Само за 18+. Хазартът може да предизвика пристрастяване. Моля, играйте отговорно.

Слот на Pragmatic Play

Master Joker

RTP
96,46%
Волатилност
Средна–висока
Максимална печалба
10 000×

Master Joker е слот на Pragmatic Play от 2020 г. Печалбите се изплащат по 1 печеливша линия. Основна функция: множители. Накратко: RTP 96,46%, средна до висока волатилност и максимална печалба 10 000× залога. Тема: класически слотове. Налична е официална безплатна демо версия.

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

Играйте в Aurivo Casino (отваря се в нов раздел)

Предлага Pragmatic Play · проверете дали Master Joker е в лобито за вашата държава.

18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

Основни условия

Всички съществени условия са в реда по-горе.

Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Прочетете цялото ръководствоРегистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство
Още
1022 слота на Pragmatic Play Регистрирайте се безплатно, за да следвате Pragmatic Play и да виждате първи новите слотове
Слотът Master Joker на Pragmatic Play

Кратък отговор

Master Joker е слот на Pragmatic Play (2020 г.) – RTP 96,46%, средна до висока волатилност и максимална печалба 10 000×. Използва 1 печеливша линия и предлага множители. Налична е официална безплатна демо версия. RTP може да се различава в различните казина.

На тази страница10 раздела

Основни характеристики

RTP
96,46%
0,42 пункта над медианата (96,04%)
Волатилност
Средна–висока4 от 6 по нашата скала за волатилност
Максимална печалба
10 000×
По-висока от 64% от слотовете в нашата база данни
Печалби
1 печеливша линия
Излизане
8 фев 2020 г.

Не е публикувано от доставчика: поле, диапазон на залозите, джакпот

Казина с игри на Pragmatic Play

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

  • Aurivo Casino100% до 1000 $ + 200 безплатни завъртания30× бонусаПредлага Pragmatic Play
    Играйте в Aurivo Casino (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Velmora150 безплатни завъртания без превъртане Задържате всяка печалбаБез превъртанеПредлага Pragmatic Play
    Играйте в Velmora (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Без превъртане. 7 дни. 150 завъртания на Big Bass Bonanza по 0,10 $. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Lunaro100% до 300 $ + 100 безплатни завъртания25× бонусаПредлага Pragmatic Play
    Играйте в Lunaro (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 10 $. Превъртане 25× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 100 завъртания на Gates of Olympus по 0,20 $. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Проверете дали Master Joker е в лобито за вашата държава.

Колко струва един час?

Теми:

Безплатна демо версия За членове

Пробвайте Master Joker с виртуални пари, преди да решите дали да играете с реални. Официалните демо версии на Pragmatic Play са безплатни за членовете на GambGenius.

Достъп за членове – цялото ръководство е отключено

Как да играете Master Joker (само за членове)

Печалбите се изплащат, когато еднакви символи паднат на активна печеливша линия, обикновено отляво надясно, започвайки от най-левия барабан. Общият ви залог се разпределя между линиите, а всяка печалба по линия е залогът на линия, умножен по стойността на символа в таблицата с печалбите.

Механика на Master Joker: 1 печеливша линия.

  1. Изберете залога си. Изберете общия залог на завъртане. Печалбите се изплащат като множители на този залог.
  2. Проверете таблицата с печалбите. Отворете информационния екран на играта, за да видите колко изплаща всеки символ и точните правила на тази версия.
  3. Завъртете. Резултатът от всяко завъртане се определя от сертифициран генератор на случайни числа и не зависи от предишните завъртания.

Пълното ръководство за Master Joker: как работят печалбите, 1 функция и 3 съвета за стратегия

  • Вашият план за залозите: бюджет 50 $ → около 0,20 $ на завъртане (средна до висока волатилност)
  • Колко струва RTP 96,46% при заложени 100 $: средно 3,54 $
  • 1 обяснена функция: множители
  • Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $, проверени спрямо минималния залог от 0,01 $
  • 4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 97,66%)
  • Съвети за стратегия и планиране на сесията за Master Joker

Безплатно · без карта · само за 18+

Никога не се продават · експортирайте или изтрийте по всяко време · Какво получават членовете?

Как работят печалбите (само за членове)

Колко струва RTP 96,46% при заложени 100 $, максималната печалба 10 000× при залог 1 $

Голямата награда е ограничена до 10 000× залога. При завъртане за 1 $ това са 10 000 $; при 0,20 $ – 2000 $. Когато таванът бъде достигнат, рундът обикновено приключва веднага.

Множителите се прилагат към печалбите при падането им; в много игри няколко множителя се събират или умножават помежду си – оттам идват най-големите печалби.

Какво означава RTP 96,46%

Очаквано връщане = залог × 96,46%
При общо заложени 100 $ дългосрочната средна загуба е 3,54 $

RTP е дългосрочна средна стойност за милиони завъртания. Всяка отделна сесия може да завърши далеч над или под нея, особено при игра с средна до висока волатилност.

Обяснение на функциите (само за членове)

1 обяснена функция: множители

Множители

Множителите увеличават печалбата с определен коефициент, например 2× или 10×. Те могат да са свързани със символи, да важат за цялото завъртане или да растат по време на бонус функция и са основният двигател на най-големите печалби.

Съвети за стратегия (само за членове)

  • Съобразете залога с волатилността. Средната до висока волатилност означава по-дълги паузи между значимите печалби, като по-голямата част от възвръщаемостта е съсредоточена в бонус функциите. Използвайте по-малки залози спрямо бюджета си. Едно просто правило: имайте бюджет за поне 250 завъртания, така че при бюджет от 50 $ препоръчителният залог е около 0,20 $.

Още 2 съвета и планиране на сесията

  • Превъртане на бонус: при RTP 96,46% превъртането на 1000 $ струва средно около 35,40 $. Проверете условията на бонуса, тъй като някои казина изключват определени игри. Направете сметката в калкулатора за превъртане.
  • Задайте лимити, преди да завъртите. Определете предварително лимита на загубите и продължителността на сесията и спрете, когато достигнете някой от тях. Никоя схема или система за залагане не променя резултата от завъртането.

Повече по темата в ръководствата ни за RTP и волатилността на слотовете и за управлението на банкрола.

Подходящ ли е за бюджета ви? (само за членове)

Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $, проверени спрямо минималния залог от 0,01 $

При средна до висока волатилност препоръчваме бюджет за поне 250 завъртания. Ето какво означава това за Master Joker.

Планове за залозите в Master Joker
БюджетЗалог на завъртанеСредна цена на 250 завъртания
20 $0,08 $0,71 $
50 $0,20 $1,77 $
100 $0,40 $3,54 $
250 $1 $8,85 $

Само средни стойности: кратката сесия може да завърши далеч над или под тях. Задайте лимит на загубите, преди да играете.

Същият стил, по-добър RTP (само за членове)

4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 97,66%)

Слотове със същата механика (печеливши линии) и волатилност (средна до висока) като Master Joker, но с по-висок публикуван RTP. Казината все пак могат да предлагат по-ниски версии на всеки от тях.

Въпроси

Често задавани въпроси

Кой е създал Master Joker?

Master Joker е разработен от Pragmatic Play и е пуснат през 2020 г.

Какъв е RTP на Master Joker?

Стандартният RTP на Master Joker е 96,46%.

С висока волатилност ли е Master Joker?

Master Joker е слот с средна до висока волатилност. Средната до висока волатилност означава по-дълги паузи между значимите печалби, като по-голямата част от възвръщаемостта е съсредоточена в бонус функциите.

Каква е максималната печалба в Master Joker?

Максималната печалба в Master Joker е 10 000× залога, което е 10 000 $ при завъртане за 1 $.

Мога ли да играя Master Joker безплатно?

Да. Членовете на GambGenius могат да играят безплатно официалната демо версия на Master Joker от Pragmatic Play на тази страница. Тя използва само виртуални пари, така че печалбите в нея не могат да бъдат изтеглени, и е предназначена за играчи на възраст 18 и повече години.

Има ли Master Joker покупка на бонус?

В проверените от нас източници за Master Joker не е посочена покупка на бонус.

Къде мога да играя Master Joker?

Aurivo Casino, Velmora и Lunaro предлагат игри на Pragmatic Play. Проверете дали Master Joker е в лобито за вашата държава, преди да се регистрирате. 18+ · Нови клиенти · Важат общите условия. Наличността зависи от държавата.

Откъде идват тези данни

Характеристиките идват от собствения сайт на доставчика и 1 независима база данни със слотове. Казината могат да предлагат версии с по-нисък RTP, затова винаги проверявайте правилата на играта, преди да играете.

Графиката на играта © Pragmatic Play, показана за идентифициране на играта.

Редакционният екип на GambGenius

Характеристиките са проверени на

Нашите редактори четат пълните условия на всяка оферта и изчисляват очакваната стойност на всеки бонус, преди да го включат в списъка. Прочетете нашата редакционна политика.

Регистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство

Master Joker · Aurivo Casino · 100% до 1000 $

Играйте в Aurivo (отваря се в нов раздел)

18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

Подобни слотове

Още от Pragmatic Play

Всички слотове на Pragmatic Play

Като Master Joker

Подобни слотове от други студиа

Хазартът трябва да остане забавление

Задайте лимити на депозитите, преди да играете, никога не гонете загубите си и правете редовни почивки. Ако хазартът престане да ви доставя удоволствие, безплатна и поверителна помощ е на разположение 24/7.

Инструменти за отговорна игра