Ainult 18+. Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust – Mängi vastutustundlikult.

Inspired Entertainment slot

Space Invaders Win & Spin

RTP
94,5%
Max võit
1111x

Inspired Entertainment avaldas 2024. aastal sloti Space Invaders Win & Spin. Mängitakse 5×3 ruudustikul, kus on 25 võiduliini. Põhifunktsioonid: hold-and-win-funktsioon, uuesti keerutused, fikseeritud jackpotid ja lisapanus (ante bet). Lühidalt: RTP 94,5% ja maksimaalne võit 1111x panus. Teemad: kosmos ja retrostiil. Slot kuulub sarja Space Invaders.

Vaata parimaid slotikasiinosid

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Loe täielikku juhendit
Space Invaders Win & Spin – Inspired Entertainment slot

Kiire vastus

Space Invaders Win & Spin on mängupakkuja Inspired Entertainment slot (2024). Põhinäitajad: RTP 94,5% ja maksimaalne võit 1111x. Mehaanika: 25 võiduliini; funktsioonid: hold-and-win-funktsioon, uuesti keerutused ja fikseeritud jackpotid. RTP võib kasiinoti erineda.

Peamised andmed

RTP
94,5%
Max võit
1111x
Ruudustik
5×3
Võidud
25 võiduliini
Ilmunud
12. veebruar 2024
Panuste vahemik
0,10 $–375 $
Jackpot
Fikseeritud

Mängupakkuja pole avaldanud: volatiilsus

Kõrgeima hindega kasiinod (kontrolli, kas mäng on saadaval)

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

  • Aurivo Casino100% kuni 1000 $ + 200 tasuta keerutust30x boonusest
    Saa 200 keerutust + 100% – Aurivo Casino (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Boonuse panustamisnõue 30x. Max panus 5 $. 30 päeva. 200 keerutust mängus Book of Dead, väärtus 0,20 $. Lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    18+. Ainult uutele klientidele. Minimaalne sissemakse 20 $. Panustamisnõue 30x boonusest. Maksimaalne panus nõude täitmise ajal 5 $. Tasuta keerutused mängus Book of Dead, keerutuse väärtus 0,20 $. Keerutused lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Pakkumine kehtib 30 päeva. Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

  • Velmora150 panustamisnõudeta tasuta keerutust Kõik võidud jäävad sullePanustamisnõudeta
    Võta 150 panustamisnõudeta keerutust – Velmora (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Panustamisnõudeta. 7 päeva. 150 keerutust mängus Big Bass Bonanza, väärtus 0,10 $. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    18+. Ainult uutele klientidele. Minimaalne sissemakse 20 $. Võitudele panustamisnõue ei kehti. Tasuta keerutused mängus Big Bass Bonanza, keerutuse väärtus 0,10 $. Pakkumine kehtib 7 päeva. Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

  • Kronos Royale200% kuni 2000 $ + 10% iganädalast raha tagasi40x boonusest
    Saa 200% boonus – Kronos Royale (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 50 $. Boonuse panustamisnõue 40x. Max panus 10 $. 60 päeva. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    18+. Ainult uutele klientidele. Minimaalne sissemakse 50 $. Panustamisnõue 40x boonusest. Maksimaalne panus nõude täitmise ajal 10 $. Raha tagasi: 10% kasiino netokaotustest igal nädalal (esmaspäevast pühapäevani), makstakse rahana ja ilma panustamisnõudeta igal esmaspäeval, kuni 500 $ nädalas. Pakkumine kehtib 60 päeva. Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

Mängu saadavus sõltub kasiinost ja riigist.

Kui palju maksab tund mängu?

Teemad:

Kosmos ja ulmePuuviljad ja klassika

Kuulub sarja Space Invaders.

Liikme juurdepääs – täielik juhend avatud

Kuidas mängida mängu Space Invaders Win & Spin (ainult liikmetele)

Võit makstakse, kui ühesugused sümbolid maanduvad aktiivsel võiduliinil, tavaliselt vasakult paremale alates kõige vasakpoolsemast rullist. Sinu kogupanus jagatakse liinide vahel ja iga liinivõit on liinipanus korrutatud sümboli väärtusega väljamaksetabelis.

Mängu Space Invaders Win & Spin mängitakse 5×3 ruudustikul (võidud: 25 võiduliini).

  1. Määra panus. Vali oma kogupanus keerutuse kohta vahemikus 0,10 $ kuni 375 $. Võidud makstakse selle panuse kordsetena.
  2. Vaata väljamaksetabelit. Ava mängu infoekraan, et näha, kui palju iga sümbol maksab, ja selle versiooni täpseid reegleid.
  3. Keeruta. Iga keerutuse tulemuse määrab sertifitseeritud juhuslike arvude generaator, sõltumata eelmistest keerutustest.
  4. Valikuline lisapanus. Maksa iga keerutuse eest lisaks, et suurendada funktsiooni käivitumise tõenäosust.

Täielik Space Invaders Win & Spin juhend: kuidas võidud tekivad, 4 funktsiooni ja 4 strateegianõuannet

  • Mida RTP 94,5% maksab iga panustatud 100 $ kohta: keskmiselt 5,50 $
  • 4 funktsiooni lahti seletatud: hold-and-win-funktsioon, uuesti keerutused, fikseeritud jackpotid, lisapanus
  • 2 RTP-versiooni võrdluses: 94,5%, 92%
  • Strateegianõuanded: Space Invaders Win & Spin

Tasuta · kaarti pole vaja · ainult 18+

Andmeid ei müüda kunagi · ekspordi või kustuta igal ajal · Mida liikmed saavad?

Kuidas võidud tekivad (ainult liikmetele)

Mida RTP 94,5% maksab iga panustatud 100 $ kohta, maksimaalne võit 1111x panusega 1 $

Peaauhinna ülempiir on 1111x panus. 1 $ keerutuse puhul on see 1111 $; 0,20 $ puhul 222,20 $. Piirini jõudmisel lõpeb voor tavaliselt kohe.

Mida tähendab RTP 94,5%

Oodatav tagasimakse = panus × 94,5%
Panuste kogusumma 100 $ pealt on pikaajaline keskmine kaotus 5,50 $

RTP on pikaajaline keskmine miljonite keerutuste lõikes. Üksik mängusessioon võib lõppeda sellest kaugelt kõrgemal või madalamal, eriti volatiilse mängu puhul.

Funktsioonid lahti seletatud (ainult liikmetele)

4 funktsiooni lahti seletatud: hold-and-win-funktsioon, uuesti keerutused, fikseeritud jackpotid, lisapanus

Hold and win

Piisava arvu eriliste raha- või mündisümbolite maandumine käivitab uuesti keerutuste funktsiooni: need sümbolid lukustuvad paigale, uuesti keerutuste loendur lähtestub iga uue sümboli maandumisel ja nende väärtused kogutakse funktsiooni lõpus kokku.

Uuesti keerutused

Valitud rullid või kogu ruudustik keerlevad uuesti ilma uue panuseta; tavaliselt käivitab selle kindel sümbolikombinatsioon või „peaaegu võidu“ funktsioon.

Fikseeritud jackpotid

Jackpotiauhinnad, mis on määratud sinu panuse kindla kordsena, näiteks Mini, Minor, Major ja Grand.

Lisapanus (ante bet)

Valikuline lisatasu iga keerutuse eest, tavaliselt +25%, mis suurendab boonusfunktsiooni käivitumise tõenäosust.

Strateegianõuanded (ainult liikmetele)

  • Kontrolli, millist RTP-versiooni mängid. Inspired Entertainment pakub seda mängu versioonides 94,5%, 92%. Ava kasiinos mängureeglid ja eelista saite, kus töötab versioon 94,5%.

Veel 3 nõuannet

  • Mõista lisapanust. See maksab keerutuse kohta rohkem, et funktsioonid käivituksid sagedamini; see ei muuda mängu paremaks panuseks.
  • Boonuse läbimängimine: RTP 94,5% juures maksab 1000 $ ulatuses panustamisnõude täitmine keskmiselt umbes 55,00 $. Kontrolli boonustingimusi, sest mõned kasiinod välistavad teatud mängud. Arvuta oma numbrid läbi panustamisnõude kalkulaatoris.
  • Sea piirangud enne keerutamist. Otsusta kaotuspiir ja sessiooni pikkus ette ning lõpeta, kui jõuad kumbagi. Ükski muster ega panustamissüsteem ei muuda keerutuse tulemust.

Sellest lähemalt juhendites slotide RTP ja volatiilsus lahti seletatud ning mängueelarve haldamine.

RTP-versioonid (ainult liikmetele)

2 RTP-versiooni võrdluses: 94,5%, 92%

Inspired Entertainment pakub mängu Space Invaders Win & Spin 2 RTP-versioonis ja iga kasiino valib, millist neist kasutada. Panuste kogusumma 1000 $ pealt maksab versioon 92% keskmiselt umbes 25 $ rohkem kui versioon 94,5%.

Mängu Space Invaders Win & Spin RTP-versioonid
VersioonKeskmine kulu iga panustatud 100 $ kohtaLisakulu võrreldes parimaga
94,5% (parim)5,50 $—
92%8,00 $+2,50 $

Ava oma kasiinos mängu reeglid või infoekraan, et näha, millist versiooni seal kasutatakse.

Nägid kasiinos teistsugust versiooni? Kuidas liikmete RTP-teated toimivad

Küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Kes on mängu Space Invaders Win & Spin tootja?

Mängu Space Invaders Win & Spin arendas Inspired Entertainment ja see ilmus 2024. aastal.

Milline on mängu Space Invaders Win & Spin RTP?

Mängu Space Invaders Win & Spin vaikimisi RTP on 94,5%. Inspired Entertainment pakub ka versioone RTP-ga 92%, seega kontrolli oma kasiinos mängu infoekraani.

Milline on mängu Space Invaders Win & Spin maksimaalne võit?

Mängu Space Invaders Win & Spin maksimaalne võit on 1111x panus, mis tähendab 1 $ keerutuse puhul 1111 $.

Kas mängu Space Invaders Win & Spin saab tasuta mängida?

GambGeniuses praegu mitte: me ei loetle mängu Space Invaders Win & Spin ametlikku Inspired Entertainment demot.

Kas mängus Space Invaders Win & Spin on boonuse ost?

Meie kontrollitud allikates pole mängu Space Invaders Win & Spin kohta boonuse ostu märgitud.

Kust need andmed pärinevad

Andmete allikad: mängupakkuja enda sait ja 1 sõltumatu slotiandmebaas. Kasiinod võivad kasutada madalama RTP-ga versioone, seega kontrolli alati enne mängimist mängureegleid.

Mängu kujundus © Inspired Entertainment, näidatud mängu tuvastamiseks.

Space Invaders Win & Spin · Kõrgeima hindega kasiinod

Vaata parimaid slotikasiinosid

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Meie partnerite juures pole saadaval

Sarnased slotid, mida saad mängida meie partnerite juures

18+ · Uued kliendid · Kehtivad tingimused. Saadavus sõltub riigist.

Samast sarjast

Veel sarja Space Invaders slotte

Kogu sari Space Invaders

Hasartmäng peaks jääma lõbuks

Sea sissemaksepiirangud enne mängimist, ära kunagi püüa kaotusi tagasi võita ja tee regulaarselt pause. Kui mängimine ei paku enam rõõmu, on tasuta ja konfidentsiaalne abi saadaval ööpäev läbi.

Vastutustundliku mängimise tööriistad