Ainult 18+. Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust – Mängi vastutustundlikult.

Relax Gaming slot

Cluster Tumble

RTP
96,4%
Volatiilsus
Väga kõrge
Max võit
20 000x

Cluster Tumble on online-slot, mille andis 2021. aastal välja Relax Gaming. Võidud tekivad ühesuguste sümbolite klastritest 8 rulliga ruudustikul. Põhifunktsioonid: tasuta keerutused, wild-sümbolid ja kaskaadrullid. Põhinäitajad: RTP 96,4%, väga kõrge volatiilsus ja maksimaalne võit 20 000x panus. Teema: seiklused. Slot kuulub sarja Cluster Tumble. Saadaval on ametlik tasuta demoversioon.

Reklaamiteave: praegu ei teeni me loetletud brändidelt midagi; kui see muutub, on see iga pakkumise juures öeldud. Kuidas me raha teenime

Mängi: Aurivo Casino (avaneb uuel vahelehel)

Relax Gaming mängud olemas · kontrolli, kas Cluster Tumble on sinu riigis mängude valikus.

18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Boonuse panustamisnõue 30x. Max panus 5 $. 30 päeva. 200 keerutust mängus Book of Dead, väärtus 0,20 $. Lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Kehtivad täielikud tingimused.

Peamised tingimused

Kõik olulised tingimused on ülaltoodud real.

Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

Loe täielikku juhenditLiitu tasuta, et su valik oleks olemas igas seadmes
Rohkem
206 Relax Gaming slotti Liitu tasuta, et jälgida ja näha uusi Relax Gaming slotte esimesena
Cluster Tumble – Relax Gaming slot

Kiire vastus

Cluster Tumble on mängupakkuja Relax Gaming slot (2021). Põhinäitajad: RTP 96,4%, väga kõrge volatiilsus ja maksimaalne võit 20 000x. Mehaanika: klastrivõidud; funktsioonid: tasuta keerutused, wild-sümbolid ja kaskaadrullid. Saadaval on ametlik tasuta demo. RTP võib kasiinoti erineda.

Sellel lehel11 jaotist

Peamised andmed

RTP
96,4%
0,36 punkti üle mediaani (96,04%)
Volatiilsus
Väga kõrge6/6 meie volatiilsusskaalal
Max võit
20 000x
Kõrgem kui 87% meie andmebaasi slotidest
Võidusagedus
20,29% (umbes 1 keerutus 4,9-st)
Ruudustik
8 rulli
Võidud
Klastrivõidud
Ilmunud
3. nov 2021
Panuste vahemik
0,10 $–50 $
Jackpot
Puudub

Kasiinod, kus on Relax Gaming mängud

Reklaamiteave: praegu ei teeni me loetletud brändidelt midagi; kui see muutub, on see iga pakkumise juures öeldud. Kuidas me raha teenime

  • Aurivo Casino100% kuni 1000 $ + 200 tasuta keerutust30x boonusestRelax Gaming mängud olemas
    Mängi – Aurivo Casino (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Boonuse panustamisnõue 30x. Max panus 5 $. 30 päeva. 200 keerutust mängus Book of Dead, väärtus 0,20 $. Lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    Kõik olulised tingimused on ülaltoodud real.

    Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

Kontrolli, kas Cluster Tumble on sinu riigis mängude valikus.

Kui palju maksab tund mängu?

Teemad:

Kuulub sarja Cluster Tumble.

Tasuta demo Liikmetele

Proovi mängu Cluster Tumble mänguraha eest, enne kui otsustad, kas mängida päris rahaga. Ametlikud Relax Gaming demod on GambGeniuse liikmetele tasuta.

Liikme juurdepääs – täielik juhend avatud

Kuidas mängida mängu Cluster Tumble (ainult liikmetele)

Võit makstakse horisontaalselt või vertikaalselt üksteist puudutavate ühesuguste sümbolite gruppide eest. Suuremad klastrid maksavad rohkem ja võitnud klastrid kaovad tavaliselt, et teha ruumi uutele sümbolitele.

Mängu Cluster Tumble mängitakse 8 rulli ruudustikul (võidud: klastrivõidud).

  1. Määra panus. Vali oma kogupanus keerutuse kohta vahemikus 0,10 $ kuni 50 $. Võidud makstakse selle panuse kordsetena.
  2. Vaata väljamaksetabelit. Ava mängu infoekraan, et näha, kui palju iga sümbol maksab, ja selle versiooni täpseid reegleid.
  3. Keeruta. Iga keerutuse tulemuse määrab sertifitseeritud juhuslike arvude generaator, sõltumata eelmistest keerutustest.
  4. Käivita boonus. Tasuta keerutuste funktsiooni alustamiseks peab maanduma nõutav arv scatter-sümboleid.

Täielik Cluster Tumble juhend: kuidas võidud tekivad, 4 funktsiooni ja 4 strateegianõuannet

  • Sinu panuseplaan: eelarve 50 $ → umbes 0,12 $ keerutuse kohta (väga kõrge volatiilsus)
  • Mida RTP 96,4% maksab iga panustatud 100 $ kohta: keskmiselt 3,60 $
  • 4 funktsiooni lahti seletatud: tasuta keerutused, wild-sümbolid, kaskaadrullid, klastrivõidud
  • Panuseplaanid eelarvetele 20 $ kuni 250 $, kontrollitud minimaalse panuse 0,10 $ suhtes
  • 3 RTP-versiooni võrdluses: 96,4%, 94%, 90%
  • 4 sama stiiliga ja kõrgema RTP-ga slotti (kuni 98%)
  • Strateegianõuanded ja sessiooni planeerija: Cluster Tumble

Tasuta · kaarti pole vaja · ainult 18+

Andmeid ei müüda kunagi · ekspordi või kustuta igal ajal · Mida liikmed saavad?

Kuidas võidud tekivad (ainult liikmetele)

Mida RTP 96,4% maksab iga panustatud 100 $ kohta, maksimaalne võit 20 000x panusega 1 $

Peaauhinna ülempiir on 20 000x panus. 1 $ keerutuse puhul on see 20 000 $; 0,20 $ puhul 4000 $. Piirini jõudmisel lõpeb voor tavaliselt kohe.

Kuna võidud ei sõltu liinidest, võib iga nähtav sümbol võidu hulka arvesse minna. Väljamaksetabel näitab, mitu ühesugust sümbolit iga tase vajab.

Kuna võitnud sümbolid kukuvad ära ja asendatakse uutega, võib üks makstud keerutus anda võitude ahela. Kõik need lähevad selle keerutuse koguvõidu hulka.

Mida tähendab RTP 96,4%

Oodatav tagasimakse = panus × 96,4%
Panuste kogusumma 100 $ pealt on pikaajaline keskmine kaotus 3,60 $

RTP on pikaajaline keskmine miljonite keerutuste lõikes. Üksik mängusessioon võib lõppeda sellest kaugelt kõrgemal või madalamal, eriti mängu puhul, mille volatiilsus on väga kõrge volatiilsus.

Avaldatud võidusagedus on 20,29%, mis tähendab, et umbes üks keerutus 4,9-st annab midagi tagasi – kuigi paljud neist võitudest on panusest väiksemad.

Funktsioonid lahti seletatud (ainult liikmetele)

4 funktsiooni lahti seletatud: tasuta keerutused, wild-sümbolid, kaskaadrullid, klastrivõidud

Tasuta keerutused

Boonusvoor keerutustega, mis ei maksa sinu saldost midagi; tavaliselt käivitub see, kui rullidele maandub kolm või enam scatter-sümbolit. Vooru ajal saadud võidud lisatakse saldole ja paljudes mängudes saab lisakeerutusi uuesti käivitada.

Wild-sümbolid

Wildid asendavad tavalisi maksvaid sümboleid ja aitavad moodustada võidukombinatsioone. Tavaliselt ei asenda need scatter- ega boonussümboleid.

Kaskaadrullid

Pärast võitu eemaldatakse võitnud sümbolid ja nende asemele kukuvad uued. Nii võib ühest makstud keerutusest tekkida mitu järjestikust võitu. Seda nimetatakse ka kaskaadideks või laviinideks.

Klastrivõidud

Võidud tekivad horisontaalselt või vertikaalselt üksteist puudutavatest ühesuguste sümbolite gruppidest, mitte liinide pidi.

Strateegianõuanded (ainult liikmetele)

  • Vali panus vastavalt volatiilsusele. Väga kõrge volatiilsus tähendab, et enamik keerutusi kaotab ja suur osa tagasimaksest tuleb harvadest suurtest funktsioonidest. Suhtu sellesse kui meelelahutusse range eelarve ja panusega, mis on umbes 0,5% sessiooni eelarvest või vähem. Lihtne reegel: võta kaasa eelarve vähemalt 400 keerutuse jaoks, nii et eelarve 50 $ korral sobib panus umbes 0,12 $.

Veel 3 nõuannet ja sessiooni planeerija

  • Kontrolli, millist RTP-versiooni mängid. Relax Gaming pakub seda mängu versioonides 96,4%, 94%, 90%. Ava kasiinos mängureeglid ja eelista saite, kus töötab versioon 96,4%.
  • Boonuse läbimängimine: RTP 96,4% juures maksab 1000 $ ulatuses panustamisnõude täitmine keskmiselt umbes 36,00 $. Kontrolli boonustingimusi, sest mõned kasiinod välistavad teatud mängud. Arvuta oma numbrid läbi panustamisnõude kalkulaatoris.
  • Sea piirangud enne keerutamist. Otsusta kaotuspiir ja sessiooni pikkus ette ning lõpeta, kui jõuad kumbagi. Ükski muster ega panustamissüsteem ei muuda keerutuse tulemust.

Sellest lähemalt juhendites slotide RTP ja volatiilsus lahti seletatud ning mängueelarve haldamine.

Kas see sobib sinu eelarvesse? (ainult liikmetele)

Panuseplaanid eelarvetele 20 $ kuni 250 $, kontrollitud minimaalse panuse 0,10 $ suhtes

Kui volatiilsus on väga kõrge, soovitame eelarvet vähemalt 400 keerutuse jaoks. Allpool on näha, mida see tähendab mängu Cluster Tumble puhul (panused alates 0,10 $; maksimaalne panus on 50 $).

Mängu Cluster Tumble panuseplaanid
EelarvePanus keerutuse kohtaPanuste vahemik400 keerutuse keskmine kulu
20 $0,05 $Alla minimaalse panuse 0,10 $0,72 $
50 $0,12 $Sobib1,80 $
100 $0,25 $Sobib3,60 $
250 $0,62 $Sobib9 $

Ainult keskmised: lühike sessioon võib lõppeda neist kaugelt kõrgemal või madalamal. Sea enne mängimist kaotuspiir.

RTP-versioonid (ainult liikmetele)

3 RTP-versiooni võrdluses: 96,4%, 94%, 90%

Relax Gaming pakub mängu Cluster Tumble 3 RTP-versioonis ja iga kasiino valib, millist neist kasutada. Panuste kogusumma 1000 $ pealt maksab versioon 90% keskmiselt umbes 64 $ rohkem kui versioon 96,4%.

Mängu Cluster Tumble RTP-versioonid
VersioonKeskmine kulu iga panustatud 100 $ kohtaLisakulu võrreldes parimaga
96,4% (parim)3,60 $—
94%6,00 $+2,40 $
90%10,00 $+6,40 $

Ava oma kasiinos mängu reeglid või infoekraan, et näha, millist versiooni seal kasutatakse.

Nägid kasiinos teistsugust versiooni? Kuidas liikmete RTP-teated toimivad

Sama stiil, parem RTP (ainult liikmetele)

4 sama stiiliga ja kõrgema RTP-ga slotti (kuni 98%)

Slotid, millel on sama mehaanika (klastrivõidud) ja volatiilsus (väga kõrge) nagu mängul Cluster Tumble, kuid mille avaldatud RTP on kõrgem. Kasiinod võivad siiski kasutada neist ükskõik millise madalamat versiooni.

Küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Kes on mängu Cluster Tumble tootja?

Mängu Cluster Tumble arendas Relax Gaming ja see ilmus 2021. aastal.

Milline on mängu Cluster Tumble RTP?

Mängu Cluster Tumble vaikimisi RTP on 96,4%. Relax Gaming pakub ka versioone RTP-ga 94%, 90%, seega kontrolli oma kasiinos mängu infoekraani.

Kas Cluster Tumble on kõrge volatiilsusega?

Mängu Cluster Tumble volatiilsus: väga kõrge volatiilsus. Väga kõrge volatiilsus tähendab, et enamik keerutusi kaotab ja suur osa tagasimaksest tuleb harvadest suurtest funktsioonidest.

Milline on mängu Cluster Tumble maksimaalne võit?

Mängu Cluster Tumble maksimaalne võit on 20 000x panus, mis tähendab 1 $ keerutuse puhul 20 000 $.

Kas mängu Cluster Tumble saab tasuta mängida?

Jah. GambGeniuse liikmed saavad sellel lehel tasuta mängida mängu Cluster Tumble ametlikku Relax Gaming demot. See kasutab ainult mänguraha, seega demovõite ei saa välja võtta, ja see on mõeldud vähemalt 18-aastastele mängijatele.

Kas mängus Cluster Tumble on boonuse ost?

Meie kontrollitud allikates pole mängu Cluster Tumble kohta boonuse ostu märgitud.

Kus saab mängu Cluster Tumble mängida?

Kasiinos Aurivo Casino on Relax Gaming mängud. Enne registreerumist kontrolli, kas Cluster Tumble on sinu riigis mängude valikus. 18+ · Uued kliendid · Kehtivad tingimused. Saadavus sõltub riigist.

Kust need andmed pärinevad

Andmete allikad: mängupakkuja enda sait ja 1 sõltumatu slotiandmebaas. Kasiinod võivad kasutada madalama RTP-ga versioone, seega kontrolli alati enne mängimist mängureegleid.

Mängu kujundus © Relax Gaming, näidatud mängu tuvastamiseks.

GambGeniuse toimetus

Andmed kontrollitud

Meie toimetajad loevad läbi iga pakkumise täielikud tingimused ja arvutavad iga boonuse oodatava väärtuse enne, kui see nimekirja jõuab. Loe meie toimetuspõhimõtteid.

Liitu tasuta, et su valik oleks olemas igas seadmes

Cluster Tumble · Aurivo Casino · 100% kuni 1000 $

Mängi: Aurivo (avaneb uuel vahelehel)

18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Boonuse panustamisnõue 30x. Max panus 5 $. 30 päeva. 200 keerutust mängus Book of Dead, väärtus 0,20 $. Lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Kehtivad täielikud tingimused.

Hasartmäng peaks jääma lõbuks

Sea sissemaksepiirangud enne mängimist, ära kunagi püüa kaotusi tagasi võita ja tee regulaarselt pause. Kui mängimine ei paku enam rõõmu, on tasuta ja konfidentsiaalne abi saadaval ööpäev läbi.

Vastutustundliku mängimise tööriistad