Само за 18+. Хазартът може да предизвика пристрастяване. Моля, играйте отговорно.

Слот на Games Global

The Bounty

RTP
96,08%
Волатилност
Средна–висока
Максимална печалба
5000×

The Bounty е онлайн слот на Games Global, пуснат през 2020 г. Печалбите се изплащат по 15 печеливши линии. Накратко: RTP 96,08%, средна до висока волатилност и максимална печалба 5000× залога.

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

Играйте в Kronos Royale (отваря се в нов раздел)

Предлага Games Global · проверете дали The Bounty е в лобито за вашата държава.

18+. Нови клиенти. Мин. депозит 50 $. Превъртане 40× на бонуса. Макс. залог 10 $. 60 дни. Важат пълните общи условия.

Основни условия
Кешбек
Кешбек: 10% от нетните загуби в казиното всяка седмица (от понеделник до неделя), изплащани в реални пари без превъртане всеки понеделник, до 500 $ на седмица.

Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Прочетете цялото ръководствоРегистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство
Още
1501 слота на Games Global Регистрирайте се безплатно, за да следвате Games Global и да виждате първи новите слотове
Слотът The Bounty на Games Global

Кратък отговор

The Bounty е слот на Games Global (2020 г.) – RTP 96,08%, средна до висока волатилност и максимална печалба 5000×. Използва 15 печеливши линии. RTP може да се различава в различните казина.

На тази страница9 раздела

Основни характеристики

RTP
96,08%
0,04 пункта над медианата (96,04%)
Волатилност
Средна–висока4 от 6 по нашата скала за волатилност
Максимална печалба
5000×
По-висока от 40% от слотовете в нашата база данни
Печалби
15 печеливши линии
Излизане
1 дек 2020 г.

Не е публикувано от доставчика: поле, диапазон на залозите, джакпот

Казина с игри на Games Global

Рекламно разкриване: в момента не печелим нищо от изброените марки; ако това се промени, всяка оферта ще го посочва. Как печелим

  • Kronos Royale200% до 2000 $ + 10% седмичен кешбек40× бонусаПредлага Games Global
    Играйте в Kronos Royale (отваря се в нов раздел)

    18+. Нови клиенти. Мин. депозит 50 $. Превъртане 40× на бонуса. Макс. залог 10 $. 60 дни. Важат пълните общи условия.

    Основни условия
    Кешбек
    Кешбек: 10% от нетните загуби в казиното всяка седмица (от понеделник до неделя), изплащани в реални пари без превъртане всеки понеделник, до 500 $ на седмица.

    Важат пълните общи условия. Моля, играйте отговорно.

Проверете дали The Bounty е в лобито за вашата държава.

Колко струва един час?

Достъп за членове – цялото ръководство е отключено

Как да играете The Bounty (само за членове)

Печалбите се изплащат, когато еднакви символи паднат на активна печеливша линия, обикновено отляво надясно, започвайки от най-левия барабан. Общият ви залог се разпределя между линиите, а всяка печалба по линия е залогът на линия, умножен по стойността на символа в таблицата с печалбите.

Механика на The Bounty: 15 печеливши линии.

  1. Изберете залога си. Изберете общия залог на завъртане. Печалбите се изплащат като множители на този залог.
  2. Проверете таблицата с печалбите. Отворете информационния екран на играта, за да видите колко изплаща всеки символ и точните правила на тази версия.
  3. Завъртете. Резултатът от всяко завъртане се определя от сертифициран генератор на случайни числа и не зависи от предишните завъртания.

Пълното ръководство за The Bounty: как работят печалбите и 3 съвета за стратегия

  • Вашият план за залозите: бюджет 50 $ → около 0,20 $ на завъртане (средна до висока волатилност)
  • Колко струва RTP 96,08% при заложени 100 $: средно 3,92 $
  • Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $, проверени спрямо минималния залог от 0,15 $
  • 4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 97,66%)
  • Съвети за стратегия и планиране на сесията за The Bounty

Безплатно · без карта · само за 18+

Никога не се продават · експортирайте или изтрийте по всяко време · Какво получават членовете?

Как работят печалбите (само за членове)

Колко струва RTP 96,08% при заложени 100 $, максималната печалба 5000× при залог 1 $

Голямата награда е ограничена до 5000× залога. При завъртане за 1 $ това са 5000 $; при 0,20 $ – 1000 $. Когато таванът бъде достигнат, рундът обикновено приключва веднага.

Какво означава RTP 96,08%

Очаквано връщане = залог × 96,08%
При общо заложени 100 $ дългосрочната средна загуба е 3,92 $

RTP е дългосрочна средна стойност за милиони завъртания. Всяка отделна сесия може да завърши далеч над или под нея, особено при игра с средна до висока волатилност.

Обяснение на функциите (само за членове)

Какво посочва информационният екран

В проверените от нас източници не са посочени специални функции за тази игра. Проверете информационния екран в играта за подробности.

Съвети за стратегия (само за членове)

  • Съобразете залога с волатилността. Средната до висока волатилност означава по-дълги паузи между значимите печалби, като по-голямата част от възвръщаемостта е съсредоточена в бонус функциите. Използвайте по-малки залози спрямо бюджета си. Едно просто правило: имайте бюджет за поне 250 завъртания, така че при бюджет от 50 $ препоръчителният залог е около 0,20 $.

Още 2 съвета и планиране на сесията

  • Превъртане на бонус: при RTP 96,08% превъртането на 1000 $ струва средно около 39,20 $. Проверете условията на бонуса, тъй като някои казина изключват определени игри. Направете сметката в калкулатора за превъртане.
  • Задайте лимити, преди да завъртите. Определете предварително лимита на загубите и продължителността на сесията и спрете, когато достигнете някой от тях. Никоя схема или система за залагане не променя резултата от завъртането.

Повече по темата в ръководствата ни за RTP и волатилността на слотовете и за управлението на банкрола.

Подходящ ли е за бюджета ви? (само за членове)

Планове за залозите при бюджети от 20 $ до 250 $, проверени спрямо минималния залог от 0,15 $

При средна до висока волатилност препоръчваме бюджет за поне 250 завъртания. Ето какво означава това за The Bounty.

Планове за залозите в The Bounty
БюджетЗалог на завъртанеДиапазон на залозитеСредна цена на 250 завъртания
20 $0,08 $Под минималния залог от 0,15 $0,78 $
50 $0,20 $Подходящ1,96 $
100 $0,40 $Подходящ3,92 $
250 $1 $Подходящ9,80 $

Само средни стойности: кратката сесия може да завърши далеч над или под тях. Задайте лимит на загубите, преди да играете.

Същият стил, по-добър RTP (само за членове)

4 слота в същия стил и с по-висок RTP (до 97,66%)

Слотове със същата механика (печеливши линии) и волатилност (средна до висока) като The Bounty, но с по-висок публикуван RTP. Казината все пак могат да предлагат по-ниски версии на всеки от тях.

Въпроси

Често задавани въпроси

Кой е създал The Bounty?

The Bounty е разработен от Games Global и е пуснат през 2020 г.

Какъв е RTP на The Bounty?

Стандартният RTP на The Bounty е 96,08%.

С висока волатилност ли е The Bounty?

The Bounty е слот с средна до висока волатилност. Средната до висока волатилност означава по-дълги паузи между значимите печалби, като по-голямата част от възвръщаемостта е съсредоточена в бонус функциите.

Каква е максималната печалба в The Bounty?

Максималната печалба в The Bounty е 5000× залога, което е 5000 $ при завъртане за 1 $.

Мога ли да играя The Bounty безплатно?

Засега не: в GambGenius нямаме официална демо версия на The Bounty от Games Global.

Има ли The Bounty покупка на бонус?

В проверените от нас източници за The Bounty не е посочена покупка на бонус.

Къде мога да играя The Bounty?

Kronos Royale предлага игри на Games Global. Проверете дали The Bounty е в лобито за вашата държава, преди да се регистрирате. 18+ · Нови клиенти · Важат общите условия. Наличността зависи от държавата.

Откъде идват тези данни

Характеристиките идват от 1 независима база данни със слотове. Казината могат да предлагат версии с по-нисък RTP, затова винаги проверявайте правилата на играта, преди да играете.

Графиката на играта © Games Global, показана за идентифициране на играта.

Редакционният екип на GambGenius

Характеристиките са проверени на

Нашите редактори четат пълните условия на всяка оферта и изчисляват очакваната стойност на всеки бонус, преди да го включат в списъка. Прочетете нашата редакционна политика.

Регистрирайте се безплатно, за да пазите списъка си на всяко устройство

The Bounty · Kronos Royale · 200% до 2000 $

Играйте в Kronos Royale (отваря се в нов раздел)

18+. Нови клиенти. Мин. депозит 50 $. Превъртане 40× на бонуса. Макс. залог 10 $. 60 дни. Важат пълните общи условия.

Подобни слотове

Още от Games Global

Всички слотове на Games Global

Като The Bounty

Подобни слотове от други студиа

Хазартът трябва да остане забавление

Задайте лимити на депозитите, преди да играете, никога не гонете загубите си и правете редовни почивки. Ако хазартът престане да ви доставя удоволствие, безплатна и поверителна помощ е на разположение 24/7.

Инструменти за отговорна игра