Samo 18+. Kockanje može izazvati ovisnost – Igraj odgovorno.

Slot proizvođača Pragmatic Play

Fire Stampede

RTP
96 %
Volatilnost
Visoka
Najveći dobitak
4.275x

Studio Pragmatic Play objavio je slot Fire Stampede 2023. godine. Mreža: 5×5, 1.875 načina za dobitak. Glavne značajke: besplatne vrtnje, wild simboli, ponovne vrtnje i Hold and Win. Ključni podaci: RTP 96 %, visoka volatilnost i najveći dobitak 4.275x uloga. Teme: životinje i Divlji zapad. Igra pripada serijalu Fire Stampede. Dostupna je službena besplatna demo verzija.

Oglašavanje: od navedenih brendova trenutačno ništa ne zarađujemo; ako se to promijeni, svaka će ponuda to navesti. Kako zarađujemo

Igraj u kasinu Aurivo Casino (otvara se u novoj kartici)

Nudi igre: Pragmatic Play · provjeri je li Fire Stampede u ponudi u tvojoj državi.

18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 200 vrtnji na igri Book of Dead, po 0,20 $. Dodjela: u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

Ključni uvjeti

Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

Pročitaj cijeli vodičUčlani se besplatno i imaj svoj uži izbor na svim uređajima
Više
1.022 slota proizvođača Pragmatic Play Učlani se besplatno, prati i prvi vidi nove slotove proizvođača Pragmatic Play
Slot Fire Stampede proizvođača Pragmatic Play

Kratki odgovor

Fire Stampede je slot proizvođača Pragmatic Play (2023.): RTP 96 %, visoka volatilnost i najveći dobitak 4.275x. Način isplate: 1.875 načina; značajke: besplatne vrtnje, wild simboli i ponovne vrtnje. Dostupna je službena besplatna demo verzija. RTP se može razlikovati od kasina do kasina.

Na ovoj stranici10 odjeljaka

Ključni podaci

RTP
96 %
0,04 p. b. ispod medijana (96,04 %)
Volatilnost
Visoka5 od 6 na našoj ljestvici volatilnosti
Najveći dobitak
4.275x
Veći od 39 % slotova u našoj bazi
Mreža
5×5
Isplate
1.875 načina
Objavljeno
4. pro. 2023
Raspon uloga
0,20 $–240 $
Jackpot
Fiksni

Kasina s igrama proizvođača Pragmatic Play

Oglašavanje: od navedenih brendova trenutačno ništa ne zarađujemo; ako se to promijeni, svaka će ponuda to navesti. Kako zarađujemo

  • Aurivo Casino100 % do 1.000 $ + 200 besplatnih vrtnji30x na bonusNudi igre: Pragmatic Play
    Igraj kod Aurivo Casino (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 200 vrtnji na igri Book of Dead, po 0,20 $. Dodjela: u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Velmora150 besplatnih vrtnji bez uvjeta okretanja Zadržavaš sve dobitkeBez uvjeta okretanjaNudi igre: Pragmatic Play
    Igraj kod Velmora (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Bez uvjeta okretanja. 7 dana. 150 vrtnji na igri Big Bass Bonanza, po 0,10 $. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Lunaro100 % do 300 $ + 100 besplatnih vrtnji25x na bonusNudi igre: Pragmatic Play
    Igraj kod Lunaro (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 10 $. Uvjet okretanja 25x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 100 vrtnji na igri Gates of Olympus, po 0,20 $. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

Provjeri je li Fire Stampede u ponudi u tvojoj državi.

Koliko stoji sat igre?

Teme:

ŽivotinjeDivlji zapad

Dio serijala Fire Stampede.

Besplatni demo Članovi

Isprobaj Fire Stampede s virtualnim novcem prije nego što odlučiš hoćeš li igrati za pravi novac. Službeni demo proizvođača Pragmatic Play besplatan je za članove GambGeniusa.

Pristup za članove – cijeli vodič je otključan

Kako igrati Fire Stampede (samo za članove)

Umjesto fiksnih linija, jednaki simboli na susjednim kolutovima isplaćuju u bilo kojem položaju, počevši od krajnjeg lijevog koluta. Što je više jednakih simbola na svakom kolutu, to se kombinacija isplaćuje na više načina.

Fire Stampede igra se na mreži 5×5 (1.875 načina).

  1. Odredi ulog. Odaberi ukupni ulog po vrtnji između 0,20 $ i 240 $. Dobici se isplaćuju kao višekratnici tog uloga.
  2. Provjeri tablicu isplata. Otvori informacije o igri i pogledaj koliko plaća svaki simbol te točna pravila ove verzije.
  3. Zavrti. Rezultat svake vrtnje određuje certificirani generator slučajnih brojeva, neovisno o prethodnim vrtnjama.
  4. Pokreni bonus. Skupi potreban broj scatter simbola i pokreni značajku besplatnih vrtnji.
  5. Neobavezna kupnja bonusa. Gdje je dopušteno, plati fiksnu cijenu i izravno pokreni bonus.

Cijeli vodič za Fire Stampede: kako funkcioniraju dobici, 6 značajki i 4 savjeta za strategiju

  • Tvoj plan uloga: budžet od 50 $ → oko 0,17 $ po vrtnji (visoka volatilnost)
  • Koliko stoji RTP od 96 % na svakih 100 $ okretanja: u prosjeku 4,00 $
  • Objašnjeno 6 značajki: besplatne vrtnje, wild simboli, ponovne vrtnje, Hold and Win, kupnja bonusa i još 1
  • Analiza rizika kupnje bonusa
  • Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,20 $
  • 4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 98,12 %)
  • Savjeti za strategiju i planer sesije za Fire Stampede

Besplatno · bez kartice · samo 18+

Nikad se ne prodaje · izvoz ili brisanje u bilo kojem trenutku · Što dobivaju članovi?

Kako funkcioniraju dobici (samo za članove)

Koliko stoji RTP od 96 % na 100 $ uloga i najveći dobitak od 4.275x uz ulog od 1 $

Glavna nagrada ograničena je na 4.275x uloga. Uz vrtnju od 1 $ to je 4.275 $, a uz 0,20 $ iznosi 855 $. Kad se dosegne ta granica, runda obično odmah završava.

Što znači RTP od 96 %

Očekivani povrat = ulog × 96 %
Na ukupno 100 $ uloga dugoročni prosječni gubitak iznosi 4,00 $

RTP je dugoročni prosjek kroz milijune vrtnji. Svaka pojedina sesija može završiti daleko iznad ili ispod njega, osobito na igri u kojoj je visoka volatilnost.

Objašnjenje značajki (samo za članove)

Objašnjeno 6 značajki: besplatne vrtnje, wild simboli, ponovne vrtnje, Hold and Win i drugo

Besplatne vrtnje

Bonus runda vrtnji koje ne terete tvoj saldo, obično pokrenuta s tri ili više scatter simbola. Dobici iz runde dodaju se na tvoj saldo, a mnoge igre omogućuju ponovno pokretanje dodatnih vrtnji.

Wild simboli

Wildovi zamjenjuju obične simbole i pomažu upotpuniti dobitne kombinacije. Obično ne zamjenjuju scatter ni bonus simbole.

Ponovne vrtnje

Odabrani kolutovi ili cijela mreža ponovno se vrte bez novog uloga, obično nakon određene kombinacije simbola ili značajke „za dlaku“.

Hold and Win

Dovoljno posebnih novčanih simbola ili kovanica pokreće značajku ponovnih vrtnji: ti se simboli zaključavaju, brojač ponovnih vrtnji resetira se svaki put kad padne novi, a njihove vrijednosti skupljaju se na kraju značajke.

Kupnja bonusa

Omogućuje ti da platiš fiksni višekratnik uloga i odmah uđeš u bonus značajku, umjesto da čekaš da se pokrene. Znatno povećava varijancu i nije dostupna u svim državama (u Ujedinjenom Kraljevstvu je zabranjena).

Fiksni jackpotovi

Jackpot nagrade u visini fiksnih višekratnika uloga, npr. Mini, Minor, Major i Grand.

Savjeti za strategiju (samo za članove)

  • Prilagodi ulog volatilnosti. Visoka volatilnost povrat koncentrira u rijetkim, velikim dobicima. Dugi nizovi gubitaka normalni su. Drži uloge malima (oko 1 % budžeta sesije ili manje) kako bi izdržao oscilacije. Jednostavno pravilo: imaj budžet za najmanje 300 vrtnji, pa uz budžet od 50 $ predlažemo ulog od oko 0,17 $.

Još 3 savjeta i planer sesije

  • Kupnju bonusa smatraj visokorizičnom. Kupnjom značajke budžet koncentriraš u nekoliko rundi velike varijance. Mnogi rezultati vrate manje od plaćene cijene. Najprije pročitaj naš vodič o kupnji bonusa.
  • Okretanje bonusa: uz RTP od 96 % ispunjavanje uvjeta okretanja od 1.000 $ u prosjeku stoji oko 40,00 $. Provjeri uvjete bonusa jer neka kasina isključuju određene igre. Izračunaj u kalkulatoru uvjeta okretanja.
  • Postavi ograničenja prije vrtnje. Unaprijed odluči ograničenje gubitka i trajanje sesije te stani kad dosegneš bilo koje od njih. Nijedan uzorak ni sustav klađenja ne mijenja ishod vrtnje.

Više o tome pročitaj u vodičima RTP i volatilnost slotova i upravljanje budžetom za igru.

Odgovara li tvom budžetu? (samo za članove)

Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,20 $

Kad je volatilnost visoka, predlažemo budžet za najmanje 300 vrtnji. Evo što to znači za Fire Stampede (ulozi od 0,20 $; najveći ulog: 240 $).

Planovi uloga za Fire Stampede
BudžetUlog po vrtnjiRaspon ulogaProsječni trošak 300 vrtnji
20 $0,07 $Ispod najmanjeg uloga od 0,20 $0,80 $
50 $0,17 $Ispod najmanjeg uloga od 0,20 $2 $
100 $0,33 $Odgovara4 $
250 $0,83 $Odgovara10 $

Samo prosjeci: kratka sesija može završiti daleko iznad ili ispod njih. Prije igre postavi ograničenje gubitka.

Isti stil, bolji RTP (samo za članove)

4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 98,12 %)

Slotovi koji, kao i Fire Stampede, imaju istu mehaniku (načini za dobitak) i istu volatilnost (visoka), ali viši objavljeni RTP. Kasina i dalje mogu nuditi niže verzije bilo kojeg od njih.

Pitanja

Česta pitanja

Tko je proizvođač igre Fire Stampede?

Igru Fire Stampede razvio je studio Pragmatic Play, a objavljena je 2023. godine.

Koliki je RTP igre Fire Stampede?

Zadani RTP igre Fire Stampede iznosi 96 %.

Ima li Fire Stampede visoku volatilnost?

Za igru Fire Stampede navedena je visoka volatilnost. Visoka volatilnost povrat koncentrira u rijetkim, velikim dobicima.

Koliki je najveći dobitak na igri Fire Stampede?

Najveći dobitak na igri Fire Stampede iznosi 4.275x uloga, odnosno 4.275 $ uz vrtnju od 1 $.

Mogu li igrati Fire Stampede besplatno?

Da. Članovi GambGeniusa na ovoj stranici mogu besplatno igrati službeni demo igre Fire Stampede proizvođača Pragmatic Play. Koristi samo virtualni novac, pa se demo dobici ne mogu isplatiti, a namijenjen je igračima od 18 i više godina.

Ima li Fire Stampede kupnju bonusa?

Da. Fire Stampede uključuje opciju kupnje bonusa, iako ona nije dostupna u nekim državama, npr. u Ujedinjenom Kraljevstvu.

Gdje mogu igrati Fire Stampede?

Aurivo Casino, Velmora i Lunaro nude igre proizvođača Pragmatic Play. Prije registracije provjeri je li Fire Stampede u ponudi u tvojoj državi. 18+ · Novi korisnici · Vrijede uvjeti i odredbe. Dostupnost ovisi o državi.

Odakle dolaze ovi podaci

Izvori podataka: službena stranica proizvođača i 1 neovisna baza slotova. Kasina mogu nuditi verzije s nižim RTP-om, zato prije igre uvijek provjeri pravila igre.

Grafika igre © Pragmatic Play, prikazana radi prepoznavanja igre.

Urednički tim GambGeniusa

Podaci provjereni

Naši urednici čitaju sve uvjete svake ponude i izračunavaju očekivanu vrijednost svakog bonusa prije nego što ga uvrste na popis. Pročitaj naša urednička načela.

Učlani se besplatno i imaj svoj uži izbor na svim uređajima

Fire Stampede · Aurivo Casino · 100 % do 1.000 $

Igraj u kasinu Aurivo (otvara se u novoj kartici)

18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 200 vrtnji na igri Book of Dead, po 0,20 $. Dodjela: u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

Kockanje treba ostati zabava

Prije igre postavi ograničenja uplate, nikad ne pokušavaj vratiti gubitke i redovito radi stanke. Ako kockanje prestane biti zabavno, besplatna i povjerljiva pomoć dostupna je 0–24, svaki dan.

Alati za odgovorno igranje