Ainult 18+. Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust – Mängi vastutustundlikult.

Inspired Entertainment slot

Prison Escape

RTP
95,9%
Volatiilsus
Kõrge
Max võit
6250x

Prison Escape on 2020. aasta slot, mille taga on Inspired Entertainment. Lühidalt: RTP 95,9%, kõrge volatiilsus ja maksimaalne võit 6250x panus. Teema: kuritegevus.

Vaata parimaid slotikasiinosid

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Loe täielikku juhenditLiitu tasuta, et su valik oleks olemas igas seadmes
Rohkem
285 Inspired Entertainment slotti Liitu tasuta, et jälgida ja näha uusi Inspired Entertainment slotte esimesena

Prison Escape

RTP
95,9%
Volatiilsus
Kõrge
Max võit
6250x

Kiire vastus

Prison Escape on mängupakkuja Inspired Entertainment slot (2020). Põhinäitajad: RTP 95,9%, kõrge volatiilsus ja maksimaalne võit 6250x. RTP võib kasiinoti erineda.

Sellel lehel8 jaotist

Peamised andmed

RTP
95,9%
0,14 punkti alla mediaani (96,04%)
Volatiilsus
Kõrge5/6 meie volatiilsusskaalal
Max võit
6250x
Kõrgem kui 59% meie andmebaasi slotidest
Ilmunud
30. jaan 2020

Mängupakkuja pole avaldanud: ruudustik, panuste vahemik, jackpot

Kõrgeima hindega kasiinod (kontrolli, kas mäng on saadaval)

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Reklaamiteave: praegu ei teeni me loetletud brändidelt midagi; kui see muutub, on see iga pakkumise juures öeldud. Kuidas me raha teenime

  • Aurivo Casino100% kuni 1000 $ + 200 tasuta keerutust30x boonusest
    Saa 200 keerutust + 100% – Aurivo Casino (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Boonuse panustamisnõue 30x. Max panus 5 $. 30 päeva. 200 keerutust mängus Book of Dead, väärtus 0,20 $. Lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    Kõik olulised tingimused on ülaltoodud real.

    Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

  • Velmora150 panustamisnõudeta tasuta keerutust Kõik võidud jäävad sullePanustamisnõudeta
    Võta 150 panustamisnõudeta keerutust – Velmora (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Panustamisnõudeta. 7 päeva. 150 keerutust mängus Big Bass Bonanza, väärtus 0,10 $. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    Kõik olulised tingimused on ülaltoodud real.

    Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

  • Kronos Royale200% kuni 2000 $ + 10% iganädalast raha tagasi40x boonusest
    Saa 200% boonus – Kronos Royale (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 50 $. Boonuse panustamisnõue 40x. Max panus 10 $. 60 päeva. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused
    Raha tagasi
    Raha tagasi: 10% kasiino netokaotustest igal nädalal (esmaspäevast pühapäevani), makstakse rahana ja ilma panustamisnõudeta igal esmaspäeval, kuni 500 $ nädalas.

    Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

Mängu saadavus sõltub kasiinost ja riigist.

Kui palju maksab tund mängu?

Teemad:

Kuritegevus ja röövid
Liikme juurdepääs – täielik juhend avatud

Kuidas mängida mängu Prison Escape (ainult liikmetele)

See mäng kasutab oma võitude hindamise süsteemi. Kuidas kombinatsioonid täpselt moodustuvad, vaata mängusisesest väljamaksetabelist.

  1. Määra panus. Vali oma kogupanus keerutuse kohta. Võidud makstakse selle panuse kordsetena.
  2. Vaata väljamaksetabelit. Ava mängu infoekraan, et näha, kui palju iga sümbol maksab, ja selle versiooni täpseid reegleid.
  3. Keeruta. Iga keerutuse tulemuse määrab sertifitseeritud juhuslike arvude generaator, sõltumata eelmistest keerutustest.

Täielik Prison Escape juhend: kuidas võidud tekivad ja 3 strateegianõuannet

  • Sinu panuseplaan: eelarve 50 $ → umbes 0,17 $ keerutuse kohta (kõrge volatiilsus)
  • Mida RTP 95,9% maksab iga panustatud 100 $ kohta: keskmiselt 4,10 $
  • Panuseplaanid eelarvetele 20 $ kuni 250 $
  • Strateegianõuanded ja sessiooni planeerija: Prison Escape

Tasuta · kaarti pole vaja · ainult 18+

Andmeid ei müüda kunagi · ekspordi või kustuta igal ajal · Mida liikmed saavad?

Kuidas võidud tekivad (ainult liikmetele)

Mida RTP 95,9% maksab iga panustatud 100 $ kohta, maksimaalne võit 6250x panusega 1 $

Peaauhinna ülempiir on 6250x panus. 1 $ keerutuse puhul on see 6250 $; 0,20 $ puhul 1250 $. Piirini jõudmisel lõpeb voor tavaliselt kohe.

Mida tähendab RTP 95,9%

Oodatav tagasimakse = panus × 95,9%
Panuste kogusumma 100 $ pealt on pikaajaline keskmine kaotus 4,10 $

RTP on pikaajaline keskmine miljonite keerutuste lõikes. Üksik mängusessioon võib lõppeda sellest kaugelt kõrgemal või madalamal, eriti mängu puhul, mille volatiilsus on kõrge volatiilsus.

Funktsioonid lahti seletatud (ainult liikmetele)

Mida infoekraan loetleb

Meie kontrollitud allikates pole selle mängu kohta erifunktsioone märgitud. Üksikasju vaata mängusiseselt infoekraanilt.

Strateegianõuanded (ainult liikmetele)

  • Vali panus vastavalt volatiilsusele. Kõrge volatiilsus koondab tagasimakse harvadesse suurtesse võitudesse. Pikad kaotusseeriad on tavalised. Hoia panused väikesed (umbes 1% oma sessiooni eelarvest või vähem), et kõikumised üle elada. Lihtne reegel: võta kaasa eelarve vähemalt 300 keerutuse jaoks, nii et eelarve 50 $ korral sobib panus umbes 0,17 $.

Veel 2 nõuannet ja sessiooni planeerija

  • Boonuse läbimängimine: RTP 95,9% juures maksab 1000 $ ulatuses panustamisnõude täitmine keskmiselt umbes 41,00 $. Kontrolli boonustingimusi, sest mõned kasiinod välistavad teatud mängud. Arvuta oma numbrid läbi panustamisnõude kalkulaatoris.
  • Sea piirangud enne keerutamist. Otsusta kaotuspiir ja sessiooni pikkus ette ning lõpeta, kui jõuad kumbagi. Ükski muster ega panustamissüsteem ei muuda keerutuse tulemust.

Sellest lähemalt juhendites slotide RTP ja volatiilsus lahti seletatud ning mängueelarve haldamine.

Kas see sobib sinu eelarvesse? (ainult liikmetele)

Panuseplaanid eelarvetele 20 $ kuni 250 $

Kui volatiilsus on kõrge, soovitame eelarvet vähemalt 300 keerutuse jaoks. Allpool on näha, mida see tähendab mängu Prison Escape puhul.

Mängu Prison Escape panuseplaanid
EelarvePanus keerutuse kohtaPanuste vahemik300 keerutuse keskmine kulu
20 $0,07 $Panuste vahemikku pole avaldatud0,82 $
50 $0,17 $Panuste vahemikku pole avaldatud2,05 $
100 $0,33 $Panuste vahemikku pole avaldatud4,10 $
250 $0,83 $Panuste vahemikku pole avaldatud10,25 $

Ainult keskmised: lühike sessioon võib lõppeda neist kaugelt kõrgemal või madalamal. Sea enne mängimist kaotuspiir.

Küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Kes on mängu Prison Escape tootja?

Mängu Prison Escape arendas Inspired Entertainment ja see ilmus 2020. aastal.

Milline on mängu Prison Escape RTP?

Mängu Prison Escape vaikimisi RTP on 95,9%.

Kas Prison Escape on kõrge volatiilsusega?

Mängu Prison Escape volatiilsus: kõrge volatiilsus. Kõrge volatiilsus koondab tagasimakse harvadesse suurtesse võitudesse.

Milline on mängu Prison Escape maksimaalne võit?

Mängu Prison Escape maksimaalne võit on 6250x panus, mis tähendab 1 $ keerutuse puhul 6250 $.

Kas mängu Prison Escape saab tasuta mängida?

GambGeniuses praegu mitte: me ei loetle mängu Prison Escape ametlikku Inspired Entertainment demot.

Kas mängus Prison Escape on boonuse ost?

Meie kontrollitud allikates pole mängu Prison Escape kohta boonuse ostu märgitud.

Kust need andmed pärinevad

Andmete allikad: 1 sõltumatu slotiandmebaas. Kasiinod võivad kasutada madalama RTP-ga versioone, seega kontrolli alati enne mängimist mängureegleid.

GambGeniuse toimetus

Andmed kontrollitud

Meie toimetajad loevad läbi iga pakkumise täielikud tingimused ja arvutavad iga boonuse oodatava väärtuse enne, kui see nimekirja jõuab. Loe meie toimetuspõhimõtteid.

Liitu tasuta, et su valik oleks olemas igas seadmes

Prison Escape · Kõrgeima hindega kasiinod

Vaata parimaid slotikasiinosid

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Meie partnerite juures pole saadaval

Sarnased slotid, mida saad mängida meie partnerite juures

18+ · Uued kliendid · Kehtivad tingimused. Saadavus sõltub riigist.

Hasartmäng peaks jääma lõbuks

Sea sissemaksepiirangud enne mängimist, ära kunagi püüa kaotusi tagasi võita ja tee regulaarselt pause. Kui mängimine ei paku enam rõõmu, on tasuta ja konfidentsiaalne abi saadaval ööpäev läbi.

Vastutustundliku mängimise tööriistad