Vain 18+. Rahapelaaminen voi aiheuttaa riippuvuutta – pelaa vastuullisesti.

Play'n GO -kolikkopeli

Monster Smash

RTP
97 %

Play'n GO julkaisi kolikkopelin Monster Smash vuonna 2015. Pelissä on 5×3-pelialue. Lyhyesti: RTP 97 %. Teema: avaruusolennot.

Mainosilmoitus: emme tällä hetkellä ansaitse mitään listatuista brändeistä; jos tämä muuttuu, kerromme sen jokaisen tarjouksen kohdalla. Näin ansaitsemme rahaa

Pelaa: Aurivo Casino (avautuu uuteen välilehteen)

Valikoimassa Play'n GO · tarkista, että Monster Smash löytyy pelivalikoimasta omassa maassasi.

18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 30 päivää. 200 kierrosta peliin Book of Dead, arvo 0,20 $. Hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Kaikki ehdot ovat voimassa.

Tärkeimmät ehdot

Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

Lue koko opasLiity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi
534 Play'n GO -kolikkopeliä Liity maksutta, niin voit seurata pelivalmistajaa Play'n GO ja nähdä sen uudet kolikkopelit ensimmäisten joukossa

Monster Smash

RTP
97 %
Volatiliteetti
Ei julkaistu
Maksimivoitto
Ei julkaistu

Pikavastaus

Monster Smash on kolikkopeli, jonka Play'n GO julkaisi vuonna 2015. Tunnusluvut: RTP 97 %. RTP voi vaihdella kasinoittain.

Tällä sivulla7 osiota

Tärkeimmät tiedot

RTP
97 %
0,96 prosenttiyksikköä yli mediaanin (96,04 %)
Pelialue
5×3
Julkaistu
2015

Pelivalmistaja ei ole julkaissut: volatiliteetti, maksimivoitto, panosväli, jättipotti

Kasinot, joilla on pelivalmistajan Play'n GO pelejä

Mainosilmoitus: emme tällä hetkellä ansaitse mitään listatuista brändeistä; jos tämä muuttuu, kerromme sen jokaisen tarjouksen kohdalla. Näin ansaitsemme rahaa

  • Aurivo Casino100 % aina 1 000 $ asti + 200 ilmaiskierrosta30x bonuksestaValikoimassa Play'n GO
    Pelaa sivustolla Aurivo Casino (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 30 päivää. 200 kierrosta peliin Book of Dead, arvo 0,20 $. Hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Solstice Spins50 ilmaiskierrosta ilman talletusta + 100 % aina 500 $ asti35x bonuksestaValikoimassa Play'n GO
    Pelaa sivustolla Solstice Spins (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus: ilmaiskierroksiin ei tarvita; talletusbonukseen 20 $. Kierrätys 35x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 14 päivää. 50 kierrosta peliin Starburst, arvo 0,10 $. Kierrosvoittojen yläraja 100 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Opalis125 % aina 750 $ asti + 125 ilmaiskierrosta35x bonuksestaValikoimassa Play'n GO
    Pelaa sivustolla Opalis (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 35x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 21 päivää. 125 kierrosta peliin Sweet Bonanza, arvo 0,20 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

Tarkista, että Monster Smash löytyy pelivalikoimasta omassa maassasi.

Paljonko tunti maksaa?

Teemat:

Avaruus ja scifi
Jäsenpääsy – koko opas avattu

Näin pelaat peliä Monster Smash (vain jäsenille)

Pelissä on oma voittojen laskentatapansa. Tarkista pelin voittotaulukosta, miten yhdistelmät tarkalleen muodostuvat.

Monster Smash -pelin pelialue on 5×3.

  1. Aseta panoksesi. Valitse kokonaispanoksesi kierrosta kohden. Voitot maksetaan tämän panoksen kerrannaisina.
  2. Tarkista voittotaulukko. Avaa pelin infonäkymä nähdäksesi, mitä kukin symboli maksaa ja mitkä ovat tämän version tarkat säännöt.
  3. Pyöräytä. Jokaisen kierroksen tuloksen ratkaisee sertifioitu satunnaislukugeneraattori aiemmista kierroksista riippumatta.

Koko Monster Smash -opas: miten voitot toimivat ja 2 strategiavinkkiä

  • Mitä RTP 97 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden: keskimäärin 3,00 $
  • Strategiavinkit peliin Monster Smash

Maksuton · ei korttia · vain 18+

Tietoja ei koskaan myydä · vie tai poista ne milloin tahansa · Mitä jäsenet saavat?

Miten voitot toimivat (vain jäsenille)

Mitä RTP 97 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden

Mitä RTP 97 % tarkoittaa

Odotettu palautus = panos × 97 %
Kun panoksia on yhteensä 100 $, pitkän aikavälin keskimääräinen tappio on 3,00 $

RTP on pitkän aikavälin keskiarvo miljoonien kierrosten ajalta. Yksittäinen pelikerta voi päättyä selvästi sen ylä- tai alapuolelle, etenkin volatiilissa pelissä.

Ominaisuudet selitettynä (vain jäsenille)

Mitä infonäkymässä kerrotaan

Tarkistamissamme lähteissä tälle pelille ei ole mainittu erikoisominaisuuksia. Tarkista yksityiskohdat pelin infonäkymästä.

Strategiavinkit (vain jäsenille)

  • Bonuksen kierrätys: kun RTP on 97 %, 1 000 $:n kierrätys maksaa keskimäärin noin 30,00 $. Tarkista bonusehdot, sillä jotkin kasinot rajaavat tiettyjä pelejä pois. Laske omat lukusi kierrätyslaskurilla.

1 vinkki lisää

  • Aseta rajat ennen kuin pelaat. Päätä tappiorajasi ja pelikerran pituus etukäteen ja lopeta, kun jompikumpi täyttyy. Mikään kuvio tai pelijärjestelmä ei muuta kierroksen lopputulosta.

Lisää aiheesta oppaissa kolikkopelien RTP ja volatiliteetti selitettynä ja pelikassan hallinta.

Kysymykset

Usein kysytyt kysymykset

Kuka on tehnyt pelin Monster Smash?

Pelin Monster Smash on kehittänyt Play'n GO, ja se julkaistiin vuonna 2015.

Mikä on pelin Monster Smash RTP?

Pelin Monster Smash oletus-RTP on 97 %.

Voinko pelata peliä Monster Smash ilmaiseksi?

Ei GambGeniuksessa tällä hetkellä: emme listaa pelivalmistajan Play'n GO virallista demoa pelistä Monster Smash.

Onko pelissä Monster Smash bonusosto?

Tarkistamissamme lähteissä pelille Monster Smash ei ole mainittu bonusostoa.

Missä voin pelata peliä Monster Smash?

Kasinoiden Aurivo Casino, Solstice Spins ja Opalis valikoimassa on pelivalmistajan Play'n GO pelejä. Tarkista ennen rekisteröitymistä, että Monster Smash löytyy pelivalikoimasta omassa maassasi. 18+ · Uudet asiakkaat · Ehdot ovat voimassa. Saatavuus vaihtelee maittain.

Mistä nämä tiedot tulevat

Tiedot ovat peräisin 1 riippumattomasta kolikkopelitietokannasta. Kasinoilla voi olla käytössä matalamman RTP:n versioita, joten tarkista aina pelin säännöt ennen kuin pelaat.

GambGeniuksen toimitus

Tiedot tarkistettu

Toimittajamme lukevat jokaisen tarjouksen ehdot kokonaan ja mallintavat jokaisen bonuksen odotusarvon ennen kuin se listataan. Lue toimituksellinen linjauksemme.

Liity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi

Monster Smash · Aurivo Casino · 100 % aina 1 000 $ asti

Pelaa: Aurivo (avautuu uuteen välilehteen)

18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 30 päivää. 200 kierrosta peliin Book of Dead, arvo 0,20 $. Hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Kaikki ehdot ovat voimassa.

Pelaamisen pitäisi pysyä hauskana

Aseta talletusrajat ennen kuin pelaat, älä koskaan jahtaa tappioita ja pidä säännöllisesti taukoja. Jos pelaaminen lakkaa olemasta mukavaa, maksutonta ja luottamuksellista apua on saatavilla ympäri vuorokauden.

Vastuullisen pelaamisen työkalut