Vain 18+. Rahapelaaminen voi aiheuttaa riippuvuutta – pelaa vastuullisesti.

Push Gaming -kolikkopeli

Booty Bay

RTP
96,41 %
Volatiliteetti
Korkea
Maksimivoitto
20 000x

Booty Bay on nettikolikkopeli, jonka Push Gaming julkaisi vuonna 2021. Pelissä on 5×5-pelialue, ja voitot syntyvät samanlaisten symbolien ryhmistä (klusterivoitot). Lyhyesti: RTP 96,41 %, korkea volatiliteetti ja maksimivoitto 20 000x panos. Teema: merirosvot.

Mainosilmoitus: emme tällä hetkellä ansaitse mitään listatuista brändeistä; jos tämä muuttuu, kerromme sen jokaisen tarjouksen kohdalla. Näin ansaitsemme rahaa

Pelaa: Velmora (avautuu uuteen välilehteen)

Valikoimassa Push Gaming · tarkista, että Booty Bay löytyy pelivalikoimasta omassa maassasi.

18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Ei kierrätystä. Voimassa 7 päivää. 150 kierrosta peliin Big Bass Bonanza, arvo 0,10 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

Tärkeimmät ehdot

Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

Lue koko opasLiity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi
Lisää
130 Push Gaming -kolikkopeliä Liity maksutta, niin voit seurata pelivalmistajaa Push Gaming ja nähdä sen uudet kolikkopelit ensimmäisten joukossa

Booty Bay

RTP
96,41 %
Volatiliteetti
Korkea
Maksimivoitto
20 000x

Pikavastaus

Booty Bay on kolikkopeli, jonka Push Gaming julkaisi vuonna 2021. Tunnusluvut: RTP 96,41 %, korkea volatiliteetti ja maksimivoitto 20 000x. Pelissä on klusterivoitot. RTP voi vaihdella kasinoittain.

Tällä sivulla10 osiota

Tärkeimmät tiedot

RTP
96,41 %
0,37 prosenttiyksikköä yli mediaanin (96,04 %)
Volatiliteetti
Korkea5/6 volatiliteettiasteikollamme
Maksimivoitto
20 000x
Suurempi kuin 87 % tietokantamme kolikkopeleistä
Pelialue
5×5
Voitonmaksu
Klusterivoitot
Julkaistu
7. heinäk. 2021
Panosväli
0,10 $–100 $

Pelivalmistaja ei ole julkaissut: jättipotti

Kasinot, joilla on pelivalmistajan Push Gaming pelejä

Mainosilmoitus: emme tällä hetkellä ansaitse mitään listatuista brändeistä; jos tämä muuttuu, kerromme sen jokaisen tarjouksen kohdalla. Näin ansaitsemme rahaa

  • Velmora150 kierrätysvapaata ilmaiskierrosta Pidät kaikki voitotEi kierrätystäValikoimassa Push Gaming
    Pelaa sivustolla Velmora (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Ei kierrätystä. Voimassa 7 päivää. 150 kierrosta peliin Big Bass Bonanza, arvo 0,10 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

Tarkista, että Booty Bay löytyy pelivalikoimasta omassa maassasi.

Paljonko tunti maksaa?

Teemat:

Merirosvot
Jäsenpääsy – koko opas avattu

Näin pelaat peliä Booty Bay (vain jäsenille)

Voitot maksetaan vaaka- tai pystysuunnassa toisiaan koskettavien samanlaisten symbolien ryhmistä. Suuremmat klusterit maksavat enemmän, ja voittaneet klusterit yleensä katoavat ja tekevät tilaa uusille symboleille.

Booty Bay -pelin pelialue on 5×5. Voitonmaksu: klusterivoitot.

  1. Aseta panoksesi. Valitse kokonaispanoksesi kierrosta kohden väliltä 0,10 $–100 $. Voitot maksetaan tämän panoksen kerrannaisina.
  2. Tarkista voittotaulukko. Avaa pelin infonäkymä nähdäksesi, mitä kukin symboli maksaa ja mitkä ovat tämän version tarkat säännöt.
  3. Pyöräytä. Jokaisen kierroksen tuloksen ratkaisee sertifioitu satunnaislukugeneraattori aiemmista kierroksista riippumatta.

Koko Booty Bay -opas: miten voitot toimivat, 1 ominaisuus ja 4 strategiavinkkiä

  • Panossuunnitelmasi: 50 $:n budjetti → noin 0,17 $ per kierros (korkea volatiliteetti)
  • Mitä RTP 96,41 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden: keskimäärin 3,59 $
  • 1 ominaisuus selitettynä: klusterivoitot
  • Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille, tarkistettu 0,10 $:n minimipanosta vasten
  • 3 RTP-versiota vertailussa: 96,41 %, 95,48 %, 91,52 %
  • 4 samantyylistä kolikkopeliä korkeammalla RTP:llä (enintään 98,18 %)
  • Strategiavinkit ja pelikerran suunnittelija peliin Booty Bay

Maksuton · ei korttia · vain 18+

Tietoja ei koskaan myydä · vie tai poista ne milloin tahansa · Mitä jäsenet saavat?

Miten voitot toimivat (vain jäsenille)

Mitä RTP 96,41 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden, maksimivoitto 20 000x 1 $:n panoksella

Suurin palkinto on enintään 20 000x panoksesi. 1 $:n kierroksella se on 20 000 $; 0,20 $:n kierroksella 4 000 $. Kun katto saavutetaan, kierros yleensä päättyy välittömästi.

Koska voitot eivät riipu linjoista, jokainen näkyvissä oleva symboli voi kerryttää voittoa. Voittotaulukosta näet, montako samanlaista symbolia kukin voittotaso vaatii.

Mitä RTP 96,41 % tarkoittaa

Odotettu palautus = panos × 96,41 %
Kun panoksia on yhteensä 100 $, pitkän aikavälin keskimääräinen tappio on 3,59 $

RTP on pitkän aikavälin keskiarvo miljoonien kierrosten ajalta. Yksittäinen pelikerta voi päättyä selvästi sen ylä- tai alapuolelle, etenkin pelissä, jolla on korkea volatiliteetti.

Ominaisuudet selitettynä (vain jäsenille)

1 ominaisuus selitettynä: klusterivoitot

Klusterivoitot

Voitot muodostuvat vaaka- tai pystysuunnassa toisiaan koskettavien samanlaisten symbolien ryhmistä eivätkä linjoista.

Strategiavinkit (vain jäsenille)

  • Mitoita panoksesi volatiliteetin mukaan. Korkea volatiliteetti keskittää palautuksen harvinaisiin, suuriin voittoihin. Pitkät tappioputket ovat normaaleja. Pidä panokset pieninä (noin 1 % pelikerran budjetista tai vähemmän), jotta kestät heilahtelut. Yksinkertainen sääntö: varaa budjettia vähintään 300 kierrosta varten, joten 50 $:n budjetilla sopiva panos on noin 0,17 $.

3 vinkkiä lisää ja pelikerran suunnittelija

  • Tarkista, mitä RTP-versiota pelaat. Push Gaming tarjoaa tätä peliä versioina 96,41 %, 95,48 %, 91,52 %. Avaa pelin säännöt kasinollasi ja suosi sivustoja, joilla on käytössä versio 96,41 %.
  • Bonuksen kierrätys: kun RTP on 96,41 %, 1 000 $:n kierrätys maksaa keskimäärin noin 35,90 $. Tarkista bonusehdot, sillä jotkin kasinot rajaavat tiettyjä pelejä pois. Laske omat lukusi kierrätyslaskurilla.
  • Aseta rajat ennen kuin pelaat. Päätä tappiorajasi ja pelikerran pituus etukäteen ja lopeta, kun jompikumpi täyttyy. Mikään kuvio tai pelijärjestelmä ei muuta kierroksen lopputulosta.

Lisää aiheesta oppaissa kolikkopelien RTP ja volatiliteetti selitettynä ja pelikassan hallinta.

Sopiiko se budjettiisi? (vain jäsenille)

Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille, tarkistettu 0,10 $:n minimipanosta vasten

Kun volatiliteetti on korkea, suosittelemme budjettia, joka riittää vähintään 300 kierrokseen. Tältä se näyttää pelissä Booty Bay (panokset 0,10 $ alkaen, maksimipanos 100 $).

Panossuunnitelmat peliin Booty Bay
BudjettiPanos per kierrosPanosväli300 kierroksen keskimääräinen kustannus
20 $0,07 $Alle 0,10 $:n minimipanoksen0,72 $
50 $0,17 $Sopii1,80 $
100 $0,33 $Sopii3,59 $
250 $0,83 $Sopii8,98 $

Vain keskiarvoja: lyhyt pelikerta voi päättyä selvästi niiden ylä- tai alapuolelle. Aseta tappioraja ennen kuin pelaat.

RTP-versiot (vain jäsenille)

3 RTP-versiota vertailussa: 96,41 %, 95,48 %, 91,52 %

Push Gaming toimittaa pelistä Booty Bay 3 RTP-versiota, ja jokainen kasino valitsee, mitä niistä se käyttää. 1 000 $:n panoksilla versio 91,52 % maksaa keskimäärin noin 48,90 $ enemmän kuin versio 96,41 %.

Pelin Booty Bay RTP-versiot
VersioKeskimääräinen kustannus 100 $:n kierrätystä kohdenLisäkustannus parhaaseen verrattuna
96,41 % (paras)3,59 $—
95,48 %4,52 $+0,93 $
91,52 %8,48 $+4,89 $

Avaa pelin säännöt tai infonäkymä kasinollasi nähdäksesi, mitä versiota se käyttää.

Näitkö kasinolla eri version? Näin jäsenten RTP-ilmoitukset toimivat

Sama tyyli, parempi RTP (vain jäsenille)

4 samantyylistä kolikkopeliä korkeammalla RTP:llä (enintään 98,18 %)

Kolikkopelejä, joissa on sama mekaniikka (klusterivoitot) ja volatiliteetti (korkea) kuin pelissä Booty Bay, mutta korkeampi ilmoitettu RTP. Kasinot voivat silti käyttää niistäkin matalampia versioita.

Kysymykset

Usein kysytyt kysymykset

Kuka on tehnyt pelin Booty Bay?

Pelin Booty Bay on kehittänyt Push Gaming, ja se julkaistiin vuonna 2021.

Mikä on pelin Booty Bay RTP?

Pelin Booty Bay oletus-RTP on 96,41 %. Push Gaming toimittaa pelistä myös versioita, joiden RTP on 95,48 %, 91,52 %, joten tarkista luku pelin infonäkymästä kasinollasi.

Onko pelin Booty Bay volatiliteetti korkea?

Pelillä Booty Bay on korkea volatiliteetti. Korkea volatiliteetti keskittää palautuksen harvinaisiin, suuriin voittoihin.

Mikä on pelin Booty Bay maksimivoitto?

Pelin Booty Bay maksimivoitto on 20 000x panoksesi, eli 1 $:n kierroksella 20 000 $.

Voinko pelata peliä Booty Bay ilmaiseksi?

Ei GambGeniuksessa tällä hetkellä: emme listaa pelivalmistajan Push Gaming virallista demoa pelistä Booty Bay.

Onko pelissä Booty Bay bonusosto?

Tarkistamissamme lähteissä pelille Booty Bay ei ole mainittu bonusostoa.

Missä voin pelata peliä Booty Bay?

Kasinon Velmora valikoimassa on pelivalmistajan Push Gaming pelejä. Tarkista ennen rekisteröitymistä, että Booty Bay löytyy pelivalikoimasta omassa maassasi. 18+ · Uudet asiakkaat · Ehdot ovat voimassa. Saatavuus vaihtelee maittain.

Mistä nämä tiedot tulevat

Tiedot ovat peräisin 2 riippumattomasta kolikkopelitietokannasta. Kasinoilla voi olla käytössä matalamman RTP:n versioita, joten tarkista aina pelin säännöt ennen kuin pelaat.

GambGeniuksen toimitus

Tiedot tarkistettu

Toimittajamme lukevat jokaisen tarjouksen ehdot kokonaan ja mallintavat jokaisen bonuksen odotusarvon ennen kuin se listataan. Lue toimituksellinen linjauksemme.

Liity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi

Booty Bay · Velmora · 150 kierrätysvapaata ilmaiskierrosta

Pelaa: Velmora (avautuu uuteen välilehteen)

18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Ei kierrätystä. Voimassa 7 päivää. 150 kierrosta peliin Big Bass Bonanza, arvo 0,10 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

Pelaamisen pitäisi pysyä hauskana

Aseta talletusrajat ennen kuin pelaat, älä koskaan jahtaa tappioita ja pidä säännöllisesti taukoja. Jos pelaaminen lakkaa olemasta mukavaa, maksutonta ja luottamuksellista apua on saatavilla ympäri vuorokauden.

Vastuullisen pelaamisen työkalut