Pouze 18+. Hazardní hry mohou být návykové – Hrajte zodpovědně.

Automat od Blueprint Gaming

Magic Ian

RTP
95,86 %
Volatilita
Středně vysoká

Studio Blueprint Gaming vydalo automat Magic Ian v roce 2017. Hraje se na mřížce 5×3. Hlavní funkce: free spiny. Ve zkratce: RTP 95,86 % a středně vysoká volatilita. Témata: fantasy a magie.

Nejlepší kasina s automaty

Zatím jsme neověřili, který partner tuto hru nabízí.

Číst celého průvodce
Přidáno 560 automatů Blueprint Gaming

Magic Ian

RTP
95,86 %
Volatilita
Středně vysoká
Max. výhra
Nezveřejněno

Rychlá odpověď

Magic Ian je automat od studia Blueprint Gaming z roku 2017. Parametry: RTP 95,86 % a středně vysoká volatilita. Funkce: free spiny. RTP se může v jednotlivých kasinech lišit.

Klíčové parametry

RTP
95,86 %
Volatilita
Středně vysoká
Mřížka
5×3
Vydáno
3. září 2017

Studio nezveřejnilo: maximální výhra, rozsah sázek, jackpot

Nejlépe hodnocená kasina (ověřte si, že hru nabízejí)

Zatím jsme neověřili, který partner tuto hru nabízí.

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinů30× bonusu
    Získat 200 spinů + 100 % u Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    18+. Pouze pro nové zákazníky. Min. vklad 20 US$. Podmínka protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$ během plnění protočení. Free spiny na Book of Dead v hodnotě 0,20 US$ za spin. Spiny se připisují po 20 denně během 10 dní. Nabídka platí 30 dní. Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Velmora150 free spinů bez protočení Všechny výhry si necháteBez protočení
    Získat 150 spinů bez protočení u Velmora (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Bez protočení. 7 dní. 150 spinů na Big Bass Bonanza po 0,10 US$. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    18+. Pouze pro nové zákazníky. Min. vklad 20 US$. Výhry bez protočení. Free spiny na Big Bass Bonanza v hodnotě 0,10 US$ za spin. Nabídka platí 7 dní. Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Kronos Royale200 % až do 2 000 $ + 10% týdenní cashback40× bonusu
    Získat bonus 200 % u Kronos Royale (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 US$. Protočení 40× bonusu. Max. sázka 10 US$. 60 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    18+. Pouze pro nové zákazníky. Min. vklad 50 US$. Podmínka protočení 40× bonusu. Max. sázka 10 US$ během plnění protočení. Cashback: 10 % čistých proher v kasinu za každý týden (pondělí až neděle), vypláceno každé pondělí v hotovosti bez protočení, maximálně 500 $ týdně. Nabídka platí 60 dní. Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Dostupnost her se liší podle kasina a země.

Kolik stojí hodina hry?

Témata:

Členský přístup – celý průvodce odemčen

Jak hrát Magic Ian (jen pro členy)

Tato hra používá vlastní systém vyhodnocování výher. Jak přesně se kombinace tvoří, zjistíte ve výplatní tabulce ve hře.

Automat Magic Ian se hraje na mřížce 5×3.

  1. Nastavte sázku. Zvolte celkovou sázku na roztočení. Výhry se vyplácejí jako násobky této sázky.
  2. Projděte si výplatní tabulku. Otevřete informace o hře a podívejte se, kolik který symbol vyplácí a jaká přesně platí pravidla této verze.
  3. Roztočte. Výsledek každého roztočení určuje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle na předchozích roztočeních.
  4. Spusťte bonus. Získejte potřebný počet scatter symbolů a spusťte funkci free spinů.

Kompletní průvodce automatem Magic Ian: jak fungují výhry, 1 funkce a 3 strategické tipy

  • Váš plán sázek: rozpočet 50 US$ → zhruba 0,20 US$ za roztočení (středně vysoká volatilita)
  • Kolik stojí RTP 95,86 % na každých prosázených 100 US$: v průměru 4,14 US$
  • Vysvětlení 1 funkce: free spiny
  • Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$
  • Strategické tipy a plánovač relace pro Magic Ian

Zdarma · bez karty · pouze 18+

Nikdy neprodáváme · export nebo smazání kdykoli · Co členové získají?

Jak fungují výhry (jen pro členy)

Kolik stojí RTP 95,86 % na každých prosázených 100 US$

Co znamená RTP 95,86 %

Očekávaná návratnost = sázka × 95,86 %
Při celkových sázkách 100 US$ je dlouhodobá průměrná ztráta 4,14 US$

RTP je dlouhodobý průměr z milionů roztočení. Každá jednotlivá relace může skončit daleko nad ním i pod ním, zvlášť u hry, jako je tato (středně vysoká volatilita).

Funkce srozumitelně (jen pro členy)

Vysvětlení 1 funkce: free spiny

Free spiny

Bonusové kolo roztočení, která vás nic nestojí; obvykle se spouští, když padnou tři nebo více scatter symbolů. Výhry během kola se připisují k vašemu zůstatku a mnoho her umožňuje získat další spiny opakovaným spuštěním.

Strategické tipy (jen pro členy)

  • Přizpůsobte sázku volatilitě. Středně vysoká volatilita znamená delší pauzy mezi významnějšími výhrami a většina návratnosti se soustřeďuje do funkcí. Volte menší sázky vzhledem ke svému rozpočtu. Jednoduché pravidlo: mějte rozpočet alespoň na 250 roztočení, takže při rozpočtu 50 US$ vychází sázka zhruba 0,20 US$.

2 další tipy a plánovač relace

  • Protočení bonusu: při RTP 95,86 % vás splnění protočení ve výši 1 000 US$ stojí v průměru zhruba 41,40 US$. Projděte si bonusové podmínky, protože některá kasina konkrétní hry vylučují. Spočítejte si to v kalkulačce protočení.
  • Stanovte si limity, než začnete točit. Předem si určete limit ztráty a délku relace a skončete, jakmile dosáhnete kteréhokoli z nich. Žádný vzorec ani sázkový systém výsledek roztočení nezmění.

Více se dozvíte v článcích RTP a volatilita automatů srozumitelně a správa bankrollu.

Odpovídá vašemu rozpočtu? (jen pro členy)

Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$

U automatů s volatilitou „středně vysoká“ doporučujeme rozpočet alespoň na 250 roztočení. Pro Magic Ian to znamená následující.

Plány sázek pro Magic Ian
RozpočetSázka na roztočeníRozsah sázekPrůměrné náklady na 250 roztočení
20 US$0,08 US$Rozsah sázek nezveřejněn0,83 US$
50 US$0,20 US$Rozsah sázek nezveřejněn2,07 US$
100 US$0,40 US$Rozsah sázek nezveřejněn4,14 US$
250 US$1 US$Rozsah sázek nezveřejněn10,35 US$

Jde jen o průměry: krátká relace může skončit daleko nad nimi i pod nimi. Před hrou si nastavte limit ztráty.

Otázky

Často kladené otázky

Kdo vyrábí automat Magic Ian?

Automat Magic Ian vyvinulo studio Blueprint Gaming, které ho vydalo v roce 2017.

Jaké RTP má automat Magic Ian?

Výchozí RTP automatu Magic Ian je 95,86 %.

Má automat Magic Ian vysokou volatilitu?

Hodnocení automatu Magic Ian: středně vysoká volatilita. Středně vysoká volatilita znamená delší pauzy mezi významnějšími výhrami a většina návratnosti se soustřeďuje do funkcí.

Můžu si automat Magic Ian zahrát zdarma?

Na GambGenius momentálně ne: oficiální demo automatu Magic Ian od Blueprint Gaming neuvádíme.

Má automat Magic Ian nákup bonusu?

Ve zdrojích, které jsme ověřili, není u automatu Magic Ian nákup bonusu uveden.

Odkud pocházejí tyto údaje

Zdroje parametrů: 2 nezávislé databáze automatů. Kasina mohou provozovat verze s nižším RTP, proto si před hrou vždy projděte pravidla hry.

Magic Ian · Nejlépe hodnocená kasina

Nejlepší kasina s automaty

Zatím jsme neověřili, který partner tuto hru nabízí.

Naši partneři nenabízejí

Podobné automaty, které můžete hrát u našich partnerů

18+ · Noví zákazníci · Platí podmínky. Dostupnost se liší podle země.

Hraní má zůstat zábavou

Před hrou si nastavte limity vkladů, nikdy nedohánějte ztráty a pravidelně si dávejte přestávky. Pokud vás hraní přestane bavit, je vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu k dispozici bezplatná a důvěrná pomoc.

Nástroje zodpovědného hraní