Samo 18+. Kockanje može izazvati ovisnost – Igraj odgovorno.

Slot proizvođača ELK Studios

Gritty Kitty

RTP
94 %
Volatilnost
Visoka
Najveći dobitak
25.000x

Studio ELK Studios objavio je slot Gritty Kitty 2024. godine. Mreža: 6×4, 262.144 načina za dobitak. Glavne značajke: besplatne vrtnje, kupnja bonusa i više opcija kupnje bonusa. Ključni podaci: RTP 94 %, visoka volatilnost i najveći dobitak 25.000x uloga. Tema: životinje. Igra pripada serijalu Nitropolis.

Pogledaj najbolja kasina za slotove

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

Pročitaj cijeli vodič
Slot Gritty Kitty proizvođača ELK Studios

Kratki odgovor

Gritty Kitty je slot proizvođača ELK Studios (2024.): RTP 94 %, visoka volatilnost i najveći dobitak 25.000x. Način isplate: 262.144 načina; značajke: besplatne vrtnje, kupnja bonusa i više opcija kupnje bonusa. RTP se može razlikovati od kasina do kasina.

Ključni podaci

RTP
94 %
Volatilnost
Visoka
Učestalost dobitaka
25 % (otprilike svaka 4,0. vrtnja)
Najveći dobitak
25.000x
Mreža
6×4
Isplate
262.144 načina
Objavljeno
6. veljače 2024
Raspon uloga
0,20 $–100 $
Jackpot
Nema

Najbolje ocijenjena kasina (provjeri je li igra dostupna)

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

  • Aurivo Casino100 % do 1.000 $ + 200 besplatnih vrtnji30x na bonus
    Preuzmi 200 vrtnji + 100 % kod Aurivo Casino (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 200 vrtnji na igri Book of Dead, po 0,20 $. Dodjela: u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    18+. Samo za nove korisnike. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $ tijekom okretanja. Besplatne vrtnje na igri Book of Dead u vrijednosti 0,20 $ po vrtnji. Vrtnje se dodjeljuju u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Ponuda vrijedi 30 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Velmora150 besplatnih vrtnji bez uvjeta okretanja Zadržavaš sve dobitkeBez uvjeta okretanja
    Preuzmi 150 vrtnji bez uvjeta okretanja kod Velmora (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Bez uvjeta okretanja. 7 dana. 150 vrtnji na igri Big Bass Bonanza, po 0,10 $. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    18+. Samo za nove korisnike. Min. uplata 20 $. Dobici bez uvjeta okretanja. Besplatne vrtnje na igri Big Bass Bonanza u vrijednosti 0,10 $ po vrtnji. Ponuda vrijedi 7 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Kronos Royale200 % do 2.000 $ + 10 % tjednog povrata novca40x na bonus
    Preuzmi bonus 200 % kod Kronos Royale (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 50 $. Uvjet okretanja 40x na bonus. Najveći ulog 10 $. 60 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    18+. Samo za nove korisnike. Min. uplata 50 $. Uvjet okretanja 40x na bonus. Najveći ulog 10 $ tijekom okretanja. Cashback: 10 % neto gubitaka u kasinu svakog tjedna (od ponedjeljka do nedjelje), isplaćuje se kao novac bez uvjeta okretanja svakog ponedjeljka, do 500 $ tjedno. Ponuda vrijedi 60 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

Dostupnost igara ovisi o kasinu i državi.

Koliko stoji sat igre?

Teme:

Dio serijala Nitropolis.

Pristup za članove – cijeli vodič je otključan

Kako igrati Gritty Kitty (samo za članove)

Umjesto fiksnih linija, jednaki simboli na susjednim kolutovima isplaćuju u bilo kojem položaju, počevši od krajnjeg lijevog koluta. Što je više jednakih simbola na svakom kolutu, to se kombinacija isplaćuje na više načina.

Gritty Kitty igra se na mreži 6×4 (262.144 načina).

  1. Odredi ulog. Odaberi ukupni ulog po vrtnji između 0,20 $ i 100 $. Dobici se isplaćuju kao višekratnici tog uloga.
  2. Provjeri tablicu isplata. Otvori informacije o igri i pogledaj koliko plaća svaki simbol te točna pravila ove verzije.
  3. Zavrti. Rezultat svake vrtnje određuje certificirani generator slučajnih brojeva, neovisno o prethodnim vrtnjama.
  4. Pokreni bonus. Skupi potreban broj scatter simbola i pokreni značajku besplatnih vrtnji.
  5. Neobavezna kupnja bonusa. Gdje je dopušteno, plati fiksnu cijenu i izravno pokreni bonus.

Cijeli vodič za Gritty Kitty: kako funkcioniraju dobici, 3 značajke i 4 savjeta za strategiju

  • Tvoj plan uloga: budžet od 50 $ → oko 0,17 $ po vrtnji (visoka volatilnost)
  • Koliko stoji RTP od 94 % na svakih 100 $ okretanja: u prosjeku 6,00 $
  • Objašnjene 3 značajke: besplatne vrtnje, kupnja bonusa, više opcija kupnje bonusa
  • Analiza rizika kupnje bonusa
  • Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,20 $
  • 4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 98,12 %)
  • Savjeti za strategiju i planer sesije za Gritty Kitty

Besplatno · bez kartice · samo 18+

Nikad se ne prodaje · izvoz ili brisanje u bilo kojem trenutku · Što dobivaju članovi?

Kako funkcioniraju dobici (samo za članove)

Koliko stoji RTP od 94 % na 100 $ uloga i najveći dobitak od 25.000x uz ulog od 1 $

Glavna nagrada ograničena je na 25.000x uloga. Uz vrtnju od 1 $ to je 25.000 $, a uz 0,20 $ iznosi 5.000 $. Kad se dosegne ta granica, runda obično odmah završava.

Što znači RTP od 94 %

Očekivani povrat = ulog × 94 %
Na ukupno 100 $ uloga dugoročni prosječni gubitak iznosi 6,00 $

RTP je dugoročni prosjek kroz milijune vrtnji. Svaka pojedina sesija može završiti daleko iznad ili ispod njega, osobito na igri u kojoj je visoka volatilnost.

Objavljena učestalost dobitaka iznosi 25 %, što znači da otprilike svaka 4,0. vrtnja nešto vrati – iako su mnogi od tih dobitaka manji od uloga.

Objašnjenje značajki (samo za članove)

Objašnjene 3 značajke: besplatne vrtnje, kupnja bonusa, više opcija kupnje bonusa

Besplatne vrtnje

Bonus runda vrtnji koje ne terete tvoj saldo, obično pokrenuta s tri ili više scatter simbola. Dobici iz runde dodaju se na tvoj saldo, a mnoge igre omogućuju ponovno pokretanje dodatnih vrtnji.

Kupnja bonusa

Omogućuje ti da platiš fiksni višekratnik uloga i odmah uđeš u bonus značajku, umjesto da čekaš da se pokrene. Znatno povećava varijancu i nije dostupna u svim državama (u Ujedinjenom Kraljevstvu je zabranjena).

Više opcija kupnje bonusa

Nekoliko opcija kupnje značajke po različitim cijenama, od kojih svaka pokreće drukčiju verziju bonus runde.

Savjeti za strategiju (samo za članove)

  • Prilagodi ulog volatilnosti. Visoka volatilnost povrat koncentrira u rijetkim, velikim dobicima. Dugi nizovi gubitaka normalni su. Drži uloge malima (oko 1 % budžeta sesije ili manje) kako bi izdržao oscilacije. Jednostavno pravilo: imaj budžet za najmanje 300 vrtnji, pa uz budžet od 50 $ predlažemo ulog od oko 0,17 $.

Još 3 savjeta i planer sesije

  • Kupnju bonusa smatraj visokorizičnom. Kupnjom značajke budžet koncentriraš u nekoliko rundi velike varijance. Mnogi rezultati vrate manje od plaćene cijene. Najprije pročitaj naš vodič o kupnji bonusa.
  • Okretanje bonusa: uz RTP od 94 % ispunjavanje uvjeta okretanja od 1.000 $ u prosjeku stoji oko 60,00 $. Provjeri uvjete bonusa jer neka kasina isključuju određene igre. Izračunaj u kalkulatoru uvjeta okretanja.
  • Postavi ograničenja prije vrtnje. Unaprijed odluči ograničenje gubitka i trajanje sesije te stani kad dosegneš bilo koje od njih. Nijedan uzorak ni sustav klađenja ne mijenja ishod vrtnje.

Više o tome pročitaj u vodičima RTP i volatilnost slotova i upravljanje budžetom za igru.

Odgovara li tvom budžetu? (samo za članove)

Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,20 $

Kad je volatilnost visoka, predlažemo budžet za najmanje 300 vrtnji. Evo što to znači za Gritty Kitty (ulozi od 0,20 $; najveći ulog: 100 $).

Planovi uloga za Gritty Kitty
BudžetUlog po vrtnjiRaspon ulogaProsječni trošak 300 vrtnji
20 $0,07 $Ispod najmanjeg uloga od 0,20 $1,20 $
50 $0,17 $Ispod najmanjeg uloga od 0,20 $3 $
100 $0,33 $Odgovara6 $
250 $0,83 $Odgovara15 $

Samo prosjeci: kratka sesija može završiti daleko iznad ili ispod njih. Prije igre postavi ograničenje gubitka.

Isti stil, bolji RTP (samo za članove)

4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 98,12 %)

Slotovi koji, kao i Gritty Kitty, imaju istu mehaniku (načini za dobitak) i istu volatilnost (visoka), ali viši objavljeni RTP. Kasina i dalje mogu nuditi niže verzije bilo kojeg od njih.

Pitanja

Česta pitanja

Tko je proizvođač igre Gritty Kitty?

Igru Gritty Kitty razvio je studio ELK Studios, a objavljena je 2024. godine.

Koliki je RTP igre Gritty Kitty?

Zadani RTP igre Gritty Kitty iznosi 94 %.

Ima li Gritty Kitty visoku volatilnost?

Za igru Gritty Kitty navedena je visoka volatilnost. Visoka volatilnost povrat koncentrira u rijetkim, velikim dobicima.

Koliki je najveći dobitak na igri Gritty Kitty?

Najveći dobitak na igri Gritty Kitty iznosi 25.000x uloga, odnosno 25.000 $ uz vrtnju od 1 $.

Mogu li igrati Gritty Kitty besplatno?

Trenutačno ne na GambGeniusu: nemamo službeni demo igre Gritty Kitty proizvođača ELK Studios.

Ima li Gritty Kitty kupnju bonusa?

Da. Gritty Kitty uključuje opciju kupnje bonusa, iako ona nije dostupna u nekim državama, npr. u Ujedinjenom Kraljevstvu.

Odakle dolaze ovi podaci

Izvori podataka: službena stranica proizvođača, 1 neovisna baza slotova i drugi objavljeni izvori. Kasina mogu nuditi verzije s nižim RTP-om, zato prije igre uvijek provjeri pravila igre.

Grafika igre © ELK Studios, prikazana radi prepoznavanja igre.

Gritty Kitty · Najbolje ocijenjena kasina

Pogledaj najbolja kasina za slotove

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

Naši partneri je ne nude

Slični slotovi koje možeš igrati kod naših partnera

18+ · Novi korisnici · Vrijede uvjeti i odredbe. Dostupnost ovisi o državi.

Kockanje treba ostati zabava

Prije igre postavi ograničenja uplate, nikad ne pokušavaj vratiti gubitke i redovito radi stanke. Ako kockanje prestane biti zabavno, besplatna i povjerljiva pomoć dostupna je 0–24, svaki dan.

Alati za odgovorno igranje