Samo 18+. Kockanje može izazvati ovisnost – Igraj odgovorno.

Slot proizvođača Inspired Entertainment

Totem Thunder

RTP
95,01 %
Volatilnost
Srednja–visoka
Najveći dobitak
5.000x

Totem Thunder je slot studija Inspired Entertainment iz 2022. godine. Mreža: 5×3, 243 načina za dobitak. Glavne značajke: besplatne vrtnje, naslagani wildovi i šireći kolutovi. Ukratko: RTP 95,01 %, srednja do visoka volatilnost i najveći dobitak 5.000x uloga. Teme: kultura američkih domorodaca i priroda.

Pogledaj najbolja kasina za slotove

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

Pročitaj cijeli vodičUčlani se besplatno i imaj svoj uži izbor na svim uređajima
Više
285 slotova proizvođača Inspired Entertainment Učlani se besplatno, prati i prvi vidi nove slotove proizvođača Inspired Entertainment
Slot Totem Thunder proizvođača Inspired Entertainment

Kratki odgovor

Totem Thunder je slot proizvođača Inspired Entertainment (2022.): RTP 95,01 %, srednja do visoka volatilnost i najveći dobitak 5.000x. Način isplate: 243 načina; značajke: besplatne vrtnje, naslagani wildovi i šireći kolutovi. RTP se može razlikovati od kasina do kasina.

Na ovoj stranici9 odjeljaka

Ključni podaci

RTP
95,01 %
1,03 p. b. ispod medijana (96,04 %)
Volatilnost
Srednja–visoka4 od 6 na našoj ljestvici volatilnosti
Najveći dobitak
5.000x
Veći od 40 % slotova u našoj bazi
Mreža
5×3
Isplate
243 načina
Objavljeno
21. srp. 2022
Raspon uloga
0,20 $–50 $
Jackpot
Nema

Najbolje ocijenjena kasina (provjeri je li igra dostupna)

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

Oglašavanje: od navedenih brendova trenutačno ništa ne zarađujemo; ako se to promijeni, svaka će ponuda to navesti. Kako zarađujemo

  • Aurivo Casino100 % do 1.000 $ + 200 besplatnih vrtnji30x na bonus
    Preuzmi 200 vrtnji + 100 % kod Aurivo Casino (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Uvjet okretanja 30x na bonus. Najveći ulog 5 $. 30 dana. 200 vrtnji na igri Book of Dead, po 0,20 $. Dodjela: u dnevnim paketima od 20 tijekom 10 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Velmora150 besplatnih vrtnji bez uvjeta okretanja Zadržavaš sve dobitkeBez uvjeta okretanja
    Preuzmi 150 vrtnji bez uvjeta okretanja kod Velmora (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 20 $. Bez uvjeta okretanja. 7 dana. 150 vrtnji na igri Big Bass Bonanza, po 0,10 $. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti

    Svi važni uvjeti nalaze se u retku iznad.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

  • Kronos Royale200 % do 2.000 $ + 10 % tjednog povrata novca40x na bonus
    Preuzmi bonus 200 % kod Kronos Royale (otvara se u novoj kartici)

    18+. Novi korisnici. Min. uplata 50 $. Uvjet okretanja 40x na bonus. Najveći ulog 10 $. 60 dana. Vrijede potpuni uvjeti i odredbe.

    Ključni uvjeti
    Cashback
    Cashback: 10 % neto gubitaka u kasinu svakog tjedna (od ponedjeljka do nedjelje), isplaćuje se kao novac bez uvjeta okretanja svakog ponedjeljka, do 500 $ tjedno.

    Vrijede potpuni uvjeti i odredbe. Igraj odgovorno.

Dostupnost igara ovisi o kasinu i državi.

Koliko stoji sat igre?

Teme:

Legende i povijestŽivotinje
Pristup za članove – cijeli vodič je otključan

Kako igrati Totem Thunder (samo za članove)

Umjesto fiksnih linija, jednaki simboli na susjednim kolutovima isplaćuju u bilo kojem položaju, počevši od krajnjeg lijevog koluta. Što je više jednakih simbola na svakom kolutu, to se kombinacija isplaćuje na više načina.

Totem Thunder igra se na mreži 5×3 (243 načina).

  1. Odredi ulog. Odaberi ukupni ulog po vrtnji između 0,20 $ i 50 $. Dobici se isplaćuju kao višekratnici tog uloga.
  2. Provjeri tablicu isplata. Otvori informacije o igri i pogledaj koliko plaća svaki simbol te točna pravila ove verzije.
  3. Zavrti. Rezultat svake vrtnje određuje certificirani generator slučajnih brojeva, neovisno o prethodnim vrtnjama.
  4. Pokreni bonus. Skupi potreban broj scatter simbola i pokreni značajku besplatnih vrtnji.

Cijeli vodič za Totem Thunder: kako funkcioniraju dobici, 3 značajke i 3 savjeta za strategiju

  • Tvoj plan uloga: budžet od 50 $ → oko 0,20 $ po vrtnji (srednja do visoka volatilnost)
  • Koliko stoji RTP od 95,01 % na svakih 100 $ okretanja: u prosjeku 4,99 $
  • Objašnjene 3 značajke: besplatne vrtnje, naslagani wildovi, šireći kolutovi
  • Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,20 $
  • 4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 97,15 %)
  • Savjeti za strategiju i planer sesije za Totem Thunder

Besplatno · bez kartice · samo 18+

Nikad se ne prodaje · izvoz ili brisanje u bilo kojem trenutku · Što dobivaju članovi?

Kako funkcioniraju dobici (samo za članove)

Koliko stoji RTP od 95,01 % na 100 $ uloga i najveći dobitak od 5.000x uz ulog od 1 $

Glavna nagrada ograničena je na 5.000x uloga. Uz vrtnju od 1 $ to je 5.000 $, a uz 0,20 $ iznosi 1.000 $. Kad se dosegne ta granica, runda obično odmah završava.

Što znači RTP od 95,01 %

Očekivani povrat = ulog × 95,01 %
Na ukupno 100 $ uloga dugoročni prosječni gubitak iznosi 4,99 $

RTP je dugoročni prosjek kroz milijune vrtnji. Svaka pojedina sesija može završiti daleko iznad ili ispod njega, osobito na igri u kojoj je srednja do visoka volatilnost.

Objašnjenje značajki (samo za članove)

Objašnjene 3 značajke: besplatne vrtnje, naslagani wildovi, šireći kolutovi

Besplatne vrtnje

Bonus runda vrtnji koje ne terete tvoj saldo, obično pokrenuta s tri ili više scatter simbola. Dobici iz runde dodaju se na tvoj saldo, a mnoge igre omogućuju ponovno pokretanje dodatnih vrtnji.

Naslagani wildovi

Wildovi se pojavljuju u okomitim stupcima koji pokrivaju više mjesta na kolutu, što može odjednom povezati dobitke na mnogo linija.

Šireći kolutovi

Mreža se tijekom igre povećava, dodaje redove ili kolutove i povećava broj načina ili linija koje mogu platiti.

Savjeti za strategiju (samo za članove)

  • Prilagodi ulog volatilnosti. Srednja do visoka volatilnost znači dulje razmake između značajnijih dobitaka, a najveći dio povrata koncentriran je u značajkama. Igraj s manjim ulozima u odnosu na budžet. Jednostavno pravilo: imaj budžet za najmanje 250 vrtnji, pa uz budžet od 50 $ predlažemo ulog od oko 0,20 $.

Još 2 savjeta i planer sesije

  • Okretanje bonusa: uz RTP od 95,01 % ispunjavanje uvjeta okretanja od 1.000 $ u prosjeku stoji oko 49,90 $. Provjeri uvjete bonusa jer neka kasina isključuju određene igre. Izračunaj u kalkulatoru uvjeta okretanja.
  • Postavi ograničenja prije vrtnje. Unaprijed odluči ograničenje gubitka i trajanje sesije te stani kad dosegneš bilo koje od njih. Nijedan uzorak ni sustav klađenja ne mijenja ishod vrtnje.

Više o tome pročitaj u vodičima RTP i volatilnost slotova i upravljanje budžetom za igru.

Odgovara li tvom budžetu? (samo za članove)

Planovi uloga za budžete od 20 $ do 250 $, usklađeni s najmanjim ulogom od 0,20 $

Kad je volatilnost srednja do visoka, predlažemo budžet za najmanje 250 vrtnji. Evo što to znači za Totem Thunder (ulozi od 0,20 $; najveći ulog: 50 $).

Planovi uloga za Totem Thunder
BudžetUlog po vrtnjiRaspon ulogaProsječni trošak 250 vrtnji
20 $0,08 $Ispod najmanjeg uloga od 0,20 $1 $
50 $0,20 $Odgovara2,49 $
100 $0,40 $Odgovara4,99 $
250 $1 $Odgovara12,47 $

Samo prosjeci: kratka sesija može završiti daleko iznad ili ispod njih. Prije igre postavi ograničenje gubitka.

Isti stil, bolji RTP (samo za članove)

4 slota istog stila i s višim RTP-om (do 97,15 %)

Slotovi koji, kao i Totem Thunder, imaju istu mehaniku (načini za dobitak) i istu volatilnost (srednja do visoka), ali viši objavljeni RTP. Kasina i dalje mogu nuditi niže verzije bilo kojeg od njih.

Pitanja

Česta pitanja

Tko je proizvođač igre Totem Thunder?

Igru Totem Thunder razvio je studio Inspired Entertainment, a objavljena je 2022. godine.

Koliki je RTP igre Totem Thunder?

Zadani RTP igre Totem Thunder iznosi 95,01 %.

Ima li Totem Thunder visoku volatilnost?

Za igru Totem Thunder navedena je srednja do visoka volatilnost. Srednja do visoka volatilnost znači dulje razmake između značajnijih dobitaka, a najveći dio povrata koncentriran je u značajkama.

Koliki je najveći dobitak na igri Totem Thunder?

Najveći dobitak na igri Totem Thunder iznosi 5.000x uloga, odnosno 5.000 $ uz vrtnju od 1 $.

Mogu li igrati Totem Thunder besplatno?

Trenutačno ne na GambGeniusu: nemamo službeni demo igre Totem Thunder proizvođača Inspired Entertainment.

Ima li Totem Thunder kupnju bonusa?

U izvorima koje smo provjerili za Totem Thunder nije navedena kupnja bonusa.

Odakle dolaze ovi podaci

Izvori podataka: službena stranica proizvođača i 1 neovisna baza slotova. Kasina mogu nuditi verzije s nižim RTP-om, zato prije igre uvijek provjeri pravila igre.

Grafika igre © Inspired Entertainment, prikazana radi prepoznavanja igre.

Urednički tim GambGeniusa

Podaci provjereni

Naši urednici čitaju sve uvjete svake ponude i izračunavaju očekivanu vrijednost svakog bonusa prije nego što ga uvrste na popis. Pročitaj naša urednička načela.

Učlani se besplatno i imaj svoj uži izbor na svim uređajima

Totem Thunder · Najbolje ocijenjena kasina

Pogledaj najbolja kasina za slotove

Još nismo potvrdili koji partner nudi ovu igru.

Naši partneri je ne nude

Slični slotovi koje možeš igrati kod naših partnera

18+ · Novi korisnici · Vrijede uvjeti i odredbe. Dostupnost ovisi o državi.

Kockanje treba ostati zabava

Prije igre postavi ograničenja uplate, nikad ne pokušavaj vratiti gubitke i redovito radi stanke. Ako kockanje prestane biti zabavno, besplatna i povjerljiva pomoć dostupna je 0–24, svaki dan.

Alati za odgovorno igranje