Ainult 18+. Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust – Mängi vastutustundlikult.

BGaming slot

Easter Heist

RTP
96,14%
Volatiilsus
Väga kõrge
Max võit
5624x

Easter Heist on online-slot, mille andis 2023. aastal välja BGaming. Võite makstakse 25 võiduliinil. Põhifunktsioonid: tasuta keerutused, kordajad, wild-sümbolid ja uuesti keerutused. Põhinäitajad: RTP 96,14%, väga kõrge volatiilsus ja maksimaalne võit 5624x panus. Teemad: kuritegevus, loomad ja kuld. Saadaval on ametlik tasuta demoversioon.

Vaata parimaid slotikasiinosid

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Loe täielikku juhenditLiitu tasuta, et su valik oleks olemas igas seadmes
Rohkem
316 BGaming slotti Liitu tasuta, et jälgida ja näha uusi BGaming slotte esimesena
Easter Heist – BGaming slot

Kiire vastus

Easter Heist on mängupakkuja BGaming slot (2023). Põhinäitajad: RTP 96,14%, väga kõrge volatiilsus ja maksimaalne võit 5624x. Mehaanika: 25 võiduliini; funktsioonid: tasuta keerutused, kordajad ja wild-sümbolid. Saadaval on ametlik tasuta demo. RTP võib kasiinoti erineda.

Sellel lehel10 jaotist

Peamised andmed

RTP
96,14%
0,1 punkti üle mediaani (96,04%)
Volatiilsus
Väga kõrge6/6 meie volatiilsusskaalal
Max võit
5624x
Kõrgem kui 57% meie andmebaasi slotidest
Võidud
25 võiduliini
Ilmunud
23. märts 2023
Jackpot
Fikseeritud

Mängupakkuja pole avaldanud: ruudustik, panuste vahemik

Kõrgeima hindega kasiinod (kontrolli, kas mäng on saadaval)

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Reklaamiteave: praegu ei teeni me loetletud brändidelt midagi; kui see muutub, on see iga pakkumise juures öeldud. Kuidas me raha teenime

  • Aurivo Casino100% kuni 1000 $ + 200 tasuta keerutust30x boonusest
    Saa 200 keerutust + 100% – Aurivo Casino (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Boonuse panustamisnõue 30x. Max panus 5 $. 30 päeva. 200 keerutust mängus Book of Dead, väärtus 0,20 $. Lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    Kõik olulised tingimused on ülaltoodud real.

    Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

  • Velmora150 panustamisnõudeta tasuta keerutust Kõik võidud jäävad sullePanustamisnõudeta
    Võta 150 panustamisnõudeta keerutust – Velmora (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Panustamisnõudeta. 7 päeva. 150 keerutust mängus Big Bass Bonanza, väärtus 0,10 $. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    Kõik olulised tingimused on ülaltoodud real.

    Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

  • Kronos Royale200% kuni 2000 $ + 10% iganädalast raha tagasi40x boonusest
    Saa 200% boonus – Kronos Royale (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 50 $. Boonuse panustamisnõue 40x. Max panus 10 $. 60 päeva. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused
    Raha tagasi
    Raha tagasi: 10% kasiino netokaotustest igal nädalal (esmaspäevast pühapäevani), makstakse rahana ja ilma panustamisnõudeta igal esmaspäeval, kuni 500 $ nädalas.

    Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

Mängu saadavus sõltub kasiinost ja riigist.

Kui palju maksab tund mängu?

Teemad:

Kuritegevus ja röövidLoomadKalliskivid ja kuld

Tasuta demo Liikmetele

Proovi mängu Easter Heist mänguraha eest, enne kui otsustad, kas mängida päris rahaga. Ametlikud BGaming demod on GambGeniuse liikmetele tasuta.

Liikme juurdepääs – täielik juhend avatud

Kuidas mängida mängu Easter Heist (ainult liikmetele)

Võit makstakse, kui ühesugused sümbolid maanduvad aktiivsel võiduliinil, tavaliselt vasakult paremale alates kõige vasakpoolsemast rullist. Sinu kogupanus jagatakse liinide vahel ja iga liinivõit on liinipanus korrutatud sümboli väärtusega väljamaksetabelis.

Mängus Easter Heist tekivad võidud nii: 25 võiduliini.

  1. Määra panus. Vali oma kogupanus keerutuse kohta. Võidud makstakse selle panuse kordsetena.
  2. Vaata väljamaksetabelit. Ava mängu infoekraan, et näha, kui palju iga sümbol maksab, ja selle versiooni täpseid reegleid.
  3. Keeruta. Iga keerutuse tulemuse määrab sertifitseeritud juhuslike arvude generaator, sõltumata eelmistest keerutustest.
  4. Käivita boonus. Tasuta keerutuste funktsiooni alustamiseks peab maanduma nõutav arv scatter-sümboleid.
  5. Valikuline boonuse ost. Kus see on lubatud, maksa kindel hind, et boonus kohe käivitada.

Täielik Easter Heist juhend: kuidas võidud tekivad, 6 funktsiooni ja 4 strateegianõuannet

  • Sinu panuseplaan: eelarve 50 $ → umbes 0,12 $ keerutuse kohta (väga kõrge volatiilsus)
  • Mida RTP 96,14% maksab iga panustatud 100 $ kohta: keskmiselt 3,86 $
  • 6 funktsiooni lahti seletatud: tasuta keerutused, kordajad, wild-sümbolid, uuesti keerutused, boonuse ost ja veel 1
  • Boonuse ostu riskide ülevaade
  • Panuseplaanid eelarvetele 20 $ kuni 250 $, kontrollitud minimaalse panuse 0,10 $ suhtes
  • 4 sama stiiliga ja kõrgema RTP-ga slotti (kuni 99%)
  • Strateegianõuanded ja sessiooni planeerija: Easter Heist

Tasuta · kaarti pole vaja · ainult 18+

Andmeid ei müüda kunagi · ekspordi või kustuta igal ajal · Mida liikmed saavad?

Kuidas võidud tekivad (ainult liikmetele)

Mida RTP 96,14% maksab iga panustatud 100 $ kohta, maksimaalne võit 5624x panusega 1 $

Peaauhinna ülempiir on 5624x panus. 1 $ keerutuse puhul on see 5624 $; 0,20 $ puhul 1124,80 $. Piirini jõudmisel lõpeb voor tavaliselt kohe.

Kordajad rakenduvad võitudele nende tekkimisel; paljudes mängudes liidetakse või korrutatakse mitu kordajat omavahel ja just sealt tulevad suurimad võidud.

Mida tähendab RTP 96,14%

Oodatav tagasimakse = panus × 96,14%
Panuste kogusumma 100 $ pealt on pikaajaline keskmine kaotus 3,86 $

RTP on pikaajaline keskmine miljonite keerutuste lõikes. Üksik mängusessioon võib lõppeda sellest kaugelt kõrgemal või madalamal, eriti mängu puhul, mille volatiilsus on väga kõrge volatiilsus.

Funktsioonid lahti seletatud (ainult liikmetele)

6 funktsiooni lahti seletatud: tasuta keerutused, kordajad, wild-sümbolid, uuesti keerutused ja muud

Tasuta keerutused

Boonusvoor keerutustega, mis ei maksa sinu saldost midagi; tavaliselt käivitub see, kui rullidele maandub kolm või enam scatter-sümbolit. Vooru ajal saadud võidud lisatakse saldole ja paljudes mängudes saab lisakeerutusi uuesti käivitada.

Kordajad

Kordajad suurendavad võitu kindla teguri võrra, näiteks 2x või 10x. Need võivad olla seotud sümbolitega, kehtida terve keerutuse kohta või kasvada funktsiooni ajal ning on suurimate võitude peamine allikas.

Wild-sümbolid

Wildid asendavad tavalisi maksvaid sümboleid ja aitavad moodustada võidukombinatsioone. Tavaliselt ei asenda need scatter- ega boonussümboleid.

Uuesti keerutused

Valitud rullid või kogu ruudustik keerlevad uuesti ilma uue panuseta; tavaliselt käivitab selle kindel sümbolikombinatsioon või „peaaegu võidu“ funktsioon.

Boonuse ost

Võimaldab maksta kindla kordse panuse, et pääseda boonusfunktsiooni kohe, selle käivitumist ootamata. See suurendab dispersiooni märkimisväärselt ega ole saadaval igas riigis (Ühendkuningriigis on see keelatud).

Fikseeritud jackpotid

Jackpotiauhinnad, mis on määratud sinu panuse kindla kordsena, näiteks Mini, Minor, Major ja Grand.

Strateegianõuanded (ainult liikmetele)

  • Vali panus vastavalt volatiilsusele. Väga kõrge volatiilsus tähendab, et enamik keerutusi kaotab ja suur osa tagasimaksest tuleb harvadest suurtest funktsioonidest. Suhtu sellesse kui meelelahutusse range eelarve ja panusega, mis on umbes 0,5% sessiooni eelarvest või vähem. Lihtne reegel: võta kaasa eelarve vähemalt 400 keerutuse jaoks, nii et eelarve 50 $ korral sobib panus umbes 0,12 $.

Veel 3 nõuannet ja sessiooni planeerija

  • Suhtu boonuse ostu kui kõrge riskiga valikusse. Funktsiooni ostmine koondab su eelarve mõnesse suure dispersiooniga vooru. Paljud tulemused annavad tagasi vähem, kui maksid. Loe enne meie boonuse ostu juhendit.
  • Boonuse läbimängimine: RTP 96,14% juures maksab 1000 $ ulatuses panustamisnõude täitmine keskmiselt umbes 38,60 $. Kontrolli boonustingimusi, sest mõned kasiinod välistavad teatud mängud. Arvuta oma numbrid läbi panustamisnõude kalkulaatoris.
  • Sea piirangud enne keerutamist. Otsusta kaotuspiir ja sessiooni pikkus ette ning lõpeta, kui jõuad kumbagi. Ükski muster ega panustamissüsteem ei muuda keerutuse tulemust.

Sellest lähemalt juhendites slotide RTP ja volatiilsus lahti seletatud ning mängueelarve haldamine.

Kas see sobib sinu eelarvesse? (ainult liikmetele)

Panuseplaanid eelarvetele 20 $ kuni 250 $, kontrollitud minimaalse panuse 0,10 $ suhtes

Kui volatiilsus on väga kõrge, soovitame eelarvet vähemalt 400 keerutuse jaoks. Allpool on näha, mida see tähendab mängu Easter Heist puhul.

Mängu Easter Heist panuseplaanid
EelarvePanus keerutuse kohtaPanuste vahemik400 keerutuse keskmine kulu
20 $0,05 $Alla minimaalse panuse 0,10 $0,77 $
50 $0,12 $Sobib1,93 $
100 $0,25 $Sobib3,86 $
250 $0,62 $Sobib9,65 $

Ainult keskmised: lühike sessioon võib lõppeda neist kaugelt kõrgemal või madalamal. Sea enne mängimist kaotuspiir.

Sama stiil, parem RTP (ainult liikmetele)

4 sama stiiliga ja kõrgema RTP-ga slotti (kuni 99%)

Slotid, millel on sama mehaanika (võiduliinid) ja volatiilsus (väga kõrge) nagu mängul Easter Heist, kuid mille avaldatud RTP on kõrgem. Kasiinod võivad siiski kasutada neist ükskõik millise madalamat versiooni.

Küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Kes on mängu Easter Heist tootja?

Mängu Easter Heist arendas BGaming ja see ilmus 2023. aastal.

Milline on mängu Easter Heist RTP?

Mängu Easter Heist vaikimisi RTP on 96,14%.

Kas Easter Heist on kõrge volatiilsusega?

Mängu Easter Heist volatiilsus: väga kõrge volatiilsus. Väga kõrge volatiilsus tähendab, et enamik keerutusi kaotab ja suur osa tagasimaksest tuleb harvadest suurtest funktsioonidest.

Milline on mängu Easter Heist maksimaalne võit?

Mängu Easter Heist maksimaalne võit on 5624x panus, mis tähendab 1 $ keerutuse puhul 5624 $.

Kas mängu Easter Heist saab tasuta mängida?

Jah. GambGeniuse liikmed saavad sellel lehel tasuta mängida mängu Easter Heist ametlikku BGaming demot. See kasutab ainult mänguraha, seega demovõite ei saa välja võtta, ja see on mõeldud vähemalt 18-aastastele mängijatele.

Kas mängus Easter Heist on boonuse ost?

Jah. Mängus Easter Heist on boonuse ostu võimalus, kuigi see pole mõnes riigis, näiteks Ühendkuningriigis, saadaval.

Kust need andmed pärinevad

Andmete allikad: mängupakkuja enda sait ja 1 sõltumatu slotiandmebaas. Kasiinod võivad kasutada madalama RTP-ga versioone, seega kontrolli alati enne mängimist mängureegleid.

Mängu kujundus © BGaming, näidatud mängu tuvastamiseks.

GambGeniuse toimetus

Andmed kontrollitud

Meie toimetajad loevad läbi iga pakkumise täielikud tingimused ja arvutavad iga boonuse oodatava väärtuse enne, kui see nimekirja jõuab. Loe meie toimetuspõhimõtteid.

Liitu tasuta, et su valik oleks olemas igas seadmes

Easter Heist · Kõrgeima hindega kasiinod

Vaata parimaid slotikasiinosid

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Meie partnerite juures pole saadaval

Sarnased slotid, mida saad mängida meie partnerite juures

18+ · Uued kliendid · Kehtivad tingimused. Saadavus sõltub riigist.

Hasartmäng peaks jääma lõbuks

Sea sissemaksepiirangud enne mängimist, ära kunagi püüa kaotusi tagasi võita ja tee regulaarselt pause. Kui mängimine ei paku enam rõõmu, on tasuta ja konfidentsiaalne abi saadaval ööpäev läbi.

Vastutustundliku mängimise tööriistad