Yalnızca 18+. Kumar bağımlılık yapabilir – Lütfen sorumlu oynayın.

Light & Wonder slotu

Lucha Kitty

RTP
%96
Volatilite
Orta–yüksek
Maks. kazanç
15.004x

Lucha Kitty, Light & Wonder tarafından 2024 yılında piyasaya sürülen bir online slot oyunudur. Oyun 5×5 düzende 40 ödeme hattıyla oynanır. Ana özellik: bedava dönüşler. Bir bakışta: %96 RTP, orta-yüksek volatilite ve 15.004x maksimum kazanç. Tema: Meksika.

En iyi slot casinolarını görün

Bu oyunu hangi iş ortağımızın sunduğunu henüz doğrulamadık.

Rehberin tamamını okuyunKayıtlı listenizi her cihazda saklamak için ücretsiz üye olun
Daha fazla
634 Light & Wonder slotu Takip etmek ve yeni Light & Wonder slotlarını ilk siz görmek için ücretsiz üye olun
Light & Wonder imzalı Lucha Kitty slotu

Kısa cevap

Lucha Kitty, Light & Wonder imzalı bir slot oyunudur (2024): %96 RTP, orta–yüksek volatilite ve 15.004x maksimum kazanç. Oyun yapısı: 40 ödeme hattı. Özellikler: bedava dönüşler. RTP casinoya göre değişebilir.

Bu sayfada9 bölüm

Temel özellikler

RTP
%96
Medyanın (%96,04) 0,04 puan altında
Volatilite
Orta–yüksekVolatilite ölçeğimizde 4/6
Maks. kazanç
15.004x
Veri tabanımızdaki slotların %86 kadarından yüksek
Düzen
5×5
Ödeme
40 ödeme hattı
Çıkış
1 Tem 2024
Bahis aralığı
$2–$1.000

Sağlayıcı tarafından yayımlanmayanlar: jackpot

En yüksek puanlı casinolar (oyunun mevcut olduğunu kontrol edin)

Bu oyunu hangi iş ortağımızın sunduğunu henüz doğrulamadık.

Reklam açıklaması: listelenen markalardan şu anda hiçbir gelir elde etmiyoruz; bu değişirse her teklifte belirtilir. Nasıl gelir elde ediyoruz

  • Aurivo Casino%100, en fazla 1.000 $ + 200 bedava dönüşBonus üzerinden 30x
    200 dönüş + %100 al Aurivo Casino sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $20. Bonus üzerinden 30x çevrim. Maks. bahis $5. 30 gün. 200 dönüş, Book of Dead oyununda, dönüş başına $0,20. Hesaba geçiş: 10 gün boyunca günde 20'şer dönüş halinde. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar

    Önemli tüm şartlar yukarıdaki satırda yer alıyor.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

  • Velmora150 çevrimsiz bedava dönüş Tüm kazançlar sizinÇevrim şartı yok
    150 çevrimsiz dönüş al Velmora sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $20. Çevrim şartı yok. 7 gün. 150 dönüş, Big Bass Bonanza oyununda, dönüş başına $0,10. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar

    Önemli tüm şartlar yukarıdaki satırda yer alıyor.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

  • Kronos Royale%200, en fazla 2.000 $ + %10 haftalık kayıp iadesiBonus üzerinden 40x
    %200 bonus al Kronos Royale sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım $50. Bonus üzerinden 40x çevrim. Maks. bahis $10. 60 gün. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar
    Kayıp iadesi
    Kayıp iadesi: Her hafta (pazartesiden pazara) net casino kayıplarının %10'u, her pazartesi çevrimsiz nakit olarak, haftada en fazla 500 $.

    Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

Oyunların erişilebilirliği casinoya ve ülkeye göre değişir.

Bir saatin maliyeti ne kadar?

Temalar:

Aztekler ve Mayalar
Üye erişimi – rehberin tamamı açık

Lucha Kitty nasıl oynanır (yalnızca üyeler)

Eşleşen semboller aktif bir ödeme hattına geldiğinde kazanç ödenir; genellikle en soldaki makaradan başlayarak soldan sağa. Toplam bahsiniz hatlara bölünür ve her hat kazancı, hat bahsinin sembolün ödeme tablosundaki değeriyle çarpımıdır.

Lucha Kitty 5×5 düzende oynanır; ödeme yapısı: 40 ödeme hattı.

  1. Bahsinizi belirleyin. Dönüş başına toplam bahsinizi $2 ile $1.000 arasında seçin. Kazançlar bu bahsin katları olarak ödenir.
  2. Ödeme tablosunu kontrol edin. Her sembolün ne ödediğini ve bu sürümün kesin kurallarını görmek için oyunun bilgi ekranını açın.
  3. Döndürün. Her dönüşün sonucu, önceki dönüşlerden bağımsız olarak sertifikalı bir rastgele sayı üreteci tarafından belirlenir.
  4. Bonusu tetikleyin. Bedava dönüş özelliğini başlatmak için gereken scatter sembollerini yakalayın.

Lucha Kitty için eksiksiz rehber: kazançlar nasıl işler, 1 özellik ve 3 strateji ipucu

  • Bahis planınız: $50 bütçe → dönüş başına yaklaşık $0,20 (orta–yüksek volatilite)
  • %96 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti: ortalama $4,00
  • 1 özellik açıklandı: bedava dönüşler
  • $20 ile $250 arası bütçeler için bahis planları; $2 minimum bahse göre kontrol edildi
  • Aynı tarzda ve daha yüksek RTP'li 4 slot (en fazla %97,66)
  • Lucha Kitty için strateji ipuçları ve oturum planlayıcı

Ücretsiz · kart gerekmez · yalnızca 18+

Verileriniz asla satılmaz · istediğiniz zaman dışa aktarın veya silin · Üyelere neler sunuyoruz?

Kazançlar nasıl işler (yalnızca üyeler)

%96 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti, $1 bahiste 15.004x maksimum kazanç

En büyük ödül bahis tutarınız üzerinden 15.004x ile sınırlıdır. $1 bahisli bir dönüşte bu $15.004; $0,20 bahiste ise $3.000,80 eder. Sınıra ulaşıldığında tur genellikle hemen sona erer.

%96 RTP ne anlama gelir

Beklenen getiri = bahis × %96
Toplam $100 bahiste uzun vadeli ortalama kayıp $4,00

RTP, milyonlarca dönüş üzerinden hesaplanan uzun vadeli bir ortalamadır. Tek bir oturum, özellikle orta–yüksek volatilite düzeyindeki bir oyunda, bunun çok üstünde veya altında bitebilir.

Özellikler açıklaması (yalnızca üyeler)

1 özellik açıklandı: bedava dönüşler

Bedava dönüşler

Bakiyenizden hiçbir şey düşülmeden oynanan bir bonus dönüş turu; genellikle üç veya daha fazla scatter sembolü gelince tetiklenir. Tur sırasındaki kazançlar bakiyenize eklenir ve birçok oyun ek dönüşlerle turu yeniden tetiklemenize izin verir.

Strateji ipuçları (yalnızca üyeler)

  • Bahsinizi volatiliteye göre ayarlayın. Orta-yüksek volatilite, kayda değer kazançlar arasında daha uzun aralar demektir; getirinin çoğu özelliklerde yoğunlaşır. Bütçenize göre daha küçük bahisler kullanın. Basit bir kural: en az 250 dönüşe yetecek bütçeyle oynayın; yani $50 bütçe için yaklaşık $0,20 bahis uygundur.

2 ipucu daha ve bir oturum planlayıcı

  • Bonus çevrimi: %96 RTP ile $1.000 çevrimi tamamlamanın ortalama maliyeti yaklaşık $40,00. Bazı casinolar belirli oyunları hariç tuttuğu için bonus şartlarını kontrol edin. Rakamlarınızı çevrim hesaplayıcıda hesaplayın.
  • Döndürmeden önce limit belirleyin. Kayıp limitinizi ve oturum sürenizi önceden belirleyin ve hangisine önce ulaşırsanız orada durun. Hiçbir örüntü veya bahis sistemi bir dönüşün sonucunu değiştirmez.

Bu konuda daha fazlası: slot RTP ve volatilite rehberi ve bütçe yönetimi.

Bütçenize uygun mu? (yalnızca üyeler)

$20 ile $250 arası bütçeler için bahis planları; $2 minimum bahse göre kontrol edildi

orta–yüksek volatilite için en az 250 dönüşlük bir bütçe öneriyoruz. Bunun Lucha Kitty için anlamı aşağıda (bahisler $2 ile $1.000 arasında; maksimum bahis: $1.000).

Lucha Kitty için bahis planları
BütçeDönüş başına bahisBahis aralığı250 dönüşün ortalama maliyeti
$20$0,08Minimum bahsin ($2) altında$0,80
$50$0,20Minimum bahsin ($2) altında$2
$100$0,40Minimum bahsin ($2) altında$4
$250$1Minimum bahsin ($2) altında$10

Yalnızca ortalamalardır: kısa bir oturum bunların çok üstünde veya altında bitebilir. Oynamadan önce bir kayıp limiti belirleyin.

Aynı tarz, daha iyi RTP (yalnızca üyeler)

Aynı tarzda ve daha yüksek RTP'li 4 slot (en fazla %97,66)

Lucha Kitty ile aynı mekaniğe (ödeme hatları) ve aynı volatilite düzeyine (orta–yüksek) sahip, yayımlanmış RTP değeri daha yüksek slotlar. Casinolar bunların herhangi birinin daha düşük sürümlerini de kullanabilir.

Sorular

Sıkça sorulan sorular

Lucha Kitty oyununu kim geliştirdi?

Lucha Kitty, Light & Wonder tarafından geliştirilmiş ve 2024 yılında piyasaya sürülmüştür.

Lucha Kitty oyununun RTP'si nedir?

Lucha Kitty oyununun varsayılan RTP'si %96.

Lucha Kitty oyunu yüksek volatiliteli mi?

Lucha Kitty oyunu orta–yüksek volatilite olarak derecelendirilmiştir. Orta-yüksek volatilite, kayda değer kazançlar arasında daha uzun aralar demektir; getirinin çoğu özelliklerde yoğunlaşır.

Lucha Kitty oyununda maksimum kazanç ne kadar?

Lucha Kitty oyununda maksimum kazanç, bahis tutarınız üzerinden 15.004x; bu da $1 bahisli bir dönüşte $15.004 demektir.

Lucha Kitty oyununu ücretsiz oynayabilir miyim?

Şu anda GambGenius'ta değil: Lucha Kitty için resmî bir Light & Wonder demosu listelemiyoruz.

Lucha Kitty oyununda bonus satın alma var mı?

Kontrol ettiğimiz kaynaklarda Lucha Kitty için bonus satın alma seçeneği listelenmiyor.

Bu veriler nereden geliyor

Teknik özelliklerin kaynağı: 1 bağımsız slot veri tabanı. Casinolar daha düşük RTP'li sürümler kullanabilir; bu yüzden oynamadan önce her zaman oyun kurallarını kontrol edin.

Oyun görselleri © Light & Wonder; oyunu tanıtmak amacıyla gösterilmektedir.

GambGenius Editör Ekibi

Teknik özellikler kontrol edildi:

Editörlerimiz her teklifin tüm şartlarını okur ve listelemeden önce her bonusun beklenen değerini modeller. Editoryal politikamızı okuyun.

Kayıtlı listenizi her cihazda saklamak için ücretsiz üye olun

Lucha Kitty · En yüksek puanlı casinolar

En iyi slot casinolarını görün

Bu oyunu hangi iş ortağımızın sunduğunu henüz doğrulamadık.

İş ortaklarımızda bulunmuyor

İş ortaklarımızda oynayabileceğiniz benzer slotlar

18+ · Yeni müşteriler · Şartlar ve koşullar geçerlidir. Erişilebilirlik ülkeye göre değişir.

Benzer slotlar

Light & Wonder sağlayıcısından daha fazlası

Tüm Light & Wonder slotları

Lucha Kitty benzerleri

Diğer stüdyolardan benzer slotlar

Kumar eğlence olarak kalmalı

Oynamadan önce para yatırma limitleri belirleyin, kayıplarınızı asla kovalamayın ve düzenli molalar verin. Kumar keyif vermemeye başlarsa 7/24 ücretsiz ve gizli destek alabilirsiniz.

Sorumlu oyun araçları