Pouze 18+. Hazardní hry mohou být návykové – Hrajte zodpovědně.

Automat od Relax Gaming

Chip Spin

RTP
96,41 %
Volatilita
Velmi vysoká
Max. výhra
25 102×

Studio Relax Gaming vydalo automat Chip Spin v roce 2021. Vyplácí za shluky (clustery) stejných symbolů na mřížce 5 válců. Hlavní funkce: free spiny, násobiče, wild symboly a lepivé wildy. Klíčové parametry: RTP 96,41 %, velmi vysoká volatilita a maximální výhra 25 102× sázky. Téma: kasino. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze.

Hrát v Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

Nabízí hry Relax Gaming · ověřte si, že je automat Chip Spin ve vaší zemi v nabídce.

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

Klíčové podmínky

18+. Pouze pro nové zákazníky. Min. vklad 20 US$. Podmínka protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$ během plnění protočení. Free spiny na Book of Dead v hodnotě 0,20 US$ za spin. Spiny se připisují po 20 denně během 10 dní. Nabídka platí 30 dní. Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Přidáno 206 automatů Relax Gaming
Automat Chip Spin od studia Relax Gaming

Rychlá odpověď

Chip Spin je automat od studia Relax Gaming z roku 2021. Parametry: RTP 96,41 %, velmi vysoká volatilita a maximální výhra 25 102×. Výplaty: výhry ve shlucích; funkce: free spiny, násobiče a wild symboly. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze. RTP se může v jednotlivých kasinech lišit.

Klíčové parametry

RTP
96,41 %
Volatilita
Velmi vysoká
Četnost výher
19,15 % (zhruba 1 z 5,2 roztočení)
Max. výhra
25 102×
Mřížka
5 válců
Výplaty
Výhry ve shlucích
Vydáno
6. července 2021
Rozsah sázek
0,10 US$–40 US$
Jackpot
Žádný

Kasina s hrami Relax Gaming

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinů30× bonusuNabízí Relax Gaming
    Hrát u Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    18+. Pouze pro nové zákazníky. Min. vklad 20 US$. Podmínka protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$ během plnění protočení. Free spiny na Book of Dead v hodnotě 0,20 US$ za spin. Spiny se připisují po 20 denně během 10 dní. Nabídka platí 30 dní. Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Ověřte si, že je automat Chip Spin ve vaší zemi v nabídce.

Kolik stojí hodina hry?

Témata:

Kasino a kostky

Demo zdarma Členové

Vyzkoušejte Chip Spin s herními penězi, než se rozhodnete hrát doopravdy. Oficiální dema od Relax Gaming jsou pro členy GambGenius zdarma.

Členský přístup – celý průvodce odemčen

Jak hrát Chip Spin (jen pro členy)

Výhry se vyplácejí za skupiny stejných symbolů, které se dotýkají vodorovně nebo svisle. Větší shluky vyplácejí víc a výherní shluky obvykle zmizí, aby uvolnily místo novým symbolům.

Automat Chip Spin se hraje na mřížce 5 válců; výplaty: výhry ve shlucích.

  1. Nastavte sázku. Zvolte celkovou sázku na roztočení v rozmezí 0,10 US$ až 40 US$. Výhry se vyplácejí jako násobky této sázky.
  2. Projděte si výplatní tabulku. Otevřete informace o hře a podívejte se, kolik který symbol vyplácí a jaká přesně platí pravidla této verze.
  3. Roztočte. Výsledek každého roztočení určuje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle na předchozích roztočeních.
  4. Spusťte bonus. Získejte potřebný počet scatter symbolů a spusťte funkci free spinů.
  5. Volitelný nákup bonusu. Kde je to povoleno, zaplatíte pevnou cenu a bonus spustíte rovnou.

Kompletní průvodce automatem Chip Spin: jak fungují výhry, 8 funkcí a 4 strategické tipy

  • Váš plán sázek: rozpočet 50 US$ → zhruba 0,12 US$ za roztočení (velmi vysoká volatilita)
  • Kolik stojí RTP 96,41 % na každých prosázených 100 US$: v průměru 3,59 US$
  • Vysvětlení 8 funkcí: free spiny, násobiče, wild symboly, lepivé wildy, vylepšování symbolů a 3 další
  • Rozbor rizik nákupu bonusu
  • Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,10 US$
  • 4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 98 %)
  • Strategické tipy a plánovač relace pro Chip Spin

Zdarma · bez karty · pouze 18+

Nikdy neprodáváme · export nebo smazání kdykoli · Co členové získají?

Jak fungují výhry (jen pro členy)

Kolik stojí RTP 96,41 % na každých prosázených 100 US$ a maximální výhra 25 102× při sázce 1 US$

Nejvyšší výhra je omezena na 25 102× sázky. Při roztočení za 1 US$ to je 25 102 US$; při 0,20 US$ to je 5 020,40 US$. Po dosažení stropu kolo obvykle okamžitě končí.

Protože výhry nezávisí na liniích, může se do výplaty započítat každý viditelný symbol. Výplatní tabulka uvádí, kolik stejných symbolů každá úroveň vyžaduje.

Násobiče se uplatňují na výhry hned, jak padnou; v mnoha hrách se několik násobičů sčítá nebo vzájemně násobí, a právě odtud pocházejí největší výhry.

Co znamená RTP 96,41 %

Očekávaná návratnost = sázka × 96,41 %
Při celkových sázkách 100 US$ je dlouhodobá průměrná ztráta 3,59 US$

RTP je dlouhodobý průměr z milionů roztočení. Každá jednotlivá relace může skončit daleko nad ním i pod ním, zvlášť u hry, jako je tato (velmi vysoká volatilita).

Zveřejněná četnost výher je 19,15 %, takže zhruba jedno z 5,2 roztočení něco vrátí – mnoho z těchto výher je ale menších než sázka.

Funkce srozumitelně (jen pro členy)

Vysvětlení 8 funkcí: free spiny, násobiče, wild symboly, lepivé wildy a další

Free spiny

Bonusové kolo roztočení, která vás nic nestojí; obvykle se spouští, když padnou tři nebo více scatter symbolů. Výhry během kola se připisují k vašemu zůstatku a mnoho her umožňuje získat další spiny opakovaným spuštěním.

Násobiče

Násobiče zvyšují výhru o stanovený koeficient, například 2× nebo 10×. Mohou být na symbolech, platit pro celé roztočení nebo růst během funkce a stojí za většinou největších výher.

Wild symboly

Wildy nahrazují běžné výherní symboly a pomáhají doplnit výherní kombinace. Scatter a bonusové symboly obvykle nenahrazují.

Lepivé wildy

Lepivé wildy zůstanou zafixované na místě po několik roztočení nebo do konce funkce, takže každé další roztočení má větší šanci spojit výhry.

Vylepšování symbolů

Méně hodnotné symboly se během funkce promění v hodnotnější.

Hold & Win

Když padne dost speciálních peněžních symbolů nebo mincí, spustí se respinová funkce: tyto symboly se zafixují, počítadlo respinů se vynuluje pokaždé, když padne nový, a jejich hodnoty se po skončení funkce sečtou.

Výhry ve shlucích

Výhry tvoří skupiny stejných symbolů, které se dotýkají vodorovně nebo svisle, ne linie.

Nákup bonusu

Umožňuje zaplatit pevný násobek sázky a vstoupit do bonusové funkce hned, místo čekání na její spuštění. Výrazně zvyšuje rozptyl výsledků a není dostupný ve všech zemích (ve Spojeném království je zakázaný).

Strategické tipy (jen pro členy)

  • Přizpůsobte sázku volatilitě. Velmi vysoká volatilita znamená, že většina roztočení prohrává a velká část návratnosti pochází ze vzácných velkých funkcí. Berte ji jako zábavu s přísným rozpočtem a sázkou kolem 0,5 % rozpočtu na relaci nebo méně. Jednoduché pravidlo: mějte rozpočet alespoň na 400 roztočení, takže při rozpočtu 50 US$ vychází sázka zhruba 0,12 US$.

3 další tipy a plánovač relace

  • Berte nákup bonusu jako vysoce rizikový. Nákupem funkce soustředíte rozpočet do několika kol s velkým rozptylem. Mnoho výsledků vrátí méně, než kolik jste zaplatili. Nejprve si přečtěte našeho průvodce nákupem bonusu.
  • Protočení bonusu: při RTP 96,41 % vás splnění protočení ve výši 1 000 US$ stojí v průměru zhruba 35,90 US$. Projděte si bonusové podmínky, protože některá kasina konkrétní hry vylučují. Spočítejte si to v kalkulačce protočení.
  • Stanovte si limity, než začnete točit. Předem si určete limit ztráty a délku relace a skončete, jakmile dosáhnete kteréhokoli z nich. Žádný vzorec ani sázkový systém výsledek roztočení nezmění.

Více se dozvíte v článcích RTP a volatilita automatů srozumitelně a správa bankrollu.

Odpovídá vašemu rozpočtu? (jen pro členy)

Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,10 US$

U automatů s volatilitou „velmi vysoká“ doporučujeme rozpočet alespoň na 400 roztočení. Pro Chip Spin to znamená následující (sázky od 0,10 US$ až do maximální sázky 40 US$).

Plány sázek pro Chip Spin
RozpočetSázka na roztočeníRozsah sázekPrůměrné náklady na 400 roztočení
20 US$0,05 US$Pod minimální sázkou 0,10 US$0,72 US$
50 US$0,12 US$Vyhovuje1,80 US$
100 US$0,25 US$Vyhovuje3,59 US$
250 US$0,62 US$Vyhovuje8,98 US$

Jde jen o průměry: krátká relace může skončit daleko nad nimi i pod nimi. Před hrou si nastavte limit ztráty.

Stejný styl, lepší RTP (jen pro členy)

4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 98 %)

Automaty se stejnou mechanikou (výhry ve shlucích) a volatilitou (velmi vysoká) jako Chip Spin, ale s vyšším zveřejněným RTP. Kasina i tak mohou kterýkoli z nich provozovat v nižší verzi.

Otázky

Často kladené otázky

Kdo vyrábí automat Chip Spin?

Automat Chip Spin vyvinulo studio Relax Gaming, které ho vydalo v roce 2021.

Jaké RTP má automat Chip Spin?

Výchozí RTP automatu Chip Spin je 96,41 %.

Má automat Chip Spin vysokou volatilitu?

Hodnocení automatu Chip Spin: velmi vysoká volatilita. Velmi vysoká volatilita znamená, že většina roztočení prohrává a velká část návratnosti pochází ze vzácných velkých funkcí.

Jaká je maximální výhra na automatu Chip Spin?

Maximální výhra na automatu Chip Spin je 25 102× sázky, což při roztočení za 1 US$ činí 25 102 US$.

Můžu si automat Chip Spin zahrát zdarma?

Ano. Členové GambGenius si mohou na této stránce zdarma zahrát oficiální demo automatu Chip Spin od Relax Gaming. Používá jen herní peníze, takže výhry z dema nelze vybrat, a je určené hráčům od 18 let.

Má automat Chip Spin nákup bonusu?

Ano. Automat Chip Spin nabízí možnost nákupu bonusu, v některých zemích, například ve Spojeném království, však není dostupná.

Kde můžu hrát automat Chip Spin?

Hry Relax Gaming nabízí Aurivo Casino. Než se zaregistrujete, ověřte si, že je automat Chip Spin ve vaší zemi v nabídce. 18+ · Noví zákazníci · Platí podmínky. Dostupnost se liší podle země.

Odkud pocházejí tyto údaje

Zdroje parametrů: vlastní web studia a 1 nezávislá databáze automatů. Kasina mohou provozovat verze s nižším RTP, proto si před hrou vždy projděte pravidla hry.

Grafika hry © Relax Gaming, zobrazena pro identifikaci hry.

Chip Spin · Aurivo Casino · 100 % až do 1 000 $

Hrát v Aurivo (otevře se v nové kartě)

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

Hraní má zůstat zábavou

Před hrou si nastavte limity vkladů, nikdy nedohánějte ztráty a pravidelně si dávejte přestávky. Pokud vás hraní přestane bavit, je vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu k dispozici bezplatná a důvěrná pomoc.

Nástroje zodpovědného hraní