Pouze 18+. Hazardní hry mohou být návykové – Hrajte zodpovědně.

Automat od Pragmatic Play

Wolf Gold 4 Pack

RTP
96,51 %
Volatilita
Vysoká
Max. výhra
5 100×

Studio Pragmatic Play vydalo automat Wolf Gold 4 Pack v roce 2025. Hraje se na mřížce 5×3 a vyplácí na 25 výherních liniích. Hlavní funkce: respiny a bonusové kolo štěstí. Ve zkratce: RTP 96,51 %, vysoká volatilita a maximální výhra 5 100× sázky. Téma: zvířata. Patří do série Wolf Gold. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze.

Upozornění na reklamu: na uvedených značkách v současnosti nic nevyděláváme; pokud se to změní, uvedeme to u každé nabídky. Jak vyděláváme

Hrát v Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

Nabízí hry Pragmatic Play · ověřte si, že je automat Wolf Gold 4 Pack ve vaší zemi v nabídce.

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

Klíčové podmínky

Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Číst celého průvodceZaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních
Více
1 022 automatů Pragmatic Play Zaregistrujte se zdarma, sledujte studio a nové automaty Pragmatic Play uvidíte jako první
Automat Wolf Gold 4 Pack od studia Pragmatic Play

Rychlá odpověď

Wolf Gold 4 Pack je automat od studia Pragmatic Play z roku 2025. Parametry: RTP 96,51 %, vysoká volatilita a maximální výhra 5 100×. Výplaty: 25 výherních linií; funkce: respiny a bonusové kolo štěstí. K dispozici je oficiální bezplatná demoverze. RTP se může v jednotlivých kasinech lišit.

Na této stránce10 sekcí

Klíčové parametry

RTP
96,51 %
o 0,47 p. b. nad mediánem (96,04 %)
Volatilita
Vysoká5 z 6 na naší stupnici volatility
Max. výhra
5 100×
Vyšší než u 55 % automatů v naší databázi
Četnost výher
38,16 % (zhruba 1 z 2,6 roztočení)
Mřížka
5×3
Výplaty
25 výherních linií
Vydáno
29. čvc 2025

Studio nezveřejnilo: rozsah sázek, jackpot

Kasina s hrami Pragmatic Play

Upozornění na reklamu: na uvedených značkách v současnosti nic nevyděláváme; pokud se to změní, uvedeme to u každé nabídky. Jak vyděláváme

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinů30× bonusuNabízí Pragmatic Play
    Hrát u Aurivo Casino (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Velmora150 free spinů bez protočení Všechny výhry si necháteBez protočeníNabízí Pragmatic Play
    Hrát u Velmora (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Bez protočení. 7 dní. 150 spinů na Big Bass Bonanza po 0,10 US$. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

  • Lunaro100 % až do 300 $ + 100 free spinů25× bonusuNabízí Pragmatic Play
    Hrát u Lunaro (otevře se v nové kartě)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 10 US$. Protočení 25× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 100 spinů na Gates of Olympus po 0,20 US$. Platí úplné podmínky.

    Klíčové podmínky

    Všechny podstatné podmínky jsou v řádku výše.

    Platí úplné podmínky. Hrajte zodpovědně.

Ověřte si, že je automat Wolf Gold 4 Pack ve vaší zemi v nabídce.

Kolik stojí hodina hry?

Témata:

Součást série Wolf Gold.

Demo zdarma Členové

Vyzkoušejte Wolf Gold 4 Pack s herními penězi, než se rozhodnete hrát doopravdy. Oficiální dema od Pragmatic Play jsou pro členy GambGenius zdarma.

Členský přístup – celý průvodce odemčen

Jak hrát Wolf Gold 4 Pack (jen pro členy)

Výhry se vyplácejí, když stejné symboly padnou na aktivní výherní linii, obvykle zleva doprava od válce nejvíce vlevo. Celková sázka se rozdělí mezi linie a každá výhra na linii je sázka na linii vynásobená hodnotou symbolu z výplatní tabulky.

Automat Wolf Gold 4 Pack se hraje na mřížce 5×3; výplaty: 25 výherních linií.

  1. Nastavte sázku. Zvolte celkovou sázku na roztočení. Výhry se vyplácejí jako násobky této sázky.
  2. Projděte si výplatní tabulku. Otevřete informace o hře a podívejte se, kolik který symbol vyplácí a jaká přesně platí pravidla této verze.
  3. Roztočte. Výsledek každého roztočení určuje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle na předchozích roztočeních.

Kompletní průvodce automatem Wolf Gold 4 Pack: jak fungují výhry, 2 funkce a 3 strategické tipy

  • Váš plán sázek: rozpočet 50 US$ → zhruba 0,17 US$ za roztočení (vysoká volatilita)
  • Kolik stojí RTP 96,51 % na každých prosázených 100 US$: v průměru 3,49 US$
  • Vysvětlení 2 funkcí: respiny, bonusové kolo štěstí
  • Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,25 US$
  • 4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 99 %)
  • Strategické tipy a plánovač relace pro Wolf Gold 4 Pack

Zdarma · bez karty · pouze 18+

Nikdy neprodáváme · export nebo smazání kdykoli · Co členové získají?

Jak fungují výhry (jen pro členy)

Kolik stojí RTP 96,51 % na každých prosázených 100 US$ a maximální výhra 5 100× při sázce 1 US$

Nejvyšší výhra je omezena na 5 100× sázky. Při roztočení za 1 US$ to je 5 100 US$; při 0,20 US$ to je 1 020 US$. Po dosažení stropu kolo obvykle okamžitě končí.

Co znamená RTP 96,51 %

Očekávaná návratnost = sázka × 96,51 %
Při celkových sázkách 100 US$ je dlouhodobá průměrná ztráta 3,49 US$

RTP je dlouhodobý průměr z milionů roztočení. Každá jednotlivá relace může skončit daleko nad ním i pod ním, zvlášť u hry, jako je tato (vysoká volatilita).

Zveřejněná četnost výher je 38,16 %, takže zhruba jedno z 2,6 roztočení něco vrátí – mnoho z těchto výher je ale menších než sázka.

Funkce srozumitelně (jen pro členy)

Vysvětlení 2 funkcí: respiny, bonusové kolo štěstí

Respiny

Vybrané válce nebo celá mřížka se roztočí znovu bez nové sázky; obvykle to spustí určitá kombinace symbolů nebo funkce „těsně vedle“.

Bonusové kolo štěstí

Funkce s kolem, která přinese výhru, násobič, jackpot nebo vstup do dalšího bonusového kola.

Strategické tipy (jen pro členy)

  • Přizpůsobte sázku volatilitě. Vysoká volatilita soustřeďuje návratnost do vzácných velkých výher. Dlouhé série proher jsou normální. Držte sázky nízko (kolem 1 % rozpočtu na relaci nebo méně), abyste výkyvy ustáli. Jednoduché pravidlo: mějte rozpočet alespoň na 300 roztočení, takže při rozpočtu 50 US$ vychází sázka zhruba 0,17 US$.

2 další tipy a plánovač relace

  • Protočení bonusu: při RTP 96,51 % vás splnění protočení ve výši 1 000 US$ stojí v průměru zhruba 34,90 US$. Projděte si bonusové podmínky, protože některá kasina konkrétní hry vylučují. Spočítejte si to v kalkulačce protočení.
  • Stanovte si limity, než začnete točit. Předem si určete limit ztráty a délku relace a skončete, jakmile dosáhnete kteréhokoli z nich. Žádný vzorec ani sázkový systém výsledek roztočení nezmění.

Více se dozvíte v článcích RTP a volatilita automatů srozumitelně a správa bankrollu.

Odpovídá vašemu rozpočtu? (jen pro členy)

Plány sázek pro rozpočty od 20 US$ do 250 US$, ověřené vůči minimální sázce 0,25 US$

U automatů s volatilitou „vysoká“ doporučujeme rozpočet alespoň na 300 roztočení. Pro Wolf Gold 4 Pack to znamená následující.

Plány sázek pro Wolf Gold 4 Pack
RozpočetSázka na roztočeníRozsah sázekPrůměrné náklady na 300 roztočení
20 US$0,07 US$Pod minimální sázkou 0,25 US$0,70 US$
50 US$0,17 US$Pod minimální sázkou 0,25 US$1,74 US$
100 US$0,33 US$Vyhovuje3,49 US$
250 US$0,83 US$Vyhovuje8,72 US$

Jde jen o průměry: krátká relace může skončit daleko nad nimi i pod nimi. Před hrou si nastavte limit ztráty.

Stejný styl, lepší RTP (jen pro členy)

4 automaty ve stejném stylu s vyšším RTP (až 99 %)

Automaty se stejnou mechanikou (výherní linie) a volatilitou (vysoká) jako Wolf Gold 4 Pack, ale s vyšším zveřejněným RTP. Kasina i tak mohou kterýkoli z nich provozovat v nižší verzi.

Otázky

Často kladené otázky

Kdo vyrábí automat Wolf Gold 4 Pack?

Automat Wolf Gold 4 Pack vyvinulo studio Pragmatic Play, které ho vydalo v roce 2025.

Jaké RTP má automat Wolf Gold 4 Pack?

Výchozí RTP automatu Wolf Gold 4 Pack je 96,51 %.

Má automat Wolf Gold 4 Pack vysokou volatilitu?

Hodnocení automatu Wolf Gold 4 Pack: vysoká volatilita. Vysoká volatilita soustřeďuje návratnost do vzácných velkých výher.

Jaká je maximální výhra na automatu Wolf Gold 4 Pack?

Maximální výhra na automatu Wolf Gold 4 Pack je 5 100× sázky, což při roztočení za 1 US$ činí 5 100 US$.

Můžu si automat Wolf Gold 4 Pack zahrát zdarma?

Ano. Členové GambGenius si mohou na této stránce zdarma zahrát oficiální demo automatu Wolf Gold 4 Pack od Pragmatic Play. Používá jen herní peníze, takže výhry z dema nelze vybrat, a je určené hráčům od 18 let.

Má automat Wolf Gold 4 Pack nákup bonusu?

Ve zdrojích, které jsme ověřili, není u automatu Wolf Gold 4 Pack nákup bonusu uveden.

Kde můžu hrát automat Wolf Gold 4 Pack?

Hry Pragmatic Play nabízejí Aurivo Casino, Velmora a Lunaro. Než se zaregistrujete, ověřte si, že je automat Wolf Gold 4 Pack ve vaší zemi v nabídce. 18+ · Noví zákazníci · Platí podmínky. Dostupnost se liší podle země.

Odkud pocházejí tyto údaje

Zdroje parametrů: vlastní web studia a 1 nezávislá databáze automatů. Kasina mohou provozovat verze s nižším RTP, proto si před hrou vždy projděte pravidla hry.

Grafika hry © Pragmatic Play, zobrazena pro identifikaci hry.

Redakce GambGenius

Parametry ověřeny

Naši redaktoři čtou kompletní podmínky každé nabídky a před jejím zařazením spočítají očekávanou hodnotu bonusu. Přečtěte si naše redakční zásady.

Zaregistrujte se zdarma a mějte svůj výběr na všech zařízeních

Wolf Gold 4 Pack · Aurivo Casino · 100 % až do 1 000 $

Hrát v Aurivo (otevře se v nové kartě)

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 US$. Protočení 30× bonusu. Max. sázka 5 US$. 30 dní. 200 spinů na Book of Dead po 0,20 US$. Připisování po 20 denně během 10 dní. Platí úplné podmínky.

Podobné Wolf Gold 4 Pack

Podobné automaty od jiných studií

Hraní má zůstat zábavou

Před hrou si nastavte limity vkladů, nikdy nedohánějte ztráty a pravidelně si dávejte přestávky. Pokud vás hraní přestane bavit, je vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu k dispozici bezplatná a důvěrná pomoc.

Nástroje zodpovědného hraní