Samo 18+. Kockanje može izazvati ovisnost – Igraj odgovorno.

Slot proizvođača Evoplay

Epic Legends

RTP
96,16 %
Volatilnost
Srednja
Najveći dobitak
1.515x

Epic Legends je slot studija Evoplay iz 2021. godine. Mreža: 5×3, 20 dobitnih linija. Glavne značajke: besplatne vrtnje i množitelji. Ukratko: RTP 96,16 %, srednja volatilnost i najveći dobitak 1.515x uloga. Tema: fantastika.

Pogledaj najbolja kasina za slotove

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

Pročitaj cijeli vodičUčlani se besplatno i imaj svoj uži izbor na svim uređajima
Više
283 slota proizvođača Evoplay Učlani se besplatno, prati i prvi vidi nove slotove proizvođača Evoplay
Slot Epic Legends proizvođača Evoplay

Kratki odgovor

Epic Legends je slot proizvođača Evoplay (2021.): RTP 96,16 %, srednja volatilnost i najveći dobitak 1.515x. Način isplate: 20 dobitnih linija; značajke: besplatne vrtnje i množitelji. RTP se može razlikovati od kasina do kasina.

Na ovoj stranici9 odjeljaka

Ključni podaci

RTP
96,16 %
0,12 p. b. iznad medijana (96,04 %)
Volatilnost
Srednja3 od 6 na našoj ljestvici volatilnosti
Najveći dobitak
1.515x
Veći od 20 % slotova u našoj bazi
Učestalost dobitaka
49 % (otprilike svaka 2,0. vrtnja)
Mreža
5×3
Isplate
20 dobitnih linija
Objavljeno
26. ožu. 2021
Raspon uloga
0,10 $–100 $

Proizvođač nije objavio: jackpot

Najbolje ocijenjena kasina (provjeri je li igra dostupna)

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

Oglašavanje: od navedenih brendova trenutačno ništa ne zarađujemo; ako se to promijeni, svaka će ponuda to navesti. Kako zarađujemo

  • Aurivo Casino100 % do 1.000 $ + 200 besplatnih vrtnji30x na bonus
    Preuzmi 200 vrtnji + 100 % kod Aurivo Casino (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 200 vrtnji na igri Book of Dead, po 0,20 $. Dodjela: u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Velmora150 besplatnih vrtnji bez uvjeta okretanja Zadržavaš sve dobitkeBez uvjeta okretanja
    Preuzmi 150 vrtnji bez uvjeta okretanja kod Velmora (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Bez uvjeta okretanja. 7 dana. 150 vrtnji na igri Big Bass Bonanza, po 0,10 $. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Kronos Royale200 % do 2.000 $ + 10 % tjednog povrata novca40x na bonus
    Preuzmi bonus 200 % kod Kronos Royale (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 50 $. Uvjet okretanja 40x na bonus. Najveći ulog 10 $. 60 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti
    Cashback
    Cashback: 10 % neto gubitaka u kasinu svakog tjedna (od ponedjeljka do nedjelje), isplaćuje se kao novac bez uvjeta okretanja svakog ponedjeljka, do 500 $ tjedno.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

Dostupnost igara ovisi o kasinu i državi.

Koliko stoji sat igre?

Teme:

Pristup za članove – cijeli vodič je otključan

Kako igrati Epic Legends (samo za članove)

Dobici se isplaćuju kad jednaki simboli padnu na aktivnu dobitnu liniju, obično slijeva nadesno počevši od krajnjeg lijevog koluta. Ukupni ulog raspoređuje se po linijama, a svaki dobitak na liniji jednak je ulogu po liniji pomnoženom s vrijednošću simbola iz tablice isplata.

Epic Legends igra se na mreži 5×3 (20 dobitnih linija).

  1. Odredi ulog. Odaberi ukupni ulog po vrtnji između 0,10 $ i 100 $. Dobici se isplaćuju kao višekratnici tog uloga.
  2. Provjeri tablicu isplata. Otvori informacije o igri i pogledaj koliko plaća svaki simbol te točna pravila ove verzije.
  3. Zavrti. Rezultat svake vrtnje određuje certificirani generator slučajnih brojeva, neovisno o prethodnim vrtnjama.
  4. Pokreni bonus. Skupi potreban broj scatter simbola i pokreni značajku besplatnih vrtnji.

Cijeli vodič za Epic Legends: kako funkcioniraju dobici, 2 značajke i 3 savjeta za strategiju

  • Tvoj plan uloga: budžet od 50 $ → oko 0,25 $ po vrtnji (srednja volatilnost)
  • Koliko stoji RTP od 96,16 % na svakih 100 $ okretanja: u prosjeku 3,84 $
  • Objašnjene 2 značajke: besplatne vrtnje, množitelji
  • Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,10 $
  • 4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 98,06 %)
  • Savjeti za strategiju i planer sesije za Epic Legends

Besplatno · bez kartice · samo 18+

Nikad se ne prodaje · izvoz ili brisanje u bilo kojem trenutku · Što dobivaju članovi?

Kako funkcioniraju dobici (samo za članove)

Koliko stoji RTP od 96,16 % na 100 $ uloga i najveći dobitak od 1.515x uz ulog od 1 $

Glavna nagrada ograničena je na 1.515x uloga. Uz vrtnju od 1 $ to je 1.515 $, a uz 0,20 $ iznosi 303 $. Kad se dosegne ta granica, runda obično odmah završava.

Množitelji se primjenjuju na dobitke kad padnu; u mnogim igrama više se množitelja zbraja ili međusobno množi, i odatle dolaze najveći dobici.

Što znači RTP od 96,16 %

Očekivani povrat = ulog × 96,16 %
Na ukupno 100 $ uloga dugoročni prosječni gubitak iznosi 3,84 $

RTP je dugoročni prosjek kroz milijune vrtnji. Svaka pojedina sesija može završiti daleko iznad ili ispod njega, osobito na igri u kojoj je srednja volatilnost.

Objavljena učestalost dobitaka iznosi 49 %, što znači da otprilike svaka 2,0. vrtnja nešto vrati – iako su mnogi od tih dobitaka manji od uloga.

Objašnjenje značajki (samo za članove)

Objašnjene 2 značajke: besplatne vrtnje, množitelji

Besplatne vrtnje

Bonus runda vrtnji koje ne terete tvoj saldo, obično pokrenuta s tri ili više scatter simbola. Dobici iz runde dodaju se na tvoj saldo, a mnoge igre omogućuju ponovno pokretanje dodatnih vrtnji.

Množitelji

Množitelji povećavaju dobitak za određeni faktor, npr. 2x ili 10x. Mogu biti vezani uz simbole, vrijediti za cijelu vrtnju ili rasti tijekom značajke, a glavni su pokretač najvećih dobitaka.

Savjeti za strategiju (samo za članove)

  • Prilagodi ulog volatilnosti. Srednja volatilnost uravnotežuje učestalost i veličinu dobitaka. Očekuj sušna razdoblja između značajki, ali ne i ekstremne oscilacije. Jednostavno pravilo: imaj budžet za najmanje 200 vrtnji, pa uz budžet od 50 $ predlažemo ulog od oko 0,25 $.

Još 2 savjeta i planer sesije

  • Okretanje bonusa: uz RTP od 96,16 % ispunjavanje uvjeta okretanja od 1.000 $ u prosjeku stoji oko 38,40 $. Provjeri uvjete bonusa jer neka kasina isključuju određene igre. Izračunaj u kalkulatoru uvjeta okretanja.
  • Postavi ograničenja prije vrtnje. Unaprijed odluči ograničenje gubitka i trajanje sesije te stani kad dosegneš bilo koje od njih. Nijedan uzorak ni sustav klađenja ne mijenja ishod vrtnje.

Više o tome pročitaj u vodičima RTP i volatilnost slotova i upravljanje budžetom za igru.

Odgovara li tvom budžetu? (samo za članove)

Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,10 $

Kad je volatilnost srednja, predlažemo budžet za najmanje 200 vrtnji. Evo što to znači za Epic Legends (ulozi od 0,10 $; najveći ulog: 100 $).

Planovi uloga za Epic Legends
BudžetUlog po vrtnjiProsječni trošak 200 vrtnji
20 $0,10 $0,77 $
50 $0,25 $1,92 $
100 $0,50 $3,84 $
250 $1,25 $9,60 $

Samo prosjeci: kratka sesija može završiti daleko iznad ili ispod njih. Prije igre postavi ograničenje gubitka.

Isti stil, bolji RTP (samo za članove)

4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 98,06 %)

Slotovi koji, kao i Epic Legends, imaju istu mehaniku (dobitne linije) i istu volatilnost (srednja), ali viši objavljeni RTP. Kasina i dalje mogu nuditi niže verzije bilo kojeg od njih.

Pitanja

Česta pitanja

Tko je proizvođač igre Epic Legends?

Igru Epic Legends razvio je studio Evoplay, a objavljena je 2021. godine.

Koliki je RTP igre Epic Legends?

Zadani RTP igre Epic Legends iznosi 96,16 %.

Ima li Epic Legends visoku volatilnost?

Za igru Epic Legends navedena je srednja volatilnost. Srednja volatilnost uravnotežuje učestalost i veličinu dobitaka.

Koliki je najveći dobitak na igri Epic Legends?

Najveći dobitak na igri Epic Legends iznosi 1.515x uloga, odnosno 1.515 $ uz vrtnju od 1 $.

Mogu li igrati Epic Legends besplatno?

Trenutačno ne na GambGeniusu: nemamo službeni demo igre Epic Legends proizvođača Evoplay.

Ima li Epic Legends kupnju bonusa?

U izvorima koje smo provjerili za Epic Legends nije navedena kupnja bonusa.

Odakle dolaze ovi podaci

Izvori podataka: 1 neovisna baza slotova. Kasina mogu nuditi verzije s nižim RTP-om, zato prije igre uvijek provjeri pravila igre.

Grafika igre © Evoplay, prikazana radi prepoznavanja igre.

Urednički tim GambGeniusa

Podaci provjereni

Naši urednici čitaju sve uvjete svake ponude i izračunavaju očekivanu vrijednost svakog bonusa prije nego što ga uvrste na popis. Pročitaj naša urednička načela.

Učlani se besplatno i imaj svoj uži izbor na svim uređajima

Epic Legends · Najbolje ocijenjena kasina

Pogledaj najbolja kasina za slotove

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

Naši partneri je ne nude

Slični slotovi koje možeš igrati kod naših partnera

18+ · Novi korisnici · Vrijede uvjeti i odredbe. Dostupnost ovisi o državi.

Kockanje treba ostati zabava

Prije igre postavi ograničenja uplate, nikad ne pokušavaj vratiti gubitke i redovito radi stanke. Ako kockanje prestane biti zabavno, besplatna i povjerljiva pomoć dostupna je 0–24, svaki dan.

Alati za odgovorno igranje