Yalnızca 18+. Kumar bağımlılık yapabilir – Lütfen sorumlu oynayın.

Thunderkick slotu

Cosmic Voyager

RTP
%96,14
Volatilite
Çok yüksek
Maks. kazanç
5.000x

Thunderkick, Cosmic Voyager adlı slot oyununu 2021 yılında piyasaya sürdü. Oyun 5 makaralı düzende 10 ödeme hattıyla oynanır. Ana özellikler: wild semboller ve bedava dönüşler. Temel veriler: %96,14 RTP, çok yüksek volatilite ve 5.000x maksimum kazanç. Tema: uzay. Resmî ücretsiz demo sürümü mevcuttur.

Reklam açıklaması: listelenen markalardan şu anda hiçbir gelir elde etmiyoruz; bu değişirse her teklifte belirtilir. Nasıl gelir elde ediyoruz

Opalis sitesinde oyna (yeni sekmede açılır)

Thunderkick oyunları sunuluyor · Cosmic Voyager oyununun ülkenizdeki lobide olup olmadığını kontrol edin.

18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $20. Bonus üzerinden 35x çevrim. Maks. bahis $5. 21 gün. 125 dönüş, Sweet Bonanza oyununda, dönüş başına $0,20. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

Önemli şartlar

Önemli tüm şartlar yukarıdaki satırda yer alıyor.

Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

Rehberin tamamını okuyunKayıtlı listenizi her cihazda saklamak için ücretsiz üye olun
Daha fazla
110 Thunderkick slotu Takip etmek ve yeni Thunderkick slotlarını ilk siz görmek için ücretsiz üye olun
Thunderkick imzalı Cosmic Voyager slotu

Kısa cevap

Cosmic Voyager, Thunderkick imzalı bir slot oyunudur (2021): %96,14 RTP, çok yüksek volatilite ve 5.000x maksimum kazanç. Oyun yapısı: 10 ödeme hattı. Özellikler: wild semboller ve bedava dönüşler. Resmî ücretsiz demo sürümü mevcuttur. RTP casinoya göre değişebilir.

Bu sayfada10 bölüm

Temel özellikler

RTP
%96,14
Medyanın (%96,04) 0,1 puan üzerinde
Volatilite
Çok yüksekVolatilite ölçeğimizde 6/6
Maks. kazanç
5.000x
Veri tabanımızdaki slotların %40 kadarından yüksek
Düzen
5 makara
Ödeme
10 ödeme hattı
Çıkış
19 Oca 2021
Jackpot
Yok

Sağlayıcı tarafından yayımlanmayanlar: bahis aralığı

Thunderkick oyunları sunan casinolar

Reklam açıklaması: listelenen markalardan şu anda hiçbir gelir elde etmiyoruz; bu değişirse her teklifte belirtilir. Nasıl gelir elde ediyoruz

  • Opalis%125, en fazla 750 $ + 125 bedava dönüşBonus üzerinden 35xThunderkick oyunları var
    Oyna Opalis sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $20. Bonus üzerinden 35x çevrim. Maks. bahis $5. 21 gün. 125 dönüş, Sweet Bonanza oyununda, dönüş başına $0,20. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar

    Önemli tüm şartlar yukarıdaki satırda yer alıyor.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

Cosmic Voyager oyununun ülkenizdeki lobide olup olmadığını kontrol edin.

Bir saatin maliyeti ne kadar?

Temalar:

Uzay ve bilim kurgu

Ücretsiz demo Üyeler

Gerçek parayla oynayıp oynamayacağınıza karar vermeden önce Cosmic Voyager oyununu sanal parayla deneyin. Resmî Thunderkick demoları GambGenius üyeleri için ücretsizdir.

Üye erişimi – rehberin tamamı açık

Cosmic Voyager nasıl oynanır (yalnızca üyeler)

Eşleşen semboller aktif bir ödeme hattına geldiğinde kazanç ödenir; genellikle en soldaki makaradan başlayarak soldan sağa. Toplam bahsiniz hatlara bölünür ve her hat kazancı, hat bahsinin sembolün ödeme tablosundaki değeriyle çarpımıdır.

Cosmic Voyager 5 makara düzende oynanır; ödeme yapısı: 10 ödeme hattı.

  1. Bahsinizi belirleyin. Dönüş başına toplam bahsinizi seçin. Kazançlar bu bahsin katları olarak ödenir.
  2. Ödeme tablosunu kontrol edin. Her sembolün ne ödediğini ve bu sürümün kesin kurallarını görmek için oyunun bilgi ekranını açın.
  3. Döndürün. Her dönüşün sonucu, önceki dönüşlerden bağımsız olarak sertifikalı bir rastgele sayı üreteci tarafından belirlenir.
  4. Bonusu tetikleyin. Bedava dönüş özelliğini başlatmak için gereken scatter sembollerini yakalayın.

Cosmic Voyager için eksiksiz rehber: kazançlar nasıl işler, 2 özellik ve 3 strateji ipucu

  • Bahis planınız: $50 bütçe → dönüş başına yaklaşık $0,12 (çok yüksek volatilite)
  • %96,14 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti: ortalama $3,86
  • 2 özellik açıklandı: wild semboller, bedava dönüşler
  • $20 ile $250 arası bütçeler için bahis planları
  • Aynı tarzda ve daha yüksek RTP'li 4 slot (en fazla %99)
  • Cosmic Voyager için strateji ipuçları ve oturum planlayıcı

Ücretsiz · kart gerekmez · yalnızca 18+

Verileriniz asla satılmaz · istediğiniz zaman dışa aktarın veya silin · Üyelere neler sunuyoruz?

Kazançlar nasıl işler (yalnızca üyeler)

%96,14 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti, $1 bahiste 5.000x maksimum kazanç

En büyük ödül bahis tutarınız üzerinden 5.000x ile sınırlıdır. $1 bahisli bir dönüşte bu $5.000; $0,20 bahiste ise $1.000 eder. Sınıra ulaşıldığında tur genellikle hemen sona erer.

%96,14 RTP ne anlama gelir

Beklenen getiri = bahis × %96,14
Toplam $100 bahiste uzun vadeli ortalama kayıp $3,86

RTP, milyonlarca dönüş üzerinden hesaplanan uzun vadeli bir ortalamadır. Tek bir oturum, özellikle çok yüksek volatilite düzeyindeki bir oyunda, bunun çok üstünde veya altında bitebilir.

Özellikler açıklaması (yalnızca üyeler)

2 özellik açıklandı: wild semboller, bedava dönüşler

Wild semboller

Wild semboller, kazançlı kombinasyonları tamamlamaya yardımcı olmak için normal ödeme sembollerinin yerine geçer. Genellikle scatter veya bonus sembollerinin yerine geçmezler.

Bedava dönüşler

Bakiyenizden hiçbir şey düşülmeden oynanan bir bonus dönüş turu; genellikle üç veya daha fazla scatter sembolü gelince tetiklenir. Tur sırasındaki kazançlar bakiyenize eklenir ve birçok oyun ek dönüşlerle turu yeniden tetiklemenize izin verir.

Strateji ipuçları (yalnızca üyeler)

  • Bahsinizi volatiliteye göre ayarlayın. Çok yüksek volatilite, dönüşlerin çoğunun kaybettirdiği ve getirinin büyük bölümünün nadir büyük özelliklerden geldiği anlamına gelir. Bunu sıkı bir bütçeyle ve oturum bütçenizin yaklaşık %0,5'i veya daha azı kadar bahisle oynanan bir eğlence olarak görün. Basit bir kural: en az 400 dönüşe yetecek bütçeyle oynayın; yani $50 bütçe için yaklaşık $0,12 bahis uygundur.

2 ipucu daha ve bir oturum planlayıcı

  • Bonus çevrimi: %96,14 RTP ile $1.000 çevrimi tamamlamanın ortalama maliyeti yaklaşık $38,60. Bazı casinolar belirli oyunları hariç tuttuğu için bonus şartlarını kontrol edin. Rakamlarınızı çevrim hesaplayıcıda hesaplayın.
  • Döndürmeden önce limit belirleyin. Kayıp limitinizi ve oturum sürenizi önceden belirleyin ve hangisine önce ulaşırsanız orada durun. Hiçbir örüntü veya bahis sistemi bir dönüşün sonucunu değiştirmez.

Bu konuda daha fazlası: slot RTP ve volatilite rehberi ve bütçe yönetimi.

Bütçenize uygun mu? (yalnızca üyeler)

$20 ile $250 arası bütçeler için bahis planları

çok yüksek volatilite için en az 400 dönüşlük bir bütçe öneriyoruz. Bunun Cosmic Voyager için anlamı aşağıda.

Cosmic Voyager için bahis planları
BütçeDönüş başına bahisBahis aralığı400 dönüşün ortalama maliyeti
$20$0,05Bahis aralığı yayımlanmadı$0,77
$50$0,12Bahis aralığı yayımlanmadı$1,93
$100$0,25Bahis aralığı yayımlanmadı$3,86
$250$0,62Bahis aralığı yayımlanmadı$9,65

Yalnızca ortalamalardır: kısa bir oturum bunların çok üstünde veya altında bitebilir. Oynamadan önce bir kayıp limiti belirleyin.

Aynı tarz, daha iyi RTP (yalnızca üyeler)

Aynı tarzda ve daha yüksek RTP'li 4 slot (en fazla %99)

Cosmic Voyager ile aynı mekaniğe (ödeme hatları) ve aynı volatilite düzeyine (çok yüksek) sahip, yayımlanmış RTP değeri daha yüksek slotlar. Casinolar bunların herhangi birinin daha düşük sürümlerini de kullanabilir.

Sorular

Sıkça sorulan sorular

Cosmic Voyager oyununu kim geliştirdi?

Cosmic Voyager, Thunderkick tarafından geliştirilmiş ve 2021 yılında piyasaya sürülmüştür.

Cosmic Voyager oyununun RTP'si nedir?

Cosmic Voyager oyununun varsayılan RTP'si %96,14.

Cosmic Voyager oyunu yüksek volatiliteli mi?

Cosmic Voyager oyunu çok yüksek volatilite olarak derecelendirilmiştir. Çok yüksek volatilite, dönüşlerin çoğunun kaybettirdiği ve getirinin büyük bölümünün nadir büyük özelliklerden geldiği anlamına gelir.

Cosmic Voyager oyununda maksimum kazanç ne kadar?

Cosmic Voyager oyununda maksimum kazanç, bahis tutarınız üzerinden 5.000x; bu da $1 bahisli bir dönüşte $5.000 demektir.

Cosmic Voyager oyununu ücretsiz oynayabilir miyim?

Evet. GambGenius üyeleri Cosmic Voyager oyununun resmî Thunderkick demosunu bu sayfada ücretsiz oynayabilir. Demo yalnızca sanal parayla çalışır, bu yüzden demo kazançları çekilemez; 18 yaş ve üzeri oyuncular içindir.

Cosmic Voyager oyununda bonus satın alma var mı?

Kontrol ettiğimiz kaynaklarda Cosmic Voyager için bonus satın alma seçeneği listelenmiyor.

Cosmic Voyager oyununu nerede oynayabilirim?

Thunderkick oyunları şu sitede sunuluyor: Opalis. Kaydolmadan önce Cosmic Voyager oyununun ülkenizdeki lobide olup olmadığını kontrol edin. 18+ · Yeni müşteriler · Şartlar ve koşullar geçerlidir. Erişilebilirlik ülkeye göre değişir.

Bu veriler nereden geliyor

Teknik özelliklerin kaynağı: sağlayıcının kendi sitesi ve 1 bağımsız slot veri tabanı. Casinolar daha düşük RTP'li sürümler kullanabilir; bu yüzden oynamadan önce her zaman oyun kurallarını kontrol edin.

Oyun görselleri © Thunderkick; oyunu tanıtmak amacıyla gösterilmektedir.

GambGenius Editör Ekibi

Teknik özellikler kontrol edildi:

Editörlerimiz her teklifin tüm şartlarını okur ve listelemeden önce her bonusun beklenen değerini modeller. Editoryal politikamızı okuyun.

Kayıtlı listenizi her cihazda saklamak için ücretsiz üye olun

Cosmic Voyager · Opalis · %125, en fazla 750 $

Opalis sitesinde oyna (yeni sekmede açılır)

18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $20. Bonus üzerinden 35x çevrim. Maks. bahis $5. 21 gün. 125 dönüş, Sweet Bonanza oyununda, dönüş başına $0,20. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

Cosmic Voyager benzerleri

Diğer stüdyolardan benzer slotlar

Kumar eğlence olarak kalmalı

Oynamadan önce para yatırma limitleri belirleyin, kayıplarınızı asla kovalamayın ve düzenli molalar verin. Kumar keyif vermemeye başlarsa 7/24 ücretsiz ve gizli destek alabilirsiniz.

Sorumlu oyun araçları