Ainult 18+. Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust – Mängi vastutustundlikult.

AvatarUX slot

Sphinx Treasure

RTP
96%
Volatiilsus
Väga kõrge
Max võit
10 000x

Sphinx Treasure on online-slot, mille andis 2025. aastal välja AvatarUX. Põhifunktsioonid: tasuta keerutused, kordajad ja kaskaadrullid. Lühidalt: RTP 96%, väga kõrge volatiilsus ja maksimaalne võit 10 000x panus. Teema: Vana-Egiptus. Saadaval on ametlik tasuta demoversioon.

Vaata parimaid slotikasiinosid

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Loe täielikku juhenditLiitu tasuta, et su valik oleks olemas igas seadmes
Rohkem
102 AvatarUX slotti Liitu tasuta, et jälgida ja näha uusi AvatarUX slotte esimesena
Sphinx Treasure – AvatarUX slot

Kiire vastus

Sphinx Treasure on mängupakkuja AvatarUX slot (2025). Põhinäitajad: RTP 96%, väga kõrge volatiilsus ja maksimaalne võit 10 000x. Mehaanika: võiduviisid; funktsioonid: tasuta keerutused, kordajad ja kaskaadrullid. Saadaval on ametlik tasuta demo. RTP võib kasiinoti erineda.

Sellel lehel11 jaotist

Peamised andmed

RTP
96%
0,04 punkti alla mediaani (96,04%)
Volatiilsus
Väga kõrge6/6 meie volatiilsusskaalal
Max võit
10 000x
Kõrgem kui 64% meie andmebaasi slotidest
Võidud
Võiduviisid
Ilmunud
12. dets 2025

Mängupakkuja pole avaldanud: ruudustik, panuste vahemik, jackpot

Kõrgeima hindega kasiinod (kontrolli, kas mäng on saadaval)

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Reklaamiteave: praegu ei teeni me loetletud brändidelt midagi; kui see muutub, on see iga pakkumise juures öeldud. Kuidas me raha teenime

  • Aurivo Casino100% kuni 1000 $ + 200 tasuta keerutust30x boonusest
    Saa 200 keerutust + 100% – Aurivo Casino (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Boonuse panustamisnõue 30x. Max panus 5 $. 30 päeva. 200 keerutust mängus Book of Dead, väärtus 0,20 $. Lisatakse 20 kaupa päevas 10 päeva jooksul. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    Kõik olulised tingimused on ülaltoodud real.

    Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

  • Velmora150 panustamisnõudeta tasuta keerutust Kõik võidud jäävad sullePanustamisnõudeta
    Võta 150 panustamisnõudeta keerutust – Velmora (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 20 $. Panustamisnõudeta. 7 päeva. 150 keerutust mängus Big Bass Bonanza, väärtus 0,10 $. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused

    Kõik olulised tingimused on ülaltoodud real.

    Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

  • Kronos Royale200% kuni 2000 $ + 10% iganädalast raha tagasi40x boonusest
    Saa 200% boonus – Kronos Royale (avaneb uuel vahelehel)

    18+. Uued kliendid. Min sissemakse 50 $. Boonuse panustamisnõue 40x. Max panus 10 $. 60 päeva. Kehtivad täielikud tingimused.

    Peamised tingimused
    Raha tagasi
    Raha tagasi: 10% kasiino netokaotustest igal nädalal (esmaspäevast pühapäevani), makstakse rahana ja ilma panustamisnõudeta igal esmaspäeval, kuni 500 $ nädalas.

    Kehtivad täielikud tingimused. Mängi vastutustundlikult.

Mängu saadavus sõltub kasiinost ja riigist.

Kui palju maksab tund mängu?

Teemad:

Tasuta demo Liikmetele

Proovi mängu Sphinx Treasure mänguraha eest, enne kui otsustad, kas mängida päris rahaga. Ametlikud AvatarUX demod on GambGeniuse liikmetele tasuta.

Liikme juurdepääs – täielik juhend avatud

Kuidas mängida mängu Sphinx Treasure (ainult liikmetele)

Kindlate liinide asemel maksavad kõrvuti asetsevatel rullidel olevad ühesugused sümbolid mis tahes positsioonil, alates kõige vasakpoolsemast rullist. Mida rohkem ühesuguseid sümboleid igal rullil on, seda rohkemal viisil kombinatsioon maksab.

Mängus Sphinx Treasure tekivad võidud nii: võiduviisid.

  1. Määra panus. Vali oma kogupanus keerutuse kohta. Võidud makstakse selle panuse kordsetena.
  2. Vaata väljamaksetabelit. Ava mängu infoekraan, et näha, kui palju iga sümbol maksab, ja selle versiooni täpseid reegleid.
  3. Keeruta. Iga keerutuse tulemuse määrab sertifitseeritud juhuslike arvude generaator, sõltumata eelmistest keerutustest.
  4. Käivita boonus. Tasuta keerutuste funktsiooni alustamiseks peab maanduma nõutav arv scatter-sümboleid.

Täielik Sphinx Treasure juhend: kuidas võidud tekivad, 3 funktsiooni ja 4 strateegianõuannet

  • Sinu panuseplaan: eelarve 50 $ → umbes 0,12 $ keerutuse kohta (väga kõrge volatiilsus)
  • Mida RTP 96% maksab iga panustatud 100 $ kohta: keskmiselt 4,00 $
  • 3 funktsiooni lahti seletatud: tasuta keerutused, kordajad, kaskaadrullid
  • Panuseplaanid eelarvetele 20 $ kuni 250 $
  • 3 RTP-versiooni võrdluses: 96%, 94%, 90%
  • 4 sama stiiliga ja kõrgema RTP-ga slotti (kuni 98,1%)
  • Strateegianõuanded ja sessiooni planeerija: Sphinx Treasure

Tasuta · kaarti pole vaja · ainult 18+

Andmeid ei müüda kunagi · ekspordi või kustuta igal ajal · Mida liikmed saavad?

Kuidas võidud tekivad (ainult liikmetele)

Mida RTP 96% maksab iga panustatud 100 $ kohta, maksimaalne võit 10 000x panusega 1 $

Peaauhinna ülempiir on 10 000x panus. 1 $ keerutuse puhul on see 10 000 $; 0,20 $ puhul 2000 $. Piirini jõudmisel lõpeb voor tavaliselt kohe.

Kordajad rakenduvad võitudele nende tekkimisel; paljudes mängudes liidetakse või korrutatakse mitu kordajat omavahel ja just sealt tulevad suurimad võidud.

Kuna võitnud sümbolid kukuvad ära ja asendatakse uutega, võib üks makstud keerutus anda võitude ahela. Kõik need lähevad selle keerutuse koguvõidu hulka.

Mida tähendab RTP 96%

Oodatav tagasimakse = panus × 96%
Panuste kogusumma 100 $ pealt on pikaajaline keskmine kaotus 4,00 $

RTP on pikaajaline keskmine miljonite keerutuste lõikes. Üksik mängusessioon võib lõppeda sellest kaugelt kõrgemal või madalamal, eriti mängu puhul, mille volatiilsus on väga kõrge volatiilsus.

Funktsioonid lahti seletatud (ainult liikmetele)

3 funktsiooni lahti seletatud: tasuta keerutused, kordajad, kaskaadrullid

Tasuta keerutused

Boonusvoor keerutustega, mis ei maksa sinu saldost midagi; tavaliselt käivitub see, kui rullidele maandub kolm või enam scatter-sümbolit. Vooru ajal saadud võidud lisatakse saldole ja paljudes mängudes saab lisakeerutusi uuesti käivitada.

Kordajad

Kordajad suurendavad võitu kindla teguri võrra, näiteks 2x või 10x. Need võivad olla seotud sümbolitega, kehtida terve keerutuse kohta või kasvada funktsiooni ajal ning on suurimate võitude peamine allikas.

Kaskaadrullid

Pärast võitu eemaldatakse võitnud sümbolid ja nende asemele kukuvad uued. Nii võib ühest makstud keerutusest tekkida mitu järjestikust võitu. Seda nimetatakse ka kaskaadideks või laviinideks.

Strateegianõuanded (ainult liikmetele)

  • Vali panus vastavalt volatiilsusele. Väga kõrge volatiilsus tähendab, et enamik keerutusi kaotab ja suur osa tagasimaksest tuleb harvadest suurtest funktsioonidest. Suhtu sellesse kui meelelahutusse range eelarve ja panusega, mis on umbes 0,5% sessiooni eelarvest või vähem. Lihtne reegel: võta kaasa eelarve vähemalt 400 keerutuse jaoks, nii et eelarve 50 $ korral sobib panus umbes 0,12 $.

Veel 3 nõuannet ja sessiooni planeerija

  • Kontrolli, millist RTP-versiooni mängid. AvatarUX pakub seda mängu versioonides 96%, 94%, 90%. Ava kasiinos mängureeglid ja eelista saite, kus töötab versioon 96%.
  • Boonuse läbimängimine: RTP 96% juures maksab 1000 $ ulatuses panustamisnõude täitmine keskmiselt umbes 40,00 $. Kontrolli boonustingimusi, sest mõned kasiinod välistavad teatud mängud. Arvuta oma numbrid läbi panustamisnõude kalkulaatoris.
  • Sea piirangud enne keerutamist. Otsusta kaotuspiir ja sessiooni pikkus ette ning lõpeta, kui jõuad kumbagi. Ükski muster ega panustamissüsteem ei muuda keerutuse tulemust.

Sellest lähemalt juhendites slotide RTP ja volatiilsus lahti seletatud ning mängueelarve haldamine.

Kas see sobib sinu eelarvesse? (ainult liikmetele)

Panuseplaanid eelarvetele 20 $ kuni 250 $

Kui volatiilsus on väga kõrge, soovitame eelarvet vähemalt 400 keerutuse jaoks. Allpool on näha, mida see tähendab mängu Sphinx Treasure puhul.

Mängu Sphinx Treasure panuseplaanid
EelarvePanus keerutuse kohtaPanuste vahemik400 keerutuse keskmine kulu
20 $0,05 $Panuste vahemikku pole avaldatud0,80 $
50 $0,12 $Panuste vahemikku pole avaldatud2 $
100 $0,25 $Panuste vahemikku pole avaldatud4 $
250 $0,62 $Panuste vahemikku pole avaldatud10 $

Ainult keskmised: lühike sessioon võib lõppeda neist kaugelt kõrgemal või madalamal. Sea enne mängimist kaotuspiir.

RTP-versioonid (ainult liikmetele)

3 RTP-versiooni võrdluses: 96%, 94%, 90%

AvatarUX pakub mängu Sphinx Treasure 3 RTP-versioonis ja iga kasiino valib, millist neist kasutada. Panuste kogusumma 1000 $ pealt maksab versioon 90% keskmiselt umbes 60 $ rohkem kui versioon 96%.

Mängu Sphinx Treasure RTP-versioonid
VersioonKeskmine kulu iga panustatud 100 $ kohtaLisakulu võrreldes parimaga
96% (parim)4,00 $—
94%6,00 $+2 $
90%10,00 $+6 $

Ava oma kasiinos mängu reeglid või infoekraan, et näha, millist versiooni seal kasutatakse.

Nägid kasiinos teistsugust versiooni? Kuidas liikmete RTP-teated toimivad

Sama stiil, parem RTP (ainult liikmetele)

4 sama stiiliga ja kõrgema RTP-ga slotti (kuni 98,1%)

Slotid, millel on sama mehaanika (võiduviisid) ja volatiilsus (väga kõrge) nagu mängul Sphinx Treasure, kuid mille avaldatud RTP on kõrgem. Kasiinod võivad siiski kasutada neist ükskõik millise madalamat versiooni.

Küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Kes on mängu Sphinx Treasure tootja?

Mängu Sphinx Treasure arendas AvatarUX ja see ilmus 2025. aastal.

Milline on mängu Sphinx Treasure RTP?

Mängu Sphinx Treasure vaikimisi RTP on 96%. AvatarUX pakub ka versioone RTP-ga 94%, 90%, seega kontrolli oma kasiinos mängu infoekraani.

Kas Sphinx Treasure on kõrge volatiilsusega?

Mängu Sphinx Treasure volatiilsus: väga kõrge volatiilsus. Väga kõrge volatiilsus tähendab, et enamik keerutusi kaotab ja suur osa tagasimaksest tuleb harvadest suurtest funktsioonidest.

Milline on mängu Sphinx Treasure maksimaalne võit?

Mängu Sphinx Treasure maksimaalne võit on 10 000x panus, mis tähendab 1 $ keerutuse puhul 10 000 $.

Kas mängu Sphinx Treasure saab tasuta mängida?

Jah. GambGeniuse liikmed saavad sellel lehel tasuta mängida mängu Sphinx Treasure ametlikku AvatarUX demot. See kasutab ainult mänguraha, seega demovõite ei saa välja võtta, ja see on mõeldud vähemalt 18-aastastele mängijatele.

Kas mängus Sphinx Treasure on boonuse ost?

Meie kontrollitud allikates pole mängu Sphinx Treasure kohta boonuse ostu märgitud.

Kust need andmed pärinevad

Andmed on mängupakkuja avaldatud kujul. Kasiinod võivad kasutada madalama RTP-ga versioone, seega kontrolli alati enne mängimist mängureegleid.

Mängu kujundus © AvatarUX, näidatud mängu tuvastamiseks.

GambGeniuse toimetus

Andmed kontrollitud

Meie toimetajad loevad läbi iga pakkumise täielikud tingimused ja arvutavad iga boonuse oodatava väärtuse enne, kui see nimekirja jõuab. Loe meie toimetuspõhimõtteid.

Liitu tasuta, et su valik oleks olemas igas seadmes

Sphinx Treasure · Kõrgeima hindega kasiinod

Vaata parimaid slotikasiinosid

Me pole kinnitanud, milline partner seda mängu pakub.

Meie partnerite juures pole saadaval

Sarnased slotid, mida saad mängida meie partnerite juures

18+ · Uued kliendid · Kehtivad tingimused. Saadavus sõltub riigist.

Hasartmäng peaks jääma lõbuks

Sea sissemaksepiirangud enne mängimist, ära kunagi püüa kaotusi tagasi võita ja tee regulaarselt pause. Kui mängimine ei paku enam rõõmu, on tasuta ja konfidentsiaalne abi saadaval ööpäev läbi.

Vastutustundliku mängimise tööriistad