Vain 18+. Rahapelaaminen voi aiheuttaa riippuvuutta – pelaa vastuullisesti.

Stakelogic -kolikkopeli

Bonus Runner

RTP
95,001 %
Volatiliteetti
Korkea
Maksimivoitto
1 086x

Stakelogic julkaisi kolikkopelin Bonus Runner vuonna 2022. Voitot maksetaan 44 voittolinjalla. Tärkein ominaisuus: ilmaiskierrokset. Tärkeimmät luvut: RTP 95 %, korkea volatiliteetti ja maksimivoitto 1 086x panos. Teema: klassiset kolikkopelit.

Katso parhaat kolikkopelikasinot

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Lue koko opas
Lisätty 294 Stakelogic -kolikkopeliä
Bonus Runner, kolikkopeli – Stakelogic

Pikavastaus

Bonus Runner on kolikkopeli, jonka Stakelogic julkaisi vuonna 2022. Tunnusluvut: RTP 95,001 %, korkea volatiliteetti ja maksimivoitto 1 086x. Pelissä on 44 voittolinjaa, ja sen ominaisuuksia ovat ilmaiskierrokset. RTP voi vaihdella kasinoittain.

Tärkeimmät tiedot

RTP
95,001 %
Volatiliteetti
Korkea
Maksimivoitto
1 086x
Voitonmaksu
44 voittolinjaa
Julkaistu
23. elokuuta 2022

Pelivalmistaja ei ole julkaissut: pelialue, panosväli, jättipotti

Parhaiksi arvioidut kasinot (tarkista pelin saatavuus)

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

  • Aurivo Casino100 % aina 1 000 $ asti + 200 ilmaiskierrosta30x bonuksesta
    Hae 200 kierrosta + 100 % sivustolla Aurivo Casino (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 30 päivää. 200 kierrosta peliin Book of Dead, arvo 0,20 $. Hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    18+. Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 20 $. Kierrätysvaatimus 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $ kierrätyksen aikana. Ilmaiskierrokset peliin Book of Dead, arvo 0,20 $ per kierros. Kierrokset hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Tarjous voimassa 30 päivää. Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Velmora150 kierrätysvapaata ilmaiskierrosta Pidät kaikki voitotEi kierrätystä
    Lunasta 150 kierrätysvapaata kierrosta sivustolla Velmora (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Ei kierrätystä. Voimassa 7 päivää. 150 kierrosta peliin Big Bass Bonanza, arvo 0,10 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    18+. Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 20 $. Voitoilla ei kierrätysvaatimusta. Ilmaiskierrokset peliin Big Bass Bonanza, arvo 0,10 $ per kierros. Tarjous voimassa 7 päivää. Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Kronos Royale200 % aina 2 000 $ asti + 10 % viikoittainen cashback40x bonuksesta
    Hae 200 % bonus sivustolla Kronos Royale (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 50 $. Kierrätys 40x bonuksesta. Maksimipanos 10 $. Voimassa 60 päivää. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    18+. Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 50 $. Kierrätysvaatimus 40x bonuksesta. Maksimipanos 10 $ kierrätyksen aikana. Cashback: 10 % kasinon nettotappioista joka viikko (maanantaista sunnuntaihin), maksetaan rahana ilman kierrätystä joka maanantai, enintään 500 $ viikossa. Tarjous voimassa 60 päivää. Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

Pelin saatavuus vaihtelee kasinoittain ja maittain.

Paljonko tunti maksaa?

Teemat:

Jäsenpääsy – koko opas avattu

Näin pelaat peliä Bonus Runner (vain jäsenille)

Voitto maksetaan, kun samanlaiset symbolit osuvat aktiiviselle voittolinjalle, yleensä vasemmalta oikealle vasemmanpuoleisimmasta rullasta alkaen. Kokonaispanoksesi jaetaan linjojen kesken, ja jokainen linjavoitto on linjapanos kerrottuna symbolin voittotaulukon arvolla.

Bonus Runner -pelin voitonmaksu: 44 voittolinjaa.

  1. Aseta panoksesi. Valitse kokonaispanoksesi kierrosta kohden. Voitot maksetaan tämän panoksen kerrannaisina.
  2. Tarkista voittotaulukko. Avaa pelin infonäkymä nähdäksesi, mitä kukin symboli maksaa ja mitkä ovat tämän version tarkat säännöt.
  3. Pyöräytä. Jokaisen kierroksen tuloksen ratkaisee sertifioitu satunnaislukugeneraattori aiemmista kierroksista riippumatta.
  4. Käynnistä bonus. Saat ilmaiskierrokset käyntiin, kun pelialueelle osuu tarvittava määrä scatter-symboleita.

Koko Bonus Runner -opas: miten voitot toimivat, 1 ominaisuus ja 4 strategiavinkkiä

  • Panossuunnitelmasi: 50 $:n budjetti → noin 0,17 $ per kierros (korkea volatiliteetti)
  • Mitä RTP 95,001 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden: keskimäärin 5,00 $
  • 1 ominaisuus selitettynä: ilmaiskierrokset
  • Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille
  • 2 RTP-versiota vertailussa: 95,001 %, 95 %
  • 4 samantyylistä kolikkopeliä korkeammalla RTP:llä (enintään 99 %)
  • Strategiavinkit ja pelikerran suunnittelija peliin Bonus Runner

Maksuton · ei korttia · vain 18+

Tietoja ei koskaan myydä · vie tai poista ne milloin tahansa · Mitä jäsenet saavat?

Miten voitot toimivat (vain jäsenille)

Mitä RTP 95,001 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden, maksimivoitto 1 086x 1 $:n panoksella

Suurin palkinto on enintään 1 086x panoksesi. 1 $:n kierroksella se on 1 086 $; 0,20 $:n kierroksella 217,20 $. Kun katto saavutetaan, kierros yleensä päättyy välittömästi.

Mitä RTP 95,001 % tarkoittaa

Odotettu palautus = panos × 95,001 %
Kun panoksia on yhteensä 100 $, pitkän aikavälin keskimääräinen tappio on 5,00 $

RTP on pitkän aikavälin keskiarvo miljoonien kierrosten ajalta. Yksittäinen pelikerta voi päättyä selvästi sen ylä- tai alapuolelle, etenkin pelissä, jolla on korkea volatiliteetti.

Ominaisuudet selitettynä (vain jäsenille)

1 ominaisuus selitettynä: ilmaiskierrokset

Ilmaiskierrokset

Bonuskierros, jonka kierrokset eivät maksa saldostasi mitään. Se käynnistyy yleensä, kun pelialueelle osuu vähintään kolme scatter-symbolia. Kierroksen aikana saadut voitot lisätään saldoosi, ja monissa peleissä lisäkierroksia voi saada uudelleen kesken bonuksen.

Strategiavinkit (vain jäsenille)

  • Mitoita panoksesi volatiliteetin mukaan. Korkea volatiliteetti keskittää palautuksen harvinaisiin, suuriin voittoihin. Pitkät tappioputket ovat normaaleja. Pidä panokset pieninä (noin 1 % pelikerran budjetista tai vähemmän), jotta kestät heilahtelut. Yksinkertainen sääntö: varaa budjettia vähintään 300 kierrosta varten, joten 50 $:n budjetilla sopiva panos on noin 0,17 $.

3 vinkkiä lisää ja pelikerran suunnittelija

  • Tarkista, mitä RTP-versiota pelaat. Stakelogic tarjoaa tätä peliä versioina 95,001 %, 95 %. Avaa pelin säännöt kasinollasi ja suosi sivustoja, joilla on käytössä versio 95,001 %.
  • Bonuksen kierrätys: kun RTP on 95,001 %, 1 000 $:n kierrätys maksaa keskimäärin noin 49,99 $. Tarkista bonusehdot, sillä jotkin kasinot rajaavat tiettyjä pelejä pois. Laske omat lukusi kierrätyslaskurilla.
  • Aseta rajat ennen kuin pelaat. Päätä tappiorajasi ja pelikerran pituus etukäteen ja lopeta, kun jompikumpi täyttyy. Mikään kuvio tai pelijärjestelmä ei muuta kierroksen lopputulosta.

Lisää aiheesta oppaissa kolikkopelien RTP ja volatiliteetti selitettynä ja pelikassan hallinta.

Sopiiko se budjettiisi? (vain jäsenille)

Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille

Kun volatiliteetti on korkea, suosittelemme budjettia, joka riittää vähintään 300 kierrokseen. Tältä se näyttää pelissä Bonus Runner.

Panossuunnitelmat peliin Bonus Runner
BudjettiPanos per kierrosPanosväli300 kierroksen keskimääräinen kustannus
20 $0,07 $Panosväliä ei ole julkaistu1 $
50 $0,17 $Panosväliä ei ole julkaistu2,50 $
100 $0,33 $Panosväliä ei ole julkaistu5 $
250 $0,83 $Panosväliä ei ole julkaistu12,50 $

Vain keskiarvoja: lyhyt pelikerta voi päättyä selvästi niiden ylä- tai alapuolelle. Aseta tappioraja ennen kuin pelaat.

RTP-versiot (vain jäsenille)

2 RTP-versiota vertailussa: 95,001 %, 95 %

Stakelogic toimittaa pelistä Bonus Runner 2 RTP-versiota, ja jokainen kasino valitsee, mitä niistä se käyttää. 1 000 $:n panoksilla versio 95 % maksaa keskimäärin noin 0,01 $ enemmän kuin versio 95,001 %.

Pelin Bonus Runner RTP-versiot
VersioKeskimääräinen kustannus 100 $:n kierrätystä kohdenLisäkustannus parhaaseen verrattuna
95,001 % (paras)5,00 $—
95 %5,00 $+0 $

Avaa pelin säännöt tai infonäkymä kasinollasi nähdäksesi, mitä versiota se käyttää.

Näitkö kasinolla eri version? Näin jäsenten RTP-ilmoitukset toimivat

Sama tyyli, parempi RTP (vain jäsenille)

4 samantyylistä kolikkopeliä korkeammalla RTP:llä (enintään 99 %)

Kolikkopelejä, joissa on sama mekaniikka (voittolinjat) ja volatiliteetti (korkea) kuin pelissä Bonus Runner, mutta korkeampi ilmoitettu RTP. Kasinot voivat silti käyttää niistäkin matalampia versioita.

Kysymykset

Usein kysytyt kysymykset

Kuka on tehnyt pelin Bonus Runner?

Pelin Bonus Runner on kehittänyt Stakelogic, ja se julkaistiin vuonna 2022.

Mikä on pelin Bonus Runner RTP?

Pelin Bonus Runner oletus-RTP on 95,001 %. Stakelogic toimittaa pelistä myös versioita, joiden RTP on 95 %, joten tarkista luku pelin infonäkymästä kasinollasi.

Onko pelin Bonus Runner volatiliteetti korkea?

Pelillä Bonus Runner on korkea volatiliteetti. Korkea volatiliteetti keskittää palautuksen harvinaisiin, suuriin voittoihin.

Mikä on pelin Bonus Runner maksimivoitto?

Pelin Bonus Runner maksimivoitto on 1 086x panoksesi, eli 1 $:n kierroksella 1 086 $.

Voinko pelata peliä Bonus Runner ilmaiseksi?

Ei GambGeniuksessa tällä hetkellä: emme listaa pelivalmistajan Stakelogic virallista demoa pelistä Bonus Runner.

Onko pelissä Bonus Runner bonusosto?

Tarkistamissamme lähteissä pelille Bonus Runner ei ole mainittu bonusostoa.

Mistä nämä tiedot tulevat

Tiedot ovat peräisin pelivalmistajan omalta sivustolta ja 1 riippumattomasta kolikkopelitietokannasta. Kasinoilla voi olla käytössä matalamman RTP:n versioita, joten tarkista aina pelin säännöt ennen kuin pelaat.

Pelin kuvitus © Stakelogic, näytetään pelin tunnistamiseksi.

Bonus Runner · Parhaiksi arvioidut kasinot

Katso parhaat kolikkopelikasinot

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Ei kumppaniemme valikoimassa

Samankaltaisia kolikkopelejä, joita voit pelata kumppaneillamme

18+ · Uudet asiakkaat · Ehdot ovat voimassa. Saatavuus vaihtelee maittain.

Pelaamisen pitäisi pysyä hauskana

Aseta talletusrajat ennen kuin pelaat, älä koskaan jahtaa tappioita ja pidä säännöllisesti taukoja. Jos pelaaminen lakkaa olemasta mukavaa, maksutonta ja luottamuksellista apua on saatavilla ympäri vuorokauden.

Vastuullisen pelaamisen työkalut