Vain 18+. Rahapelaaminen voi aiheuttaa riippuvuutta – pelaa vastuullisesti.

Evoplay -kolikkopeli

E.T. Lost Socks

RTP
96,5 %
Volatiliteetti
Korkea
Maksimivoitto
50x

E.T. Lost Socks on nettikolikkopeli, jonka Evoplay julkaisi vuonna 2018. Pelissä on 5×3-pelialue ja 21 voittolinjaa. Tärkeimmät ominaisuudet: ilmaiskierrokset, wild-symbolit, pysyvät wildit ja laajenevat wildit. Lyhyesti: RTP 96,5 %, korkea volatiliteetti ja maksimivoitto 50x panos.

Katso parhaat kolikkopelikasinot

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Lue koko opasLiity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi
Lisää
283 Evoplay -kolikkopeliä Liity maksutta, niin voit seurata pelivalmistajaa Evoplay ja nähdä sen uudet kolikkopelit ensimmäisten joukossa

E.T. Lost Socks

RTP
96,5 %
Volatiliteetti
Korkea
Maksimivoitto
50x

Pikavastaus

E.T. Lost Socks on kolikkopeli, jonka Evoplay julkaisi vuonna 2018. Tunnusluvut: RTP 96,5 %, korkea volatiliteetti ja maksimivoitto 50x. Pelissä on 21 voittolinjaa, ja sen ominaisuuksia ovat ilmaiskierrokset, wild-symbolit ja pysyvät wildit. RTP voi vaihdella kasinoittain.

Tällä sivulla9 osiota

Tärkeimmät tiedot

RTP
96,5 %
0,46 prosenttiyksikköä yli mediaanin (96,04 %)
Volatiliteetti
Korkea5/6 volatiliteettiasteikollamme
Maksimivoitto
50x
Osumatiheys
34 % (noin joka 2,9. kierros)
Pelialue
5×3
Voitonmaksu
21 voittolinjaa
Julkaistu
1. marrask. 2018
Panosväli
0,10 $–500 $

Pelivalmistaja ei ole julkaissut: jättipotti

Parhaiksi arvioidut kasinot (tarkista pelin saatavuus)

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Mainosilmoitus: emme tällä hetkellä ansaitse mitään listatuista brändeistä; jos tämä muuttuu, kerromme sen jokaisen tarjouksen kohdalla. Näin ansaitsemme rahaa

  • Aurivo Casino100 % aina 1 000 $ asti + 200 ilmaiskierrosta30x bonuksesta
    Hae 200 kierrosta + 100 % sivustolla Aurivo Casino (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 30 päivää. 200 kierrosta peliin Book of Dead, arvo 0,20 $. Hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Velmora150 kierrätysvapaata ilmaiskierrosta Pidät kaikki voitotEi kierrätystä
    Lunasta 150 kierrätysvapaata kierrosta sivustolla Velmora (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Ei kierrätystä. Voimassa 7 päivää. 150 kierrosta peliin Big Bass Bonanza, arvo 0,10 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Kronos Royale200 % aina 2 000 $ asti + 10 % viikoittainen cashback40x bonuksesta
    Hae 200 % bonus sivustolla Kronos Royale (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 50 $. Kierrätys 40x bonuksesta. Maksimipanos 10 $. Voimassa 60 päivää. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot
    Cashback
    Cashback: 10 % kasinon nettotappioista joka viikko (maanantaista sunnuntaihin), maksetaan rahana ilman kierrätystä joka maanantai, enintään 500 $ viikossa.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

Pelin saatavuus vaihtelee kasinoittain ja maittain.

Paljonko tunti maksaa?

Jäsenpääsy – koko opas avattu

Näin pelaat peliä E.T. Lost Socks (vain jäsenille)

Voitto maksetaan, kun samanlaiset symbolit osuvat aktiiviselle voittolinjalle, yleensä vasemmalta oikealle vasemmanpuoleisimmasta rullasta alkaen. Kokonaispanoksesi jaetaan linjojen kesken, ja jokainen linjavoitto on linjapanos kerrottuna symbolin voittotaulukon arvolla.

E.T. Lost Socks -pelin pelialue on 5×3. Voitonmaksu: 21 voittolinjaa.

  1. Aseta panoksesi. Valitse kokonaispanoksesi kierrosta kohden väliltä 0,10 $–500 $. Voitot maksetaan tämän panoksen kerrannaisina.
  2. Tarkista voittotaulukko. Avaa pelin infonäkymä nähdäksesi, mitä kukin symboli maksaa ja mitkä ovat tämän version tarkat säännöt.
  3. Pyöräytä. Jokaisen kierroksen tuloksen ratkaisee sertifioitu satunnaislukugeneraattori aiemmista kierroksista riippumatta.
  4. Käynnistä bonus. Saat ilmaiskierrokset käyntiin, kun pelialueelle osuu tarvittava määrä scatter-symboleita.

Koko E.T. Lost Socks -opas: miten voitot toimivat, 4 ominaisuutta ja 3 strategiavinkkiä

  • Panossuunnitelmasi: 50 $:n budjetti → noin 0,17 $ per kierros (korkea volatiliteetti)
  • Mitä RTP 96,5 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden: keskimäärin 3,50 $
  • 4 ominaisuutta selitettynä: ilmaiskierrokset, wild-symbolit, pysyvät wildit, laajenevat wildit
  • Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille, tarkistettu 0,10 $:n minimipanosta vasten
  • 4 samantyylistä kolikkopeliä korkeammalla RTP:llä (enintään 99 %)
  • Strategiavinkit ja pelikerran suunnittelija peliin E.T. Lost Socks

Maksuton · ei korttia · vain 18+

Tietoja ei koskaan myydä · vie tai poista ne milloin tahansa · Mitä jäsenet saavat?

Miten voitot toimivat (vain jäsenille)

Mitä RTP 96,5 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden, maksimivoitto 50x 1 $:n panoksella

Suurin palkinto on enintään 50x panoksesi. 1 $:n kierroksella se on 50 $; 0,20 $:n kierroksella 10 $. Kun katto saavutetaan, kierros yleensä päättyy välittömästi.

Mitä RTP 96,5 % tarkoittaa

Odotettu palautus = panos × 96,5 %
Kun panoksia on yhteensä 100 $, pitkän aikavälin keskimääräinen tappio on 3,50 $

RTP on pitkän aikavälin keskiarvo miljoonien kierrosten ajalta. Yksittäinen pelikerta voi päättyä selvästi sen ylä- tai alapuolelle, etenkin pelissä, jolla on korkea volatiliteetti.

Ilmoitettu osumatiheys on 34 %, eli suunnilleen joka 2,9. kierros tuottaa jotain – tosin monet näistä voitoista ovat panosta pienempiä.

Ominaisuudet selitettynä (vain jäsenille)

4 ominaisuutta selitettynä: ilmaiskierrokset, wild-symbolit, pysyvät wildit, laajenevat wildit

Ilmaiskierrokset

Bonuskierros, jonka kierrokset eivät maksa saldostasi mitään. Se käynnistyy yleensä, kun pelialueelle osuu vähintään kolme scatter-symbolia. Kierroksen aikana saadut voitot lisätään saldoosi, ja monissa peleissä lisäkierroksia voi saada uudelleen kesken bonuksen.

Wild-symbolit

Wildit korvaavat tavallisia maksavia symboleita ja auttavat täydentämään voittoyhdistelmiä. Yleensä ne eivät korvaa scatter- tai bonussymboleita.

Pysyvät wildit

Pysyvät wildit lukittuvat paikalleen useiden kierrosten ajaksi tai bonusominaisuuden loppuun asti, joten jokaisella seuraavalla kierroksella on paremmat mahdollisuudet voittoihin.

Laajenevat wildit

Kun laajeneva wild osuu, se kasvaa peittämään koko rullansa, jolloin yhdestä symbolista tulee kokonainen wild-sarake.

Strategiavinkit (vain jäsenille)

  • Mitoita panoksesi volatiliteetin mukaan. Korkea volatiliteetti keskittää palautuksen harvinaisiin, suuriin voittoihin. Pitkät tappioputket ovat normaaleja. Pidä panokset pieninä (noin 1 % pelikerran budjetista tai vähemmän), jotta kestät heilahtelut. Yksinkertainen sääntö: varaa budjettia vähintään 300 kierrosta varten, joten 50 $:n budjetilla sopiva panos on noin 0,17 $.

2 vinkkiä lisää ja pelikerran suunnittelija

  • Bonuksen kierrätys: kun RTP on 96,5 %, 1 000 $:n kierrätys maksaa keskimäärin noin 35,00 $. Tarkista bonusehdot, sillä jotkin kasinot rajaavat tiettyjä pelejä pois. Laske omat lukusi kierrätyslaskurilla.
  • Aseta rajat ennen kuin pelaat. Päätä tappiorajasi ja pelikerran pituus etukäteen ja lopeta, kun jompikumpi täyttyy. Mikään kuvio tai pelijärjestelmä ei muuta kierroksen lopputulosta.

Lisää aiheesta oppaissa kolikkopelien RTP ja volatiliteetti selitettynä ja pelikassan hallinta.

Sopiiko se budjettiisi? (vain jäsenille)

Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille, tarkistettu 0,10 $:n minimipanosta vasten

Kun volatiliteetti on korkea, suosittelemme budjettia, joka riittää vähintään 300 kierrokseen. Tältä se näyttää pelissä E.T. Lost Socks (panokset 0,10 $ alkaen, maksimipanos 500 $).

Panossuunnitelmat peliin E.T. Lost Socks
BudjettiPanos per kierrosPanosväli300 kierroksen keskimääräinen kustannus
20 $0,07 $Alle 0,10 $:n minimipanoksen0,70 $
50 $0,17 $Sopii1,75 $
100 $0,33 $Sopii3,50 $
250 $0,83 $Sopii8,75 $

Vain keskiarvoja: lyhyt pelikerta voi päättyä selvästi niiden ylä- tai alapuolelle. Aseta tappioraja ennen kuin pelaat.

Sama tyyli, parempi RTP (vain jäsenille)

4 samantyylistä kolikkopeliä korkeammalla RTP:llä (enintään 99 %)

Kolikkopelejä, joissa on sama mekaniikka (voittolinjat) ja volatiliteetti (korkea) kuin pelissä E.T. Lost Socks, mutta korkeampi ilmoitettu RTP. Kasinot voivat silti käyttää niistäkin matalampia versioita.

Kysymykset

Usein kysytyt kysymykset

Kuka on tehnyt pelin E.T. Lost Socks?

Pelin E.T. Lost Socks on kehittänyt Evoplay, ja se julkaistiin vuonna 2018.

Mikä on pelin E.T. Lost Socks RTP?

Pelin E.T. Lost Socks oletus-RTP on 96,5 %.

Onko pelin E.T. Lost Socks volatiliteetti korkea?

Pelillä E.T. Lost Socks on korkea volatiliteetti. Korkea volatiliteetti keskittää palautuksen harvinaisiin, suuriin voittoihin.

Mikä on pelin E.T. Lost Socks maksimivoitto?

Pelin E.T. Lost Socks maksimivoitto on 50x panoksesi, eli 1 $:n kierroksella 50 $.

Voinko pelata peliä E.T. Lost Socks ilmaiseksi?

Ei GambGeniuksessa tällä hetkellä: emme listaa pelivalmistajan Evoplay virallista demoa pelistä E.T. Lost Socks.

Onko pelissä E.T. Lost Socks bonusosto?

Tarkistamissamme lähteissä pelille E.T. Lost Socks ei ole mainittu bonusostoa.

Mistä nämä tiedot tulevat

Tiedot ovat peräisin 1 riippumattomasta kolikkopelitietokannasta. Kasinoilla voi olla käytössä matalamman RTP:n versioita, joten tarkista aina pelin säännöt ennen kuin pelaat.

GambGeniuksen toimitus

Tiedot tarkistettu

Toimittajamme lukevat jokaisen tarjouksen ehdot kokonaan ja mallintavat jokaisen bonuksen odotusarvon ennen kuin se listataan. Lue toimituksellinen linjauksemme.

Liity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi

E.T. Lost Socks · Parhaiksi arvioidut kasinot

Katso parhaat kolikkopelikasinot

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Ei kumppaniemme valikoimassa

Samankaltaisia kolikkopelejä, joita voit pelata kumppaneillamme

18+ · Uudet asiakkaat · Ehdot ovat voimassa. Saatavuus vaihtelee maittain.

Pelaamisen pitäisi pysyä hauskana

Aseta talletusrajat ennen kuin pelaat, älä koskaan jahtaa tappioita ja pidä säännöllisesti taukoja. Jos pelaaminen lakkaa olemasta mukavaa, maksutonta ja luottamuksellista apua on saatavilla ympäri vuorokauden.

Vastuullisen pelaamisen työkalut