Yalnızca 18+. Kumar bağımlılık yapabilir – Lütfen sorumlu oynayın.

Playtech slotu

Galactic Streak

RTP
%95,95
Volatilite
Düşük

Galactic Streak, Playtech imzalı bir slot oyunudur. Oyun 4×4 düzende 20 ödeme hattıyla oynanır. Bir bakışta: %95,95 RTP ve düşük volatilite. Tema: uzay.

Reklam açıklaması: listelenen markalardan şu anda hiçbir gelir elde etmiyoruz; bu değişirse her teklifte belirtilir. Nasıl gelir elde ediyoruz

Kronos Royale sitesinde oyna (yeni sekmede açılır)

Playtech oyunları sunuluyor · Galactic Streak oyununun ülkenizdeki lobide olup olmadığını kontrol edin.

18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $50. Bonus üzerinden 40x çevrim. Maks. bahis $10. 60 gün. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

Önemli şartlar
Kayıp iadesi
Kayıp iadesi: Her hafta (pazartesiden pazara) net casino kayıplarının %10'u, her pazartesi çevrimsiz nakit olarak, haftada en fazla 500 $.

Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

Rehberin tamamını okuyunKayıtlı listenizi her cihazda saklamak için ücretsiz üye olun
781 Playtech slotu Takip etmek ve yeni Playtech slotlarını ilk siz görmek için ücretsiz üye olun

Galactic Streak

RTP
%95,95
Volatilite
Düşük
Maks. kazanç
Yayımlanmadı

Kısa cevap

Galactic Streak, Playtech imzalı bir slot oyunudur: %95,95 RTP ve düşük volatilite. Oyun yapısı: 20 ödeme hattı. RTP casinoya göre değişebilir.

Bu sayfada9 bölüm

Temel özellikler

RTP
%95,95
Medyanın (%96,04) 0,09 puan altında
Volatilite
DüşükVolatilite ölçeğimizde 1/6
Düzen
4×4
Ödeme
20 ödeme hattı
Bahis aralığı
$2–$40
Jackpot
Yok

Sağlayıcı tarafından yayımlanmayanlar: maksimum kazanç

Playtech oyunları sunan casinolar

Reklam açıklaması: listelenen markalardan şu anda hiçbir gelir elde etmiyoruz; bu değişirse her teklifte belirtilir. Nasıl gelir elde ediyoruz

  • Kronos Royale%200, en fazla 2.000 $ + %10 haftalık kayıp iadesiBonus üzerinden 40xPlaytech oyunları var
    Oyna Kronos Royale sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $50. Bonus üzerinden 40x çevrim. Maks. bahis $10. 60 gün. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar
    Kayıp iadesi
    Kayıp iadesi: Her hafta (pazartesiden pazara) net casino kayıplarının %10'u, her pazartesi çevrimsiz nakit olarak, haftada en fazla 500 $.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

Galactic Streak oyununun ülkenizdeki lobide olup olmadığını kontrol edin.

Bir saatin maliyeti ne kadar?

Temalar:

Uzay ve bilim kurgu
Üye erişimi – rehberin tamamı açık

Galactic Streak nasıl oynanır (yalnızca üyeler)

Eşleşen semboller aktif bir ödeme hattına geldiğinde kazanç ödenir; genellikle en soldaki makaradan başlayarak soldan sağa. Toplam bahsiniz hatlara bölünür ve her hat kazancı, hat bahsinin sembolün ödeme tablosundaki değeriyle çarpımıdır.

Galactic Streak 4×4 düzende oynanır; ödeme yapısı: 20 ödeme hattı.

  1. Bahsinizi belirleyin. Dönüş başına toplam bahsinizi $2 ile $40 arasında seçin. Kazançlar bu bahsin katları olarak ödenir.
  2. Ödeme tablosunu kontrol edin. Her sembolün ne ödediğini ve bu sürümün kesin kurallarını görmek için oyunun bilgi ekranını açın.
  3. Döndürün. Her dönüşün sonucu, önceki dönüşlerden bağımsız olarak sertifikalı bir rastgele sayı üreteci tarafından belirlenir.

Galactic Streak için eksiksiz rehber: kazançlar nasıl işler ve 3 strateji ipucu

  • Bahis planınız: $50 bütçe → dönüş başına yaklaşık $0,50 (düşük volatilite)
  • %95,95 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti: ortalama $4,05
  • $20 ile $250 arası bütçeler için bahis planları; $2 minimum bahse göre kontrol edildi
  • Aynı tarzda ve daha yüksek RTP'li 4 slot (en fazla %98,6)
  • Galactic Streak için strateji ipuçları ve oturum planlayıcı

Ücretsiz · kart gerekmez · yalnızca 18+

Verileriniz asla satılmaz · istediğiniz zaman dışa aktarın veya silin · Üyelere neler sunuyoruz?

Kazançlar nasıl işler (yalnızca üyeler)

%95,95 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti

%95,95 RTP ne anlama gelir

Beklenen getiri = bahis × %95,95
Toplam $100 bahiste uzun vadeli ortalama kayıp $4,05

RTP, milyonlarca dönüş üzerinden hesaplanan uzun vadeli bir ortalamadır. Tek bir oturum, özellikle düşük volatilite düzeyindeki bir oyunda, bunun çok üstünde veya altında bitebilir.

Özellikler açıklaması (yalnızca üyeler)

Bilgi ekranında neler listeleniyor

Kontrol ettiğimiz kaynaklarda bu oyun için özel bir özellik listelenmiyor. Ayrıntılar için oyun içi bilgi ekranını kontrol edin.

Strateji ipuçları (yalnızca üyeler)

  • Bahsinizi volatiliteye göre ayarlayın. Düşük volatilite sık ve küçük kazançlar ile daha dengeli bir bakiye demektir. Uzun oturumlara ve bonus çevrimine uygundur, ancak büyük çarpanlar nadirdir. Basit bir kural: en az 100 dönüşe yetecek bütçeyle oynayın; yani $50 bütçe için yaklaşık $0,50 bahis uygundur.

2 ipucu daha ve bir oturum planlayıcı

  • Bonus çevrimi: %95,95 RTP ile $1.000 çevrimi tamamlamanın ortalama maliyeti yaklaşık $40,50. Bazı casinolar belirli oyunları hariç tuttuğu için bonus şartlarını kontrol edin. Rakamlarınızı çevrim hesaplayıcıda hesaplayın.
  • Döndürmeden önce limit belirleyin. Kayıp limitinizi ve oturum sürenizi önceden belirleyin ve hangisine önce ulaşırsanız orada durun. Hiçbir örüntü veya bahis sistemi bir dönüşün sonucunu değiştirmez.

Bu konuda daha fazlası: slot RTP ve volatilite rehberi ve bütçe yönetimi.

Bütçenize uygun mu? (yalnızca üyeler)

$20 ile $250 arası bütçeler için bahis planları; $2 minimum bahse göre kontrol edildi

düşük volatilite için en az 100 dönüşlük bir bütçe öneriyoruz. Bunun Galactic Streak için anlamı aşağıda (bahisler $2 ile $40 arasında; maksimum bahis: $40).

Galactic Streak için bahis planları
BütçeDönüş başına bahisBahis aralığı100 dönüşün ortalama maliyeti
$20$0,20Minimum bahsin ($2) altında$0,81
$50$0,50Minimum bahsin ($2) altında$2,02
$100$1Minimum bahsin ($2) altında$4,05
$250$2,50Uygun$10,12

Yalnızca ortalamalardır: kısa bir oturum bunların çok üstünde veya altında bitebilir. Oynamadan önce bir kayıp limiti belirleyin.

Aynı tarz, daha iyi RTP (yalnızca üyeler)

Aynı tarzda ve daha yüksek RTP'li 4 slot (en fazla %98,6)

Galactic Streak ile aynı mekaniğe (ödeme hatları) ve aynı volatilite düzeyine (düşük) sahip, yayımlanmış RTP değeri daha yüksek slotlar. Casinolar bunların herhangi birinin daha düşük sürümlerini de kullanabilir.

Sorular

Sıkça sorulan sorular

Galactic Streak oyununu kim geliştirdi?

Galactic Streak, Playtech tarafından geliştirilmiştir.

Galactic Streak oyununun RTP'si nedir?

Galactic Streak oyununun varsayılan RTP'si %95,95.

Galactic Streak oyunu yüksek volatiliteli mi?

Galactic Streak oyunu düşük volatilite olarak derecelendirilmiştir. Düşük volatilite sık ve küçük kazançlar ile daha dengeli bir bakiye demektir.

Galactic Streak oyununu ücretsiz oynayabilir miyim?

Şu anda GambGenius'ta değil: Galactic Streak için resmî bir Playtech demosu listelemiyoruz.

Galactic Streak oyununda bonus satın alma var mı?

Kontrol ettiğimiz kaynaklarda Galactic Streak için bonus satın alma seçeneği listelenmiyor.

Galactic Streak oyununu nerede oynayabilirim?

Playtech oyunları şu sitede sunuluyor: Kronos Royale. Kaydolmadan önce Galactic Streak oyununun ülkenizdeki lobide olup olmadığını kontrol edin. 18+ · Yeni müşteriler · Şartlar ve koşullar geçerlidir. Erişilebilirlik ülkeye göre değişir.

Bu veriler nereden geliyor

Teknik özelliklerin kaynağı: 2 bağımsız slot veri tabanı. Casinolar daha düşük RTP'li sürümler kullanabilir; bu yüzden oynamadan önce her zaman oyun kurallarını kontrol edin.

GambGenius Editör Ekibi

Teknik özellikler kontrol edildi:

Editörlerimiz her teklifin tüm şartlarını okur ve listelemeden önce her bonusun beklenen değerini modeller. Editoryal politikamızı okuyun.

Kayıtlı listenizi her cihazda saklamak için ücretsiz üye olun

Galactic Streak · Kronos Royale · %200, en fazla 2.000 $

Kronos Royale sitesinde oyna (yeni sekmede açılır)

18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $50. Bonus üzerinden 40x çevrim. Maks. bahis $10. 60 gün. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

Galactic Streak benzerleri

Diğer stüdyolardan benzer slotlar

Kumar eğlence olarak kalmalı

Oynamadan önce para yatırma limitleri belirleyin, kayıplarınızı asla kovalamayın ve düzenli molalar verin. Kumar keyif vermemeye başlarsa 7/24 ücretsiz ve gizli destek alabilirsiniz.

Sorumlu oyun araçları