Vain 18+. Rahapelaaminen voi aiheuttaa riippuvuutta – pelaa vastuullisesti.

Skywind -kolikkopeli

Party Pop

RTP
95,87 %
Volatiliteetti
Korkea

Party Pop on vuonna 2020 julkaistu kolikkopeli, jonka takana on Skywind. Pelissä on 5×5-pelialue. Tärkeimmät ominaisuudet: putoavat symbolit ja bonuspyörä. Tärkeimmät luvut: RTP 95,87 % ja korkea volatiliteetti. Teema: musiikki.

Katso parhaat kolikkopelikasinot

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Lue koko opasLiity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi
Lisää
360 Skywind -kolikkopeliä Liity maksutta, niin voit seurata pelivalmistajaa Skywind ja nähdä sen uudet kolikkopelit ensimmäisten joukossa
Party Pop, kolikkopeli – Skywind

Pikavastaus

Party Pop on kolikkopeli, jonka Skywind julkaisi vuonna 2020. Tunnusluvut: RTP 95,87 % ja korkea volatiliteetti. Pelin ominaisuuksia ovat putoavat symbolit ja bonuspyörä. RTP voi vaihdella kasinoittain.

Tällä sivulla8 osiota

Tärkeimmät tiedot

RTP
95,87 %
0,17 prosenttiyksikköä alle mediaanin (96,04 %)
Volatiliteetti
Korkea5/6 volatiliteettiasteikollamme
Pelialue
5×5
Julkaistu
8. lokak. 2020

Pelivalmistaja ei ole julkaissut: maksimivoitto, panosväli, jättipotti

Parhaiksi arvioidut kasinot (tarkista pelin saatavuus)

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Mainosilmoitus: emme tällä hetkellä ansaitse mitään listatuista brändeistä; jos tämä muuttuu, kerromme sen jokaisen tarjouksen kohdalla. Näin ansaitsemme rahaa

  • Aurivo Casino100 % aina 1 000 $ asti + 200 ilmaiskierrosta30x bonuksesta
    Hae 200 kierrosta + 100 % sivustolla Aurivo Casino (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 30 päivää. 200 kierrosta peliin Book of Dead, arvo 0,20 $. Hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Velmora150 kierrätysvapaata ilmaiskierrosta Pidät kaikki voitotEi kierrätystä
    Lunasta 150 kierrätysvapaata kierrosta sivustolla Velmora (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Ei kierrätystä. Voimassa 7 päivää. 150 kierrosta peliin Big Bass Bonanza, arvo 0,10 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Kronos Royale200 % aina 2 000 $ asti + 10 % viikoittainen cashback40x bonuksesta
    Hae 200 % bonus sivustolla Kronos Royale (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 50 $. Kierrätys 40x bonuksesta. Maksimipanos 10 $. Voimassa 60 päivää. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot
    Cashback
    Cashback: 10 % kasinon nettotappioista joka viikko (maanantaista sunnuntaihin), maksetaan rahana ilman kierrätystä joka maanantai, enintään 500 $ viikossa.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

Pelin saatavuus vaihtelee kasinoittain ja maittain.

Paljonko tunti maksaa?

Teemat:

Musiikki ja yöelämä
Jäsenpääsy – koko opas avattu

Näin pelaat peliä Party Pop (vain jäsenille)

Pelissä on oma voittojen laskentatapansa. Tarkista pelin voittotaulukosta, miten yhdistelmät tarkalleen muodostuvat.

Party Pop -pelin pelialue on 5×5.

  1. Aseta panoksesi. Valitse kokonaispanoksesi kierrosta kohden. Voitot maksetaan tämän panoksen kerrannaisina.
  2. Tarkista voittotaulukko. Avaa pelin infonäkymä nähdäksesi, mitä kukin symboli maksaa ja mitkä ovat tämän version tarkat säännöt.
  3. Pyöräytä. Jokaisen kierroksen tuloksen ratkaisee sertifioitu satunnaislukugeneraattori aiemmista kierroksista riippumatta.

Koko Party Pop -opas: miten voitot toimivat, 2 ominaisuutta ja 3 strategiavinkkiä

  • Panossuunnitelmasi: 50 $:n budjetti → noin 0,17 $ per kierros (korkea volatiliteetti)
  • Mitä RTP 95,87 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden: keskimäärin 4,13 $
  • 2 ominaisuutta selitettynä: putoavat symbolit, bonuspyörä
  • Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille
  • Strategiavinkit ja pelikerran suunnittelija peliin Party Pop

Maksuton · ei korttia · vain 18+

Tietoja ei koskaan myydä · vie tai poista ne milloin tahansa · Mitä jäsenet saavat?

Miten voitot toimivat (vain jäsenille)

Mitä RTP 95,87 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden

Koska voittaneet symbolit putoavat pois ja korvautuvat uusilla, yksi maksettu kierros voi tuottaa voittojen ketjun. Kaikki ne lasketaan kyseisen kierroksen kokonaisvoittoon.

Mitä RTP 95,87 % tarkoittaa

Odotettu palautus = panos × 95,87 %
Kun panoksia on yhteensä 100 $, pitkän aikavälin keskimääräinen tappio on 4,13 $

RTP on pitkän aikavälin keskiarvo miljoonien kierrosten ajalta. Yksittäinen pelikerta voi päättyä selvästi sen ylä- tai alapuolelle, etenkin pelissä, jolla on korkea volatiliteetti.

Ominaisuudet selitettynä (vain jäsenille)

2 ominaisuutta selitettynä: putoavat symbolit, bonuspyörä

Putoavat symbolit

Voiton jälkeen voittaneet symbolit poistetaan ja uudet putoavat niiden tilalle. Näin yhdestä maksetusta kierroksesta voi syntyä useita peräkkäisiä voittoja. Tunnetaan myös nimillä cascade ja avalanche.

Bonuspyörä

Onnenpyöräominaisuus, joka antaa palkinnon, kertojan, jättipotin tai pääsyn toiselle bonuskierrokselle.

Strategiavinkit (vain jäsenille)

  • Mitoita panoksesi volatiliteetin mukaan. Korkea volatiliteetti keskittää palautuksen harvinaisiin, suuriin voittoihin. Pitkät tappioputket ovat normaaleja. Pidä panokset pieninä (noin 1 % pelikerran budjetista tai vähemmän), jotta kestät heilahtelut. Yksinkertainen sääntö: varaa budjettia vähintään 300 kierrosta varten, joten 50 $:n budjetilla sopiva panos on noin 0,17 $.

2 vinkkiä lisää ja pelikerran suunnittelija

  • Bonuksen kierrätys: kun RTP on 95,87 %, 1 000 $:n kierrätys maksaa keskimäärin noin 41,30 $. Tarkista bonusehdot, sillä jotkin kasinot rajaavat tiettyjä pelejä pois. Laske omat lukusi kierrätyslaskurilla.
  • Aseta rajat ennen kuin pelaat. Päätä tappiorajasi ja pelikerran pituus etukäteen ja lopeta, kun jompikumpi täyttyy. Mikään kuvio tai pelijärjestelmä ei muuta kierroksen lopputulosta.

Lisää aiheesta oppaissa kolikkopelien RTP ja volatiliteetti selitettynä ja pelikassan hallinta.

Sopiiko se budjettiisi? (vain jäsenille)

Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille

Kun volatiliteetti on korkea, suosittelemme budjettia, joka riittää vähintään 300 kierrokseen. Tältä se näyttää pelissä Party Pop.

Panossuunnitelmat peliin Party Pop
BudjettiPanos per kierrosPanosväli300 kierroksen keskimääräinen kustannus
20 $0,07 $Panosväliä ei ole julkaistu0,83 $
50 $0,17 $Panosväliä ei ole julkaistu2,07 $
100 $0,33 $Panosväliä ei ole julkaistu4,13 $
250 $0,83 $Panosväliä ei ole julkaistu10,33 $

Vain keskiarvoja: lyhyt pelikerta voi päättyä selvästi niiden ylä- tai alapuolelle. Aseta tappioraja ennen kuin pelaat.

Kysymykset

Usein kysytyt kysymykset

Kuka on tehnyt pelin Party Pop?

Pelin Party Pop on kehittänyt Skywind, ja se julkaistiin vuonna 2020.

Mikä on pelin Party Pop RTP?

Pelin Party Pop oletus-RTP on 95,87 %.

Onko pelin Party Pop volatiliteetti korkea?

Pelillä Party Pop on korkea volatiliteetti. Korkea volatiliteetti keskittää palautuksen harvinaisiin, suuriin voittoihin.

Voinko pelata peliä Party Pop ilmaiseksi?

Ei GambGeniuksessa tällä hetkellä: emme listaa pelivalmistajan Skywind virallista demoa pelistä Party Pop.

Onko pelissä Party Pop bonusosto?

Tarkistamissamme lähteissä pelille Party Pop ei ole mainittu bonusostoa.

Mistä nämä tiedot tulevat

Tiedot ovat pelivalmistajan julkaisemia. Kasinoilla voi olla käytössä matalamman RTP:n versioita, joten tarkista aina pelin säännöt ennen kuin pelaat.

Pelin kuvitus © Skywind, näytetään pelin tunnistamiseksi.

GambGeniuksen toimitus

Tiedot tarkistettu

Toimittajamme lukevat jokaisen tarjouksen ehdot kokonaan ja mallintavat jokaisen bonuksen odotusarvon ennen kuin se listataan. Lue toimituksellinen linjauksemme.

Liity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi

Party Pop · Parhaiksi arvioidut kasinot

Katso parhaat kolikkopelikasinot

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Ei kumppaniemme valikoimassa

Samankaltaisia kolikkopelejä, joita voit pelata kumppaneillamme

18+ · Uudet asiakkaat · Ehdot ovat voimassa. Saatavuus vaihtelee maittain.

Pelaamisen pitäisi pysyä hauskana

Aseta talletusrajat ennen kuin pelaat, älä koskaan jahtaa tappioita ja pidä säännöllisesti taukoja. Jos pelaaminen lakkaa olemasta mukavaa, maksutonta ja luottamuksellista apua on saatavilla ympäri vuorokauden.

Vastuullisen pelaamisen työkalut