Pouze 18+. Hazardní hry mohou být návykové – Hrajte zodpovědně.

Automat od Pragmatic Play

Candy Blitz Bombs

RTP
96,49 %
Volatilita
Střední
Max. výhra
5 000×

Studio Pragmatic Play vydalo automat Candy Blitz Bombs v roce 2024. Hraje se na mřížce 6×5. Hlavní funkce: free spiny, násobiče a padající symboly. Ve zkratce: RTP 96,49 %, střední volatilita a maximální výhra 5 000× sázky. Témata: sladkosti a irské štěstí. Patří do série Candy Blitz. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze.

Upozornění na reklamu: na uvedených značkách v současnosti nic nevyděláváme; pokud se to změní, uvedeme to u každé nabídky. Jak vyděláváme

Hrát v Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

Nabízí hry Pragmatic Play · ověřte si, že je automat Candy Blitz Bombs ve vaší zemi v nabídce.

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

Klíčové podmínky

Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Číst celého průvodceZaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních
Více
1 022 automatů Pragmatic Play Zaregistrujte se zdarma, sledujte studio a nové automaty Pragmatic Play uvidíte jako první
Automat Candy Blitz Bombs od studia Pragmatic Play

Rychlá odpověď

Candy Blitz Bombs je automat od studia Pragmatic Play z roku 2024. Parametry: RTP 96,49 %, střední volatilita a maximální výhra 5 000×. Funkce: free spiny, násobiče a padající symboly. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze. RTP se může v jednotlivých kasinech lišit.

Na této stránce10 sekcí

Klíčové parametry

RTP
96,49 %
o 0,45 p. b. nad mediánem (96,04 %)
Volatilita
Střední3 z 6 na naší stupnici volatility
Max. výhra
5 000×
Vyšší než u 40 % automatů v naší databázi
Četnost výher
33,3 % (zhruba 1 z 3,0 roztočení)
Mřížka
6×5
Vydáno
16. dub 2024

Studio nezveřejnilo: rozsah sázek, jackpot

Kasina s hrami Pragmatic Play

Upozornění na reklamu: na uvedených značkách v současnosti nic nevyděláváme; pokud se to změní, uvedeme to u každé nabídky. Jak vyděláváme

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinů30× bonusuNabízí Pragmatic Play
    Hrát u Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Velmora150 free spinů bez protočení Všechny výhry si necháteBez protočeníNabízí Pragmatic Play
    Hrát u Velmora (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Bez protočení. 7 dní. 150 spinů na Big Bass Bonanza po 0,10 US$. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Lunaro100 % až do 300 $ + 100 free spinů25× bonusuNabízí Pragmatic Play
    Hrát u Lunaro (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 10 US$. Protočení 25× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 100 spinů na Gates of Olympus po 0,20 US$. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Ověřte si, že je automat Candy Blitz Bombs ve vaší zemi v nabídce.

Kolik stojí hodina hry?

Témata:

Součást série Candy Blitz.

Demo zdarma Členové

Vyzkoušejte Candy Blitz Bombs s herními penězi, než se rozhodnete hrát doopravdy. Oficiální dema od Pragmatic Play jsou pro členy GambGenius zdarma.

Členský přístup – celý průvodce odemčen

Jak hrát Candy Blitz Bombs (jen pro členy)

Tato hra používá vlastní systém vyhodnocování výher. Jak přesně se kombinace tvoří, zjistíte ve výplatní tabulce ve hře.

Automat Candy Blitz Bombs se hraje na mřížce 6×5.

  1. Nastavte sázku. Zvolte celkovou sázku na roztočení. Výhry se vyplácejí jako násobky této sázky.
  2. Projděte si výplatní tabulku. Otevřete informace o hře a podívejte se, kolik který symbol vyplácí a jaká přesně platí pravidla této verze.
  3. Roztočte. Výsledek každého roztočení určuje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle na předchozích roztočeních.
  4. Spusťte bonus. Získejte potřebný počet scatter symbolů a spusťte funkci free spinů.

Kompletní průvodce automatem Candy Blitz Bombs: jak fungují výhry, 3 funkce a 4 strategické tipy

  • Váš plán sázek: rozpočet 50 US$ → zhruba 0,25 US$ za roztočení (střední volatilita)
  • Kolik stojí RTP 96,49 % na každých prosázených 100 US$: v průměru 3,51 US$
  • Vysvětlení 3 funkcí: free spiny, násobiče, padající symboly
  • Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,20 US$
  • Porovnání 2 verzí RTP: 96,54 %, 96,49 %
  • Strategické tipy a plánovač relace pro Candy Blitz Bombs

Zdarma · bez karty · pouze 18+

Nikdy neprodáváme · export nebo smazání kdykoli · Co členové získají?

Jak fungují výhry (jen pro členy)

Kolik stojí RTP 96,49 % na každých prosázených 100 US$ a maximální výhra 5 000× při sázce 1 US$

Nejvyšší výhra je omezena na 5 000× sázky. Při roztočení za 1 US$ to je 5 000 US$; při 0,20 US$ to je 1 000 US$. Po dosažení stropu kolo obvykle okamžitě končí.

Násobiče se uplatňují na výhry hned, jak padnou; v mnoha hrách se několik násobičů sčítá nebo vzájemně násobí, a právě odtud pocházejí největší výhry.

Protože výherní symboly mizí a nahrazují je nové, může jedno placené roztočení přinést řetězec výher. Všechny se započítávají do celkové výhry daného roztočení.

Co znamená RTP 96,49 %

Očekávaná návratnost = sázka × 96,49 %
Při celkových sázkách 100 US$ je dlouhodobá průměrná ztráta 3,51 US$

RTP je dlouhodobý průměr z milionů roztočení. Každá jednotlivá relace může skončit daleko nad ním i pod ním, zvlášť u hry, jako je tato (střední volatilita).

Zveřejněná četnost výher je 33,3 %, takže zhruba jedno z 3,0 roztočení něco vrátí – mnoho z těchto výher je ale menších než sázka.

Funkce srozumitelně (jen pro členy)

Vysvětlení 3 funkcí: free spiny, násobiče, padající symboly

Free spiny

Bonusové kolo roztočení, která vás nic nestojí; obvykle se spouští, když padnou tři nebo více scatter symbolů. Výhry během kola se připisují k vašemu zůstatku a mnoho her umožňuje získat další spiny opakovaným spuštěním.

Násobiče

Násobiče zvyšují výhru o stanovený koeficient, například 2× nebo 10×. Mohou být na symbolech, platit pro celé roztočení nebo růst během funkce a stojí za většinou největších výher.

Padající symboly

Po výhře se výherní symboly odstraní a na jejich místo padnou nové. Jedno placené roztočení tak může přinést několik výher po sobě. Říká se tomu také kaskády nebo laviny.

Strategické tipy (jen pro členy)

  • Přizpůsobte sázku volatilitě. Střední volatilita vyvažuje četnost a velikost výher. Počítejte s hluchými obdobími mezi funkcemi, ne však s extrémními výkyvy. Jednoduché pravidlo: mějte rozpočet alespoň na 200 roztočení, takže při rozpočtu 50 US$ vychází sázka zhruba 0,25 US$.

3 další tipy a plánovač relace

  • Ověřte si, jakou verzi RTP hrajete. Pragmatic Play nabízí tuto hru ve verzích 96,54 %, 96,49 %. Otevřete si pravidla hry ve svém kasinu a dávejte přednost webům s verzí 96,54 %.
  • Protočení bonusu: při RTP 96,49 % vás splnění protočení ve výši 1 000 US$ stojí v průměru zhruba 35,10 US$. Projděte si bonusové podmínky, protože některá kasina konkrétní hry vylučují. Spočítejte si to v kalkulačce protočení.
  • Stanovte si limity, než začnete točit. Předem si určete limit ztráty a délku relace a skončete, jakmile dosáhnete kteréhokoli z nich. Žádný vzorec ani sázkový systém výsledek roztočení nezmění.

Více se dozvíte v článcích RTP a volatilita automatů srozumitelně a správa bankrollu.

Odpovídá vašemu rozpočtu? (jen pro členy)

Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,20 US$

U automatů s volatilitou „střední“ doporučujeme rozpočet alespoň na 200 roztočení. Pro Candy Blitz Bombs to znamená následující.

Plány sázek pro Candy Blitz Bombs
RozpočetSázka na roztočeníRozsah sázekPrůměrné náklady na 200 roztočení
20 US$0,10 US$Pod minimální sázkou 0,20 US$0,70 US$
50 US$0,25 US$Vyhovuje1,76 US$
100 US$0,50 US$Vyhovuje3,51 US$
250 US$1,25 US$Vyhovuje8,78 US$

Jde jen o průměry: krátká relace může skončit daleko nad nimi i pod nimi. Před hrou si nastavte limit ztráty.

Verze RTP (jen pro členy)

Porovnání 2 verzí RTP: 96,54 %, 96,49 %

Pragmatic Play dodává automat Candy Blitz Bombs ve 2 verzích RTP a každé kasino si vybírá, kterou bude provozovat. Při sázkách za 1 000 US$ stojí verze 96,49 % v průměru zhruba o 0,50 US$ víc než verze 96,54 %.

Verze RTP automatu Candy Blitz Bombs
VerzePrůměrné náklady na každých prosázených 100 US$Navíc oproti nejlepší
96,54 % (nejlepší)3,46 US$—
96,49 %3,51 US$+0,05 US$

Kterou verzi kasino provozuje, zjistíte v pravidlech nebo informacích o hře.

Viděli jste v kasinu jinou verzi? Jak fungují hlášení RTP od členů

Otázky

Často kladené otázky

Kdo vyrábí automat Candy Blitz Bombs?

Automat Candy Blitz Bombs vyvinulo studio Pragmatic Play, které ho vydalo v roce 2024.

Jaké RTP má automat Candy Blitz Bombs?

Výchozí RTP automatu Candy Blitz Bombs je 96,49 %. Pragmatic Play dodává i verze s RTP 96,54 %, proto si zkontrolujte informace o hře ve svém kasinu.

Má automat Candy Blitz Bombs vysokou volatilitu?

Hodnocení automatu Candy Blitz Bombs: střední volatilita. Střední volatilita vyvažuje četnost a velikost výher.

Jaká je maximální výhra na automatu Candy Blitz Bombs?

Maximální výhra na automatu Candy Blitz Bombs je 5 000× sázky, což při roztočení za 1 US$ činí 5 000 US$.

Můžu si automat Candy Blitz Bombs zahrát zdarma?

Ano. Členové GambGenius si mohou na této stránce zdarma zahrát oficiální demo automatu Candy Blitz Bombs od Pragmatic Play. Používá jen herní peníze, takže výhry z dema nelze vybrat, a je určené hráčům od 18 let.

Má automat Candy Blitz Bombs nákup bonusu?

Ve zdrojích, které jsme ověřili, není u automatu Candy Blitz Bombs nákup bonusu uveden.

Kde můžu hrát automat Candy Blitz Bombs?

Hry Pragmatic Play nabízejí Aurivo Casino, Velmora a Lunaro. Než se zaregistrujete, ověřte si, že je automat Candy Blitz Bombs ve vaší zemi v nabídce. 18+ · Noví zákazníci · Platí podmínky. Dostupnost se liší podle země.

Odkud pocházejí tyto údaje

Zdroje parametrů: vlastní web studia a 1 nezávislá databáze automatů. Kasina mohou provozovat verze s nižším RTP, proto si před hrou vždy projděte pravidla hry.

Grafika hry © Pragmatic Play, zobrazena pro identifikaci hry.

Redakce GambGenius

Parametry ověřeny

Naši redaktoři čtou kompletní podmínky každé nabídky a před jejím zařazením spočítají očekávanou hodnotu bonusu. Přečtěte si naše redakční zásady.

Zaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních

Candy Blitz Bombs · Aurivo Casino · 100 % až do 1 000 $

Hrát v Aurivo (otevře se v nové kartě)

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

Podobné Candy Blitz Bombs

Podobné automaty od jiných studií

Stejná série

Další automaty ze série Candy Blitz

Celá série Candy Blitz

Hraní má zůstat zábavou

Před hrou si nastavte limity vkladů, nikdy nedohánějte ztráty a pravidelně si dávejte přestávky. Pokud vás hraní přestane bavit, je vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu k dispozici bezplatná a důvěrná pomoc.

Nástroje zodpovědného hraní