Vain 18+. Rahapelaaminen voi aiheuttaa riippuvuutta – pelaa vastuullisesti.

Mascot Gaming -kolikkopeli

Rocket Chimp Jackpot

RTP
95,19 %
Volatiliteetti
Keskitaso
Maksimivoitto
10 000x

Rocket Chimp Jackpot on vuonna 2023 julkaistu kolikkopeli, jonka takana on Mascot Gaming. Pelissä on 5×3-pelialue ja 243 voittotapaa. Tärkeimmät ominaisuudet: ilmaiskierrokset ja kiinteät jättipotit. Tärkeimmät luvut: RTP 95,19 %, keskitason volatiliteetti ja maksimivoitto 10 000x panos. Teemat: avaruus ja eläimet. Pelistä on saatavilla virallinen ilmainen demoversio.

Katso parhaat kolikkopelikasinot

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Lue koko opasLiity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi
Lisää
151 Mascot Gaming -kolikkopeliä Liity maksutta, niin voit seurata pelivalmistajaa Mascot Gaming ja nähdä sen uudet kolikkopelit ensimmäisten joukossa
Rocket Chimp Jackpot, kolikkopeli – Mascot Gaming

Pikavastaus

Rocket Chimp Jackpot on kolikkopeli, jonka Mascot Gaming julkaisi vuonna 2023. Tunnusluvut: RTP 95,19 %, keskitason volatiliteetti ja maksimivoitto 10 000x. Pelissä on 243 voittotapaa, ja sen ominaisuuksia ovat ilmaiskierrokset ja kiinteät jättipotit. Pelistä on saatavilla virallinen ilmainen demo. RTP voi vaihdella kasinoittain.

Tällä sivulla10 osiota

Tärkeimmät tiedot

RTP
95,19 %
0,85 prosenttiyksikköä alle mediaanin (96,04 %)
Volatiliteetti
Keskitaso3/6 volatiliteettiasteikollamme
Maksimivoitto
10 000x
Suurempi kuin 64 % tietokantamme kolikkopeleistä
Osumatiheys
42,3 % (noin joka 2,4. kierros)
Pelialue
5×3
Voitonmaksu
243 voittotapaa
Julkaistu
25. huhtik. 2023
Panosväli
0,25 $–50 $
Jättipotti
Kiinteä

Parhaiksi arvioidut kasinot (tarkista pelin saatavuus)

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Mainosilmoitus: emme tällä hetkellä ansaitse mitään listatuista brändeistä; jos tämä muuttuu, kerromme sen jokaisen tarjouksen kohdalla. Näin ansaitsemme rahaa

  • Aurivo Casino100 % aina 1 000 $ asti + 200 ilmaiskierrosta30x bonuksesta
    Hae 200 kierrosta + 100 % sivustolla Aurivo Casino (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Kierrätys 30x bonuksesta. Maksimipanos 5 $. Voimassa 30 päivää. 200 kierrosta peliin Book of Dead, arvo 0,20 $. Hyvitetään 20 kierroksen päivittäisinä erinä 10 päivän ajan. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Velmora150 kierrätysvapaata ilmaiskierrosta Pidät kaikki voitotEi kierrätystä
    Lunasta 150 kierrätysvapaata kierrosta sivustolla Velmora (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 20 $. Ei kierrätystä. Voimassa 7 päivää. 150 kierrosta peliin Big Bass Bonanza, arvo 0,10 $. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot

    Kaikki olennaiset ehdot ovat yllä olevalla rivillä.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

  • Kronos Royale200 % aina 2 000 $ asti + 10 % viikoittainen cashback40x bonuksesta
    Hae 200 % bonus sivustolla Kronos Royale (avautuu uuteen välilehteen)

    18+. Uudet asiakkaat. Min. talletus 50 $. Kierrätys 40x bonuksesta. Maksimipanos 10 $. Voimassa 60 päivää. Kaikki ehdot ovat voimassa.

    Tärkeimmät ehdot
    Cashback
    Cashback: 10 % kasinon nettotappioista joka viikko (maanantaista sunnuntaihin), maksetaan rahana ilman kierrätystä joka maanantai, enintään 500 $ viikossa.

    Kaikki ehdot ovat voimassa. Pelaa vastuullisesti.

Pelin saatavuus vaihtelee kasinoittain ja maittain.

Paljonko tunti maksaa?

Teemat:

Avaruus ja scifiEläimet

Ilmainen demo Jäsenille

Kokeile peliä Rocket Chimp Jackpot pelirahalla ennen kuin päätät, pelaatko oikealla rahalla. Pelivalmistajan Mascot Gaming viralliset demot ovat GambGeniuksen jäsenille maksuttomia.

Jäsenpääsy – koko opas avattu

Näin pelaat peliä Rocket Chimp Jackpot (vain jäsenille)

Kiinteiden linjojen sijaan samanlaiset symbolit vierekkäisillä rullilla maksavat missä tahansa kohdassa vasemmanpuoleisimmasta rullasta alkaen. Mitä enemmän samanlaisia symboleita kullakin rullalla on, sitä useammalla tavalla yhdistelmä maksaa.

Rocket Chimp Jackpot -pelin pelialue on 5×3. Voitonmaksu: 243 voittotapaa.

  1. Aseta panoksesi. Valitse kokonaispanoksesi kierrosta kohden väliltä 0,25 $–50 $. Voitot maksetaan tämän panoksen kerrannaisina.
  2. Tarkista voittotaulukko. Avaa pelin infonäkymä nähdäksesi, mitä kukin symboli maksaa ja mitkä ovat tämän version tarkat säännöt.
  3. Pyöräytä. Jokaisen kierroksen tuloksen ratkaisee sertifioitu satunnaislukugeneraattori aiemmista kierroksista riippumatta.
  4. Käynnistä bonus. Saat ilmaiskierrokset käyntiin, kun pelialueelle osuu tarvittava määrä scatter-symboleita.

Koko Rocket Chimp Jackpot -opas: miten voitot toimivat, 2 ominaisuutta ja 3 strategiavinkkiä

  • Panossuunnitelmasi: 50 $:n budjetti → noin 0,25 $ per kierros (keskitason volatiliteetti)
  • Mitä RTP 95,19 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden: keskimäärin 4,81 $
  • 2 ominaisuutta selitettynä: ilmaiskierrokset, kiinteät jättipotit
  • Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille, tarkistettu 0,25 $:n minimipanosta vasten
  • 4 samantyylistä kolikkopeliä korkeammalla RTP:llä (enintään 98,19 %)
  • Strategiavinkit ja pelikerran suunnittelija peliin Rocket Chimp Jackpot

Maksuton · ei korttia · vain 18+

Tietoja ei koskaan myydä · vie tai poista ne milloin tahansa · Mitä jäsenet saavat?

Miten voitot toimivat (vain jäsenille)

Mitä RTP 95,19 % maksaa 100 $:n kierrätystä kohden, maksimivoitto 10 000x 1 $:n panoksella

Suurin palkinto on enintään 10 000x panoksesi. 1 $:n kierroksella se on 10 000 $; 0,20 $:n kierroksella 2 000 $. Kun katto saavutetaan, kierros yleensä päättyy välittömästi.

Mitä RTP 95,19 % tarkoittaa

Odotettu palautus = panos × 95,19 %
Kun panoksia on yhteensä 100 $, pitkän aikavälin keskimääräinen tappio on 4,81 $

RTP on pitkän aikavälin keskiarvo miljoonien kierrosten ajalta. Yksittäinen pelikerta voi päättyä selvästi sen ylä- tai alapuolelle, etenkin pelissä, jolla on keskitason volatiliteetti.

Ilmoitettu osumatiheys on 42,3 %, eli suunnilleen joka 2,4. kierros tuottaa jotain – tosin monet näistä voitoista ovat panosta pienempiä.

Ominaisuudet selitettynä (vain jäsenille)

2 ominaisuutta selitettynä: ilmaiskierrokset, kiinteät jättipotit

Ilmaiskierrokset

Bonuskierros, jonka kierrokset eivät maksa saldostasi mitään. Se käynnistyy yleensä, kun pelialueelle osuu vähintään kolme scatter-symbolia. Kierroksen aikana saadut voitot lisätään saldoosi, ja monissa peleissä lisäkierroksia voi saada uudelleen kesken bonuksen.

Kiinteät jättipotit

Jättipottipalkintoja, joiden suuruus on kiinteä panoksen kerrannainen, kuten Mini, Minor, Major ja Grand.

Strategiavinkit (vain jäsenille)

  • Mitoita panoksesi volatiliteetin mukaan. Keskitason volatiliteetti tasapainottaa osumatiheyden ja voittojen koon. Bonusominaisuuksien välillä on odotettavissa kuivia jaksoja, mutta ei äärimmäisiä heilahteluja. Yksinkertainen sääntö: varaa budjettia vähintään 200 kierrosta varten, joten 50 $:n budjetilla sopiva panos on noin 0,25 $.

2 vinkkiä lisää ja pelikerran suunnittelija

  • Bonuksen kierrätys: kun RTP on 95,19 %, 1 000 $:n kierrätys maksaa keskimäärin noin 48,10 $. Tarkista bonusehdot, sillä jotkin kasinot rajaavat tiettyjä pelejä pois. Laske omat lukusi kierrätyslaskurilla.
  • Aseta rajat ennen kuin pelaat. Päätä tappiorajasi ja pelikerran pituus etukäteen ja lopeta, kun jompikumpi täyttyy. Mikään kuvio tai pelijärjestelmä ei muuta kierroksen lopputulosta.

Lisää aiheesta oppaissa kolikkopelien RTP ja volatiliteetti selitettynä ja pelikassan hallinta.

Sopiiko se budjettiisi? (vain jäsenille)

Panossuunnitelmat 20 $–250 $:n budjeteille, tarkistettu 0,25 $:n minimipanosta vasten

Kun volatiliteetti on keskitasoinen, suosittelemme budjettia, joka riittää vähintään 200 kierrokseen. Tältä se näyttää pelissä Rocket Chimp Jackpot (panokset 0,25 $ alkaen, maksimipanos 50 $).

Panossuunnitelmat peliin Rocket Chimp Jackpot
BudjettiPanos per kierrosPanosväli200 kierroksen keskimääräinen kustannus
20 $0,10 $Alle 0,25 $:n minimipanoksen0,96 $
50 $0,25 $Sopii2,41 $
100 $0,50 $Sopii4,81 $
250 $1,25 $Sopii12,03 $

Vain keskiarvoja: lyhyt pelikerta voi päättyä selvästi niiden ylä- tai alapuolelle. Aseta tappioraja ennen kuin pelaat.

Sama tyyli, parempi RTP (vain jäsenille)

4 samantyylistä kolikkopeliä korkeammalla RTP:llä (enintään 98,19 %)

Kolikkopelejä, joissa on sama mekaniikka (voittotavat) ja volatiliteetti (keskitasoinen) kuin pelissä Rocket Chimp Jackpot, mutta korkeampi ilmoitettu RTP. Kasinot voivat silti käyttää niistäkin matalampia versioita.

Kysymykset

Usein kysytyt kysymykset

Kuka on tehnyt pelin Rocket Chimp Jackpot?

Pelin Rocket Chimp Jackpot on kehittänyt Mascot Gaming, ja se julkaistiin vuonna 2023.

Mikä on pelin Rocket Chimp Jackpot RTP?

Pelin Rocket Chimp Jackpot oletus-RTP on 95,19 %.

Onko pelin Rocket Chimp Jackpot volatiliteetti korkea?

Pelillä Rocket Chimp Jackpot on keskitason volatiliteetti. Keskitason volatiliteetti tasapainottaa osumatiheyden ja voittojen koon.

Mikä on pelin Rocket Chimp Jackpot maksimivoitto?

Pelin Rocket Chimp Jackpot maksimivoitto on 10 000x panoksesi, eli 1 $:n kierroksella 10 000 $.

Voinko pelata peliä Rocket Chimp Jackpot ilmaiseksi?

Kyllä. GambGeniuksen jäsenet voivat pelata pelivalmistajan Mascot Gaming virallista Rocket Chimp Jackpot-demoa maksutta tällä sivulla. Demossa käytetään vain pelirahaa, joten demovoittoja ei voi kotiuttaa, ja se on tarkoitettu 18 vuotta täyttäneille pelaajille.

Onko pelissä Rocket Chimp Jackpot bonusosto?

Tarkistamissamme lähteissä pelille Rocket Chimp Jackpot ei ole mainittu bonusostoa.

Mistä nämä tiedot tulevat

Tiedot ovat peräisin pelivalmistajan omalta sivustolta ja 1 riippumattomasta kolikkopelitietokannasta. Kasinoilla voi olla käytössä matalamman RTP:n versioita, joten tarkista aina pelin säännöt ennen kuin pelaat.

Pelin kuvitus © Mascot Gaming, näytetään pelin tunnistamiseksi.

GambGeniuksen toimitus

Tiedot tarkistettu

Toimittajamme lukevat jokaisen tarjouksen ehdot kokonaan ja mallintavat jokaisen bonuksen odotusarvon ennen kuin se listataan. Lue toimituksellinen linjauksemme.

Liity maksutta, niin suosikkilistasi säilyy kaikilla laitteillasi

Rocket Chimp Jackpot · Parhaiksi arvioidut kasinot

Katso parhaat kolikkopelikasinot

Emme ole vahvistaneet, minkä kumppanin valikoimassa tämä peli on.

Ei kumppaniemme valikoimassa

Samankaltaisia kolikkopelejä, joita voit pelata kumppaneillamme

18+ · Uudet asiakkaat · Ehdot ovat voimassa. Saatavuus vaihtelee maittain.

Pelaamisen pitäisi pysyä hauskana

Aseta talletusrajat ennen kuin pelaat, älä koskaan jahtaa tappioita ja pidä säännöllisesti taukoja. Jos pelaaminen lakkaa olemasta mukavaa, maksutonta ja luottamuksellista apua on saatavilla ympäri vuorokauden.

Vastuullisen pelaamisen työkalut