Pouze 18+. Hazardní hry mohou být návykové – Hrajte zodpovědně.

Automat od Thunderkick

Midas Golden Touch

RTP
96,17 %
Volatilita
Vysoká
Max. výhra
10 100×

Midas Golden Touch je automat studia Thunderkick z roku 2019. Hraje se na mřížce 5 válců a vyplácí na 15 výherních liniích. Hlavní funkce: wild symboly, násobiče, lepivé wildy a free spiny. Klíčové parametry: RTP 96,17 %, vysoká volatilita a maximální výhra 10 100× sázky. Témata: mytologie, starověké Řecko a zlato. Patří do série Midas Golden Touch. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze.

Upozornění na reklamu: na uvedených značkách v současnosti nic nevyděláváme; pokud se to změní, uvedeme to u každé nabídky. Jak vyděláváme

Hrát v Opalis (otevře se v nové kartě)

Nabízí hry Thunderkick · ověřte si, že je automat Midas Golden Touch ve vaší zemi v nabídce.

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 35× bonusu. Max. sázka 5 US$. 21 dní. 125 spinů na Sweet Bonanza po 0,20 US$. Platí úplné podmínky.

Klíčové podmínky

Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Číst celého průvodceZaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních
Více
110 automatů Thunderkick Zaregistrujte se zdarma, sledujte studio a nové automaty Thunderkick uvidíte jako první
Automat Midas Golden Touch od studia Thunderkick

Rychlá odpověď

Midas Golden Touch je automat od studia Thunderkick z roku 2019. Parametry: RTP 96,17 %, vysoká volatilita a maximální výhra 10 100×. Výplaty: 15 výherních linií; funkce: wild symboly, násobiče a lepivé wildy. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze. RTP se může v jednotlivých kasinech lišit.

Na této stránce11 sekcí

Klíčové parametry

RTP
96,17 %
o 0,13 p. b. nad mediánem (96,04 %)
Volatilita
Vysoká5 z 6 na naší stupnici volatility
Max. výhra
10 100×
Vyšší než u 78 % automatů v naší databázi
Mřížka
5 válců
Výplaty
15 výherních linií
Vydáno
27. bře 2019
Jackpot
Žádný

Studio nezveřejnilo: rozsah sázek

Kasina s hrami Thunderkick

Upozornění na reklamu: na uvedených značkách v současnosti nic nevyděláváme; pokud se to změní, uvedeme to u každé nabídky. Jak vyděláváme

  • Opalis125 % až do 750 $ + 125 free spinů35× bonusuNabízí Thunderkick
    Hrát u Opalis (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 35× bonusu. Max. sázka 5 US$. 21 dní. 125 spinů na Sweet Bonanza po 0,20 US$. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Ověřte si, že je automat Midas Golden Touch ve vaší zemi v nabídce.

Kolik stojí hodina hry?

Témata:

Součást série Midas Golden Touch.

Demo zdarma Členové

Vyzkoušejte Midas Golden Touch s herními penězi, než se rozhodnete hrát doopravdy. Oficiální dema od Thunderkick jsou pro členy GambGenius zdarma.

Členský přístup – celý průvodce odemčen

Jak hrát Midas Golden Touch (jen pro členy)

Výhry se vyplácejí, když stejné symboly padnou na aktivní výherní linii, obvykle zleva doprava od válce nejvíce vlevo. Celková sázka se rozdělí mezi linie a každá výhra na linii je sázka na linii vynásobená hodnotou symbolu z výplatní tabulky.

Automat Midas Golden Touch se hraje na mřížce 5 válců; výplaty: 15 výherních linií.

  1. Nastavte sázku. Zvolte celkovou sázku na roztočení. Výhry se vyplácejí jako násobky této sázky.
  2. Projděte si výplatní tabulku. Otevřete informace o hře a podívejte se, kolik který symbol vyplácí a jaká přesně platí pravidla této verze.
  3. Roztočte. Výsledek každého roztočení určuje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle na předchozích roztočeních.
  4. Spusťte bonus. Získejte potřebný počet scatter symbolů a spusťte funkci free spinů.
  5. Volitelný nákup bonusu. Kde je to povoleno, zaplatíte pevnou cenu a bonus spustíte rovnou.

Kompletní průvodce automatem Midas Golden Touch: jak fungují výhry, 5 funkcí a 5 strategických tipů

  • Váš plán sázek: rozpočet 50 US$ → zhruba 0,17 US$ za roztočení (vysoká volatilita)
  • Kolik stojí RTP 96,17 % na každých prosázených 100 US$: v průměru 3,83 US$
  • Vysvětlení 5 funkcí: wild symboly, násobiče, lepivé wildy, free spiny, nákup bonusu
  • Rozbor rizik nákupu bonusu
  • Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$
  • Porovnání 2 verzí RTP: 96,17 %, 96,1 %
  • 4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 99 %)
  • Strategické tipy a plánovač relace pro Midas Golden Touch

Zdarma · bez karty · pouze 18+

Nikdy neprodáváme · export nebo smazání kdykoli · Co členové získají?

Jak fungují výhry (jen pro členy)

Kolik stojí RTP 96,17 % na každých prosázených 100 US$ a maximální výhra 10 100× při sázce 1 US$

Nejvyšší výhra je omezena na 10 100× sázky. Při roztočení za 1 US$ to je 10 100 US$; při 0,20 US$ to je 2 020 US$. Po dosažení stropu kolo obvykle okamžitě končí.

Násobiče se uplatňují na výhry hned, jak padnou; v mnoha hrách se několik násobičů sčítá nebo vzájemně násobí, a právě odtud pocházejí největší výhry.

Co znamená RTP 96,17 %

Očekávaná návratnost = sázka × 96,17 %
Při celkových sázkách 100 US$ je dlouhodobá průměrná ztráta 3,83 US$

RTP je dlouhodobý průměr z milionů roztočení. Každá jednotlivá relace může skončit daleko nad ním i pod ním, zvlášť u hry, jako je tato (vysoká volatilita).

Funkce srozumitelně (jen pro členy)

Vysvětlení 5 funkcí: wild symboly, násobiče, lepivé wildy, free spiny a další

Wild symboly

Wildy nahrazují běžné výherní symboly a pomáhají doplnit výherní kombinace. Scatter a bonusové symboly obvykle nenahrazují.

Násobiče

Násobiče zvyšují výhru o stanovený koeficient, například 2× nebo 10×. Mohou být na symbolech, platit pro celé roztočení nebo růst během funkce a stojí za většinou největších výher.

Lepivé wildy

Lepivé wildy zůstanou zafixované na místě po několik roztočení nebo do konce funkce, takže každé další roztočení má větší šanci spojit výhry.

Free spiny

Bonusové kolo roztočení, která vás nic nestojí; obvykle se spouští, když padnou tři nebo více scatter symbolů. Výhry během kola se připisují k vašemu zůstatku a mnoho her umožňuje získat další spiny opakovaným spuštěním.

Nákup bonusu

Umožňuje zaplatit pevný násobek sázky a vstoupit do bonusové funkce hned, místo čekání na její spuštění. Výrazně zvyšuje rozptyl výsledků a není dostupný ve všech zemích (ve Spojeném království je zakázaný).

Strategické tipy (jen pro členy)

  • Přizpůsobte sázku volatilitě. Vysoká volatilita soustřeďuje návratnost do vzácných velkých výher. Dlouhé série proher jsou normální. Držte sázky nízko (kolem 1 % rozpočtu na relaci nebo méně), abyste výkyvy ustáli. Jednoduché pravidlo: mějte rozpočet alespoň na 300 roztočení, takže při rozpočtu 50 US$ vychází sázka zhruba 0,17 US$.

4 další tipy a plánovač relace

  • Ověřte si, jakou verzi RTP hrajete. Thunderkick nabízí tuto hru ve verzích 96,17 %, 96,1 %. Otevřete si pravidla hry ve svém kasinu a dávejte přednost webům s verzí 96,17 %.
  • Berte nákup bonusu jako vysoce rizikový. Nákupem funkce soustředíte rozpočet do několika kol s velkým rozptylem. Mnoho výsledků vrátí méně, než kolik jste zaplatili. Nejprve si přečtěte našeho průvodce nákupem bonusu.
  • Protočení bonusu: při RTP 96,17 % vás splnění protočení ve výši 1 000 US$ stojí v průměru zhruba 38,30 US$. Projděte si bonusové podmínky, protože některá kasina konkrétní hry vylučují. Spočítejte si to v kalkulačce protočení.
  • Stanovte si limity, než začnete točit. Předem si určete limit ztráty a délku relace a skončete, jakmile dosáhnete kteréhokoli z nich. Žádný vzorec ani sázkový systém výsledek roztočení nezmění.

Více se dozvíte v článcích RTP a volatilita automatů srozumitelně a správa bankrollu.

Odpovídá vašemu rozpočtu? (jen pro členy)

Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$

U automatů s volatilitou „vysoká“ doporučujeme rozpočet alespoň na 300 roztočení. Pro Midas Golden Touch to znamená následující.

Plány sázek pro Midas Golden Touch
RozpočetSázka na roztočeníRozsah sázekPrůměrné náklady na 300 roztočení
20 US$0,07 US$Rozsah sázek nezveřejněn0,77 US$
50 US$0,17 US$Rozsah sázek nezveřejněn1,92 US$
100 US$0,33 US$Rozsah sázek nezveřejněn3,83 US$
250 US$0,83 US$Rozsah sázek nezveřejněn9,57 US$

Jde jen o průměry: krátká relace může skončit daleko nad nimi i pod nimi. Před hrou si nastavte limit ztráty.

Verze RTP (jen pro členy)

Porovnání 2 verzí RTP: 96,17 %, 96,1 %

Thunderkick dodává automat Midas Golden Touch ve 2 verzích RTP a každé kasino si vybírá, kterou bude provozovat. Při sázkách za 1 000 US$ stojí verze 96,1 % v průměru zhruba o 0,70 US$ víc než verze 96,17 %.

Verze RTP automatu Midas Golden Touch
VerzePrůměrné náklady na každých prosázených 100 US$Navíc oproti nejlepší
96,17 % (nejlepší)3,83 US$—
96,1 %3,90 US$+0,07 US$

Kterou verzi kasino provozuje, zjistíte v pravidlech nebo informacích o hře.

Viděli jste v kasinu jinou verzi? Jak fungují hlášení RTP od členů

Stejný styl, lepší RTP (jen pro členy)

4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 99 %)

Automaty se stejnou mechanikou (výherní linie) a volatilitou (vysoká) jako Midas Golden Touch, ale s vyšším zveřejněným RTP. Kasina i tak mohou kterýkoli z nich provozovat v nižší verzi.

Otázky

Často kladené otázky

Kdo vyrábí automat Midas Golden Touch?

Automat Midas Golden Touch vyvinulo studio Thunderkick, které ho vydalo v roce 2019.

Jaké RTP má automat Midas Golden Touch?

Výchozí RTP automatu Midas Golden Touch je 96,17 %. Thunderkick dodává i verze s RTP 96,1 %, proto si zkontrolujte informace o hře ve svém kasinu.

Má automat Midas Golden Touch vysokou volatilitu?

Hodnocení automatu Midas Golden Touch: vysoká volatilita. Vysoká volatilita soustřeďuje návratnost do vzácných velkých výher.

Jaká je maximální výhra na automatu Midas Golden Touch?

Maximální výhra na automatu Midas Golden Touch je 10 100× sázky, což při roztočení za 1 US$ činí 10 100 US$.

Můžu si automat Midas Golden Touch zahrát zdarma?

Ano. Členové GambGenius si mohou na této stránce zdarma zahrát oficiální demo automatu Midas Golden Touch od Thunderkick. Používá jen herní peníze, takže výhry z dema nelze vybrat, a je určené hráčům od 18 let.

Má automat Midas Golden Touch nákup bonusu?

Ano. Automat Midas Golden Touch nabízí možnost nákupu bonusu, v některých zemích, například ve Spojeném království, však není dostupná.

Kde můžu hrát automat Midas Golden Touch?

Hry Thunderkick nabízí Opalis. Než se zaregistrujete, ověřte si, že je automat Midas Golden Touch ve vaší zemi v nabídce. 18+ · Noví zákazníci · Platí podmínky. Dostupnost se liší podle země.

Odkud pocházejí tyto údaje

Zdroje parametrů: vlastní web studia a 1 nezávislá databáze automatů. Kasina mohou provozovat verze s nižším RTP, proto si před hrou vždy projděte pravidla hry.

Grafika hry © Thunderkick, zobrazena pro identifikaci hry.

Redakce GambGenius

Parametry ověřeny

Naši redaktoři čtou kompletní podmínky každé nabídky a před jejím zařazením spočítají očekávanou hodnotu bonusu. Přečtěte si naše redakční zásady.

Zaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních

Midas Golden Touch · Opalis · 125 % až do 750 $

Hrát v Opalis (otevře se v nové kartě)

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 35× bonusu. Max. sázka 5 US$. 21 dní. 125 spinů na Sweet Bonanza po 0,20 US$. Platí úplné podmínky.

Podobné Midas Golden Touch

Podobné automaty od jiných studií

Zobrazit vše

Hraní má zůstat zábavou

Před hrou si nastavte limity vkladů, nikdy nedohánějte ztráty a pravidelně si dávejte přestávky. Pokud vás hraní přestane bavit, je vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu k dispozici bezplatná a důvěrná pomoc.

Nástroje zodpovědného hraní