Pouze 18+. Hazardní hry mohou být návykové – Hrajte zodpovědně.

Automat od Play'n GO

Dr. Toonz

RTP
96,25 %
Volatilita
Vysoká
Max. výhra
22 000×

Dr. Toonz je automat studia Play'n GO z roku 2021. Hraje se na mřížce 6×4 a nabízí 262 144 způsobů výhry. Hlavní funkce: free spiny, násobiče, wild symboly a padající symboly. Ve zkratce: RTP 96,25 %, vysoká volatilita a maximální výhra 22 000× sázky. Témata: bájná stvoření a sci-fi. Patří do série Reactoonz. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze.

Upozornění na reklamu: na uvedených značkách v současnosti nic nevyděláváme; pokud se to změní, uvedeme to u každé nabídky. Jak vyděláváme

Hrát v Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

Nabízí hry Play'n GO · ověřte si, že je automat Dr. Toonz ve vaší zemi v nabídce.

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

Klíčové podmínky

Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Číst celého průvodceZaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních
Více
534 automatů Play'n GO Zaregistrujte se zdarma, sledujte studio a nové automaty Play'n GO uvidíte jako první
Automat Dr. Toonz od studia Play'n GO

Rychlá odpověď

Dr. Toonz je automat od studia Play'n GO z roku 2021. Parametry: RTP 96,25 %, vysoká volatilita a maximální výhra 22 000×. Výplaty: 262 144 způsobů výhry; funkce: free spiny, násobiče a wild symboly. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze. RTP se může v jednotlivých kasinech lišit.

Na této stránce11 sekcí

Klíčové parametry

RTP
96,25 %
o 0,21 p. b. nad mediánem (96,04 %)
Volatilita
Vysoká5 z 6 na naší stupnici volatility
Max. výhra
22 000×
Vyšší než u 92 % automatů v naší databázi
Mřížka
6×4
Výplaty
262 144 způsobů výhry
Vydáno
9. zář 2021
Rozsah sázek
0,20 US$–100 US$

Studio nezveřejnilo: jackpot

Kasina s hrami Play'n GO

Upozornění na reklamu: na uvedených značkách v současnosti nic nevyděláváme; pokud se to změní, uvedeme to u každé nabídky. Jak vyděláváme

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinů30× bonusuNabízí Play'n GO
    Hrát u Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Solstice Spins50 free spinů bez vkladu + 100 % až do 500 $35× bonusuNabízí Play'n GO
    Hrát u Solstice Spins (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad: na free spiny žádný; 20 US$ na vkladový bonus. Protočení 35× bonusu. Max. sázka 5 US$. 14 dní. 50 spinů na Starburst po 0,10 US$. Výhry ze spinů omezeny na 100 US$. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Opalis125 % až do 750 $ + 125 free spinů35× bonusuNabízí Play'n GO
    Hrát u Opalis (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 35× bonusu. Max. sázka 5 US$. 21 dní. 125 spinů na Sweet Bonanza po 0,20 US$. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Ověřte si, že je automat Dr. Toonz ve vaší zemi v nabídce.

Kolik stojí hodina hry?

Témata:

Fantasy a magieVesmír a sci-fi

Součást série Reactoonz.

Demo zdarma Členové

Vyzkoušejte Dr. Toonz s herními penězi, než se rozhodnete hrát doopravdy. Oficiální dema od Play'n GO jsou pro členy GambGenius zdarma.

Členský přístup – celý průvodce odemčen

Jak hrát Dr. Toonz (jen pro členy)

Místo pevných linií vyplácejí stejné symboly na sousedních válcích v jakékoli pozici, počínaje válcem nejvíce vlevo. Čím víc stejných symbolů je na každém válci, tím víc způsoby kombinace vyplácí.

Automat Dr. Toonz se hraje na mřížce 6×4; výplaty: 262 144 způsobů výhry.

  1. Nastavte sázku. Zvolte celkovou sázku na roztočení v rozmezí 0,20 US$ až 100 US$. Výhry se vyplácejí jako násobky této sázky.
  2. Projděte si výplatní tabulku. Otevřete informace o hře a podívejte se, kolik který symbol vyplácí a jaká přesně platí pravidla této verze.
  3. Roztočte. Výsledek každého roztočení určuje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle na předchozích roztočeních.
  4. Spusťte bonus. Získejte potřebný počet scatter symbolů a spusťte funkci free spinů.

Kompletní průvodce automatem Dr. Toonz: jak fungují výhry, 4 funkce a 4 strategické tipy

  • Váš plán sázek: rozpočet 50 US$ → zhruba 0,17 US$ za roztočení (vysoká volatilita)
  • Kolik stojí RTP 96,25 % na každých prosázených 100 US$: v průměru 3,75 US$
  • Vysvětlení 4 funkcí: free spiny, násobiče, wild symboly, padající symboly
  • Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,20 US$
  • Porovnání 5 verzí RTP: 96,25 %, 94,25 %, 91,25 %, 87,25 %, 84,25 %
  • 4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 98,12 %)
  • Strategické tipy a plánovač relace pro Dr. Toonz

Zdarma · bez karty · pouze 18+

Nikdy neprodáváme · export nebo smazání kdykoli · Co členové získají?

Jak fungují výhry (jen pro členy)

Kolik stojí RTP 96,25 % na každých prosázených 100 US$ a maximální výhra 22 000× při sázce 1 US$

Nejvyšší výhra je omezena na 22 000× sázky. Při roztočení za 1 US$ to je 22 000 US$; při 0,20 US$ to je 4 400 US$. Po dosažení stropu kolo obvykle okamžitě končí.

Násobiče se uplatňují na výhry hned, jak padnou; v mnoha hrách se několik násobičů sčítá nebo vzájemně násobí, a právě odtud pocházejí největší výhry.

Protože výherní symboly mizí a nahrazují je nové, může jedno placené roztočení přinést řetězec výher. Všechny se započítávají do celkové výhry daného roztočení.

Co znamená RTP 96,25 %

Očekávaná návratnost = sázka × 96,25 %
Při celkových sázkách 100 US$ je dlouhodobá průměrná ztráta 3,75 US$

RTP je dlouhodobý průměr z milionů roztočení. Každá jednotlivá relace může skončit daleko nad ním i pod ním, zvlášť u hry, jako je tato (vysoká volatilita).

Funkce srozumitelně (jen pro členy)

Vysvětlení 4 funkcí: free spiny, násobiče, wild symboly, padající symboly

Free spiny

Bonusové kolo roztočení, která vás nic nestojí; obvykle se spouští, když padnou tři nebo více scatter symbolů. Výhry během kola se připisují k vašemu zůstatku a mnoho her umožňuje získat další spiny opakovaným spuštěním.

Násobiče

Násobiče zvyšují výhru o stanovený koeficient, například 2× nebo 10×. Mohou být na symbolech, platit pro celé roztočení nebo růst během funkce a stojí za většinou největších výher.

Wild symboly

Wildy nahrazují běžné výherní symboly a pomáhají doplnit výherní kombinace. Scatter a bonusové symboly obvykle nenahrazují.

Padající symboly

Po výhře se výherní symboly odstraní a na jejich místo padnou nové. Jedno placené roztočení tak může přinést několik výher po sobě. Říká se tomu také kaskády nebo laviny.

Strategické tipy (jen pro členy)

  • Přizpůsobte sázku volatilitě. Vysoká volatilita soustřeďuje návratnost do vzácných velkých výher. Dlouhé série proher jsou normální. Držte sázky nízko (kolem 1 % rozpočtu na relaci nebo méně), abyste výkyvy ustáli. Jednoduché pravidlo: mějte rozpočet alespoň na 300 roztočení, takže při rozpočtu 50 US$ vychází sázka zhruba 0,17 US$.

3 další tipy a plánovač relace

  • Ověřte si, jakou verzi RTP hrajete. Play'n GO nabízí tuto hru ve verzích 96,25 %, 94,25 %, 91,25 %, 87,25 %, 84,25 %. Otevřete si pravidla hry ve svém kasinu a dávejte přednost webům s verzí 96,25 %.
  • Protočení bonusu: při RTP 96,25 % vás splnění protočení ve výši 1 000 US$ stojí v průměru zhruba 37,50 US$. Projděte si bonusové podmínky, protože některá kasina konkrétní hry vylučují. Spočítejte si to v kalkulačce protočení.
  • Stanovte si limity, než začnete točit. Předem si určete limit ztráty a délku relace a skončete, jakmile dosáhnete kteréhokoli z nich. Žádný vzorec ani sázkový systém výsledek roztočení nezmění.

Více se dozvíte v článcích RTP a volatilita automatů srozumitelně a správa bankrollu.

Odpovídá vašemu rozpočtu? (jen pro členy)

Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,20 US$

U automatů s volatilitou „vysoká“ doporučujeme rozpočet alespoň na 300 roztočení. Pro Dr. Toonz to znamená následující (sázky od 0,20 US$ až do maximální sázky 100 US$).

Plány sázek pro Dr. Toonz
RozpočetSázka na roztočeníRozsah sázekPrůměrné náklady na 300 roztočení
20 US$0,07 US$Pod minimální sázkou 0,20 US$0,75 US$
50 US$0,17 US$Pod minimální sázkou 0,20 US$1,87 US$
100 US$0,33 US$Vyhovuje3,75 US$
250 US$0,83 US$Vyhovuje9,37 US$

Jde jen o průměry: krátká relace může skončit daleko nad nimi i pod nimi. Před hrou si nastavte limit ztráty.

Verze RTP (jen pro členy)

Porovnání 5 verzí RTP: 96,25 %, 94,25 %, 91,25 %, 87,25 %, 84,25 %

Play'n GO dodává automat Dr. Toonz v 5 verzích RTP a každé kasino si vybírá, kterou bude provozovat. Při sázkách za 1 000 US$ stojí verze 84,25 % v průměru zhruba o 120 US$ víc než verze 96,25 %.

Verze RTP automatu Dr. Toonz
VerzePrůměrné náklady na každých prosázených 100 US$Navíc oproti nejlepší
96,25 % (nejlepší)3,75 US$—
94,25 %5,75 US$+2 US$
91,25 %8,75 US$+5 US$
87,25 %12,75 US$+9 US$
84,25 %15,75 US$+12 US$

Kterou verzi kasino provozuje, zjistíte v pravidlech nebo informacích o hře.

Viděli jste v kasinu jinou verzi? Jak fungují hlášení RTP od členů

Stejný styl, lepší RTP (jen pro členy)

4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 98,12 %)

Automaty se stejnou mechanikou (způsoby výhry) a volatilitou (vysoká) jako Dr. Toonz, ale s vyšším zveřejněným RTP. Kasina i tak mohou kterýkoli z nich provozovat v nižší verzi.

Otázky

Často kladené otázky

Kdo vyrábí automat Dr. Toonz?

Automat Dr. Toonz vyvinulo studio Play'n GO, které ho vydalo v roce 2021.

Jaké RTP má automat Dr. Toonz?

Výchozí RTP automatu Dr. Toonz je 96,25 %. Play'n GO dodává i verze s RTP 94,25 %, 91,25 %, 87,25 %, 84,25 %, proto si zkontrolujte informace o hře ve svém kasinu.

Má automat Dr. Toonz vysokou volatilitu?

Hodnocení automatu Dr. Toonz: vysoká volatilita. Vysoká volatilita soustřeďuje návratnost do vzácných velkých výher.

Jaká je maximální výhra na automatu Dr. Toonz?

Maximální výhra na automatu Dr. Toonz je 22 000× sázky, což při roztočení za 1 US$ činí 22 000 US$.

Můžu si automat Dr. Toonz zahrát zdarma?

Ano. Členové GambGenius si mohou na této stránce zdarma zahrát oficiální demo automatu Dr. Toonz od Play'n GO. Používá jen herní peníze, takže výhry z dema nelze vybrat, a je určené hráčům od 18 let.

Má automat Dr. Toonz nákup bonusu?

Ve zdrojích, které jsme ověřili, není u automatu Dr. Toonz nákup bonusu uveden.

Kde můžu hrát automat Dr. Toonz?

Hry Play'n GO nabízejí Aurivo Casino, Solstice Spins a Opalis. Než se zaregistrujete, ověřte si, že je automat Dr. Toonz ve vaší zemi v nabídce. 18+ · Noví zákazníci · Platí podmínky. Dostupnost se liší podle země.

Odkud pocházejí tyto údaje

Zdroje parametrů: vlastní web studia a 2 nezávislé databáze automatů. Kasina mohou provozovat verze s nižším RTP, proto si před hrou vždy projděte pravidla hry.

Grafika hry © Play'n GO, zobrazena pro identifikaci hry.

Redakce GambGenius

Parametry ověřeny

Naši redaktoři čtou kompletní podmínky každé nabídky a před jejím zařazením spočítají očekávanou hodnotu bonusu. Přečtěte si naše redakční zásady.

Zaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních

Dr. Toonz · Aurivo Casino · 100 % až do 1 000 $

Hrát v Aurivo (otevře se v nové kartě)

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

Podobné Dr. Toonz

Podobné automaty od jiných studií

Hraní má zůstat zábavou

Před hrou si nastavte limity vkladů, nikdy nedohánějte ztráty a pravidelně si dávejte přestávky. Pokud vás hraní přestane bavit, je vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu k dispozici bezplatná a důvěrná pomoc.

Nástroje zodpovědného hraní