Само за 18+. Хазартът може да предизвика пристрастяване. Моля, играйте отговорно.

Слот на Yggdrasil

Multifly! MultiMax

RTP
96,3%
Волатилност
Висока

Yggdrasil пусна слота Multifly! MultiMax през 2020 г. Предлага 243 начина за печалба. Основни функции: множители и Wild символи. Основни параметри: RTP 96,3% и висока волатилност. Част е от поредицата MultiFly. Налична е официална безплатна демо версия.

Играйте в Lunaro (отваря се в нов раздел)

Предлага Yggdrasil · проверете дали Multifly! MultiMax е в лобито за вашата държава.

18+. Нови клиенти. Мин. депозит 10 $. Превъртане 25× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 100 завъртания на Gates of Olympus по 0,20 $. Важат пълните общи условия.

Основни условия

18+. Само за нови клиенти. Минимален депозит 10 $. Изискване за превъртане 25× бонуса. Максимален залог 5 $ по време на превъртането. Безплатни завъртания на Gates of Olympus по 0,20 $ на завъртане. Офертата е валидна 30 дни. Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Добавено на 174 слота на Yggdrasil
Слотът Multifly! MultiMax на Yggdrasil

Кратък отговор

Multifly! MultiMax е слот на Yggdrasil (2020 г.) – RTP 96,3% и висока волатилност. Използва 243 начина и предлага множители и Wild символи. Налична е официална безплатна демо версия. RTP може да се различава в различните казина.

Основни характеристики

RTP
96,3%
Волатилност
Висока
Печалби
243 начина
Излизане
24 март 2020 г.
Джакпот
Няма

Не е публикувано от доставчика: максимална печалба, поле, диапазон на залозите

Казина с игри на Yggdrasil

  • Lunaro100% до 300 $ + 100 безплатни завъртания25× бонусаПредлага Yggdrasil
    Играйте в Lunaro (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 10 $. Превъртане 25× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 100 завъртания на Gates of Olympus по 0,20 $. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    18+. Само за нови клиенти. Минимален депозит 10 $. Изискване за превъртане 25× бонуса. Максимален залог 5 $ по време на превъртането. Безплатни завъртания на Gates of Olympus по 0,20 $ на завъртане. Офертата е валидна 30 дни. Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Проверете дали Multifly! MultiMax е в лобито за вашата държава.

Колко струва един час?

Част от поредицата MultiFly.

Безплатна демо версия За членове

Пробвайте Multifly! MultiMax с виртуални пари, преди да решите дали да играете с реални. Официалните демо версии на Yggdrasil са безплатни за членовете на GambGenius.

Достъп за членове – цялото ръководство е отключено

Как да играете Multifly! MultiMax (само за членове)

Вместо по фиксирани линии еднаквите символи на съседни барабани печелят на произволна позиция, започвайки от най-левия барабан. Колкото повече еднакви символи има на всеки барабан, толкова повече са начините, по които комбинацията печели.

Механика на Multifly! MultiMax: 243 начина.

  1. Изберете залога си. Изберете общия залог на завъртане. Печалбите се изплащат като множители на този залог.
  2. Проверете таблицата с печалбите. Отворете информационния екран на играта, за да видите колко изплаща всеки символ и точните правила на тази версия.
  3. Завъртете. Резултатът от всяко завъртане се определя от сертифициран генератор на случайни числа и не зависи от предишните завъртания.

Пълното ръководство за Multifly! MultiMax: как работят печалбите, 2 функции и 3 съвета за стратегия

  • Вашият план за залозите: бюджет 50 $ → около 0,17 $ на завъртане (висока волатилност)
  • Колко струва RTP 96,3% при заложени 100 $: средно 3,70 $
  • 2 обяснени функции: множители, Wild символи
  • Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $
  • 4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 98,12%)
  • Съвети за стратегия и планиране на сесията за Multifly! MultiMax

Безплатно · без карта · само за 18+

Никога не се продават · експортирайте или изтрийте по всяко време · Какво получават членовете?

Как работят печалбите (само за членове)

Колко струва RTP 96,3% при заложени 100 $

Множителите се прилагат към печалбите при падането им; в много игри няколко множителя се събират или умножават помежду си – оттам идват най-големите печалби.

Какво означава RTP 96,3%

Очаквано връщане = залог × 96,3%
При общо заложени 100 $ дългосрочната средна загуба е 3,70 $

RTP е дългосрочна средна стойност за милиони завъртания. Всяка отделна сесия може да завърши далеч над или под нея, особено при игра с висока волатилност.

Обяснение на функциите (само за членове)

2 обяснени функции: множители, Wild символи

Множители

Множителите увеличават печалбата с определен коефициент, например 2× или 10×. Те могат да са свързани със символи, да важат за цялото завъртане или да растат по време на бонус функция и са основният двигател на най-големите печалби.

Wild символи

Wild символите заместват обикновените печеливши символи и помагат за образуването на печеливши комбинации. Обикновено не заместват Scatter или бонус символите.

Съвети за стратегия (само за членове)

  • Съобразете залога с волатилността. Високата волатилност съсредоточава възвръщаемостта в редки, големи печалби. Дългите губещи серии са нормални. Дръжте залозите малки (около 1% от бюджета за сесията или по-малко), за да издържите колебанията. Едно просто правило: имайте бюджет за поне 300 завъртания, така че при бюджет от 50 $ препоръчителният залог е около 0,17 $.

Още 2 съвета и планиране на сесията

  • Превъртане на бонус: при RTP 96,3% превъртането на 1000 $ струва средно около 37,00 $. Проверете условията на бонуса, тъй като някои казина изключват определени игри. Направете сметката в калкулатора за превъртане.
  • Задайте лимити, преди да завъртите. Определете предварително лимита на загубите и продължителността на сесията и спрете, когато достигнете някой от тях. Никоя схема или система за залагане не променя резултата от завъртането.

Повече по темата в ръководствата ни за RTP и волатилността на слотовете и за управлението на банкрола.

Подходящ ли е за бюджета ви? (само за членове)

Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $

При висока волатилност препоръчваме бюджет за поне 300 завъртания. Ето какво означава това за Multifly! MultiMax.

Планове за залозите в Multifly! MultiMax
БюджетЗалог на завъртанеДиапазон на залозитеСредна цена на 300 завъртания
20 $0,07 $Диапазонът на залозите не е публикуван0,74 $
50 $0,17 $Диапазонът на залозите не е публикуван1,85 $
100 $0,33 $Диапазонът на залозите не е публикуван3,70 $
250 $0,83 $Диапазонът на залозите не е публикуван9,25 $

Само средни стойности: кратката сесия може да завърши далеч над или под тях. Задайте лимит на загубите, преди да играете.

Същият стил, по-добър RTP (само за членове)

4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 98,12%)

Слотове със същата механика (начини за печалба) и волатилност (висока) като Multifly! MultiMax, но с по-висок публикуван RTP. Казината все пак могат да предлагат по-ниски версии на всеки от тях.

Въпроси

Често задавани въпроси

Кой е създал Multifly! MultiMax?

Multifly! MultiMax е разработен от Yggdrasil и е пуснат през 2020 г.

Какъв е RTP на Multifly! MultiMax?

Стандартният RTP на Multifly! MultiMax е 96,3%.

С висока волатилност ли е Multifly! MultiMax?

Multifly! MultiMax е слот с висока волатилност. Високата волатилност съсредоточава възвръщаемостта в редки, големи печалби.

Мога ли да играя Multifly! MultiMax безплатно?

Да. Членовете на GambGenius могат да играят безплатно официалната демо версия на Multifly! MultiMax от Yggdrasil на тази страница. Тя използва само виртуални пари, така че печалбите в нея не могат да бъдат изтеглени, и е предназначена за играчи на възраст 18 и повече години.

Има ли Multifly! MultiMax покупка на бонус?

В проверените от нас източници за Multifly! MultiMax не е посочена покупка на бонус.

Къде мога да играя Multifly! MultiMax?

Lunaro предлага игри на Yggdrasil. Проверете дали Multifly! MultiMax е в лобито за вашата държава, преди да се регистрирате. 18+ · Нови клиенти · Важат общите условия. Наличността зависи от държавата.

Откъде идват тези данни

Характеристиките са такива, каквито ги е публикувал доставчикът. Казината могат да предлагат версии с по-нисък RTP, затова винаги проверявайте правилата на играта, преди да играете.

Графиката на играта © Yggdrasil, показана за идентифициране на играта.

Multifly! MultiMax · Lunaro · 100% до 300 $

Играйте в Lunaro (отваря се в нов раздел)

18+. Нови клиенти. Мин. депозит 10 $. Превъртане 25× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 100 завъртания на Gates of Olympus по 0,20 $. Важат пълните общи условия.

Същата поредица

Още слотове от поредицата MultiFly

Цялата поредица MultiFly

Хазартът трябва да остане забавление

Задайте лимити на депозитите, преди да играете, никога не гонете загубите си и правете редовни почивки. Ако хазартът престане да ви доставя удоволствие, безплатна и поверителна помощ е на разположение 24/7.

Инструменти за отговорна игра