Samo 18+. Kockanje može izazvati ovisnost – Igraj odgovorno.

Slot proizvođača Inspired Entertainment

Ninja Monkey

RTP
95 %
Volatilnost
Srednja

Studio Inspired Entertainment objavio je slot Ninja Monkey 2018. godine. Ključni podaci: RTP 95 % i srednja volatilnost. Tema: azijska kultura.

Pogledaj najbolja kasina za slotove

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

Pročitaj cijeli vodič
Slot Ninja Monkey proizvođača Inspired Entertainment

Kratki odgovor

Ninja Monkey je slot proizvođača Inspired Entertainment (2018.): RTP 95 % i srednja volatilnost. RTP se može razlikovati od kasina do kasina.

Ključni podaci

RTP
95 %
Volatilnost
Srednja
Objavljeno
17. siječnja 2018

Proizvođač nije objavio: najveći dobitak, mreža, raspon uloga, jackpot

Najbolje ocijenjena kasina (provjeri je li igra dostupna)

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

  • Aurivo Casino100 % do 1.000 $ + 200 besplatnih vrtnji30x na bonus
    Preuzmi 200 vrtnji + 100 % kod Aurivo Casino (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 200 vrtnji na igri Book of Dead, po 0,20 $. Dodjela: u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    18+. Samo za nove korisnike. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $ tijekom okretanja. Besplatne vrtnje na igri Book of Dead u vrijednosti 0,20 $ po vrtnji. Vrtnje se dodjeljuju u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Ponuda vrijedi 30 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Velmora150 besplatnih vrtnji bez uvjeta okretanja Zadržavaš sve dobitkeBez uvjeta okretanja
    Preuzmi 150 vrtnji bez uvjeta okretanja kod Velmora (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Bez uvjeta okretanja. 7 dana. 150 vrtnji na igri Big Bass Bonanza, po 0,10 $. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    18+. Samo za nove korisnike. Min. uplata 20 $. Dobici bez uvjeta okretanja. Besplatne vrtnje na igri Big Bass Bonanza u vrijednosti 0,10 $ po vrtnji. Ponuda vrijedi 7 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Kronos Royale200 % do 2.000 $ + 10 % tjednog povrata novca40x na bonus
    Preuzmi bonus 200 % kod Kronos Royale (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 50 $. Uvjet okretanja 40x na bonus. Najveći ulog 10 $. 60 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    18+. Samo za nove korisnike. Min. uplata 50 $. Uvjet okretanja 40x na bonus. Najveći ulog 10 $ tijekom okretanja. Cashback: 10 % neto gubitaka u kasinu svakog tjedna (od ponedjeljka do nedjelje), isplaćuje se kao novac bez uvjeta okretanja svakog ponedjeljka, do 500 $ tjedno. Ponuda vrijedi 60 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

Dostupnost igara ovisi o kasinu i državi.

Koliko stoji sat igre?

Teme:

Pristup za članove – cijeli vodič je otključan

Kako igrati Ninja Monkey (samo za članove)

Ova igra koristi vlastiti sustav vrednovanja dobitaka. Kako se točno stvaraju kombinacije, provjeri u tablici isplata u igri.

  1. Odredi ulog. Odaberi ukupni ulog po vrtnji. Dobici se isplaćuju kao višekratnici tog uloga.
  2. Provjeri tablicu isplata. Otvori informacije o igri i pogledaj koliko plaća svaki simbol te točna pravila ove verzije.
  3. Zavrti. Rezultat svake vrtnje određuje certificirani generator slučajnih brojeva, neovisno o prethodnim vrtnjama.

Cijeli vodič za Ninja Monkey: kako funkcioniraju dobici i 3 savjeta za strategiju

  • Tvoj plan uloga: budžet od 50 $ → oko 0,25 $ po vrtnji (srednja volatilnost)
  • Koliko stoji RTP od 95 % na svakih 100 $ okretanja: u prosjeku 5,00 $
  • Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $
  • Savjeti za strategiju i planer sesije za Ninja Monkey

Besplatno · bez kartice · samo 18+

Nikad se ne prodaje · izvoz ili brisanje u bilo kojem trenutku · Što dobivaju članovi?

Kako funkcioniraju dobici (samo za članove)

Koliko stoji RTP od 95 % na 100 $ uloga

Što znači RTP od 95 %

Očekivani povrat = ulog × 95 %
Na ukupno 100 $ uloga dugoročni prosječni gubitak iznosi 5,00 $

RTP je dugoročni prosjek kroz milijune vrtnji. Svaka pojedina sesija može završiti daleko iznad ili ispod njega, osobito na igri u kojoj je srednja volatilnost.

Objašnjenje značajki (samo za članove)

Što navode informacije o igri

U izvorima koje smo provjerili za ovu igru nisu navedene posebne značajke. Pojedinosti provjeri u informacijama o igri.

Savjeti za strategiju (samo za članove)

  • Prilagodi ulog volatilnosti. Srednja volatilnost uravnotežuje učestalost i veličinu dobitaka. Očekuj sušna razdoblja između značajki, ali ne i ekstremne oscilacije. Jednostavno pravilo: imaj budžet za najmanje 200 vrtnji, pa uz budžet od 50 $ predlažemo ulog od oko 0,25 $.

Još 2 savjeta i planer sesije

  • Okretanje bonusa: uz RTP od 95 % ispunjavanje uvjeta okretanja od 1.000 $ u prosjeku stoji oko 50,00 $. Provjeri uvjete bonusa jer neka kasina isključuju određene igre. Izračunaj u kalkulatoru uvjeta okretanja.
  • Postavi ograničenja prije vrtnje. Unaprijed odluči ograničenje gubitka i trajanje sesije te stani kad dosegneš bilo koje od njih. Nijedan uzorak ni sustav klađenja ne mijenja ishod vrtnje.

Više o tome pročitaj u vodičima RTP i volatilnost slotova i upravljanje budžetom za igru.

Odgovara li tvom budžetu? (samo za članove)

Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $

Kad je volatilnost srednja, predlažemo budžet za najmanje 200 vrtnji. Evo što to znači za Ninja Monkey.

Planovi uloga za Ninja Monkey
BudžetUlog po vrtnjiRaspon ulogaProsječni trošak 200 vrtnji
20 $0,10 $Raspon uloga nije objavljen1 $
50 $0,25 $Raspon uloga nije objavljen2,50 $
100 $0,50 $Raspon uloga nije objavljen5 $
250 $1,25 $Raspon uloga nije objavljen12,50 $

Samo prosjeci: kratka sesija može završiti daleko iznad ili ispod njih. Prije igre postavi ograničenje gubitka.

Pitanja

Česta pitanja

Tko je proizvođač igre Ninja Monkey?

Igru Ninja Monkey razvio je studio Inspired Entertainment, a objavljena je 2018. godine.

Koliki je RTP igre Ninja Monkey?

Zadani RTP igre Ninja Monkey iznosi 95 %.

Ima li Ninja Monkey visoku volatilnost?

Za igru Ninja Monkey navedena je srednja volatilnost. Srednja volatilnost uravnotežuje učestalost i veličinu dobitaka.

Mogu li igrati Ninja Monkey besplatno?

Trenutačno ne na GambGeniusu: nemamo službeni demo igre Ninja Monkey proizvođača Inspired Entertainment.

Ima li Ninja Monkey kupnju bonusa?

U izvorima koje smo provjerili za Ninja Monkey nije navedena kupnja bonusa.

Odakle dolaze ovi podaci

Izvori podataka: 1 neovisna baza slotova. Kasina mogu nuditi verzije s nižim RTP-om, zato prije igre uvijek provjeri pravila igre.

Grafika igre © Inspired Entertainment, prikazana radi prepoznavanja igre.

Ninja Monkey · Najbolje ocijenjena kasina

Pogledaj najbolja kasina za slotove

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

Naši partneri je ne nude

Slični slotovi koje možeš igrati kod naših partnera

18+ · Novi korisnici · Vrijede uvjeti i odredbe. Dostupnost ovisi o državi.

Kockanje treba ostati zabava

Prije igre postavi ograničenja uplate, nikad ne pokušavaj vratiti gubitke i redovito radi stanke. Ako kockanje prestane biti zabavno, besplatna i povjerljiva pomoć dostupna je 0–24, svaki dan.

Alati za odgovorno igranje