Μόνο για άτομα 18+. Ο τζόγος μπορεί να προκαλέσει εθισμό – Παίζετε υπεύθυνα.

Slot της Pragmatic Play

Cash Box

RTP
96,02%
Μεταβλητότητα
Υψηλή
Μέγιστο κέρδος
5.000x

Η Pragmatic Play κυκλοφόρησε το slot Cash Box το 2023. Παίζεται σε πλέγμα 5×3 με 20 γραμμές πληρωμής. Κύρια χαρακτηριστικά: δωρεάν περιστροφές και σταθερά τζάκποτ. Βασικά στοιχεία: RTP 96,02%, υψηλή μεταβλητότητα και μέγιστο κέρδος 5.000x το ποντάρισμα. Θέμα: ζώα. Διατίθεται επίσημη δωρεάν έκδοση demo.

Γνωστοποίηση διαφήμισης: αυτή τη στιγμή δεν κερδίζουμε τίποτα από τις εταιρείες που αναφέρονται· αν αυτό αλλάξει, θα το αναφέρει κάθε προσφορά. Πώς βγάζουμε χρήματα

Παίξτε στο Aurivo Casino (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

Διαθέτει παιχνίδια της Pragmatic Play · ελέγξτε ότι το Cash Box υπάρχει στο lobby στη χώρα σας.

18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

Βασικοί όροι

Όλοι οι σημαντικοί όροι βρίσκονται στην παραπάνω γραμμή.

Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

Διαβάστε τον πλήρη οδηγόΕγγραφείτε δωρεάν για να έχετε τη λίστα σας σε κάθε συσκευή
Περισσότερα
1.022 slots της Pragmatic Play Εγγραφείτε δωρεάν για να ακολουθείτε και να βλέπετε πρώτοι τα νέα slots της Pragmatic Play
Slot Cash Box της Pragmatic Play

Σύντομη απάντηση

Το Cash Box είναι slot της Pragmatic Play (2023) με RTP 96,02%, υψηλή μεταβλητότητα και μέγιστο κέρδος 5.000x. Πληρωμές: 20 γραμμές πληρωμής. Χαρακτηριστικά: δωρεάν περιστροφές και σταθερά τζάκποτ. Διατίθεται επίσημο δωρεάν demo. Το RTP μπορεί να διαφέρει ανά καζίνο.

Σε αυτή τη σελίδα11 ενότητες

Βασικά χαρακτηριστικά

RTP
96,02%
0,02 μονάδες κάτω από τον διάμεσο (96,04%)
Μεταβλητότητα
Υψηλή5 από 6 στην κλίμακα μεταβλητότητάς μας
Μέγιστο κέρδος
5.000x
Υψηλότερο από το 40% των slots στη βάση δεδομένων μας
Πλέγμα
5×3
Πληρωμές
20 γραμμές πληρωμής
Κυκλοφόρησε
28 Ιουν 2023
Τζάκποτ
Σταθερό

Δεν έχουν δημοσιευθεί από τον πάροχο: εύρος πονταρίσματος

Καζίνο με παιχνίδια της Pragmatic Play

Γνωστοποίηση διαφήμισης: αυτή τη στιγμή δεν κερδίζουμε τίποτα από τις εταιρείες που αναφέρονται· αν αυτό αλλάξει, θα το αναφέρει κάθε προσφορά. Πώς βγάζουμε χρήματα

  • Aurivo Casino100% έως 1.000 $ + 200 δωρεάν περιστροφές30x στο μπόνουςΔιαθέτει παιχνίδια της Pragmatic Play
    Παίξτε στο Aurivo Casino (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    Όλοι οι σημαντικοί όροι βρίσκονται στην παραπάνω γραμμή.

    Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

  • Velmora150 δωρεάν περιστροφές χωρίς στοιχηματισμό Κρατάτε όλα τα κέρδηΧωρίς στοιχηματισμόΔιαθέτει παιχνίδια της Pragmatic Play
    Παίξτε στο Velmora (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Χωρίς στοιχηματισμό. 7 ημέρες. 150 περιστροφές στο Big Bass Bonanza (0,10 $ η καθεμία). Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    Όλοι οι σημαντικοί όροι βρίσκονται στην παραπάνω γραμμή.

    Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

  • Lunaro100% έως 300 $ + 100 δωρεάν περιστροφές25x στο μπόνουςΔιαθέτει παιχνίδια της Pragmatic Play
    Παίξτε στο Lunaro (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 10 $. Στοιχηματισμός 25x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 100 περιστροφές στο Gates of Olympus (0,20 $ η καθεμία). Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    Όλοι οι σημαντικοί όροι βρίσκονται στην παραπάνω γραμμή.

    Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

Ελέγξτε ότι το Cash Box υπάρχει στο lobby στη χώρα σας.

Πόσο κοστίζει μία ώρα;

Θέματα:

Δωρεάν demo Μέλη

Δοκιμάστε το Cash Box με εικονικά χρήματα πριν αποφασίσετε αν θα παίξετε με πραγματικά. Τα επίσημα demo της Pragmatic Play είναι δωρεάν για τα μέλη του GambGenius.

Πρόσβαση μέλους – ο πλήρης οδηγός είναι ξεκλείδωτος

Πώς να παίξετε το Cash Box (μόνο για μέλη)

Τα κέρδη πληρώνονται όταν ίδια σύμβολα εμφανίζονται σε μια ενεργή γραμμή πληρωμής, συνήθως από αριστερά προς τα δεξιά ξεκινώντας από τον αριστερότερο τροχό. Το συνολικό ποντάρισμά σας μοιράζεται στις γραμμές, και κάθε κέρδος γραμμής ισούται με το ποντάρισμα της γραμμής επί την αξία του συμβόλου στον πίνακα πληρωμών.

Πλέγμα του Cash Box: 5×3. Πληρωμές: 20 γραμμές πληρωμής.

  1. Ορίστε το ποντάρισμά σας. Επιλέξτε το συνολικό ποντάρισμα ανά περιστροφή. Τα κέρδη πληρώνονται ως πολλαπλάσια αυτού του πονταρίσματος.
  2. Ελέγξτε τον πίνακα πληρωμών. Ανοίξτε την οθόνη πληροφοριών του παιχνιδιού για να δείτε τι πληρώνει κάθε σύμβολο και τους ακριβείς κανόνες αυτής της έκδοσης.
  3. Γυρίστε τους τροχούς. Το αποτέλεσμα κάθε περιστροφής καθορίζεται από πιστοποιημένη γεννήτρια τυχαίων αριθμών, ανεξάρτητα από τις προηγούμενες περιστροφές.
  4. Ενεργοποιήστε το μπόνους. Χρειάζεστε τα απαιτούμενα σύμβολα scatter για να ξεκινήσει η λειτουργία δωρεάν περιστροφών.

Ο πλήρης οδηγός για το Cash Box: πώς λειτουργούν τα κέρδη, 2 χαρακτηριστικά και 4 συμβουλές στρατηγικής

  • Το πλάνο πονταρίσματός σας: προϋπολογισμός 50 $ → περίπου 0,17 $ ανά περιστροφή (υψηλή μεταβλητότητα)
  • Πόσο κοστίζει ένα RTP 96,02% ανά 100 $ στοιχηματισμού: κατά μέσο όρο 3,98 $
  • Επεξήγηση 2 χαρακτηριστικών: δωρεάν περιστροφές, σταθερά τζάκποτ
  • Πλάνα πονταρίσματος για προϋπολογισμούς από 20 $ έως 250 $, ελεγμένα σε σχέση με το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $
  • Σύγκριση 2 εκδόσεων RTP: 96,05%, 96,02%
  • 4 slots με το ίδιο στιλ και υψηλότερο RTP (έως 99%)
  • Συμβουλές στρατηγικής και σχεδιασμός συνεδρίας για το Cash Box

Δωρεάν · χωρίς κάρτα · μόνο για άτομα 18+

Δεν πωλούνται ποτέ · εξαγωγή ή διαγραφή ανά πάσα στιγμή · Τι παίρνουν τα μέλη;

Πώς λειτουργούν τα κέρδη (μόνο για μέλη)

Πόσο κοστίζει ένα RTP 96,02% ανά 100 $ στοιχηματισμού, το μέγιστο κέρδος 5.000x με ποντάρισμα 1 $

Το μεγαλύτερο έπαθλο έχει ανώτατο όριο 5.000x το ποντάρισμά σας. Σε περιστροφή των 1 $ αυτό σημαίνει 5.000 $· στα 0,20 $ σημαίνει 1.000 $. Όταν επιτευχθεί το όριο, ο γύρος συνήθως τελειώνει αμέσως.

Τι σημαίνει RTP 96,02%

Αναμενόμενη επιστροφή = ποντάρισμα × 96,02%
Σε συνολικά πονταρίσματα 100 $, η μακροπρόθεσμη μέση απώλεια είναι 3,98 $

Το RTP είναι μακροπρόθεσμος μέσος όρος σε εκατομμύρια περιστροφές. Κάθε μεμονωμένη συνεδρία μπορεί να καταλήξει πολύ πάνω ή πολύ κάτω από αυτό, ειδικά σε ένα παιχνίδι με υψηλή μεταβλητότητα.

Τα χαρακτηριστικά με απλά λόγια (μόνο για μέλη)

Επεξήγηση 2 χαρακτηριστικών: δωρεάν περιστροφές, σταθερά τζάκποτ

Δωρεάν περιστροφές

Ένας γύρος μπόνους με περιστροφές που δεν χρεώνονται στο υπόλοιπό σας και ενεργοποιείται συνήθως όταν εμφανιστούν τρία ή περισσότερα σύμβολα scatter. Τα κέρδη του γύρου προστίθενται στο υπόλοιπό σας, και πολλά παιχνίδια επιτρέπουν την επανενεργοποίηση επιπλέον περιστροφών.

Σταθερά τζάκποτ

Έπαθλα τζάκποτ ορισμένα ως σταθερά πολλαπλάσια του πονταρίσματός σας, όπως Mini, Minor, Major και Grand.

Συμβουλές στρατηγικής (μόνο για μέλη)

  • Προσαρμόστε το ποντάρισμα στη μεταβλητότητα. Η υψηλή μεταβλητότητα συγκεντρώνει την επιστροφή σε σπάνια, μεγάλα κέρδη. Οι μεγάλες σειρές απωλειών είναι φυσιολογικές. Κρατήστε τα πονταρίσματα μικρά (περίπου 1% του προϋπολογισμού της συνεδρίας ή λιγότερο), ώστε να αντέχετε τις διακυμάνσεις. Ένας απλός κανόνας: να έχετε προϋπολογισμό για τουλάχιστον 300 περιστροφές, οπότε με προϋπολογισμό 50 $ προτείνεται ποντάρισμα περίπου 0,17 $.

3 ακόμη συμβουλές και σχεδιασμός συνεδρίας

  • Ελέγξτε ποια έκδοση RTP παίζετε. Η Pragmatic Play προσφέρει αυτό το παιχνίδι με 96,05%, 96,02%. Ανοίξτε τους κανόνες του παιχνιδιού στο καζίνο σας και προτιμήστε ιστότοπους με την έκδοση 96,05%.
  • Στοιχηματισμός μπόνους: με RTP 96,02%, η ολοκλήρωση στοιχηματισμού 1.000 $ κοστίζει κατά μέσο όρο περίπου 39,80 $. Ελέγξτε τους όρους του μπόνους, γιατί ορισμένα καζίνο εξαιρούν συγκεκριμένα παιχνίδια. Κάντε τους υπολογισμούς σας στον υπολογιστή στοιχηματισμού.
  • Ορίστε όρια πριν παίξετε. Αποφασίστε από πριν το όριο απωλειών και τη διάρκεια της συνεδρίας σας και σταματήστε όταν φτάσετε σε οποιοδήποτε από τα δύο. Κανένα μοτίβο ή σύστημα πονταρίσματος δεν αλλάζει το αποτέλεσμα μιας περιστροφής.

Περισσότερα για αυτό στους οδηγούς RTP και μεταβλητότητα στα slots και διαχείριση bankroll.

Ταιριάζει στον προϋπολογισμό σας; (μόνο για μέλη)

Πλάνα πονταρίσματος για προϋπολογισμούς από 20 $ έως 250 $, ελεγμένα σε σχέση με το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $

Για υψηλή μεταβλητότητα προτείνουμε προϋπολογισμό τουλάχιστον 300 περιστροφών. Δείτε τι σημαίνει αυτό για το Cash Box.

Πλάνα πονταρίσματος για το Cash Box
ΠροϋπολογισμόςΠοντάρισμα ανά περιστροφήΕύρος πονταρίσματοςΜέσο κόστος 300 περιστροφών
20 $0,07 $Κάτω από το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $0,80 $
50 $0,17 $Κάτω από το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $1,99 $
100 $0,33 $Ταιριάζει3,98 $
250 $0,83 $Ταιριάζει9,95 $

Πρόκειται μόνο για μέσους όρους: μια σύντομη συνεδρία μπορεί να καταλήξει πολύ πάνω ή πολύ κάτω από αυτούς. Ορίστε ένα όριο απωλειών πριν παίξετε.

Εκδόσεις RTP (μόνο για μέλη)

Σύγκριση 2 εκδόσεων RTP: 96,05%, 96,02%

Η Pragmatic Play διαθέτει το Cash Box σε 2 εκδόσεις RTP και κάθε καζίνο επιλέγει ποια θα χρησιμοποιήσει. Σε πονταρίσματα 1.000 $, η έκδοση 96,02% κοστίζει κατά μέσο όρο περίπου 0,30 $ περισσότερο από την έκδοση 96,05%.

Εκδόσεις RTP του Cash Box
ΈκδοσηΜέσο κόστος ανά 100 $ στοιχηματισμούΕπιπλέον σε σχέση με την καλύτερη
96,05% (καλύτερη)3,95 $—
96,02%3,98 $+0,03 $

Ανοίξτε τους κανόνες ή την οθόνη πληροφοριών του παιχνιδιού στο καζίνο σας για να δείτε ποια έκδοση χρησιμοποιεί.

Είδατε διαφορετική έκδοση σε κάποιο καζίνο; Πώς λειτουργούν οι αναφορές RTP των μελών

Ίδιο στιλ, καλύτερο RTP (μόνο για μέλη)

4 slots με το ίδιο στιλ και υψηλότερο RTP (έως 99%)

Slots με τον ίδιο μηχανισμό (γραμμές πληρωμής) και την ίδια μεταβλητότητα (υψηλή) με το Cash Box, αλλά με υψηλότερο δημοσιευμένο RTP. Τα καζίνο μπορούν ωστόσο να χρησιμοποιούν χαμηλότερες εκδόσεις οποιουδήποτε από αυτά.

Ερωτήσεις

Συχνές ερωτήσεις

Ποιος έχει δημιουργήσει το Cash Box;

Το Cash Box έχει αναπτυχθεί από την Pragmatic Play και κυκλοφόρησε το 2023.

Ποιο είναι το RTP του Cash Box;

Το προεπιλεγμένο RTP του Cash Box είναι 96,02%. Η Pragmatic Play διαθέτει επίσης εκδόσεις με 96,05%, γι’ αυτό ελέγξτε την οθόνη πληροφοριών του παιχνιδιού στο καζίνο σας.

Έχει το Cash Box υψηλή μεταβλητότητα;

Το Cash Box έχει υψηλή μεταβλητότητα. Η υψηλή μεταβλητότητα συγκεντρώνει την επιστροφή σε σπάνια, μεγάλα κέρδη.

Ποιο είναι το μέγιστο κέρδος στο Cash Box;

Το μέγιστο κέρδος στο Cash Box είναι 5.000x το ποντάρισμά σας, δηλαδή 5.000 $ σε περιστροφή των 1 $.

Μπορώ να παίξω το Cash Box δωρεάν;

Ναι. Τα μέλη του GambGenius μπορούν να παίξουν δωρεάν το επίσημο demo του Cash Box από την Pragmatic Play σε αυτή τη σελίδα. Χρησιμοποιεί μόνο εικονικά χρήματα, οπότε τα κέρδη του demo δεν εξαργυρώνονται, και απευθύνεται σε παίκτες ηλικίας 18 ετών και άνω.

Έχει το Cash Box αγορά μπόνους;

Στις πηγές που ελέγξαμε δεν αναφέρεται αγορά μπόνους για το Cash Box.

Πού μπορώ να παίξω το Cash Box;

Παιχνίδια της Pragmatic Play διαθέτουν: Aurivo Casino, Velmora και Lunaro. Ελέγξτε ότι το Cash Box υπάρχει στο lobby στη χώρα σας πριν εγγραφείτε. 18+ · Νέοι πελάτες · Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. Η διαθεσιμότητα διαφέρει ανά χώρα.

Από πού προέρχονται αυτά τα δεδομένα

Πηγές των χαρακτηριστικών: τον ιστότοπο του ίδιου του παρόχου και 1 ανεξάρτητη βάση δεδομένων slots. Τα καζίνο μπορεί να χρησιμοποιούν εκδόσεις με χαμηλότερο RTP, γι’ αυτό ελέγχετε πάντα τους κανόνες του παιχνιδιού πριν παίξετε.

Γραφικά παιχνιδιού © Pragmatic Play, εμφανίζονται για την αναγνώριση του παιχνιδιού.

Συντακτική ομάδα GambGenius

Έλεγχος χαρακτηριστικών

Οι συντάκτες μας διαβάζουν όλους τους όρους κάθε προσφοράς και υπολογίζουν την αναμενόμενη αξία κάθε μπόνους πριν το παρουσιάσουμε. Διαβάστε τη συντακτική μας πολιτική.

Εγγραφείτε δωρεάν για να έχετε τη λίστα σας σε κάθε συσκευή

Cash Box · Aurivo Casino · 100% έως 1.000 $

Παίξτε στο Aurivo (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

Παρόμοια slots

Περισσότερα από την Pragmatic Play

Όλα τα slots της Pragmatic Play

Σαν το Cash Box

Παρόμοια slots από άλλα στούντιο

Ο τζόγος πρέπει να παραμένει διασκέδαση

Ορίστε όρια καταθέσεων πριν παίξετε, μην κυνηγάτε ποτέ τις απώλειες και κάνετε τακτικά διαλείμματα. Αν ο τζόγος πάψει να είναι ευχάριστος, υπάρχει δωρεάν και εμπιστευτική βοήθεια 24/7.

Εργαλεία υπεύθυνου παιχνιδιού