Vain 18+. Rahapelaaminen voi aiheuttaa riippuvuutta – pelaa vastuullisesti.

Play'n GO -kolikkopeli

Fire Joker

RTP
94,23 %
Volatiliteetti
Keskitaso
Maksimivoitto
800x

Fire Joker on nettikolikkopeli, jonka Play'n GO julkaisi vuonna 2016. Pelissä on 3×3-pelialue. Tärkeimmät ominaisuudet: kertojat, wild-symbolit, uusintakierrokset ja bonuspyörä. Lyhyesti: RTP 94,23 %, keskitason volatiliteetti ja maksimivoitto 800x panos. Teema: ruoka. Pelisarja: Joker. Pelistä on saatavilla virallinen ilmainen demoversio.

Mainosilmoitus: emme tällä hetkellä ansaitse mitään listatuista brändeistä; jos tämä muuttuu, kerromme sen jokaisen tarjouksen kohdalla. Näin ansaitsemme rahaa

Pelaa: Aurivo Casino (avautuu uuteen välilehteen)

Valikoimassa Play'n GO · tarkista, että Fire Joker löytyy pelivalikoimasta omassa maassasi.

18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 30 päivää. 200 kierrosta peliin Book of Dead, arvo 0,20 $. Hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Kaikki ehdot ovat voimassa.

Tärkeimmät ehdot

Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

Lue koko opasLiity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi
Lisää
534 Play'n GO -kolikkopeliä Liity maksutta, niin voit seurata pelivalmistajaa Play'n GO ja nähdä sen uudet kolikkopelit ensimmäisten joukossa
Fire Joker, kolikkopeli – Play'n GO

Pikavastaus

Fire Joker on kolikkopeli, jonka Play'n GO julkaisi vuonna 2016. Tunnusluvut: RTP 94,23 %, keskitason volatiliteetti ja maksimivoitto 800x. Pelin ominaisuuksia ovat kertojat, wild-symbolit ja uusintakierrokset. Pelistä on saatavilla virallinen ilmainen demo. RTP voi vaihdella kasinoittain.

Tällä sivulla9 osiota

Tärkeimmät tiedot

RTP
94,23 %
1,81 prosenttiyksikköä alle mediaanin (96,04 %)
Volatiliteetti
Keskitaso3/6 volatiliteettiasteikollamme
Maksimivoitto
800x
Suurempi kuin 8 % tietokantamme kolikkopeleistä
Pelialue
3×3
Julkaistu
13. kesäk. 2016

Pelivalmistaja ei ole julkaissut: panosväli, jättipotti

Kasinot, joilla on pelivalmistajan Play'n GO pelejä

Mainosilmoitus: emme tällä hetkellä ansaitse mitään listatuista brändeistä; jos tämä muuttuu, kerromme sen jokaisen tarjouksen kohdalla. Näin ansaitsemme rahaa

  • Aurivo Casino100 % aina 1 000 $ asti + 200 ilmaiskierrosta30x bonuksestaValikoimassa Play'n GO
    Pelaa sivustolla Aurivo Casino (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 30 päivää. 200 kierrosta peliin Book of Dead, arvo 0,20 $. Hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Solstice Spins50 ilmaiskierrosta ilman talletusta + 100 % aina 500 $ asti35x bonuksestaValikoimassa Play'n GO
    Pelaa sivustolla Solstice Spins (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus: ilmaiskierroksiin ei tarvita; talletusbonukseen 20 $. Kierrätys 35x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 14 päivää. 50 kierrosta peliin Starburst, arvo 0,10 $. Kierrosvoittojen yläraja 100 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Opalis125 % aina 750 $ asti + 125 ilmaiskierrosta35x bonuksestaValikoimassa Play'n GO
    Pelaa sivustolla Opalis (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 35x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 21 päivää. 125 kierrosta peliin Sweet Bonanza, arvo 0,20 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

Tarkista, että Fire Joker löytyy pelivalikoimasta omassa maassasi.

Paljonko tunti maksaa?

Teemat:

Ruoka ja juoma

Osa Joker -sarjaa.

Ilmainen demo Jäsenille

Kokeile peliä Fire Joker pelirahalla ennen kuin päätät, pelaatko oikealla rahalla. Pelivalmistajan Play'n GO viralliset demot ovat GambGeniuksen jäsenille maksuttomia.

Jäsenpääsy – koko opas avattu

Näin pelaat peliä Fire Joker (vain jäsenille)

Pelissä on oma voittojen laskentatapansa. Tarkista pelin voittotaulukosta, miten yhdistelmät tarkalleen muodostuvat.

Fire Joker -pelin pelialue on 3×3.

  1. Aseta panoksesi. Valitse kokonaispanoksesi kierrosta kohden. Voitot maksetaan tämän panoksen kerrannaisina.
  2. Tarkista voittotaulukko. Avaa pelin infonäkymä nähdäksesi, mitä kukin symboli maksaa ja mitkä ovat tämän version tarkat säännöt.
  3. Pyöräytä. Jokaisen kierroksen tuloksen ratkaisee sertifioitu satunnaislukugeneraattori aiemmista kierroksista riippumatta.

Koko Fire Joker -opas: miten voitot toimivat, 4 ominaisuutta ja 3 strategiavinkkiä

  • Panossuunnitelmasi: 50 $:n budjetti → noin 0,25 $ per kierros (keskitason volatiliteetti)
  • Mitä RTP 94,23 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden: keskimäärin 5,77 $
  • 4 ominaisuutta selitettynä: kertojat, wild-symbolit, uusintakierrokset, bonuspyörä
  • Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille
  • Strategiavinkit ja pelikerran suunnittelija peliin Fire Joker

Maksuton · ei korttia · vain 18+

Tietoja ei koskaan myydä · vie tai poista ne milloin tahansa · Mitä jäsenet saavat?

Miten voitot toimivat (vain jäsenille)

Mitä RTP 94,23 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden, maksimivoitto 800x 1 $:n panoksella

Suurin palkinto on enintään 800x panoksesi. 1 $:n kierroksella se on 800 $; 0,20 $:n kierroksella 160 $. Kun katto saavutetaan, kierros yleensä päättyy välittömästi.

Kertojat lisätään voittoihin sitä mukaa kuin ne osuvat; monissa peleissä useat kertojat lasketaan yhteen tai kerrotaan keskenään, ja juuri niistä suurimmat voitot syntyvät.

Mitä RTP 94,23 % tarkoittaa

Odotettu palautus = panos × 94,23 %
Kun panoksia on yhteensä 100 $, pitkän aikavälin keskimääräinen tappio on 5,77 $

RTP on pitkän aikavälin keskiarvo miljoonien kierrosten ajalta. Yksittäinen pelikerta voi päättyä selvästi sen ylä- tai alapuolelle, etenkin pelissä, jolla on keskitason volatiliteetti.

Ominaisuudet selitettynä (vain jäsenille)

4 ominaisuutta selitettynä: kertojat, wild-symbolit, uusintakierrokset, bonuspyörä

Kertojat

Kertojat kasvattavat voittoa tietyllä luvulla, kuten 2x tai 10x. Ne voivat olla symboleissa, koskea koko kierrosta tai kasvaa bonusominaisuuden aikana, ja ne ovat suurimpien voittojen tärkein lähde.

Wild-symbolit

Wildit korvaavat tavallisia maksavia symboleita ja auttavat täydentämään voittoyhdistelmiä. Yleensä ne eivät korvaa scatter- tai bonussymboleita.

Uusintakierrokset

Valitut rullat tai koko pelialue pyörähtävät uudelleen ilman uutta panosta. Uusintakierros käynnistyy yleensä tietystä symboliyhdistelmästä tai ”melkein voitto” -ominaisuudesta.

Bonuspyörä

Onnenpyöräominaisuus, joka antaa palkinnon, kertojan, jättipotin tai pääsyn toiselle bonuskierrokselle.

Strategiavinkit (vain jäsenille)

  • Mitoita panoksesi volatiliteetin mukaan. Keskitason volatiliteetti tasapainottaa osumatiheyden ja voittojen koon. Bonusominaisuuksien välillä on odotettavissa kuivia jaksoja, mutta ei äärimmäisiä heilahteluja. Yksinkertainen sääntö: varaa budjettia vähintään 200 kierrosta varten, joten 50 $:n budjetilla sopiva panos on noin 0,25 $.

2 vinkkiä lisää ja pelikerran suunnittelija

  • Bonuksen kierrätys: kun RTP on 94,23 %, 1 000 $:n kierrätys maksaa keskimäärin noin 57,70 $. Tarkista bonusehdot, sillä jotkin kasinot rajaavat tiettyjä pelejä pois. Laske omat lukusi kierrätyslaskurilla.
  • Aseta rajat ennen kuin pelaat. Päätä tappiorajasi ja pelikerran pituus etukäteen ja lopeta, kun jompikumpi täyttyy. Mikään kuvio tai pelijärjestelmä ei muuta kierroksen lopputulosta.

Lisää aiheesta oppaissa kolikkopelien RTP ja volatiliteetti selitettynä ja pelikassan hallinta.

Sopiiko se budjettiisi? (vain jäsenille)

Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille

Kun volatiliteetti on keskitasoinen, suosittelemme budjettia, joka riittää vähintään 200 kierrokseen. Tältä se näyttää pelissä Fire Joker.

Panossuunnitelmat peliin Fire Joker
BudjettiPanos per kierrosPanosväli200 kierroksen keskimääräinen kustannus
20 $0,10 $Panosväliä ei ole julkaistu1,15 $
50 $0,25 $Panosväliä ei ole julkaistu2,88 $
100 $0,50 $Panosväliä ei ole julkaistu5,77 $
250 $1,25 $Panosväliä ei ole julkaistu14,42 $

Vain keskiarvoja: lyhyt pelikerta voi päättyä selvästi niiden ylä- tai alapuolelle. Aseta tappioraja ennen kuin pelaat.

Kysymykset

Usein kysytyt kysymykset

Kuka on tehnyt pelin Fire Joker?

Pelin Fire Joker on kehittänyt Play'n GO, ja se julkaistiin vuonna 2016.

Mikä on pelin Fire Joker RTP?

Pelin Fire Joker oletus-RTP on 94,23 %.

Onko pelin Fire Joker volatiliteetti korkea?

Pelillä Fire Joker on keskitason volatiliteetti. Keskitason volatiliteetti tasapainottaa osumatiheyden ja voittojen koon.

Mikä on pelin Fire Joker maksimivoitto?

Pelin Fire Joker maksimivoitto on 800x panoksesi, eli 1 $:n kierroksella 800 $.

Voinko pelata peliä Fire Joker ilmaiseksi?

Kyllä. GambGeniuksen jäsenet voivat pelata pelivalmistajan Play'n GO virallista Fire Joker-demoa maksutta tällä sivulla. Demossa käytetään vain pelirahaa, joten demovoittoja ei voi kotiuttaa, ja se on tarkoitettu 18 vuotta täyttäneille pelaajille.

Onko pelissä Fire Joker bonusosto?

Tarkistamissamme lähteissä pelille Fire Joker ei ole mainittu bonusostoa.

Missä voin pelata peliä Fire Joker?

Kasinoiden Aurivo Casino, Solstice Spins ja Opalis valikoimassa on pelivalmistajan Play'n GO pelejä. Tarkista ennen rekisteröitymistä, että Fire Joker löytyy pelivalikoimasta omassa maassasi. 18+ · Uudet asiakkaat · Ehdot ovat voimassa. Saatavuus vaihtelee maittain.

Mistä nämä tiedot tulevat

Tiedot ovat peräisin pelivalmistajan omalta sivustolta, 1 riippumattomasta kolikkopelitietokannasta ja muista julkaistuista lähteistä. Kasinoilla voi olla käytössä matalamman RTP:n versioita, joten tarkista aina pelin säännöt ennen kuin pelaat.

Pelin kuvitus © Play'n GO, näytetään pelin tunnistamiseksi.

GambGeniuksen toimitus

Tiedot tarkistettu

Toimittajamme lukevat jokaisen tarjouksen ehdot kokonaan ja mallintavat jokaisen bonuksen odotusarvon ennen kuin se listataan. Lue toimituksellinen linjauksemme.

Liity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi

Fire Joker · Aurivo Casino · 100 % aina 1 000 $ asti

Pelaa: Aurivo (avautuu uuteen välilehteen)

18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 30 päivää. 200 kierrosta peliin Book of Dead, arvo 0,20 $. Hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Kaikki ehdot ovat voimassa.

Pelaamisen pitäisi pysyä hauskana

Aseta talletusrajat ennen kuin pelaat, älä koskaan jahtaa tappioita ja pidä säännöllisesti taukoja. Jos pelaaminen lakkaa olemasta mukavaa, maksutonta ja luottamuksellista apua on saatavilla ympäri vuorokauden.

Vastuullisen pelaamisen työkalut