Само за 18+. Хазартът може да предизвика пристрастяване. Моля, играйте отговорно.

Слот на Red Tiger

Pirates Plenty

RTP
95,7%
Волатилност
Много висока
Максимална печалба
4359×

Pirates Plenty е онлайн слот на Red Tiger, пуснат през 2019 г. Играе се на поле 5×3 и има 20 печеливши линии. Основни функции: безплатни завъртания, Wild символи и функция Hold and Win. Основни параметри: RTP 95,7%, много висока волатилност и максимална печалба 4359× залога. Теми: пирати и приключения. Част е от поредицата Pirates Plenty.

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

Играйте в Aurivo Casino (отваря се в нов раздел)

Предлага Red Tiger · проверете дали Pirates Plenty е в лобито за вашата държава.

18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

Основни условия

Всички съществени условия са в реда по-горе.

Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Прочетете цялото ръководствоРегистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство
Още
352 слота на Red Tiger Регистрирайте се безплатно, за да следвате Red Tiger и да виждате първи новите слотове
Слотът Pirates Plenty на Red Tiger

Кратък отговор

Pirates Plenty е слот на Red Tiger (2019 г.) – RTP 95,7%, много висока волатилност и максимална печалба 4359×. Използва 20 печеливши линии и предлага безплатни завъртания, Wild символи и Hold and Win. RTP може да се различава в различните казина.

На тази страница9 раздела

Основни характеристики

RTP
95,7%
0,34 пункта под медианата (96,04%)
Волатилност
Много висока6 от 6 по нашата скала за волатилност
Максимална печалба
4359×
По-висока от 39% от слотовете в нашата база данни
Честота на печалбите
32,98% (около 1 на 3,0 завъртания)
Поле
5×3
Печалби
20 печеливши линии
Излизане
27 фев 2019 г.
Диапазон на залозите
0,10 $–50 $

Не е публикувано от доставчика: джакпот

Казина с игри на Red Tiger

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

  • Aurivo Casino100% до 1000 $ + 200 безплатни завъртания30× бонусаПредлага Red Tiger
    Играйте в Aurivo Casino (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Kronos Royale200% до 2000 $ + 10% седмичен кешбек40× бонусаПредлага Red Tiger
    Играйте в Kronos Royale (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 50 $. Превъртане 40× на бонуса. Макс. залог 10 $. 60 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия
    Кешбек
    Кешбек: 10% от нетните загуби в казиното всяка седмица (от понеделник до неделя), изплащани в реални пари без превъртане всеки понеделник, до 500 $ на седмица.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

  • Lunaro100% до 300 $ + 100 безплатни завъртания25× бонусаПредлага Red Tiger
    Играйте в Lunaro (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 10 $. Превъртане 25× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 100 завъртания на Gates of Olympus по 0,20 $. Важат пълните общи условия.

    Основни условия

    Всички съществени условия са в реда по-горе.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Проверете дали Pirates Plenty е в лобито за вашата държава.

Колко струва един час?

Теми:

Част от поредицата Pirates Plenty.

Достъп за членове – цялото ръководство е отключено

Как да играете Pirates Plenty (само за членове)

Печалбите се изплащат, когато еднакви символи паднат на активна печеливша линия, обикновено отляво надясно, започвайки от най-левия барабан. Общият ви залог се разпределя между линиите, а всяка печалба по линия е залогът на линия, умножен по стойността на символа в таблицата с печалбите.

Игрално поле на Pirates Plenty: 5×3; механика: 20 печеливши линии.

  1. Изберете залога си. Изберете общия залог на завъртане между 0,10 $ и 50 $. Печалбите се изплащат като множители на този залог.
  2. Проверете таблицата с печалбите. Отворете информационния екран на играта, за да видите колко изплаща всеки символ и точните правила на тази версия.
  3. Завъртете. Резултатът от всяко завъртане се определя от сертифициран генератор на случайни числа и не зависи от предишните завъртания.
  4. Активирайте бонуса. Съберете нужния брой Scatter символи, за да започне функцията с безплатни завъртания.

Пълното ръководство за Pirates Plenty: как работят печалбите, 3 функции и 3 съвета за стратегия

  • Вашият план за залозите: бюджет 50 $ → около 0,12 $ на завъртане (много висока волатилност)
  • Колко струва RTP 95,7% при заложени 100 $: средно 4,30 $
  • 3 обяснени функции: безплатни завъртания, Wild символи, Hold and Win
  • Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $, проверени спрямо минималния залог от 0,10 $
  • 4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 99%)
  • Съвети за стратегия и планиране на сесията за Pirates Plenty

Безплатно · без карта · само за 18+

Никога не се продават · експортирайте или изтрийте по всяко време · Какво получават членовете?

Как работят печалбите (само за членове)

Колко струва RTP 95,7% при заложени 100 $, максималната печалба 4359× при залог 1 $

Голямата награда е ограничена до 4359× залога. При завъртане за 1 $ това са 4359 $; при 0,20 $ – 871,80 $. Когато таванът бъде достигнат, рундът обикновено приключва веднага.

Какво означава RTP 95,7%

Очаквано връщане = залог × 95,7%
При общо заложени 100 $ дългосрочната средна загуба е 4,30 $

RTP е дългосрочна средна стойност за милиони завъртания. Всяка отделна сесия може да завърши далеч над или под нея, особено при игра с много висока волатилност.

Публикуваната честота на печалбите е 32,98%, т.е. приблизително едно от 3,0 завъртания носи нещо – макар че много от тези печалби са по-малки от залога.

Обяснение на функциите (само за членове)

3 обяснени функции: безплатни завъртания, Wild символи, Hold and Win

Безплатни завъртания

Бонус рунд със завъртания, които не струват нищо от баланса ви, обикновено активиран от три или повече Scatter символа. Печалбите по време на рунда се добавят към баланса ви, а в много игри можете да спечелите допълнителни завъртания.

Wild символи

Wild символите заместват обикновените печеливши символи и помагат за образуването на печеливши комбинации. Обикновено не заместват Scatter или бонус символите.

Hold and Win

Когато паднат достатъчно специални символи с парични стойности или монети, започва функция с повторни завъртания: тези символи се заключват на място, броячът на повторните завъртания се нулира при всеки нов такъв символ, а стойностите им се събират в края на функцията.

Съвети за стратегия (само за членове)

  • Съобразете залога с волатилността. Много високата волатилност означава, че повечето завъртания губят, а голяма част от възвръщаемостта идва от редки големи бонус функции. Приемайте я като забавление със строг бюджет и залог от около 0,5% от бюджета за сесията или по-малко. Едно просто правило: имайте бюджет за поне 400 завъртания, така че при бюджет от 50 $ препоръчителният залог е около 0,12 $.

Още 2 съвета и планиране на сесията

  • Превъртане на бонус: при RTP 95,7% превъртането на 1000 $ струва средно около 43,00 $. Проверете условията на бонуса, тъй като някои казина изключват определени игри. Направете сметката в калкулатора за превъртане.
  • Задайте лимити, преди да завъртите. Определете предварително лимита на загубите и продължителността на сесията и спрете, когато достигнете някой от тях. Никоя схема или система за залагане не променя резултата от завъртането.

Повече по темата в ръководствата ни за RTP и волатилността на слотовете и за управлението на банкрола.

Подходящ ли е за бюджета ви? (само за членове)

Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $, проверени спрямо минималния залог от 0,10 $

При много висока волатилност препоръчваме бюджет за поне 400 завъртания. Ето какво означава това за Pirates Plenty (залози от 0,10 $ до максимален залог от 50 $).

Планове за залозите в Pirates Plenty
БюджетЗалог на завъртанеДиапазон на залозитеСредна цена на 400 завъртания
20 $0,05 $Под минималния залог от 0,10 $0,86 $
50 $0,12 $Подходящ2,15 $
100 $0,25 $Подходящ4,30 $
250 $0,62 $Подходящ10,75 $

Само средни стойности: кратката сесия може да завърши далеч над или под тях. Задайте лимит на загубите, преди да играете.

Същият стил, по-добър RTP (само за членове)

4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 99%)

Слотове със същата механика (печеливши линии) и волатилност (много висока) като Pirates Plenty, но с по-висок публикуван RTP. Казината все пак могат да предлагат по-ниски версии на всеки от тях.

Въпроси

Често задавани въпроси

Кой е създал Pirates Plenty?

Pirates Plenty е разработен от Red Tiger и е пуснат през 2019 г.

Какъв е RTP на Pirates Plenty?

Стандартният RTP на Pirates Plenty е 95,7%.

С висока волатилност ли е Pirates Plenty?

Pirates Plenty е слот с много висока волатилност. Много високата волатилност означава, че повечето завъртания губят, а голяма част от възвръщаемостта идва от редки големи бонус функции.

Каква е максималната печалба в Pirates Plenty?

Максималната печалба в Pirates Plenty е 4359× залога, което е 4359 $ при завъртане за 1 $.

Мога ли да играя Pirates Plenty безплатно?

Засега не: в GambGenius нямаме официална демо версия на Pirates Plenty от Red Tiger.

Има ли Pirates Plenty покупка на бонус?

В проверените от нас източници за Pirates Plenty не е посочена покупка на бонус.

Къде мога да играя Pirates Plenty?

Aurivo Casino, Kronos Royale и Lunaro предлагат игри на Red Tiger. Проверете дали Pirates Plenty е в лобито за вашата държава, преди да се регистрирате. 18+ · Нови клиенти · Важат общите условия. Наличността зависи от държавата.

Откъде идват тези данни

Характеристиките са такива, каквито ги е публикувал доставчикът. Казината могат да предлагат версии с по-нисък RTP, затова винаги проверявайте правилата на играта, преди да играете.

Графиката на играта © Red Tiger, показана за идентифициране на играта.

Редакционният екип на GambGenius

Характеристиките са проверени на

Нашите редактори четат пълните условия на всяка оферта и изчисляват очакваната стойност на всеки бонус, преди да го включат в списъка. Прочетете нашата редакционна политика.

Регистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство

Pirates Plenty · Aurivo Casino · 100% до 1000 $

Играйте в Aurivo (отваря се в нов раздел)

18+. Нови клиенти. Мин. депозит 20 $. Превъртане 30× на бонуса. Макс. залог 5 $. 30 дни. 200 завъртания на Book of Dead по 0,20 $. Начисляват се на дневни порции по 20 в продължение на 10 дни. Важат пълните общи условия.

Подобни слотове

Още от Red Tiger

Всички слотове на Red Tiger

Като Pirates Plenty

Подобни слотове от други студиа

Вижте всички

Същата поредица

Още слотове от поредицата Pirates Plenty

Цялата поредица Pirates Plenty

Хазартът трябва да остане забавление

Задайте лимити на депозитите, преди да играете, никога не гонете загубите си и правете редовни почивки. Ако хазартът престане да ви доставя удоволствие, безплатна и поверителна помощ е на разположение 24/7.

Инструменти за отговорна игра