Yalnızca 18+. Kumar bağımlılık yapabilir – Lütfen sorumlu oynayın.

Quickspin slotu

Durian Dynamite

RTP
%96,22
Volatilite
Çok yüksek
Maks. kazanç
2.515x

Durian Dynamite, Quickspin tarafından 2019 yılında piyasaya sürülen bir online slot oyunudur. Oyun 5×3 düzende 20 ödeme hattıyla oynanır. Ana özellikler: bedava dönüşler, wild semboller, seçmeli bonus ve sembol yükseltmeleri. Bir bakışta: %96,22 RTP, çok yüksek volatilite ve 2.515x maksimum kazanç. Tema: meyve sembolleri. Resmî ücretsiz demo sürümü mevcuttur.

En iyi slot casinolarını görün

Bu oyunu hangi iş ortağımızın sunduğunu henüz doğrulamadık.

Rehberin tamamını okuyunKayıtlı listenizi her cihazda saklamak için ücretsiz üye olun
Daha fazla
138 Quickspin slotu Takip etmek ve yeni Quickspin slotlarını ilk siz görmek için ücretsiz üye olun
Quickspin imzalı Durian Dynamite slotu

Kısa cevap

Durian Dynamite, Quickspin imzalı bir slot oyunudur (2019): %96,22 RTP, çok yüksek volatilite ve 2.515x maksimum kazanç. Oyun yapısı: 20 ödeme hattı. Özellikler: bedava dönüşler, wild semboller ve seçmeli bonus. Resmî ücretsiz demo sürümü mevcuttur. RTP casinoya göre değişebilir.

Bu sayfada10 bölüm

Temel özellikler

RTP
%96,22
Medyanın (%96,04) 0,18 puan üzerinde
Volatilite
Çok yüksekVolatilite ölçeğimizde 6/6
Maks. kazanç
2.515x
Veri tabanımızdaki slotların %31 kadarından yüksek
Düzen
5×3
Ödeme
20 ödeme hattı
Çıkış
27 Mar 2019
Bahis aralığı
$0,20–$100
Jackpot
Yok

En yüksek puanlı casinolar (oyunun mevcut olduğunu kontrol edin)

Bu oyunu hangi iş ortağımızın sunduğunu henüz doğrulamadık.

Reklam açıklaması: listelenen markalardan şu anda hiçbir gelir elde etmiyoruz; bu değişirse her teklifte belirtilir. Nasıl gelir elde ediyoruz

  • Aurivo Casino%100, en fazla 1.000 $ + 200 bedava dönüşBonus üzerinden 30x
    200 dönüş + %100 al Aurivo Casino sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $20. Bonus üzerinden 30x çevrim. Maks. bahis $5. 30 gün. 200 dönüş, Book of Dead oyununda, dönüş başına $0,20. Hesaba geçiş: 10 gün boyunca günde 20'şer dönüş halinde. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar

    Önemli tüm şartlar yukarıdaki satırda yer alıyor.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

  • Velmora150 çevrimsiz bedava dönüş Tüm kazançlar sizinÇevrim şartı yok
    150 çevrimsiz dönüş al Velmora sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $20. Çevrim şartı yok. 7 gün. 150 dönüş, Big Bass Bonanza oyununda, dönüş başına $0,10. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar

    Önemli tüm şartlar yukarıdaki satırda yer alıyor.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

  • Kronos Royale%200, en fazla 2.000 $ + %10 haftalık kayıp iadesiBonus üzerinden 40x
    %200 bonus al Kronos Royale sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $50. Bonus üzerinden 40x çevrim. Maks. bahis $10. 60 gün. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar
    Kayıp iadesi
    Kayıp iadesi: Her hafta (pazartesiden pazara) net casino kayıplarının %10'u, her pazartesi çevrimsiz nakit olarak, haftada en fazla 500 $.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

Oyunların erişilebilirliği casinoya ve ülkeye göre değişir.

Bir saatin maliyeti ne kadar?

Temalar:

Ücretsiz demo Üyeler

Gerçek parayla oynayıp oynamayacağınıza karar vermeden önce Durian Dynamite oyununu sanal parayla deneyin. Resmî Quickspin demoları GambGenius üyeleri için ücretsizdir.

Üye erişimi – rehberin tamamı açık

Durian Dynamite nasıl oynanır (yalnızca üyeler)

Eşleşen semboller aktif bir ödeme hattına geldiğinde kazanç ödenir; genellikle en soldaki makaradan başlayarak soldan sağa. Toplam bahsiniz hatlara bölünür ve her hat kazancı, hat bahsinin sembolün ödeme tablosundaki değeriyle çarpımıdır.

Durian Dynamite 5×3 düzende oynanır; ödeme yapısı: 20 ödeme hattı.

  1. Bahsinizi belirleyin. Dönüş başına toplam bahsinizi $0,20 ile $100 arasında seçin. Kazançlar bu bahsin katları olarak ödenir.
  2. Ödeme tablosunu kontrol edin. Her sembolün ne ödediğini ve bu sürümün kesin kurallarını görmek için oyunun bilgi ekranını açın.
  3. Döndürün. Her dönüşün sonucu, önceki dönüşlerden bağımsız olarak sertifikalı bir rastgele sayı üreteci tarafından belirlenir.
  4. Bonusu tetikleyin. Bedava dönüş özelliğini başlatmak için gereken scatter sembollerini yakalayın.

Durian Dynamite için eksiksiz rehber: kazançlar nasıl işler, 4 özellik ve 3 strateji ipucu

  • Bahis planınız: $50 bütçe → dönüş başına yaklaşık $0,12 (çok yüksek volatilite)
  • %96,22 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti: ortalama $3,78
  • 4 özellik açıklandı: bedava dönüşler, wild semboller, seçmeli bonus, sembol yükseltmeleri
  • $20 ile $250 arası bütçeler için bahis planları; $0,20 minimum bahse göre kontrol edildi
  • Aynı tarzda ve daha yüksek RTP'li 4 slot (en fazla %99)
  • Durian Dynamite için strateji ipuçları ve oturum planlayıcı

Ücretsiz · kart gerekmez · yalnızca 18+

Verileriniz asla satılmaz · istediğiniz zaman dışa aktarın veya silin · Üyelere neler sunuyoruz?

Kazançlar nasıl işler (yalnızca üyeler)

%96,22 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti, $1 bahiste 2.515x maksimum kazanç

En büyük ödül bahis tutarınız üzerinden 2.515x ile sınırlıdır. $1 bahisli bir dönüşte bu $2.515; $0,20 bahiste ise $503 eder. Sınıra ulaşıldığında tur genellikle hemen sona erer.

%96,22 RTP ne anlama gelir

Beklenen getiri = bahis × %96,22
Toplam $100 bahiste uzun vadeli ortalama kayıp $3,78

RTP, milyonlarca dönüş üzerinden hesaplanan uzun vadeli bir ortalamadır. Tek bir oturum, özellikle çok yüksek volatilite düzeyindeki bir oyunda, bunun çok üstünde veya altında bitebilir.

Özellikler açıklaması (yalnızca üyeler)

4 özellik açıklandı: bedava dönüşler, wild semboller, seçmeli bonus, sembol yükseltmeleri

Bedava dönüşler

Bakiyenizden hiçbir şey düşülmeden oynanan bir bonus dönüş turu; genellikle üç veya daha fazla scatter sembolü gelince tetiklenir. Tur sırasındaki kazançlar bakiyenize eklenir ve birçok oyun ek dönüşlerle turu yeniden tetiklemenize izin verir.

Wild semboller

Wild semboller, kazançlı kombinasyonları tamamlamaya yardımcı olmak için normal ödeme sembollerinin yerine geçer. Genellikle scatter veya bonus sembollerinin yerine geçmezler.

Seçmeli bonus

Nakit ödülleri, çarpanları veya ek özellikleri ortaya çıkarmak için gizli öğeler arasından seçim yaptığınız bir bonus oyunu.

Sembol yükseltmeleri

Bir özellik sırasında düşük ödemeli semboller yüksek ödemeli sembollere dönüştürülür.

Strateji ipuçları (yalnızca üyeler)

  • Bahsinizi volatiliteye göre ayarlayın. Çok yüksek volatilite, dönüşlerin çoğunun kaybettirdiği ve getirinin büyük bölümünün nadir büyük özelliklerden geldiği anlamına gelir. Bunu sıkı bir bütçeyle ve oturum bütçenizin yaklaşık %0,5'i veya daha azı kadar bahisle oynanan bir eğlence olarak görün. Basit bir kural: en az 400 dönüşe yetecek bütçeyle oynayın; yani $50 bütçe için yaklaşık $0,12 bahis uygundur.

2 ipucu daha ve bir oturum planlayıcı

  • Bonus çevrimi: %96,22 RTP ile $1.000 çevrimi tamamlamanın ortalama maliyeti yaklaşık $37,80. Bazı casinolar belirli oyunları hariç tuttuğu için bonus şartlarını kontrol edin. Rakamlarınızı çevrim hesaplayıcıda hesaplayın.
  • Döndürmeden önce limit belirleyin. Kayıp limitinizi ve oturum sürenizi önceden belirleyin ve hangisine önce ulaşırsanız orada durun. Hiçbir örüntü veya bahis sistemi bir dönüşün sonucunu değiştirmez.

Bu konuda daha fazlası: slot RTP ve volatilite rehberi ve bütçe yönetimi.

Bütçenize uygun mu? (yalnızca üyeler)

$20 ile $250 arası bütçeler için bahis planları; $0,20 minimum bahse göre kontrol edildi

çok yüksek volatilite için en az 400 dönüşlük bir bütçe öneriyoruz. Bunun Durian Dynamite için anlamı aşağıda (bahisler $0,20 ile $100 arasında; maksimum bahis: $100).

Durian Dynamite için bahis planları
BütçeDönüş başına bahisBahis aralığı400 dönüşün ortalama maliyeti
$20$0,05Minimum bahsin ($0,20) altında$0,76
$50$0,12Minimum bahsin ($0,20) altında$1,89
$100$0,25Uygun$3,78
$250$0,62Uygun$9,45

Yalnızca ortalamalardır: kısa bir oturum bunların çok üstünde veya altında bitebilir. Oynamadan önce bir kayıp limiti belirleyin.

Aynı tarz, daha iyi RTP (yalnızca üyeler)

Aynı tarzda ve daha yüksek RTP'li 4 slot (en fazla %99)

Durian Dynamite ile aynı mekaniğe (ödeme hatları) ve aynı volatilite düzeyine (çok yüksek) sahip, yayımlanmış RTP değeri daha yüksek slotlar. Casinolar bunların herhangi birinin daha düşük sürümlerini de kullanabilir.

Sorular

Sıkça sorulan sorular

Durian Dynamite oyununu kim geliştirdi?

Durian Dynamite, Quickspin tarafından geliştirilmiş ve 2019 yılında piyasaya sürülmüştür.

Durian Dynamite oyununun RTP'si nedir?

Durian Dynamite oyununun varsayılan RTP'si %96,22.

Durian Dynamite oyunu yüksek volatiliteli mi?

Durian Dynamite oyunu çok yüksek volatilite olarak derecelendirilmiştir. Çok yüksek volatilite, dönüşlerin çoğunun kaybettirdiği ve getirinin büyük bölümünün nadir büyük özelliklerden geldiği anlamına gelir.

Durian Dynamite oyununda maksimum kazanç ne kadar?

Durian Dynamite oyununda maksimum kazanç, bahis tutarınız üzerinden 2.515x; bu da $1 bahisli bir dönüşte $2.515 demektir.

Durian Dynamite oyununu ücretsiz oynayabilir miyim?

Evet. GambGenius üyeleri Durian Dynamite oyununun resmî Quickspin demosunu bu sayfada ücretsiz oynayabilir. Demo yalnızca sanal parayla çalışır, bu yüzden demo kazançları çekilemez; 18 yaş ve üzeri oyuncular içindir.

Durian Dynamite oyununda bonus satın alma var mı?

Kontrol ettiğimiz kaynaklarda Durian Dynamite için bonus satın alma seçeneği listelenmiyor.

Bu veriler nereden geliyor

Teknik özelliklerin kaynağı: sağlayıcının kendi sitesi ve 1 bağımsız slot veri tabanı. Casinolar daha düşük RTP'li sürümler kullanabilir; bu yüzden oynamadan önce her zaman oyun kurallarını kontrol edin.

Oyun görselleri © Quickspin; oyunu tanıtmak amacıyla gösterilmektedir.

GambGenius Editör Ekibi

Teknik özellikler kontrol edildi:

Editörlerimiz her teklifin tüm şartlarını okur ve listelemeden önce her bonusun beklenen değerini modeller. Editoryal politikamızı okuyun.

Kayıtlı listenizi her cihazda saklamak için ücretsiz üye olun

Durian Dynamite · En yüksek puanlı casinolar

En iyi slot casinolarını görün

Bu oyunu hangi iş ortağımızın sunduğunu henüz doğrulamadık.

İş ortaklarımızda bulunmuyor

İş ortaklarımızda oynayabileceğiniz benzer slotlar

18+ · Yeni müşteriler · Şartlar ve koşullar geçerlidir. Erişilebilirlik ülkeye göre değişir.

Benzer slotlar

Quickspin sağlayıcısından daha fazlası

Tüm Quickspin slotları

Durian Dynamite benzerleri

Diğer stüdyolardan benzer slotlar

Kumar eğlence olarak kalmalı

Oynamadan önce para yatırma limitleri belirleyin, kayıplarınızı asla kovalamayın ve düzenli molalar verin. Kumar keyif vermemeye başlarsa 7/24 ücretsiz ve gizli destek alabilirsiniz.

Sorumlu oyun araçları