Samo 18+. Kockanje može izazvati ovisnost – Igraj odgovorno.

Slot proizvođača Games Global

Lucky Bakery

RTP
96,02 %
Volatilnost
Niska–srednja

Lucky Bakery je online slot proizvođača Games Global, objavljen 2017. godine. Igra ima 25 dobitnih linija. Ukratko: RTP 96,02 % i niska do srednja volatilnost.

Oglašavanje: od navedenih brendova trenutačno ništa ne zarađujemo; ako se to promijeni, svaka će ponuda to navesti. Kako zarađujemo

Igraj u kasinu Kronos Royale (otvara se u novoj kartici)

Nudi igre: Games Global · provjeri je li Lucky Bakery u ponudi u tvojoj državi.

18+. Novi korisnici. Min. uplata 50 $. Uvjet okretanja 40x na bonus. Najveći ulog 10 $. 60 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

Ključni uvjeti
Cashback
Cashback: 10 % neto gubitaka u kasinu svakog tjedna (od ponedjeljka do nedjelje), isplaćuje se kao novac bez uvjeta okretanja svakog ponedjeljka, do 500 $ tjedno.

Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

Pročitaj cijeli vodičUčlani se besplatno i imaj svoj uži izbor na svim uređajima
1.501 slot proizvođača Games Global Učlani se besplatno, prati i prvi vidi nove slotove proizvođača Games Global

Lucky Bakery

RTP
96,02 %
Volatilnost
Niska–srednja
Najveći dobitak
Nije objavljeno

Kratki odgovor

Lucky Bakery je slot proizvođača Games Global (2017.): RTP 96,02 % i niska do srednja volatilnost. Način isplate: 25 dobitnih linija. RTP se može razlikovati od kasina do kasina.

Na ovoj stranici9 odjeljaka

Ključni podaci

RTP
96,02 %
0,02 p. b. ispod medijana (96,04 %)
Volatilnost
Niska–srednja2 od 6 na našoj ljestvici volatilnosti
Isplate
25 dobitnih linija
Objavljeno
1. svi. 2017

Proizvođač nije objavio: najveći dobitak, mreža, raspon uloga, jackpot

Kasina s igrama proizvođača Games Global

Oglašavanje: od navedenih brendova trenutačno ništa ne zarađujemo; ako se to promijeni, svaka će ponuda to navesti. Kako zarađujemo

  • Kronos Royale200 % do 2.000 $ + 10 % tjednog povrata novca40x na bonusNudi igre: Games Global
    Igraj kod Kronos Royale (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 50 $. Uvjet okretanja 40x na bonus. Najveći ulog 10 $. 60 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti
    Cashback
    Cashback: 10 % neto gubitaka u kasinu svakog tjedna (od ponedjeljka do nedjelje), isplaćuje se kao novac bez uvjeta okretanja svakog ponedjeljka, do 500 $ tjedno.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

Provjeri je li Lucky Bakery u ponudi u tvojoj državi.

Koliko stoji sat igre?

Pristup za članove – cijeli vodič je otključan

Kako igrati Lucky Bakery (samo za članove)

Dobici se isplaćuju kad jednaki simboli padnu na aktivnu dobitnu liniju, obično slijeva nadesno počevši od krajnjeg lijevog koluta. Ukupni ulog raspoređuje se po linijama, a svaki dobitak na liniji jednak je ulogu po liniji pomnoženom s vrijednošću simbola iz tablice isplata.

Isplate igre Lucky Bakery: 25 dobitnih linija.

  1. Odredi ulog. Odaberi ukupni ulog po vrtnji. Dobici se isplaćuju kao višekratnici tog uloga.
  2. Provjeri tablicu isplata. Otvori informacije o igri i pogledaj koliko plaća svaki simbol te točna pravila ove verzije.
  3. Zavrti. Rezultat svake vrtnje određuje certificirani generator slučajnih brojeva, neovisno o prethodnim vrtnjama.

Cijeli vodič za Lucky Bakery: kako funkcioniraju dobici i 3 savjeta za strategiju

  • Tvoj plan uloga: budžet od 50 $ → oko 0,33 $ po vrtnji (niska do srednja volatilnost)
  • Koliko stoji RTP od 96,02 % na svakih 100 $ okretanja: u prosjeku 3,98 $
  • Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,01 $
  • 4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 97,37 %)
  • Savjeti za strategiju i planer sesije za Lucky Bakery

Besplatno · bez kartice · samo 18+

Nikad se ne prodaje · izvoz ili brisanje u bilo kojem trenutku · Što dobivaju članovi?

Kako funkcioniraju dobici (samo za članove)

Koliko stoji RTP od 96,02 % na 100 $ uloga

Što znači RTP od 96,02 %

Očekivani povrat = ulog × 96,02 %
Na ukupno 100 $ uloga dugoročni prosječni gubitak iznosi 3,98 $

RTP je dugoročni prosjek kroz milijune vrtnji. Svaka pojedina sesija može završiti daleko iznad ili ispod njega, osobito na igri u kojoj je niska do srednja volatilnost.

Objašnjenje značajki (samo za članove)

Što navode informacije o igri

U izvorima koje smo provjerili za ovu igru nisu navedene posebne značajke. Pojedinosti provjeri u informacijama o igri.

Savjeti za strategiju (samo za članove)

  • Prilagodi ulog volatilnosti. Niska do srednja volatilnost donosi prilično redovite dobitke uz povremeno veće značajke. To je uravnotežen izbor za ujednačenu igru i okretanje bonusa. Jednostavno pravilo: imaj budžet za najmanje 150 vrtnji, pa uz budžet od 50 $ predlažemo ulog od oko 0,33 $.

Još 2 savjeta i planer sesije

  • Okretanje bonusa: uz RTP od 96,02 % ispunjavanje uvjeta okretanja od 1.000 $ u prosjeku stoji oko 39,80 $. Provjeri uvjete bonusa jer neka kasina isključuju određene igre. Izračunaj u kalkulatoru uvjeta okretanja.
  • Postavi ograničenja prije vrtnje. Unaprijed odluči ograničenje gubitka i trajanje sesije te stani kad dosegneš bilo koje od njih. Nijedan uzorak ni sustav klađenja ne mijenja ishod vrtnje.

Više o tome pročitaj u vodičima RTP i volatilnost slotova i upravljanje budžetom za igru.

Odgovara li tvom budžetu? (samo za članove)

Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,01 $

Kad je volatilnost niska do srednja, predlažemo budžet za najmanje 150 vrtnji. Evo što to znači za Lucky Bakery.

Planovi uloga za Lucky Bakery
BudžetUlog po vrtnjiProsječni trošak 150 vrtnji
20 $0,13 $0,80 $
50 $0,33 $1,99 $
100 $0,67 $3,98 $
250 $1,67 $9,95 $

Samo prosjeci: kratka sesija može završiti daleko iznad ili ispod njih. Prije igre postavi ograničenje gubitka.

Isti stil, bolji RTP (samo za članove)

4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 97,37 %)

Slotovi koji, kao i Lucky Bakery, imaju istu mehaniku (dobitne linije) i istu volatilnost (niska do srednja), ali viši objavljeni RTP. Kasina i dalje mogu nuditi niže verzije bilo kojeg od njih.

Pitanja

Česta pitanja

Tko je proizvođač igre Lucky Bakery?

Igru Lucky Bakery razvio je studio Games Global, a objavljena je 2017. godine.

Koliki je RTP igre Lucky Bakery?

Zadani RTP igre Lucky Bakery iznosi 96,02 %.

Ima li Lucky Bakery visoku volatilnost?

Za igru Lucky Bakery navedena je niska do srednja volatilnost. Niska do srednja volatilnost donosi prilično redovite dobitke uz povremeno veće značajke.

Mogu li igrati Lucky Bakery besplatno?

Trenutačno ne na GambGeniusu: nemamo službeni demo igre Lucky Bakery proizvođača Games Global.

Ima li Lucky Bakery kupnju bonusa?

U izvorima koje smo provjerili za Lucky Bakery nije navedena kupnja bonusa.

Gdje mogu igrati Lucky Bakery?

Kronos Royale nudi igre proizvođača Games Global. Prije registracije provjeri je li Lucky Bakery u ponudi u tvojoj državi. 18+ · Novi korisnici · Vrijede uvjeti i odredbe. Dostupnost ovisi o državi.

Odakle dolaze ovi podaci

Izvori podataka: 1 neovisna baza slotova. Kasina mogu nuditi verzije s nižim RTP-om, zato prije igre uvijek provjeri pravila igre.

Urednički tim GambGeniusa

Podaci provjereni

Naši urednici čitaju sve uvjete svake ponude i izračunavaju očekivanu vrijednost svakog bonusa prije nego što ga uvrste na popis. Pročitaj naša urednička načela.

Učlani se besplatno i imaj svoj uži izbor na svim uređajima

Lucky Bakery · Kronos Royale · 200 % do 2.000 $

Igraj u kasinu Kronos Royale (otvara se u novoj kartici)

18+. Novi korisnici. Min. uplata 50 $. Uvjet okretanja 40x na bonus. Najveći ulog 10 $. 60 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

Kockanje treba ostati zabava

Prije igre postavi ograničenja uplate, nikad ne pokušavaj vratiti gubitke i redovito radi stanke. Ako kockanje prestane biti zabavno, besplatna i povjerljiva pomoć dostupna je 0–24, svaki dan.

Alati za odgovorno igranje