Pouze 18+. Hazardní hry mohou být návykové – Hrajte zodpovědně.

Automat od Quickspin

Wild Cauldron

RTP
96,09 %
Volatilita
Velmi vysoká
Max. výhra
21 200×

Studio Quickspin vydalo automat Wild Cauldron v roce 2020. Hraje se na mřížce 6×4 a nabízí 262 144 způsobů výhry. Hlavní funkce: free spiny, násobiče, wild symboly a padající symboly. Klíčové parametry: RTP 96,09 %, velmi vysoká volatilita a maximální výhra 21 200× sázky. Témata: fantasy a čarodějnice. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze.

Nejlepší kasina s automaty

Zatím jsme neověřili, který partner tuto hru nabízí.

Číst celého průvodceZaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních
Více
138 automatů Quickspin Zaregistrujte se zdarma, sledujte studio a nové automaty Quickspin uvidíte jako první
Automat Wild Cauldron od studia Quickspin

Rychlá odpověď

Wild Cauldron je automat od studia Quickspin z roku 2020. Parametry: RTP 96,09 %, velmi vysoká volatilita a maximální výhra 21 200×. Výplaty: 262 144 způsobů výhry; funkce: free spiny, násobiče a wild symboly. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze. RTP se může v jednotlivých kasinech lišit.

Na této stránce10 sekcí

Klíčové parametry

RTP
96,09 %
o 0,05 p. b. nad mediánem (96,04 %)
Volatilita
Velmi vysoká6 z 6 na naší stupnici volatility
Max. výhra
21 200×
Vyšší než u 91 % automatů v naší databázi
Mřížka
6×4
Výplaty
262 144 způsobů výhry
Vydáno
29. led 2020
Rozsah sázek
0,10 US$–100 US$
Jackpot
Žádný

Nejlépe hodnocená kasina (ověřte si, že hru nabízejí)

Zatím jsme neověřili, který partner tuto hru nabízí.

Upozornění na reklamu: na uvedených značkách v současnosti nic nevyděláváme; pokud se to změní, uvedeme to u každé nabídky. Jak vyděláváme

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinů30× bonusu
    Získat 200 spinů + 100 % u Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Velmora150 free spinů bez protočení Všechny výhry si necháteBez protočení
    Získat 150 spinů bez protočení u Velmora (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Bez protočení. 7 dní. 150 spinů na Big Bass Bonanza po 0,10 US$. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Kronos Royale200 % až do 2 000 $ + 10% týdenní cashback40× bonusu
    Získat bonus 200 % u Kronos Royale (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 US$. Protočení 40× bonusu. Max. sázka 10 US$. 60 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky
    Cashback
    Cashback: 10 % čistých proher v kasinu za každý týden (pondělí až neděle), vypláceno každé pondělí v hotovosti bez protočení, maximálně 500 $ týdně.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Dostupnost her se liší podle kasina a země.

Kolik stojí hodina hry?

Témata:

Demo zdarma Členové

Vyzkoušejte Wild Cauldron s herními penězi, než se rozhodnete hrát doopravdy. Oficiální dema od Quickspin jsou pro členy GambGenius zdarma.

Členský přístup – celý průvodce odemčen

Jak hrát Wild Cauldron (jen pro členy)

Místo pevných linií vyplácejí stejné symboly na sousedních válcích v jakékoli pozici, počínaje válcem nejvíce vlevo. Čím víc stejných symbolů je na každém válci, tím víc způsoby kombinace vyplácí.

Automat Wild Cauldron se hraje na mřížce 6×4; výplaty: 262 144 způsobů výhry.

  1. Nastavte sázku. Zvolte celkovou sázku na roztočení v rozmezí 0,10 US$ až 100 US$. Výhry se vyplácejí jako násobky této sázky.
  2. Projděte si výplatní tabulku. Otevřete informace o hře a podívejte se, kolik který symbol vyplácí a jaká přesně platí pravidla této verze.
  3. Roztočte. Výsledek každého roztočení určuje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle na předchozích roztočeních.
  4. Spusťte bonus. Získejte potřebný počet scatter symbolů a spusťte funkci free spinů.

Kompletní průvodce automatem Wild Cauldron: jak fungují výhry, 6 funkcí a 3 strategické tipy

  • Váš plán sázek: rozpočet 50 US$ → zhruba 0,12 US$ za roztočení (velmi vysoká volatilita)
  • Kolik stojí RTP 96,09 % na každých prosázených 100 US$: v průměru 3,91 US$
  • Vysvětlení 6 funkcí: free spiny, násobiče, wild symboly, padající symboly, respiny a 1 další
  • Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,10 US$
  • 4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 98,1 %)
  • Strategické tipy a plánovač relace pro Wild Cauldron

Zdarma · bez karty · pouze 18+

Nikdy neprodáváme · export nebo smazání kdykoli · Co členové získají?

Jak fungují výhry (jen pro členy)

Kolik stojí RTP 96,09 % na každých prosázených 100 US$ a maximální výhra 21 200× při sázce 1 US$

Nejvyšší výhra je omezena na 21 200× sázky. Při roztočení za 1 US$ to je 21 199,50 US$; při 0,20 US$ to je 4 239,90 US$. Po dosažení stropu kolo obvykle okamžitě končí.

Násobiče se uplatňují na výhry hned, jak padnou; v mnoha hrách se několik násobičů sčítá nebo vzájemně násobí, a právě odtud pocházejí největší výhry.

Protože výherní symboly mizí a nahrazují je nové, může jedno placené roztočení přinést řetězec výher. Všechny se započítávají do celkové výhry daného roztočení.

Co znamená RTP 96,09 %

Očekávaná návratnost = sázka × 96,09 %
Při celkových sázkách 100 US$ je dlouhodobá průměrná ztráta 3,91 US$

RTP je dlouhodobý průměr z milionů roztočení. Každá jednotlivá relace může skončit daleko nad ním i pod ním, zvlášť u hry, jako je tato (velmi vysoká volatilita).

Funkce srozumitelně (jen pro členy)

Vysvětlení 6 funkcí: free spiny, násobiče, wild symboly, padající symboly a další

Free spiny

Bonusové kolo roztočení, která vás nic nestojí; obvykle se spouští, když padnou tři nebo více scatter symbolů. Výhry během kola se připisují k vašemu zůstatku a mnoho her umožňuje získat další spiny opakovaným spuštěním.

Násobiče

Násobiče zvyšují výhru o stanovený koeficient, například 2× nebo 10×. Mohou být na symbolech, platit pro celé roztočení nebo růst během funkce a stojí za většinou největších výher.

Wild symboly

Wildy nahrazují běžné výherní symboly a pomáhají doplnit výherní kombinace. Scatter a bonusové symboly obvykle nenahrazují.

Padající symboly

Po výhře se výherní symboly odstraní a na jejich místo padnou nové. Jedno placené roztočení tak může přinést několik výher po sobě. Říká se tomu také kaskády nebo laviny.

Respiny

Vybrané válce nebo celá mřížka se roztočí znovu bez nové sázky; obvykle to spustí určitá kombinace symbolů nebo funkce „těsně vedle“.

Rozšiřující se válce

Mřížka se během hry zvětšuje, přibývají řady nebo válce a roste počet způsobů výhry či linií, které mohou vyplácet.

Strategické tipy (jen pro členy)

  • Přizpůsobte sázku volatilitě. Velmi vysoká volatilita znamená, že většina roztočení prohrává a velká část návratnosti pochází ze vzácných velkých funkcí. Berte ji jako zábavu s přísným rozpočtem a sázkou kolem 0,5 % rozpočtu na relaci nebo méně. Jednoduché pravidlo: mějte rozpočet alespoň na 400 roztočení, takže při rozpočtu 50 US$ vychází sázka zhruba 0,12 US$.

2 další tipy a plánovač relace

  • Protočení bonusu: při RTP 96,09 % vás splnění protočení ve výši 1 000 US$ stojí v průměru zhruba 39,10 US$. Projděte si bonusové podmínky, protože některá kasina konkrétní hry vylučují. Spočítejte si to v kalkulačce protočení.
  • Stanovte si limity, než začnete točit. Předem si určete limit ztráty a délku relace a skončete, jakmile dosáhnete kteréhokoli z nich. Žádný vzorec ani sázkový systém výsledek roztočení nezmění.

Více se dozvíte v článcích RTP a volatilita automatů srozumitelně a správa bankrollu.

Odpovídá vašemu rozpočtu? (jen pro členy)

Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,10 US$

U automatů s volatilitou „velmi vysoká“ doporučujeme rozpočet alespoň na 400 roztočení. Pro Wild Cauldron to znamená následující (sázky od 0,10 US$ až do maximální sázky 100 US$).

Plány sázek pro Wild Cauldron
RozpočetSázka na roztočeníRozsah sázekPrůměrné náklady na 400 roztočení
20 US$0,05 US$Pod minimální sázkou 0,10 US$0,78 US$
50 US$0,12 US$Vyhovuje1,95 US$
100 US$0,25 US$Vyhovuje3,91 US$
250 US$0,62 US$Vyhovuje9,77 US$

Jde jen o průměry: krátká relace může skončit daleko nad nimi i pod nimi. Před hrou si nastavte limit ztráty.

Stejný styl, lepší RTP (jen pro členy)

4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 98,1 %)

Automaty se stejnou mechanikou (způsoby výhry) a volatilitou (velmi vysoká) jako Wild Cauldron, ale s vyšším zveřejněným RTP. Kasina i tak mohou kterýkoli z nich provozovat v nižší verzi.

Otázky

Často kladené otázky

Kdo vyrábí automat Wild Cauldron?

Automat Wild Cauldron vyvinulo studio Quickspin, které ho vydalo v roce 2020.

Jaké RTP má automat Wild Cauldron?

Výchozí RTP automatu Wild Cauldron je 96,09 %.

Má automat Wild Cauldron vysokou volatilitu?

Hodnocení automatu Wild Cauldron: velmi vysoká volatilita. Velmi vysoká volatilita znamená, že většina roztočení prohrává a velká část návratnosti pochází ze vzácných velkých funkcí.

Jaká je maximální výhra na automatu Wild Cauldron?

Maximální výhra na automatu Wild Cauldron je 21 200× sázky, což při roztočení za 1 US$ činí 21 199,50 US$.

Můžu si automat Wild Cauldron zahrát zdarma?

Ano. Členové GambGenius si mohou na této stránce zdarma zahrát oficiální demo automatu Wild Cauldron od Quickspin. Používá jen herní peníze, takže výhry z dema nelze vybrat, a je určené hráčům od 18 let.

Má automat Wild Cauldron nákup bonusu?

Ve zdrojích, které jsme ověřili, není u automatu Wild Cauldron nákup bonusu uveden.

Odkud pocházejí tyto údaje

Zdroje parametrů: vlastní web studia a 1 nezávislá databáze automatů. Kasina mohou provozovat verze s nižším RTP, proto si před hrou vždy projděte pravidla hry.

Grafika hry © Quickspin, zobrazena pro identifikaci hry.

Redakce GambGenius

Parametry ověřeny

Naši redaktoři čtou kompletní podmínky každé nabídky a před jejím zařazením spočítají očekávanou hodnotu bonusu. Přečtěte si naše redakční zásady.

Zaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních

Wild Cauldron · Nejlépe hodnocená kasina

Nejlepší kasina s automaty

Zatím jsme neověřili, který partner tuto hru nabízí.

Naši partneři nenabízejí

Podobné automaty, které můžete hrát u našich partnerů

18+ · Noví zákazníci · Platí podmínky. Dostupnost se liší podle země.

Podobné automaty

Další od Quickspin

Všechny automaty Quickspin

Podobné Wild Cauldron

Podobné automaty od jiných studií

Hraní má zůstat zábavou

Před hrou si nastavte limity vkladů, nikdy nedohánějte ztráty a pravidelně si dávejte přestávky. Pokud vás hraní přestane bavit, je vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu k dispozici bezplatná a důvěrná pomoc.

Nástroje zodpovědného hraní