Yalnızca 18+. Kumar bağımlılık yapabilir – Lütfen sorumlu oynayın.

Big Time Gaming slotu

Star Quest

RTP
%96,22

Big Time Gaming, Star Quest adlı slot oyununu 2016 yılında piyasaya sürdü. Oyun Megaways mekaniğini kullanır ve en fazla 117.649 kazanma yolu sunar. Ana özellik: bedava dönüşler. Temel veriler: %96,22 RTP. Tema: uzay.

Solstice Spins sitesinde oyna (yeni sekmede açılır)

Big Time Gaming oyunları sunuluyor · Star Quest oyununun ülkenizdeki lobide olup olmadığını kontrol edin.

18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım: bedava dönüşler için yok; yatırım bonusu için $20. Bonus üzerinden 35x çevrim. Maks. bahis $5. 14 gün. 50 dönüş, Starburst oyununda, dönüş başına $0,10. Dönüş kazançları en fazla $100. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

Önemli şartlar

18+. Yalnızca yeni müşteriler. Bedava dönüşler için yatırım gerekmez. Yatırım bonusu için minimum yatırım $20. Çevrim şartı: Bonus üzerinden 35x. Çevrim sırasında maksimum bahis $5. Bedava dönüşler Starburst oyununda, dönüş başına $0,10 değerinde. Bedava dönüşlerden maksimum kazanç $100. Teklif 14 gün geçerlidir. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

Rehberin tamamını okuyun
Eklenme: 87 Big Time Gaming slotu
Big Time Gaming imzalı Star Quest slotu

Kısa cevap

Star Quest, Big Time Gaming imzalı bir slot oyunudur (2016): %96,22 RTP. Oyun yapısı: en fazla 117.649 kazanma yolu. Özellikler: bedava dönüşler. RTP casinoya göre değişebilir.

Temel özellikler

RTP
%96,22
Ödeme
En fazla 117.649 kazanma yolu
Çıkış
5 Ekim 2016
Jackpot
Yok

Sağlayıcı tarafından yayımlanmayanlar: volatilite, maksimum kazanç, düzen, bahis aralığı

Big Time Gaming oyunları sunan casinolar

  • Solstice SpinsYatırımsız 50 bedava dönüş + %100, en fazla 500 $Bonus üzerinden 35xBig Time Gaming oyunları var
    Oyna Solstice Spins sitesinde (yeni sekmede açılır)

    18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım: bedava dönüşler için yok; yatırım bonusu için $20. Bonus üzerinden 35x çevrim. Maks. bahis $5. 14 gün. 50 dönüş, Starburst oyununda, dönüş başına $0,10. Dönüş kazançları en fazla $100. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

    Önemli şartlar

    18+. Yalnızca yeni müşteriler. Bedava dönüşler için yatırım gerekmez. Yatırım bonusu için minimum yatırım $20. Çevrim şartı: Bonus üzerinden 35x. Çevrim sırasında maksimum bahis $5. Bedava dönüşler Starburst oyununda, dönüş başına $0,10 değerinde. Bedava dönüşlerden maksimum kazanç $100. Teklif 14 gün geçerlidir. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir. Lütfen sorumlu oynayın.

Star Quest oyununun ülkenizdeki lobide olup olmadığını kontrol edin.

Bir saatin maliyeti ne kadar?

Temalar:

Uzay ve bilim kurgu
Üye erişimi – rehberin tamamı açık

Star Quest nasıl oynanır (yalnızca üyeler)

Her makaradaki sembol sayısı her dönüşte değişir, dolayısıyla kazanma yolu sayısı da değişir. Soldan sağa bitişik makaralardaki eşleşen semboller herhangi bir konumda ödeme yapar.

Star Quest – ödeme yapısı: en fazla 117.649 kazanma yolu.

  1. Bahsinizi belirleyin. Dönüş başına toplam bahsinizi seçin. Kazançlar bu bahsin katları olarak ödenir.
  2. Ödeme tablosunu kontrol edin. Her sembolün ne ödediğini ve bu sürümün kesin kurallarını görmek için oyunun bilgi ekranını açın.
  3. Döndürün. Her dönüşün sonucu, önceki dönüşlerden bağımsız olarak sertifikalı bir rastgele sayı üreteci tarafından belirlenir.
  4. Bonusu tetikleyin. Bedava dönüş özelliğini başlatmak için gereken scatter sembollerini yakalayın.

Star Quest için eksiksiz rehber: kazançlar nasıl işler, 2 özellik ve 2 strateji ipucu

  • %96,22 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti: ortalama $3,78
  • 2 özellik açıklandı: bedava dönüşler, Megaways
  • Star Quest için strateji ipuçları

Ücretsiz · kart gerekmez · yalnızca 18+

Verileriniz asla satılmaz · istediğiniz zaman dışa aktarın veya silin · Üyelere neler sunuyoruz?

Kazançlar nasıl işler (yalnızca üyeler)

%96,22 RTP ile her $100 çevrimin maliyeti

%96,22 RTP ne anlama gelir

Beklenen getiri = bahis × %96,22
Toplam $100 bahiste uzun vadeli ortalama kayıp $3,78

RTP, milyonlarca dönüş üzerinden hesaplanan uzun vadeli bir ortalamadır. Tek bir oturum, özellikle volatil bir oyunda, bunun çok üstünde veya altında bitebilir.

Özellikler açıklaması (yalnızca üyeler)

2 özellik açıklandı: bedava dönüşler, Megaways

Bedava dönüşler

Bakiyenizden hiçbir şey düşülmeden oynanan bir bonus dönüş turu; genellikle üç veya daha fazla scatter sembolü gelince tetiklenir. Tur sırasındaki kazançlar bakiyenize eklenir ve birçok oyun ek dönüşlerle turu yeniden tetiklemenize izin verir.

Megaways

Her makaradaki sembol sayısının her dönüşte değiştiği lisanslı bir mekanik; bu sayede kazanma yolu sayısı yüz binlere ulaşabilir.

Strateji ipuçları (yalnızca üyeler)

  • Bonus çevrimi: %96,22 RTP ile $1.000 çevrimi tamamlamanın ortalama maliyeti yaklaşık $37,80. Bazı casinolar belirli oyunları hariç tuttuğu için bonus şartlarını kontrol edin. Rakamlarınızı çevrim hesaplayıcıda hesaplayın.

1 ipucu daha

  • Döndürmeden önce limit belirleyin. Kayıp limitinizi ve oturum sürenizi önceden belirleyin ve hangisine önce ulaşırsanız orada durun. Hiçbir örüntü veya bahis sistemi bir dönüşün sonucunu değiştirmez.

Bu konuda daha fazlası: slot RTP ve volatilite rehberi ve bütçe yönetimi.

Sorular

Sıkça sorulan sorular

Star Quest oyununu kim geliştirdi?

Star Quest, Big Time Gaming tarafından geliştirilmiş ve 2016 yılında piyasaya sürülmüştür.

Star Quest oyununun RTP'si nedir?

Star Quest oyununun varsayılan RTP'si %96,22.

Star Quest oyununu ücretsiz oynayabilir miyim?

Şu anda GambGenius'ta değil: Star Quest için resmî bir Big Time Gaming demosu listelemiyoruz.

Star Quest oyununda bonus satın alma var mı?

Kontrol ettiğimiz kaynaklarda Star Quest için bonus satın alma seçeneği listelenmiyor.

Star Quest oyununu nerede oynayabilirim?

Big Time Gaming oyunları şu sitede sunuluyor: Solstice Spins. Kaydolmadan önce Star Quest oyununun ülkenizdeki lobide olup olmadığını kontrol edin. 18+ · Yeni müşteriler · Şartlar ve koşullar geçerlidir. Erişilebilirlik ülkeye göre değişir.

Bu veriler nereden geliyor

Teknik özellikler sağlayıcının yayımladığı şekildedir. Casinolar daha düşük RTP'li sürümler kullanabilir; bu yüzden oynamadan önce her zaman oyun kurallarını kontrol edin.

Oyun görselleri © Big Time Gaming; oyunu tanıtmak amacıyla gösterilmektedir.

Star Quest · Solstice Spins · Yatırımsız 50 bedava dönüş

Solstice Spins sitesinde oyna (yeni sekmede açılır)

18+. Yeni müşteriler. Min. yatırım: bedava dönüşler için yok; yatırım bonusu için $20. Bonus üzerinden 35x çevrim. Maks. bahis $5. 14 gün. 50 dönüş, Starburst oyununda, dönüş başına $0,10. Dönüş kazançları en fazla $100. Tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.

Kumar eğlence olarak kalmalı

Oynamadan önce para yatırma limitleri belirleyin, kayıplarınızı asla kovalamayın ve düzenli molalar verin. Kumar keyif vermemeye başlarsa 7/24 ücretsiz ve gizli destek alabilirsiniz.

Sorumlu oyun araçları