Μόνο για άτομα 18+. Ο τζόγος μπορεί να προκαλέσει εθισμό – Παίζετε υπεύθυνα.

Slot της Endorphina

Bazaar Monkey

RTP
96,08%
Μεταβλητότητα
Υψηλή
Μέγιστο κέρδος
7.500x

Η Endorphina κυκλοφόρησε το slot Bazaar Monkey το 2026. Παίζεται σε πλέγμα 5×3 με 20 γραμμές πληρωμής. Κύρια χαρακτηριστικά: λειτουργία Hold and Win, μπόνους επιλογής, δωρεάν περιστροφές και επεκτεινόμενα wild. Με μια ματιά: RTP 96,08%, υψηλή μεταβλητότητα και μέγιστο κέρδος 7.500x το ποντάρισμα. Θέμα: σύμβολα φρούτων. Διατίθεται επίσημη δωρεάν έκδοση demo.

Δείτε τα κορυφαία καζίνο για slots

Δεν έχουμε επιβεβαιώσει ποιος συνεργάτης διαθέτει αυτό το παιχνίδι.

Διαβάστε τον πλήρη οδηγό
Προστέθηκε 239 slots της Endorphina
Slot Bazaar Monkey της Endorphina

Σύντομη απάντηση

Το Bazaar Monkey είναι slot της Endorphina (2026) με RTP 96,08%, υψηλή μεταβλητότητα και μέγιστο κέρδος 7.500x. Πληρωμές: 20 γραμμές πληρωμής. Χαρακτηριστικά: Hold and Win, μπόνους επιλογής και δωρεάν περιστροφές. Διατίθεται επίσημο δωρεάν demo. Το RTP μπορεί να διαφέρει ανά καζίνο.

Βασικά χαρακτηριστικά

RTP
96,08%
Μεταβλητότητα
Υψηλή
Μέγιστο κέρδος
7.500x
Πλέγμα
5×3
Πληρωμές
20 γραμμές πληρωμής
Κυκλοφόρησε
30 Σεπτεμβρίου 2026
Εύρος πονταρίσματος
0,20 $–36 $

Δεν έχουν δημοσιευθεί από τον πάροχο: τζάκποτ

Κορυφαία καζίνο (ελέγξτε ότι το παιχνίδι είναι διαθέσιμο)

Δεν έχουμε επιβεβαιώσει ποιος συνεργάτης διαθέτει αυτό το παιχνίδι.

  • Aurivo Casino100% έως 1.000 $ + 200 δωρεάν περιστροφές30x στο μπόνους
    200 περιστροφές + 100% στο Aurivo Casino (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    18+. Μόνο για νέους πελάτες. Ελάχιστη κατάθεση 20 $. Απαίτηση στοιχηματισμού 30x στο μπόνους. Μέγιστο ποντάρισμα 5 $ κατά τον στοιχηματισμό. Δωρεάν περιστροφές στο Book of Dead με αξία 0,20 $ ανά περιστροφή. Οι περιστροφές πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Η προσφορά ισχύει 30 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

  • Velmora150 δωρεάν περιστροφές χωρίς στοιχηματισμό Κρατάτε όλα τα κέρδηΧωρίς στοιχηματισμό
    150 περιστροφές χωρίς στοιχηματισμό στο Velmora (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Χωρίς στοιχηματισμό. 7 ημέρες. 150 περιστροφές στο Big Bass Bonanza (0,10 $ η καθεμία). Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    18+. Μόνο για νέους πελάτες. Ελάχιστη κατάθεση 20 $. Χωρίς στοιχηματισμό στα κέρδη. Δωρεάν περιστροφές στο Big Bass Bonanza με αξία 0,10 $ ανά περιστροφή. Η προσφορά ισχύει 7 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

  • Kronos Royale200% έως 2.000 $ + 10% εβδομαδιαίο cashback40x στο μπόνους
    Μπόνους 200% στο Kronos Royale (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 50 $. Στοιχηματισμός 40x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 10 $. 60 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    18+. Μόνο για νέους πελάτες. Ελάχιστη κατάθεση 50 $. Απαίτηση στοιχηματισμού 40x στο μπόνους. Μέγιστο ποντάρισμα 10 $ κατά τον στοιχηματισμό. Cashback: 10% των καθαρών απωλειών στο καζίνο κάθε εβδομάδα (Δευτέρα έως Κυριακή), σε μετρητά χωρίς στοιχηματισμό κάθε Δευτέρα, έως 500 $ την εβδομάδα. Η προσφορά ισχύει 60 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

Η διαθεσιμότητα των παιχνιδιών διαφέρει ανά καζίνο και χώρα.

Πόσο κοστίζει μία ώρα;

Θέματα:

Δωρεάν demo Μέλη

Δοκιμάστε το Bazaar Monkey με εικονικά χρήματα πριν αποφασίσετε αν θα παίξετε με πραγματικά. Τα επίσημα demo της Endorphina είναι δωρεάν για τα μέλη του GambGenius.

Πρόσβαση μέλους – ο πλήρης οδηγός είναι ξεκλείδωτος

Πώς να παίξετε το Bazaar Monkey (μόνο για μέλη)

Τα κέρδη πληρώνονται όταν ίδια σύμβολα εμφανίζονται σε μια ενεργή γραμμή πληρωμής, συνήθως από αριστερά προς τα δεξιά ξεκινώντας από τον αριστερότερο τροχό. Το συνολικό ποντάρισμά σας μοιράζεται στις γραμμές, και κάθε κέρδος γραμμής ισούται με το ποντάρισμα της γραμμής επί την αξία του συμβόλου στον πίνακα πληρωμών.

Πλέγμα του Bazaar Monkey: 5×3. Πληρωμές: 20 γραμμές πληρωμής.

  1. Ορίστε το ποντάρισμά σας. Επιλέξτε το συνολικό ποντάρισμα ανά περιστροφή από 0,20 $ έως 36 $. Τα κέρδη πληρώνονται ως πολλαπλάσια αυτού του πονταρίσματος.
  2. Ελέγξτε τον πίνακα πληρωμών. Ανοίξτε την οθόνη πληροφοριών του παιχνιδιού για να δείτε τι πληρώνει κάθε σύμβολο και τους ακριβείς κανόνες αυτής της έκδοσης.
  3. Γυρίστε τους τροχούς. Το αποτέλεσμα κάθε περιστροφής καθορίζεται από πιστοποιημένη γεννήτρια τυχαίων αριθμών, ανεξάρτητα από τις προηγούμενες περιστροφές.
  4. Ενεργοποιήστε το μπόνους. Χρειάζεστε τα απαιτούμενα σύμβολα scatter για να ξεκινήσει η λειτουργία δωρεάν περιστροφών.

Ο πλήρης οδηγός για το Bazaar Monkey: πώς λειτουργούν τα κέρδη, 4 χαρακτηριστικά και 3 συμβουλές στρατηγικής

  • Το πλάνο πονταρίσματός σας: προϋπολογισμός 50 $ → περίπου 0,17 $ ανά περιστροφή (υψηλή μεταβλητότητα)
  • Πόσο κοστίζει ένα RTP 96,08% ανά 100 $ στοιχηματισμού: κατά μέσο όρο 3,92 $
  • Επεξήγηση 4 χαρακτηριστικών: Hold and Win, μπόνους επιλογής, δωρεάν περιστροφές, επεκτεινόμενα wild
  • Πλάνα πονταρίσματος για προϋπολογισμούς από 20 $ έως 250 $, ελεγμένα σε σχέση με το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $
  • 4 slots με το ίδιο στιλ και υψηλότερο RTP (έως 99%)
  • Συμβουλές στρατηγικής και σχεδιασμός συνεδρίας για το Bazaar Monkey

Δωρεάν · χωρίς κάρτα · μόνο για άτομα 18+

Δεν πωλούνται ποτέ · εξαγωγή ή διαγραφή ανά πάσα στιγμή · Τι παίρνουν τα μέλη;

Πώς λειτουργούν τα κέρδη (μόνο για μέλη)

Πόσο κοστίζει ένα RTP 96,08% ανά 100 $ στοιχηματισμού, το μέγιστο κέρδος 7.500x με ποντάρισμα 1 $

Το μεγαλύτερο έπαθλο έχει ανώτατο όριο 7.500x το ποντάρισμά σας. Σε περιστροφή των 1 $ αυτό σημαίνει 7.500 $· στα 0,20 $ σημαίνει 1.500 $. Όταν επιτευχθεί το όριο, ο γύρος συνήθως τελειώνει αμέσως.

Τι σημαίνει RTP 96,08%

Αναμενόμενη επιστροφή = ποντάρισμα × 96,08%
Σε συνολικά πονταρίσματα 100 $, η μακροπρόθεσμη μέση απώλεια είναι 3,92 $

Το RTP είναι μακροπρόθεσμος μέσος όρος σε εκατομμύρια περιστροφές. Κάθε μεμονωμένη συνεδρία μπορεί να καταλήξει πολύ πάνω ή πολύ κάτω από αυτό, ειδικά σε ένα παιχνίδι με υψηλή μεταβλητότητα.

Τα χαρακτηριστικά με απλά λόγια (μόνο για μέλη)

Επεξήγηση 4 χαρακτηριστικών: Hold and Win, μπόνους επιλογής, δωρεάν περιστροφές, επεκτεινόμενα wild

Hold and Win

Αρκετά ειδικά σύμβολα χρημάτων ή νομισμάτων ξεκινούν μια λειτουργία επαναπεριστροφών: τα σύμβολα αυτά κλειδώνουν στη θέση τους, ο μετρητής επαναπεριστροφών μηδενίζεται κάθε φορά που εμφανίζεται νέο, και οι αξίες τους συλλέγονται όταν τελειώσει η λειτουργία.

Μπόνους επιλογής

Ένα παιχνίδι μπόνους όπου επιλέγετε ανάμεσα σε κρυμμένα αντικείμενα για να αποκαλύψετε χρηματικά έπαθλα, πολλαπλασιαστές ή επιπλέον λειτουργίες.

Δωρεάν περιστροφές

Ένας γύρος μπόνους με περιστροφές που δεν χρεώνονται στο υπόλοιπό σας και ενεργοποιείται συνήθως όταν εμφανιστούν τρία ή περισσότερα σύμβολα scatter. Τα κέρδη του γύρου προστίθενται στο υπόλοιπό σας, και πολλά παιχνίδια επιτρέπουν την επανενεργοποίηση επιπλέον περιστροφών.

Επεκτεινόμενα wild

Όταν εμφανίζεται ένα επεκτεινόμενο wild, μεγαλώνει και καλύπτει ολόκληρο τον τροχό του, μετατρέποντας ένα σύμβολο σε ολόκληρη στήλη από wild.

Συμβουλές στρατηγικής (μόνο για μέλη)

  • Προσαρμόστε το ποντάρισμα στη μεταβλητότητα. Η υψηλή μεταβλητότητα συγκεντρώνει την επιστροφή σε σπάνια, μεγάλα κέρδη. Οι μεγάλες σειρές απωλειών είναι φυσιολογικές. Κρατήστε τα πονταρίσματα μικρά (περίπου 1% του προϋπολογισμού της συνεδρίας ή λιγότερο), ώστε να αντέχετε τις διακυμάνσεις. Ένας απλός κανόνας: να έχετε προϋπολογισμό για τουλάχιστον 300 περιστροφές, οπότε με προϋπολογισμό 50 $ προτείνεται ποντάρισμα περίπου 0,17 $.

2 ακόμη συμβουλές και σχεδιασμός συνεδρίας

  • Στοιχηματισμός μπόνους: με RTP 96,08%, η ολοκλήρωση στοιχηματισμού 1.000 $ κοστίζει κατά μέσο όρο περίπου 39,20 $. Ελέγξτε τους όρους του μπόνους, γιατί ορισμένα καζίνο εξαιρούν συγκεκριμένα παιχνίδια. Κάντε τους υπολογισμούς σας στον υπολογιστή στοιχηματισμού.
  • Ορίστε όρια πριν παίξετε. Αποφασίστε από πριν το όριο απωλειών και τη διάρκεια της συνεδρίας σας και σταματήστε όταν φτάσετε σε οποιοδήποτε από τα δύο. Κανένα μοτίβο ή σύστημα πονταρίσματος δεν αλλάζει το αποτέλεσμα μιας περιστροφής.

Περισσότερα για αυτό στους οδηγούς RTP και μεταβλητότητα στα slots και διαχείριση bankroll.

Ταιριάζει στον προϋπολογισμό σας; (μόνο για μέλη)

Πλάνα πονταρίσματος για προϋπολογισμούς από 20 $ έως 250 $, ελεγμένα σε σχέση με το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $

Για υψηλή μεταβλητότητα προτείνουμε προϋπολογισμό τουλάχιστον 300 περιστροφών. Δείτε τι σημαίνει αυτό για το Bazaar Monkey (πονταρίσματα από 0,20 $ έως 36 $, που είναι το μέγιστο ποντάρισμα).

Πλάνα πονταρίσματος για το Bazaar Monkey
ΠροϋπολογισμόςΠοντάρισμα ανά περιστροφήΕύρος πονταρίσματοςΜέσο κόστος 300 περιστροφών
20 $0,07 $Κάτω από το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $0,78 $
50 $0,17 $Κάτω από το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $1,96 $
100 $0,33 $Ταιριάζει3,92 $
250 $0,83 $Ταιριάζει9,80 $

Πρόκειται μόνο για μέσους όρους: μια σύντομη συνεδρία μπορεί να καταλήξει πολύ πάνω ή πολύ κάτω από αυτούς. Ορίστε ένα όριο απωλειών πριν παίξετε.

Ίδιο στιλ, καλύτερο RTP (μόνο για μέλη)

4 slots με το ίδιο στιλ και υψηλότερο RTP (έως 99%)

Slots με τον ίδιο μηχανισμό (γραμμές πληρωμής) και την ίδια μεταβλητότητα (υψηλή) με το Bazaar Monkey, αλλά με υψηλότερο δημοσιευμένο RTP. Τα καζίνο μπορούν ωστόσο να χρησιμοποιούν χαμηλότερες εκδόσεις οποιουδήποτε από αυτά.

Ερωτήσεις

Συχνές ερωτήσεις

Ποιος έχει δημιουργήσει το Bazaar Monkey;

Το Bazaar Monkey έχει αναπτυχθεί από την Endorphina και κυκλοφόρησε το 2026.

Ποιο είναι το RTP του Bazaar Monkey;

Το προεπιλεγμένο RTP του Bazaar Monkey είναι 96,08%.

Έχει το Bazaar Monkey υψηλή μεταβλητότητα;

Το Bazaar Monkey έχει υψηλή μεταβλητότητα. Η υψηλή μεταβλητότητα συγκεντρώνει την επιστροφή σε σπάνια, μεγάλα κέρδη.

Ποιο είναι το μέγιστο κέρδος στο Bazaar Monkey;

Το μέγιστο κέρδος στο Bazaar Monkey είναι 7.500x το ποντάρισμά σας, δηλαδή 7.500 $ σε περιστροφή των 1 $.

Μπορώ να παίξω το Bazaar Monkey δωρεάν;

Ναι. Τα μέλη του GambGenius μπορούν να παίξουν δωρεάν το επίσημο demo του Bazaar Monkey από την Endorphina σε αυτή τη σελίδα. Χρησιμοποιεί μόνο εικονικά χρήματα, οπότε τα κέρδη του demo δεν εξαργυρώνονται, και απευθύνεται σε παίκτες ηλικίας 18 ετών και άνω.

Έχει το Bazaar Monkey αγορά μπόνους;

Στις πηγές που ελέγξαμε δεν αναφέρεται αγορά μπόνους για το Bazaar Monkey.

Από πού προέρχονται αυτά τα δεδομένα

Πηγές των χαρακτηριστικών: τον ιστότοπο του ίδιου του παρόχου και 1 ανεξάρτητη βάση δεδομένων slots. Τα καζίνο μπορεί να χρησιμοποιούν εκδόσεις με χαμηλότερο RTP, γι’ αυτό ελέγχετε πάντα τους κανόνες του παιχνιδιού πριν παίξετε.

Γραφικά παιχνιδιού © Endorphina, εμφανίζονται για την αναγνώριση του παιχνιδιού.

Bazaar Monkey · Κορυφαία καζίνο

Δείτε τα κορυφαία καζίνο για slots

Δεν έχουμε επιβεβαιώσει ποιος συνεργάτης διαθέτει αυτό το παιχνίδι.

Δεν το διαθέτουν οι συνεργάτες μας

Παρόμοια slots που μπορείτε να παίξετε στους συνεργάτες μας

  • Bear CrazyRTP 96,52%
    Παίξτε στο Aurivo (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

  • Cash PatrolRTP 96,5%
    Παίξτε στο Aurivo (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

  • Bigger Bass BonanzaRTP 96,71%
    Παίξτε στο Aurivo (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

  • Wild BoosterRTP 96,47%
    Παίξτε στο Aurivo (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

18+ · Νέοι πελάτες · Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις. Η διαθεσιμότητα διαφέρει ανά χώρα.

Ο τζόγος πρέπει να παραμένει διασκέδαση

Ορίστε όρια καταθέσεων πριν παίξετε, μην κυνηγάτε ποτέ τις απώλειες και κάνετε τακτικά διαλείμματα. Αν ο τζόγος πάψει να είναι ευχάριστος, υπάρχει δωρεάν και εμπιστευτική βοήθεια 24/7.

Εργαλεία υπεύθυνου παιχνιδιού