Yalnızca 18+. Kumar bağımlılık yapabilir – Lütfen sorumlu oynayın.

Platipus slotu

3 Fortune Pots

RTP
%96,1
Volatilite
Orta
Maks. kazanç
3.914x

Platipus, 3 Fortune Pots adlı slot oyununu 2025 yılında piyasaya sürdü. Oyun 5×3 düzende 25 ödeme hattıyla oynanır. Ana özellikler: bedava dönüşler, wild semboller, gizemli semboller ve sabit jackpotlar. Bir bakışta: %96,1 RTP, orta volatilite ve 3.914x maksimum kazanç. Temalar: madeni paralar ve Asya kültürü. Resmî ücretsiz demo sürümü mevcuttur.

En iyi slot casinolarını görün

Bu oyunu hangi iş ortağımızın sunduğunu henüz doğrulamadık.

Rehberin tamamını okuyunKayıtlı listenizi her cihazda saklamak için ücretsiz üye olun
Daha fazla
157 Platipus slotu Takip etmek ve yeni Platipus slotlarını ilk siz görmek için ücretsiz üye olun
Platipus imzalı 3 Fortune Pots slotu

Kısa cevap

3 Fortune Pots, Platipus imzalı bir slot oyunudur (2025): %96,1 RTP, orta volatilite ve 3.914x maksimum kazanç. Oyun yapısı: 25 ödeme hattı. Özellikler: bedava dönüşler, wild semboller ve gizemli semboller. Resmî ücretsiz demo sürümü mevcuttur. RTP casinoya göre değişebilir.

Bu sayfada10 bölüm

Temel özellikler

RTP
%96,1
Medyanın (%96,04) 0,06 puan üzerinde
Volatilite
OrtaVolatilite ölçeğimizde 3/6
Maks. kazanç
3.914x
Veri tabanımızdaki slotların %37 kadarından yüksek
Düzen
5×3
Ödeme
25 ödeme hattı
Çıkış
4 Eyl 2025
Bahis aralığı
$0,10–$100
Jackpot
Sabit

En yüksek puanlı casinolar (oyunun mevcut olduğunu kontrol edin)

Bu oyunu hangi iş ortağımızın sunduğunu henüz doğrulamadık.

Reklam açıklaması: listelenen markalardan şu anda hiçbir gelir elde etmiyoruz; bu değişirse her teklifte belirtilir. Nasıl gelir elde ediyoruz

  • Aurivo Casino%100, en fazla 1.000 $ + 200 bedava dönüşBonus üzerinden 30x
    200 dönüş + %100 al Aurivo Casino sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $20. Bonus üzerinden 30x çevrim. Maks. bahis $5. 30 gün. 200 dönüş, Book of Dead oyununda, dönüş başına $0,20. Hesaba geçiş: 10 gün boyunca günde 20'şer dönüş halinde. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar

    Önemli tüm şartlar yukarıdaki satırda yer alıyor.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

  • Velmora150 çevrimsiz bedava dönüş Tüm kazançlar sizinÇevrim şartı yok
    150 çevrimsiz dönüş al Velmora sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $20. Çevrim şartı yok. 7 gün. 150 dönüş, Big Bass Bonanza oyununda, dönüş başına $0,10. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar

    Önemli tüm şartlar yukarıdaki satırda yer alıyor.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

  • Kronos Royale%200, en fazla 2.000 $ + %10 haftalık kayıp iadesiBonus üzerinden 40x
    %200 bonus al Kronos Royale sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $50. Bonus üzerinden 40x çevrim. Maks. bahis $10. 60 gün. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar
    Kayıp iadesi
    Kayıp iadesi: Her hafta (pazartesiden pazara) net casino kayıplarının %10'u, her pazartesi çevrimsiz nakit olarak, haftada en fazla 500 $.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

Oyunların erişilebilirliği casinoya ve ülkeye göre değişir.

Bir saatin maliyeti ne kadar?

Temalar:

Para ve lüksAsya

Ücretsiz demo Üyeler

Gerçek parayla oynayıp oynamayacağınıza karar vermeden önce 3 Fortune Pots oyununu sanal parayla deneyin. Resmî Platipus demoları GambGenius üyeleri için ücretsizdir.

Üye erişimi – rehberin tamamı açık

3 Fortune Pots nasıl oynanır (yalnızca üyeler)

Eşleşen semboller aktif bir ödeme hattına geldiğinde kazanç ödenir; genellikle en soldaki makaradan başlayarak soldan sağa. Toplam bahsiniz hatlara bölünür ve her hat kazancı, hat bahsinin sembolün ödeme tablosundaki değeriyle çarpımıdır.

3 Fortune Pots 5×3 düzende oynanır; ödeme yapısı: 25 ödeme hattı.

  1. Bahsinizi belirleyin. Dönüş başına toplam bahsinizi $0,10 ile $100 arasında seçin. Kazançlar bu bahsin katları olarak ödenir.
  2. Ödeme tablosunu kontrol edin. Her sembolün ne ödediğini ve bu sürümün kesin kurallarını görmek için oyunun bilgi ekranını açın.
  3. Döndürün. Her dönüşün sonucu, önceki dönüşlerden bağımsız olarak sertifikalı bir rastgele sayı üreteci tarafından belirlenir.
  4. Bonusu tetikleyin. Bedava dönüş özelliğini başlatmak için gereken scatter sembollerini yakalayın.

3 Fortune Pots için eksiksiz rehber: kazançlar nasıl işler, 4 özellik ve 3 strateji ipucu

  • Bahis planınız: $50 bütçe → dönüş başına yaklaşık $0,25 (orta volatilite)
  • %96,1 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti: ortalama $3,90
  • 4 özellik açıklandı: bedava dönüşler, wild semboller, gizemli semboller, sabit jackpotlar
  • $20 ile $250 arası bütçeler için bahis planları; $0,10 minimum bahse göre kontrol edildi
  • Aynı tarzda ve daha yüksek RTP'li 4 slot (en fazla %98,06)
  • 3 Fortune Pots için strateji ipuçları ve oturum planlayıcı

Ücretsiz · kart gerekmez · yalnızca 18+

Verileriniz asla satılmaz · istediğiniz zaman dışa aktarın veya silin · Üyelere neler sunuyoruz?

Kazançlar nasıl işler (yalnızca üyeler)

%96,1 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti, $1 bahiste 3.914x maksimum kazanç

En büyük ödül bahis tutarınız üzerinden 3.914x ile sınırlıdır. $1 bahisli bir dönüşte bu $3.914; $0,20 bahiste ise $782,80 eder. Sınıra ulaşıldığında tur genellikle hemen sona erer.

%96,1 RTP ne anlama gelir

Beklenen getiri = bahis × %96,1
Toplam $100 bahiste uzun vadeli ortalama kayıp $3,90

RTP, milyonlarca dönüş üzerinden hesaplanan uzun vadeli bir ortalamadır. Tek bir oturum, özellikle orta volatilite düzeyindeki bir oyunda, bunun çok üstünde veya altında bitebilir.

Özellikler açıklaması (yalnızca üyeler)

4 özellik açıklandı: bedava dönüşler, wild semboller, gizemli semboller, sabit jackpotlar

Bedava dönüşler

Bakiyenizden hiçbir şey düşülmeden oynanan bir bonus dönüş turu; genellikle üç veya daha fazla scatter sembolü gelince tetiklenir. Tur sırasındaki kazançlar bakiyenize eklenir ve birçok oyun ek dönüşlerle turu yeniden tetiklemenize izin verir.

Wild semboller

Wild semboller, kazançlı kombinasyonları tamamlamaya yardımcı olmak için normal ödeme sembollerinin yerine geçer. Genellikle scatter veya bonus sembollerinin yerine geçmezler.

Gizemli semboller

Hepsi rastgele seçilen aynı normal sembole dönüşen özel semboller; aynı anda birkaç kazancı tamamlayabilir.

Sabit jackpotlar

Mini, Minor, Major ve Grand gibi, bahsinizin sabit katları olarak belirlenmiş jackpot ödülleri.

Strateji ipuçları (yalnızca üyeler)

  • Bahsinizi volatiliteye göre ayarlayın. Orta volatilite kazanç sıklığı ile kazanç büyüklüğünü dengeler. Özellikler arasında kurak dönemler bekleyin, ama aşırı dalgalanmalar beklemeyin. Basit bir kural: en az 200 dönüşe yetecek bütçeyle oynayın; yani $50 bütçe için yaklaşık $0,25 bahis uygundur.

2 ipucu daha ve bir oturum planlayıcı

  • Bonus çevrimi: %96,1 RTP ile $1.000 çevrimi tamamlamanın ortalama maliyeti yaklaşık $39,00. Bazı casinolar belirli oyunları hariç tuttuğu için bonus şartlarını kontrol edin. Rakamlarınızı çevrim hesaplayıcıda hesaplayın.
  • Döndürmeden önce limit belirleyin. Kayıp limitinizi ve oturum sürenizi önceden belirleyin ve hangisine önce ulaşırsanız orada durun. Hiçbir örüntü veya bahis sistemi bir dönüşün sonucunu değiştirmez.

Bu konuda daha fazlası: slot RTP ve volatilite rehberi ve bütçe yönetimi.

Bütçenize uygun mu? (yalnızca üyeler)

$20 ile $250 arası bütçeler için bahis planları; $0,10 minimum bahse göre kontrol edildi

orta volatilite için en az 200 dönüşlük bir bütçe öneriyoruz. Bunun 3 Fortune Pots için anlamı aşağıda (bahisler $0,10 ile $100 arasında; maksimum bahis: $100).

3 Fortune Pots için bahis planları
BütçeDönüş başına bahis200 dönüşün ortalama maliyeti
$20$0,10$0,78
$50$0,25$1,95
$100$0,50$3,90
$250$1,25$9,75

Yalnızca ortalamalardır: kısa bir oturum bunların çok üstünde veya altında bitebilir. Oynamadan önce bir kayıp limiti belirleyin.

Aynı tarz, daha iyi RTP (yalnızca üyeler)

Aynı tarzda ve daha yüksek RTP'li 4 slot (en fazla %98,06)

3 Fortune Pots ile aynı mekaniğe (ödeme hatları) ve aynı volatilite düzeyine (orta) sahip, yayımlanmış RTP değeri daha yüksek slotlar. Casinolar bunların herhangi birinin daha düşük sürümlerini de kullanabilir.

Sorular

Sıkça sorulan sorular

3 Fortune Pots oyununu kim geliştirdi?

3 Fortune Pots, Platipus tarafından geliştirilmiş ve 2025 yılında piyasaya sürülmüştür.

3 Fortune Pots oyununun RTP'si nedir?

3 Fortune Pots oyununun varsayılan RTP'si %96,1.

3 Fortune Pots oyunu yüksek volatiliteli mi?

3 Fortune Pots oyunu orta volatilite olarak derecelendirilmiştir. Orta volatilite kazanç sıklığı ile kazanç büyüklüğünü dengeler.

3 Fortune Pots oyununda maksimum kazanç ne kadar?

3 Fortune Pots oyununda maksimum kazanç, bahis tutarınız üzerinden 3.914x; bu da $1 bahisli bir dönüşte $3.914 demektir.

3 Fortune Pots oyununu ücretsiz oynayabilir miyim?

Evet. GambGenius üyeleri 3 Fortune Pots oyununun resmî Platipus demosunu bu sayfada ücretsiz oynayabilir. Demo yalnızca sanal parayla çalışır, bu yüzden demo kazançları çekilemez; 18 yaş ve üzeri oyuncular içindir.

3 Fortune Pots oyununda bonus satın alma var mı?

Kontrol ettiğimiz kaynaklarda 3 Fortune Pots için bonus satın alma seçeneği listelenmiyor.

Bu veriler nereden geliyor

Teknik özelliklerin kaynağı: sağlayıcının kendi sitesi ve 1 bağımsız slot veri tabanı. Casinolar daha düşük RTP'li sürümler kullanabilir; bu yüzden oynamadan önce her zaman oyun kurallarını kontrol edin.

Oyun görselleri © Platipus; oyunu tanıtmak amacıyla gösterilmektedir.

GambGenius Editör Ekibi

Teknik özellikler kontrol edildi:

Editörlerimiz her teklifin tüm şartlarını okur ve listelemeden önce her bonusun beklenen değerini modeller. Editoryal politikamızı okuyun.

Kayıtlı listenizi her cihazda saklamak için ücretsiz üye olun

3 Fortune Pots · En yüksek puanlı casinolar

En iyi slot casinolarını görün

Bu oyunu hangi iş ortağımızın sunduğunu henüz doğrulamadık.

İş ortaklarımızda bulunmuyor

İş ortaklarımızda oynayabileceğiniz benzer slotlar

18+ · Yeni müşteriler · Şartlar ve koşullar geçerlidir. Erişilebilirlik ülkeye göre değişir.

Benzer slotlar

Platipus sağlayıcısından daha fazlası

Tüm Platipus slotları

3 Fortune Pots benzerleri

Diğer stüdyolardan benzer slotlar

Kumar eğlence olarak kalmalı

Oynamadan önce para yatırma limitleri belirleyin, kayıplarınızı asla kovalamayın ve düzenli molalar verin. Kumar keyif vermemeye başlarsa 7/24 ücretsiz ve gizli destek alabilirsiniz.

Sorumlu oyun araçları