не е публикувано от доставчика: максимална печалба, диапазон на залозите

Най-високо оценени казина (проверете дали играта е налична)

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

  • Aurivo Casino100% до 1000 $ + 200 безплатни завъртания30× бонуса
    Вземете 200 завъртания + 100% в Aurivo Casino (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Velmora150 безплатни завъртания без превъртане Задържате всяка печалбаБез превъртане
    Вземете 150 завъртания без превъртане в Velmora (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Без превъртане. 7 дни. 150 завъртания на Big Bass Bonanza по 0,10 $. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Kronos Royale200% до 2000 $ + 10% седмичен кешбек40× бонуса
    Вземете бонус 200% в Kronos Royale (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 50 $. Превъртане 40× на бонуса. Макс. залог 10 $. 60 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия
    Кешбек
    Кешбек: 10% от нетните загуби в казиното всяка седмица (от понеделник до неделя), изплащани в реални пари без превъртане всеки понеделник, до 500 $ на седмица.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Наличността на игрите зависи от казиното и държавата.

Колко струва един час?

Теми:

Безплатна демо версия За членове

Пробвайте Great 27 с виртуални пари, преди да решите дали да играете с реални. Официалните демо версии на Amusnet (EGT) са безплатни за членовете на GambGenius.

Играйте демо версията на Great 27Официална демо версия от Amusnet (EGT) · само виртуални пари · 18+Отваря се в демо сайта на Amusnet (EGT)
Достъп за членове – цялото ръководство е отключено

Как да играете Great 27 (само за членове)

Вместо по фиксирани линии еднаквите символи на съседни барабани печелят на произволна позиция, започвайки от най-левия барабан. Колкото повече еднакви символи има на всеки барабан, толкова повече са начините, по които комбинацията печели.

Игрално поле на Great 27: 3×3; механика: 27 начина.

  1. Изберете залога си. Изберете общия залог на завъртане. Печалбите се изплащат като множители на този залог.
  2. Проверете таблицата с печалбите. Отворете информационния екран на играта, за да видите колко изплаща всеки символ и точните правила на тази версия.
  3. Завъртете. Резултатът от всяко завъртане се определя от сертифициран генератор на случайни числа и не зависи от предишните завъртания.
  4. Активирайте бонуса. Съберете нужния брой Scatter символи, за да започне функцията с безплатни завъртания.

Пълното ръководство за Great 27: как работят печалбите, 4 функции и 4 съвета за стратегия

  • Вашият план за залозите: бюджет 50 $ → около 0,25 $ на завъртане (средна волатилност)
  • Колко струва RTP 95,98% при заложени 100 $: средно 4,02 $
  • 4 обяснени функции: безплатни завъртания, множители, функция за удвояване, прогресивен джакпот
  • Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $
  • 4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 98,19%)
  • Съвети за стратегия и планиране на сесията за Great 27

Безплатно · без карта · само за 18+

Никога не се продават · експортирайте или изтрийте по всяко време · Какво получават членовете?

Как работят печалбите (само за членове)

Колко струва RTP 95,98% при заложени 100 $

Множителите се прилагат към печалбите при падането им; в много игри няколко множителя се събират или умножават помежду си – оттам идват най-големите печалби.

Какво означава RTP 95,98%

Очаквано връщане = залог × 95,98%
При общо заложени 100 $ дългосрочната средна загуба е 4,02 $

RTP е дългосрочна средна стойност за милиони завъртания. Всяка отделна сесия може да завърши далеч над или под нея, особено при игра с средна волатилност.

Обяснение на функциите (само за членове)

4 обяснени функции: безплатни завъртания, множители, функция за удвояване, прогресивен джакпот

Безплатни завъртания

Бонус рунд със завъртания, които не струват нищо от баланса ви, обикновено активиран от три или повече Scatter символа. Печалбите по време на рунда се добавят към баланса ви, а в много игри можете да спечелите допълнителни завъртания.

Множители

Множителите увеличават печалбата с определен коефициент, например 2× или 10×. Те могат да са свързани със символи, да важат за цялото завъртане или да растат по време на бонус функция и са основният двигател на най-големите печалби.

Функция за удвояване

След печалба можете да я рискувате в залог „двойно или нищо“, например като познаете цвета на карта. Това не подобрява дългосрочната възвръщаемост на играта.

Прогресивен джакпот

Джакпот, който расте с част от всеки квалифициращ залог, докато някой не го спечели. Вноските се финансират от RTP на играта.

Съвети за стратегия (само за членове)

  • Съобразете залога с волатилността. Средната волатилност балансира честотата и размера на печалбите. Очаквайте периоди без печалби между бонус функциите, но не и крайни колебания. Едно просто правило: имайте бюджет за поне 200 завъртания, така че при бюджет от 50 $ препоръчителният залог е около 0,25 $.

Още 3 съвета и планиране на сесията

  • Проверете условията за джакпота. Някои прогресивни джакпоти изискват минимален или максимален залог, за да спечелите голямата награда. Част от всеки залог финансира джакпота, затова RTP на основната игра е по-нисък.
  • Превъртане на бонус: при RTP 95,98% превъртането на 1000 $ струва средно около 40,20 $. Проверете условията на бонуса, тъй като някои казина изключват определени игри. Направете сметката в калкулатора за превъртане.
  • Задайте лимити, преди да завъртите. Определете предварително лимита на загубите и продължителността на сесията и спрете, когато достигнете някой от тях. Никоя схема или система за залагане не променя резултата от завъртането.

Повече по темата в ръководствата ни за RTP и волатилността на слотовете и за управлението на банкрола.

Подходящ ли е за бюджета ви? (само за членове)

Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $

При средна волатилност препоръчваме бюджет за поне 200 завъртания. Ето какво означава това за Great 27.

Планове за залозите в Great 27
БюджетЗалог на завъртанеДиапазон на залозитеСредна цена на 200 завъртания
20 $0,10 $Диапазонът на залозите не е публикуван0,80 $
50 $0,25 $Диапазонът на залозите не е публикуван2,01 $
100 $0,50 $Диапазонът на залозите не е публикуван4,02 $
250 $1,25 $Диапазонът на залозите не е публикуван10,05 $

Само средни стойности: кратката сесия може да завърши далеч над или под тях. Задайте лимит на загубите, преди да играете.

Същият стил, по-добър RTP (само за членове)

4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 98,19%)

Слотове със същата механика (начини за печалба) и волатилност (средна) като Great 27, но с по-висок публикуван RTP. Казината все пак могат да предлагат по-ниски версии на всеки от тях.

Въпроси

Често задавани въпроси

Кой е създал Great 27?

Great 27 е разработен от Amusnet (EGT) и е пуснат през 2019 г.

Какъв е RTP на Great 27?

Стандартният RTP на Great 27 е 95,98%.

С висока волатилност ли е Great 27?

Great 27 е слот с средна волатилност. Средната волатилност балансира честотата и размера на печалбите.

Мога ли да играя Great 27 безплатно?

Да. Членовете на GambGenius могат да отворят официалната демо версия на Great 27 от Amusnet (EGT), която работи в собствения демо сайт на Amusnet (EGT). Тя използва само виртуални пари, така че печалбите в нея не могат да бъдат изтеглени, и е предназначена за играчи на възраст 18 и повече години.

Има ли Great 27 покупка на бонус?

В проверените от нас източници за Great 27 не е посочена покупка на бонус.

Откъде идват тези данни

Характеристиките са такива, каквито ги е публикувал доставчикът. Казината могат да предлагат версии с по-нисък RTP, затова винаги проверявайте правилата на играта, преди да играете.

Графиката на играта © Amusnet (EGT), показана за идентифициране на играта.

Редакционният екип на GambGenius

Характеристиките са проверени на

Нашите редактори четат пълните условия на всяка оферта и изчисляват очакваната стойност на всеки бонус, преди да го включат в списъка. Прочетете нашата редакционна политика.

Регистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство

Great 27 · Най-високо оценени казина

Демо (безплатен профил) (отваря се в демо сайта на Amusnet (EGT) в нов раздел)Вижте най-добрите казина за слотове

Все още не сме потвърдили кой партньор предлага тази игра.

Не се предлага от нашите партньори

Подобни слотове, които можете да играете при нашите партньори

18+ · Нови клиенти · Важат общите условия. Наличността зависи от държавата.

Подобни слотове

Още от Amusnet (EGT)

Всички слотове на Amusnet (EGT)

Като Great 27

Подобни слотове от други студиа

Хазартът трябва да остане забавление

Задайте лимити на депозитите, преди да играете, никога не гонете загубите си и правете редовни почивки. Ако хазартът престане да ви доставя удоволствие, безплатна и поверителна помощ е на разположение 24/7.

Инструменти за отговорна игра