Pouze 18+. Hazardní hry mohou být návykové – Hrajte zodpovědně.

Automat od Quickspin

The Wild Chase

RTP
96,73 %
Volatilita
Střední
Max. výhra
405×

The Wild Chase je automat studia Quickspin z roku 2016. Hraje se na mřížce 5×3 a vyplácí na 25 výherních liniích. Hlavní funkce: free spiny, násobiče, wild symboly a respiny. Ve zkratce: RTP 96,73 %, střední volatilita a maximální výhra 405× sázky. Témata: loupeže a zločin. Patří do série Wild Chase. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze.

Nejlepší kasina s automaty

Zatím jsme neověřili, který partner tuto hru nabízí.

Číst celého průvodceZaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních
Více
138 automatů Quickspin Zaregistrujte se zdarma, sledujte studio a nové automaty Quickspin uvidíte jako první
Automat The Wild Chase od studia Quickspin

Rychlá odpověď

The Wild Chase je automat od studia Quickspin z roku 2016. Parametry: RTP 96,73 %, střední volatilita a maximální výhra 405×. Výplaty: 25 výherních linií; funkce: free spiny, násobiče a wild symboly. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze. RTP se může v jednotlivých kasinech lišit.

Na této stránce10 sekcí

Klíčové parametry

RTP
96,73 %
o 0,69 p. b. nad mediánem (96,04 %)
Volatilita
Střední3 z 6 na naší stupnici volatility
Max. výhra
405×
Vyšší než u 4 % automatů v naší databázi
Mřížka
5×3
Výplaty
25 výherních linií
Vydáno
13. dub 2016
Rozsah sázek
0,25 US$–125 US$
Jackpot
Žádný

Nejlépe hodnocená kasina (ověřte si, že hru nabízejí)

Zatím jsme neověřili, který partner tuto hru nabízí.

Upozornění na reklamu: na uvedených značkách v současnosti nic nevyděláváme; pokud se to změní, uvedeme to u každé nabídky. Jak vyděláváme

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinů30× bonusu
    Získat 200 spinů + 100 % u Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Velmora150 free spinů bez protočení Všechny výhry si necháteBez protočení
    Získat 150 spinů bez protočení u Velmora (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Bez protočení. 7 dní. 150 spinů na Big Bass Bonanza po 0,10 US$. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Kronos Royale200 % až do 2 000 $ + 10% týdenní cashback40× bonusu
    Získat bonus 200 % u Kronos Royale (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 US$. Protočení 40× bonusu. Max. sázka 10 US$. 60 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky
    Cashback
    Cashback: 10 % čistých proher v kasinu za každý týden (pondělí až neděle), vypláceno každé pondělí v hotovosti bez protočení, maximálně 500 $ týdně.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Dostupnost her se liší podle kasina a země.

Kolik stojí hodina hry?

Témata:

Zločin a loupeže

Součást série Wild Chase.

Demo zdarma Členové

Vyzkoušejte The Wild Chase s herními penězi, než se rozhodnete hrát doopravdy. Oficiální dema od Quickspin jsou pro členy GambGenius zdarma.

Členský přístup – celý průvodce odemčen

Jak hrát The Wild Chase (jen pro členy)

Výhry se vyplácejí, když stejné symboly padnou na aktivní výherní linii, obvykle zleva doprava od válce nejvíce vlevo. Celková sázka se rozdělí mezi linie a každá výhra na linii je sázka na linii vynásobená hodnotou symbolu z výplatní tabulky.

Automat The Wild Chase se hraje na mřížce 5×3; výplaty: 25 výherních linií.

  1. Nastavte sázku. Zvolte celkovou sázku na roztočení v rozmezí 0,25 US$ až 125 US$. Výhry se vyplácejí jako násobky této sázky.
  2. Projděte si výplatní tabulku. Otevřete informace o hře a podívejte se, kolik který symbol vyplácí a jaká přesně platí pravidla této verze.
  3. Roztočte. Výsledek každého roztočení určuje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle na předchozích roztočeních.
  4. Spusťte bonus. Získejte potřebný počet scatter symbolů a spusťte funkci free spinů.

Kompletní průvodce automatem The Wild Chase: jak fungují výhry, 4 funkce a 3 strategické tipy

  • Váš plán sázek: rozpočet 50 US$ → zhruba 0,25 US$ za roztočení (střední volatilita)
  • Kolik stojí RTP 96,73 % na každých prosázených 100 US$: v průměru 3,27 US$
  • Vysvětlení 4 funkcí: free spiny, násobiče, wild symboly, respiny
  • Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,25 US$
  • 4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 98,06 %)
  • Strategické tipy a plánovač relace pro The Wild Chase

Zdarma · bez karty · pouze 18+

Nikdy neprodáváme · export nebo smazání kdykoli · Co členové získají?

Jak fungují výhry (jen pro členy)

Kolik stojí RTP 96,73 % na každých prosázených 100 US$ a maximální výhra 405× při sázce 1 US$

Nejvyšší výhra je omezena na 405× sázky. Při roztočení za 1 US$ to je 405 US$; při 0,20 US$ to je 81 US$. Po dosažení stropu kolo obvykle okamžitě končí.

Násobiče se uplatňují na výhry hned, jak padnou; v mnoha hrách se několik násobičů sčítá nebo vzájemně násobí, a právě odtud pocházejí největší výhry.

Co znamená RTP 96,73 %

Očekávaná návratnost = sázka × 96,73 %
Při celkových sázkách 100 US$ je dlouhodobá průměrná ztráta 3,27 US$

RTP je dlouhodobý průměr z milionů roztočení. Každá jednotlivá relace může skončit daleko nad ním i pod ním, zvlášť u hry, jako je tato (střední volatilita).

Funkce srozumitelně (jen pro členy)

Vysvětlení 4 funkcí: free spiny, násobiče, wild symboly, respiny

Free spiny

Bonusové kolo roztočení, která vás nic nestojí; obvykle se spouští, když padnou tři nebo více scatter symbolů. Výhry během kola se připisují k vašemu zůstatku a mnoho her umožňuje získat další spiny opakovaným spuštěním.

Násobiče

Násobiče zvyšují výhru o stanovený koeficient, například 2× nebo 10×. Mohou být na symbolech, platit pro celé roztočení nebo růst během funkce a stojí za většinou největších výher.

Wild symboly

Wildy nahrazují běžné výherní symboly a pomáhají doplnit výherní kombinace. Scatter a bonusové symboly obvykle nenahrazují.

Respiny

Vybrané válce nebo celá mřížka se roztočí znovu bez nové sázky; obvykle to spustí určitá kombinace symbolů nebo funkce „těsně vedle“.

Strategické tipy (jen pro členy)

  • Přizpůsobte sázku volatilitě. Střední volatilita vyvažuje četnost a velikost výher. Počítejte s hluchými obdobími mezi funkcemi, ne však s extrémními výkyvy. Jednoduché pravidlo: mějte rozpočet alespoň na 200 roztočení, takže při rozpočtu 50 US$ vychází sázka zhruba 0,25 US$.

2 další tipy a plánovač relace

  • Protočení bonusu: při RTP 96,73 % vás splnění protočení ve výši 1 000 US$ stojí v průměru zhruba 32,70 US$. Projděte si bonusové podmínky, protože některá kasina konkrétní hry vylučují. Spočítejte si to v kalkulačce protočení.
  • Stanovte si limity, než začnete točit. Předem si určete limit ztráty a délku relace a skončete, jakmile dosáhnete kteréhokoli z nich. Žádný vzorec ani sázkový systém výsledek roztočení nezmění.

Více se dozvíte v článcích RTP a volatilita automatů srozumitelně a správa bankrollu.

Odpovídá vašemu rozpočtu? (jen pro členy)

Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,25 US$

U automatů s volatilitou „střední“ doporučujeme rozpočet alespoň na 200 roztočení. Pro The Wild Chase to znamená následující (sázky od 0,25 US$ až do maximální sázky 125 US$).

Plány sázek pro The Wild Chase
RozpočetSázka na roztočeníRozsah sázekPrůměrné náklady na 200 roztočení
20 US$0,10 US$Pod minimální sázkou 0,25 US$0,65 US$
50 US$0,25 US$Vyhovuje1,63 US$
100 US$0,50 US$Vyhovuje3,27 US$
250 US$1,25 US$Vyhovuje8,17 US$

Jde jen o průměry: krátká relace může skončit daleko nad nimi i pod nimi. Před hrou si nastavte limit ztráty.

Stejný styl, lepší RTP (jen pro členy)

4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 98,06 %)

Automaty se stejnou mechanikou (výherní linie) a volatilitou (střední) jako The Wild Chase, ale s vyšším zveřejněným RTP. Kasina i tak mohou kterýkoli z nich provozovat v nižší verzi.

Otázky

Často kladené otázky

Kdo vyrábí automat The Wild Chase?

Automat The Wild Chase vyvinulo studio Quickspin, které ho vydalo v roce 2016.

Jaké RTP má automat The Wild Chase?

Výchozí RTP automatu The Wild Chase je 96,73 %.

Má automat The Wild Chase vysokou volatilitu?

Hodnocení automatu The Wild Chase: střední volatilita. Střední volatilita vyvažuje četnost a velikost výher.

Jaká je maximální výhra na automatu The Wild Chase?

Maximální výhra na automatu The Wild Chase je 405× sázky, což při roztočení za 1 US$ činí 405 US$.

Můžu si automat The Wild Chase zahrát zdarma?

Ano. Členové GambGenius si mohou na této stránce zdarma zahrát oficiální demo automatu The Wild Chase od Quickspin. Používá jen herní peníze, takže výhry z dema nelze vybrat, a je určené hráčům od 18 let.

Má automat The Wild Chase nákup bonusu?

Ve zdrojích, které jsme ověřili, není u automatu The Wild Chase nákup bonusu uveden.

Odkud pocházejí tyto údaje

Zdroje parametrů: vlastní web studia a 1 nezávislá databáze automatů. Kasina mohou provozovat verze s nižším RTP, proto si před hrou vždy projděte pravidla hry.

Grafika hry © Quickspin, zobrazena pro identifikaci hry.

Redakce GambGenius

Parametry ověřeny

Naši redaktoři čtou kompletní podmínky každé nabídky a před jejím zařazením spočítají očekávanou hodnotu bonusu. Přečtěte si naše redakční zásady.

Zaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních

The Wild Chase · Nejlépe hodnocená kasina

Nejlepší kasina s automaty

Zatím jsme neověřili, který partner tuto hru nabízí.

Naši partneři nenabízejí

Podobné automaty, které můžete hrát u našich partnerů

18+ · Noví zákazníci · Platí podmínky. Dostupnost se liší podle země.

Podobné automaty

Další od Quickspin

Všechny automaty Quickspin

Stejná série

Další automaty ze série Wild Chase

Celá série Wild Chase

Hraní má zůstat zábavou

Před hrou si nastavte limity vkladů, nikdy nedohánějte ztráty a pravidelně si dávejte přestávky. Pokud vás hraní přestane bavit, je vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu k dispozici bezplatná a důvěrná pomoc.

Nástroje zodpovědného hraní