Samo 18+. Kockanje može izazvati ovisnost – Igraj odgovorno.

Slot proizvođača Red Tiger

Sumo Spins

RTP
96,13 %
Volatilnost
Visoka
Najveći dobitak
953x

Sumo Spins je online slot proizvođača Red Tiger, objavljen 2018. godine. Mreža: 5×4, 40 dobitnih linija. Glavna značajka: ponovne vrtnje. Ukratko: RTP 96,13 %, visoka volatilnost i najveći dobitak 953x uloga. Tema: azijska kultura.

Oglašavanje: od navedenih brendova trenutačno ništa ne zarađujemo; ako se to promijeni, svaka će ponuda to navesti. Kako zarađujemo

Igraj u kasinu Aurivo Casino (otvara se u novoj kartici)

Nudi igre: Red Tiger · provjeri je li Sumo Spins u ponudi u tvojoj državi.

18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 200 vrtnji na igri Book of Dead, po 0,20 $. Dodjela: u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

Ključni uvjeti

Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

Pročitaj cijeli vodičUčlani se besplatno i imaj svoj uži izbor na svim uređajima
Više
352 slota proizvođača Red Tiger Učlani se besplatno, prati i prvi vidi nove slotove proizvođača Red Tiger
Slot Sumo Spins proizvođača Red Tiger

Kratki odgovor

Sumo Spins je slot proizvođača Red Tiger (2018.): RTP 96,13 %, visoka volatilnost i najveći dobitak 953x. Način isplate: 40 dobitnih linija; značajke: ponovne vrtnje. RTP se može razlikovati od kasina do kasina.

Na ovoj stranici9 odjeljaka

Ključni podaci

RTP
96,13 %
0,09 p. b. iznad medijana (96,04 %)
Volatilnost
Visoka5 od 6 na našoj ljestvici volatilnosti
Najveći dobitak
953x
Veći od 10 % slotova u našoj bazi
Učestalost dobitaka
41,39 % (otprilike svaka 2,4. vrtnja)
Mreža
5×4
Isplate
40 dobitnih linija
Objavljeno
23. svi. 2018
Raspon uloga
0,10 $–50 $

Proizvođač nije objavio: jackpot

Kasina s igrama proizvođača Red Tiger

Oglašavanje: od navedenih brendova trenutačno ništa ne zarađujemo; ako se to promijeni, svaka će ponuda to navesti. Kako zarađujemo

  • Aurivo Casino100 % do 1.000 $ + 200 besplatnih vrtnji30x na bonusNudi igre: Red Tiger
    Igraj kod Aurivo Casino (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 200 vrtnji na igri Book of Dead, po 0,20 $. Dodjela: u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Kronos Royale200 % do 2.000 $ + 10 % tjednog povrata novca40x na bonusNudi igre: Red Tiger
    Igraj kod Kronos Royale (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 50 $. Uvjet okretanja 40x na bonus. Najveći ulog 10 $. 60 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti
    Cashback
    Cashback: 10 % neto gubitaka u kasinu svakog tjedna (od ponedjeljka do nedjelje), isplaćuje se kao novac bez uvjeta okretanja svakog ponedjeljka, do 500 $ tjedno.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Lunaro100 % do 300 $ + 100 besplatnih vrtnji25x na bonusNudi igre: Red Tiger
    Igraj kod Lunaro (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 10 $. Uvjet okretanja 25x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 100 vrtnji na igri Gates of Olympus, po 0,20 $. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

Provjeri je li Sumo Spins u ponudi u tvojoj državi.

Koliko stoji sat igre?

Teme:

Pristup za članove – cijeli vodič je otključan

Kako igrati Sumo Spins (samo za članove)

Dobici se isplaćuju kad jednaki simboli padnu na aktivnu dobitnu liniju, obično slijeva nadesno počevši od krajnjeg lijevog koluta. Ukupni ulog raspoređuje se po linijama, a svaki dobitak na liniji jednak je ulogu po liniji pomnoženom s vrijednošću simbola iz tablice isplata.

Sumo Spins igra se na mreži 5×4 (40 dobitnih linija).

  1. Odredi ulog. Odaberi ukupni ulog po vrtnji između 0,10 $ i 50 $. Dobici se isplaćuju kao višekratnici tog uloga.
  2. Provjeri tablicu isplata. Otvori informacije o igri i pogledaj koliko plaća svaki simbol te točna pravila ove verzije.
  3. Zavrti. Rezultat svake vrtnje određuje certificirani generator slučajnih brojeva, neovisno o prethodnim vrtnjama.

Cijeli vodič za Sumo Spins: kako funkcioniraju dobici, 1 značajka i 3 savjeta za strategiju

  • Tvoj plan uloga: budžet od 50 $ → oko 0,17 $ po vrtnji (visoka volatilnost)
  • Koliko stoji RTP od 96,13 % na svakih 100 $ okretanja: u prosjeku 3,87 $
  • Objašnjena 1 značajka: ponovne vrtnje
  • Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,10 $
  • 4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 99 %)
  • Savjeti za strategiju i planer sesije za Sumo Spins

Besplatno · bez kartice · samo 18+

Nikad se ne prodaje · izvoz ili brisanje u bilo kojem trenutku · Što dobivaju članovi?

Kako funkcioniraju dobici (samo za članove)

Koliko stoji RTP od 96,13 % na 100 $ uloga i najveći dobitak od 953x uz ulog od 1 $

Glavna nagrada ograničena je na 953x uloga. Uz vrtnju od 1 $ to je 953 $, a uz 0,20 $ iznosi 190,60 $. Kad se dosegne ta granica, runda obično odmah završava.

Što znači RTP od 96,13 %

Očekivani povrat = ulog × 96,13 %
Na ukupno 100 $ uloga dugoročni prosječni gubitak iznosi 3,87 $

RTP je dugoročni prosjek kroz milijune vrtnji. Svaka pojedina sesija može završiti daleko iznad ili ispod njega, osobito na igri u kojoj je visoka volatilnost.

Objavljena učestalost dobitaka iznosi 41,39 %, što znači da otprilike svaka 2,4. vrtnja nešto vrati – iako su mnogi od tih dobitaka manji od uloga.

Objašnjenje značajki (samo za članove)

Objašnjena 1 značajka: ponovne vrtnje

Ponovne vrtnje

Odabrani kolutovi ili cijela mreža ponovno se vrte bez novog uloga, obično nakon određene kombinacije simbola ili značajke „za dlaku“.

Savjeti za strategiju (samo za članove)

  • Prilagodi ulog volatilnosti. Visoka volatilnost povrat koncentrira u rijetkim, velikim dobicima. Dugi nizovi gubitaka normalni su. Drži uloge malima (oko 1 % budžeta sesije ili manje) kako bi izdržao oscilacije. Jednostavno pravilo: imaj budžet za najmanje 300 vrtnji, pa uz budžet od 50 $ predlažemo ulog od oko 0,17 $.

Još 2 savjeta i planer sesije

  • Okretanje bonusa: uz RTP od 96,13 % ispunjavanje uvjeta okretanja od 1.000 $ u prosjeku stoji oko 38,70 $. Provjeri uvjete bonusa jer neka kasina isključuju određene igre. Izračunaj u kalkulatoru uvjeta okretanja.
  • Postavi ograničenja prije vrtnje. Unaprijed odluči ograničenje gubitka i trajanje sesije te stani kad dosegneš bilo koje od njih. Nijedan uzorak ni sustav klađenja ne mijenja ishod vrtnje.

Više o tome pročitaj u vodičima RTP i volatilnost slotova i upravljanje budžetom za igru.

Odgovara li tvom budžetu? (samo za članove)

Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,10 $

Kad je volatilnost visoka, predlažemo budžet za najmanje 300 vrtnji. Evo što to znači za Sumo Spins (ulozi od 0,10 $; najveći ulog: 50 $).

Planovi uloga za Sumo Spins
BudžetUlog po vrtnjiRaspon ulogaProsječni trošak 300 vrtnji
20 $0,07 $Ispod najmanjeg uloga od 0,10 $0,77 $
50 $0,17 $Odgovara1,94 $
100 $0,33 $Odgovara3,87 $
250 $0,83 $Odgovara9,68 $

Samo prosjeci: kratka sesija može završiti daleko iznad ili ispod njih. Prije igre postavi ograničenje gubitka.

Isti stil, bolji RTP (samo za članove)

4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 99 %)

Slotovi koji, kao i Sumo Spins, imaju istu mehaniku (dobitne linije) i istu volatilnost (visoka), ali viši objavljeni RTP. Kasina i dalje mogu nuditi niže verzije bilo kojeg od njih.

Pitanja

Česta pitanja

Tko je proizvođač igre Sumo Spins?

Igru Sumo Spins razvio je studio Red Tiger, a objavljena je 2018. godine.

Koliki je RTP igre Sumo Spins?

Zadani RTP igre Sumo Spins iznosi 96,13 %.

Ima li Sumo Spins visoku volatilnost?

Za igru Sumo Spins navedena je visoka volatilnost. Visoka volatilnost povrat koncentrira u rijetkim, velikim dobicima.

Koliki je najveći dobitak na igri Sumo Spins?

Najveći dobitak na igri Sumo Spins iznosi 953x uloga, odnosno 953 $ uz vrtnju od 1 $.

Mogu li igrati Sumo Spins besplatno?

Trenutačno ne na GambGeniusu: nemamo službeni demo igre Sumo Spins proizvođača Red Tiger.

Ima li Sumo Spins kupnju bonusa?

U izvorima koje smo provjerili za Sumo Spins nije navedena kupnja bonusa.

Gdje mogu igrati Sumo Spins?

Aurivo Casino, Kronos Royale i Lunaro nude igre proizvođača Red Tiger. Prije registracije provjeri je li Sumo Spins u ponudi u tvojoj državi. 18+ · Novi korisnici · Vrijede uvjeti i odredbe. Dostupnost ovisi o državi.

Odakle dolaze ovi podaci

Podaci su onakvi kakve je objavio proizvođač. Kasina mogu nuditi verzije s nižim RTP-om, zato prije igre uvijek provjeri pravila igre.

Grafika igre © Red Tiger, prikazana radi prepoznavanja igre.

Urednički tim GambGeniusa

Podaci provjereni

Naši urednici čitaju sve uvjete svake ponude i izračunavaju očekivanu vrijednost svakog bonusa prije nego što ga uvrste na popis. Pročitaj naša urednička načela.

Učlani se besplatno i imaj svoj uži izbor na svim uređajima

Sumo Spins · Aurivo Casino · 100 % do 1.000 $

Igraj u kasinu Aurivo (otvara se u novoj kartici)

18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 200 vrtnji na igri Book of Dead, po 0,20 $. Dodjela: u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

Kockanje treba ostati zabava

Prije igre postavi ograničenja uplate, nikad ne pokušavaj vratiti gubitke i redovito radi stanke. Ako kockanje prestane biti zabavno, besplatna i povjerljiva pomoć dostupna je 0–24, svaki dan.

Alati za odgovorno igranje