Pouze 18+. Hazardní hry mohou být návykové – Hrajte zodpovědně.

Automat od Playtech

Cosmic Disco

RTP
96,21 %

Cosmic Disco je online automat od studia Playtech. Hraje se na mřížce 5×3 a vyplácí na 25 výherních liniích. Hlavní funkce: free spiny. Klíčové parametry: RTP 96,21 %. Téma: hudba.

Hrát v Kronos Royale (otevře se v nové kartě)

Nabízí hry Playtech · ověřte si, že je automat Cosmic Disco ve vaší zemi v nabídce.

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 US$. Protočení 40× bonusu. Max. sázka 10 US$. 60 dní. Platí úplné podmínky.

Klíčové podmínky

18+. Pouze pro nové zákazníky. Min. vklad 50 US$. Podmínka protočení 40× bonusu. Max. sázka 10 US$ během plnění protočení. Cashback: 10 % čistých proher v kasinu za každý týden (pondělí až neděle), vypláceno každé pondělí v hotovosti bez protočení, maximálně 500 $ týdně. Nabídka platí 60 dní. Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Číst celého průvodce
Přidáno 781 automatů Playtech

Cosmic Disco

RTP
96,21 %
Volatilita
Nezveřejněno
Max. výhra
Nezveřejněno

Rychlá odpověď

Cosmic Disco je automat od studia Playtech. Parametry: RTP 96,21 %. Výplaty: 25 výherních linií; funkce: free spiny. RTP se může v jednotlivých kasinech lišit.

Klíčové parametry

RTP
96,21 %
Mřížka
5×3
Výplaty
25 výherních linií
Jackpot
Žádný

Studio nezveřejnilo: volatilita, maximální výhra, rozsah sázek

Kasina s hrami Playtech

  • Kronos Royale200 % až do 2 000 $ + 10% týdenní cashback40× bonusuNabízí Playtech
    Hrát u Kronos Royale (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 US$. Protočení 40× bonusu. Max. sázka 10 US$. 60 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    18+. Pouze pro nové zákazníky. Min. vklad 50 US$. Podmínka protočení 40× bonusu. Max. sázka 10 US$ během plnění protočení. Cashback: 10 % čistých proher v kasinu za každý týden (pondělí až neděle), vypláceno každé pondělí v hotovosti bez protočení, maximálně 500 $ týdně. Nabídka platí 60 dní. Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Ověřte si, že je automat Cosmic Disco ve vaší zemi v nabídce.

Kolik stojí hodina hry?

Témata:

Hudba a noční život
Členský přístup – celý průvodce odemčen

Jak hrát Cosmic Disco (jen pro členy)

Výhry se vyplácejí, když stejné symboly padnou na aktivní výherní linii, obvykle zleva doprava od válce nejvíce vlevo. Celková sázka se rozdělí mezi linie a každá výhra na linii je sázka na linii vynásobená hodnotou symbolu z výplatní tabulky.

Automat Cosmic Disco se hraje na mřížce 5×3; výplaty: 25 výherních linií.

  1. Nastavte sázku. Zvolte celkovou sázku na roztočení. Výhry se vyplácejí jako násobky této sázky.
  2. Projděte si výplatní tabulku. Otevřete informace o hře a podívejte se, kolik který symbol vyplácí a jaká přesně platí pravidla této verze.
  3. Roztočte. Výsledek každého roztočení určuje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle na předchozích roztočeních.
  4. Spusťte bonus. Získejte potřebný počet scatter symbolů a spusťte funkci free spinů.

Kompletní průvodce automatem Cosmic Disco: jak fungují výhry, 1 funkce a 2 strategické tipy

  • Kolik stojí RTP 96,21 % na každých prosázených 100 US$: v průměru 3,79 US$
  • Vysvětlení 1 funkce: free spiny
  • Strategické tipy pro Cosmic Disco

Zdarma · bez karty · pouze 18+

Nikdy neprodáváme · export nebo smazání kdykoli · Co členové získají?

Jak fungují výhry (jen pro členy)

Kolik stojí RTP 96,21 % na každých prosázených 100 US$

Co znamená RTP 96,21 %

Očekávaná návratnost = sázka × 96,21 %
Při celkových sázkách 100 US$ je dlouhodobá průměrná ztráta 3,79 US$

RTP je dlouhodobý průměr z milionů roztočení. Každá jednotlivá relace může skončit daleko nad ním i pod ním, zvlášť u volatilní hry.

Funkce srozumitelně (jen pro členy)

Vysvětlení 1 funkce: free spiny

Free spiny

Bonusové kolo roztočení, která vás nic nestojí; obvykle se spouští, když padnou tři nebo více scatter symbolů. Výhry během kola se připisují k vašemu zůstatku a mnoho her umožňuje získat další spiny opakovaným spuštěním.

Strategické tipy (jen pro členy)

  • Protočení bonusu: při RTP 96,21 % vás splnění protočení ve výši 1 000 US$ stojí v průměru zhruba 37,90 US$. Projděte si bonusové podmínky, protože některá kasina konkrétní hry vylučují. Spočítejte si to v kalkulačce protočení.

1 další tip

  • Stanovte si limity, než začnete točit. Předem si určete limit ztráty a délku relace a skončete, jakmile dosáhnete kteréhokoli z nich. Žádný vzorec ani sázkový systém výsledek roztočení nezmění.

Více se dozvíte v článcích RTP a volatilita automatů srozumitelně a správa bankrollu.

Otázky

Často kladené otázky

Kdo vyrábí automat Cosmic Disco?

Automat Cosmic Disco vyvinulo studio Playtech.

Jaké RTP má automat Cosmic Disco?

Výchozí RTP automatu Cosmic Disco je 96,21 %.

Můžu si automat Cosmic Disco zahrát zdarma?

Na GambGenius momentálně ne: oficiální demo automatu Cosmic Disco od Playtech neuvádíme.

Má automat Cosmic Disco nákup bonusu?

Ve zdrojích, které jsme ověřili, není u automatu Cosmic Disco nákup bonusu uveden.

Kde můžu hrát automat Cosmic Disco?

Hry Playtech nabízí Kronos Royale. Než se zaregistrujete, ověřte si, že je automat Cosmic Disco ve vaší zemi v nabídce. 18+ · Noví zákazníci · Platí podmínky. Dostupnost se liší podle země.

Odkud pocházejí tyto údaje

Zdroje parametrů: 1 nezávislá databáze automatů. Kasina mohou provozovat verze s nižším RTP, proto si před hrou vždy projděte pravidla hry.

Cosmic Disco · Kronos Royale · 200 % až do 2 000 $

Hrát v Kronos Royale (otevře se v nové kartě)

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 US$. Protočení 40× bonusu. Max. sázka 10 US$. 60 dní. Platí úplné podmínky.

Hraní má zůstat zábavou

Před hrou si nastavte limity vkladů, nikdy nedohánějte ztráty a pravidelně si dávejte přestávky. Pokud vás hraní přestane bavit, je vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu k dispozici bezplatná a důvěrná pomoc.

Nástroje zodpovědného hraní