Μόνο για άτομα 18+. Ο τζόγος μπορεί να προκαλέσει εθισμό – Παίζετε υπεύθυνα.

Slot της Novomatic (Greentube)

Flaming Devil

RTP
93,7%
Μεταβλητότητα
Μέτρια

Η Novomatic (Greentube) κυκλοφόρησε το slot Flaming Devil το 2026. Παίζεται σε πλέγμα 5 τροχών με 243 τρόπους κέρδους. Κύρια χαρακτηριστικά: δωρεάν περιστροφές, πολλαπλασιαστές και τροχός μπόνους. Βασικά στοιχεία: RTP 93,7% και μέτρια μεταβλητότητα. Θέμα: τρόμος. Διατίθεται επίσημη δωρεάν έκδοση demo.

Δείτε τα κορυφαία καζίνο για slots

Δεν έχουμε επιβεβαιώσει ποιος συνεργάτης διαθέτει αυτό το παιχνίδι.

Διαβάστε τον πλήρη οδηγό
Προστέθηκε 948 slots της Novomatic (Greentube)
Slot Flaming Devil της Novomatic (Greentube)

Σύντομη απάντηση

Το Flaming Devil είναι slot της Novomatic (Greentube) (2026) με RTP 93,7% και μέτρια μεταβλητότητα. Πληρωμές: 243 τρόποι. Χαρακτηριστικά: δωρεάν περιστροφές, πολλαπλασιαστές και τροχός μπόνους. Διατίθεται επίσημο δωρεάν demo. Το RTP μπορεί να διαφέρει ανά καζίνο.

Βασικά χαρακτηριστικά

RTP
93,7%
Μεταβλητότητα
Μέτρια
Πλέγμα
5 τροχοί
Πληρωμές
243 τρόποι
Κυκλοφόρησε
18 Αυγούστου 2026
Τζάκποτ
Κανένα

Δεν έχουν δημοσιευθεί από τον πάροχο: μέγιστο κέρδος, εύρος πονταρίσματος

Κορυφαία καζίνο (ελέγξτε ότι το παιχνίδι είναι διαθέσιμο)

Δεν έχουμε επιβεβαιώσει ποιος συνεργάτης διαθέτει αυτό το παιχνίδι.

  • Aurivo Casino100% έως 1.000 $ + 200 δωρεάν περιστροφές30x στο μπόνους
    200 περιστροφές + 100% στο Aurivo Casino (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    18+. Μόνο για νέους πελάτες. Ελάχιστη κατάθεση 20 $. Απαίτηση στοιχηματισμού 30x στο μπόνους. Μέγιστο ποντάρισμα 5 $ κατά τον στοιχηματισμό. Δωρεάν περιστροφές στο Book of Dead με αξία 0,20 $ ανά περιστροφή. Οι περιστροφές πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Η προσφορά ισχύει 30 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

  • Velmora150 δωρεάν περιστροφές χωρίς στοιχηματισμό Κρατάτε όλα τα κέρδηΧωρίς στοιχηματισμό
    150 περιστροφές χωρίς στοιχηματισμό στο Velmora (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Χωρίς στοιχηματισμό. 7 ημέρες. 150 περιστροφές στο Big Bass Bonanza (0,10 $ η καθεμία). Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    18+. Μόνο για νέους πελάτες. Ελάχιστη κατάθεση 20 $. Χωρίς στοιχηματισμό στα κέρδη. Δωρεάν περιστροφές στο Big Bass Bonanza με αξία 0,10 $ ανά περιστροφή. Η προσφορά ισχύει 7 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

  • Kronos Royale200% έως 2.000 $ + 10% εβδομαδιαίο cashback40x στο μπόνους
    Μπόνους 200% στο Kronos Royale (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 50 $. Στοιχηματισμός 40x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 10 $. 60 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    18+. Μόνο για νέους πελάτες. Ελάχιστη κατάθεση 50 $. Απαίτηση στοιχηματισμού 40x στο μπόνους. Μέγιστο ποντάρισμα 10 $ κατά τον στοιχηματισμό. Cashback: 10% των καθαρών απωλειών στο καζίνο κάθε εβδομάδα (Δευτέρα έως Κυριακή), σε μετρητά χωρίς στοιχηματισμό κάθε Δευτέρα, έως 500 $ την εβδομάδα. Η προσφορά ισχύει 60 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

Η διαθεσιμότητα των παιχνιδιών διαφέρει ανά καζίνο και χώρα.

Πόσο κοστίζει μία ώρα;

Θέματα:

Δωρεάν demo Μέλη

Δοκιμάστε το Flaming Devil με εικονικά χρήματα πριν αποφασίσετε αν θα παίξετε με πραγματικά. Τα επίσημα demo της Novomatic (Greentube) είναι δωρεάν για τα μέλη του GambGenius.

Πρόσβαση μέλους – ο πλήρης οδηγός είναι ξεκλείδωτος

Πώς να παίξετε το Flaming Devil (μόνο για μέλη)

Αντί για σταθερές γραμμές, τα ίδια σύμβολα σε διαδοχικούς τροχούς πληρώνουν σε οποιαδήποτε θέση, ξεκινώντας από τον αριστερότερο τροχό. Όσο περισσότερα ίδια σύμβολα υπάρχουν σε κάθε τροχό, τόσο περισσότεροι οι τρόποι με τους οποίους πληρώνει ο συνδυασμός.

Πλέγμα του Flaming Devil: 5 τροχοί. Πληρωμές: 243 τρόποι.

  1. Ορίστε το ποντάρισμά σας. Επιλέξτε το συνολικό ποντάρισμα ανά περιστροφή. Τα κέρδη πληρώνονται ως πολλαπλάσια αυτού του πονταρίσματος.
  2. Ελέγξτε τον πίνακα πληρωμών. Ανοίξτε την οθόνη πληροφοριών του παιχνιδιού για να δείτε τι πληρώνει κάθε σύμβολο και τους ακριβείς κανόνες αυτής της έκδοσης.
  3. Γυρίστε τους τροχούς. Το αποτέλεσμα κάθε περιστροφής καθορίζεται από πιστοποιημένη γεννήτρια τυχαίων αριθμών, ανεξάρτητα από τις προηγούμενες περιστροφές.
  4. Ενεργοποιήστε το μπόνους. Χρειάζεστε τα απαιτούμενα σύμβολα scatter για να ξεκινήσει η λειτουργία δωρεάν περιστροφών.

Ο πλήρης οδηγός για το Flaming Devil: πώς λειτουργούν τα κέρδη, 3 χαρακτηριστικά και 3 συμβουλές στρατηγικής

  • Το πλάνο πονταρίσματός σας: προϋπολογισμός 50 $ → περίπου 0,25 $ ανά περιστροφή (μέτρια μεταβλητότητα)
  • Πόσο κοστίζει ένα RTP 93,7% ανά 100 $ στοιχηματισμού: κατά μέσο όρο 6,30 $
  • Επεξήγηση 3 χαρακτηριστικών: δωρεάν περιστροφές, πολλαπλασιαστές, τροχός μπόνους
  • Πλάνα πονταρίσματος για προϋπολογισμούς από 20 $ έως 250 $, ελεγμένα σε σχέση με το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $
  • 4 slots με το ίδιο στιλ και υψηλότερο RTP (έως 98,19%)
  • Συμβουλές στρατηγικής και σχεδιασμός συνεδρίας για το Flaming Devil

Δωρεάν · χωρίς κάρτα · μόνο για άτομα 18+

Δεν πωλούνται ποτέ · εξαγωγή ή διαγραφή ανά πάσα στιγμή · Τι παίρνουν τα μέλη;

Πώς λειτουργούν τα κέρδη (μόνο για μέλη)

Πόσο κοστίζει ένα RTP 93,7% ανά 100 $ στοιχηματισμού

Οι πολλαπλασιαστές εφαρμόζονται στα κέρδη τη στιγμή που εμφανίζονται· σε πολλά παιχνίδια αρκετοί πολλαπλασιαστές αθροίζονται ή πολλαπλασιάζονται μεταξύ τους, και από εκεί προέρχονται τα μεγαλύτερα κέρδη.

Τι σημαίνει RTP 93,7%

Αναμενόμενη επιστροφή = ποντάρισμα × 93,7%
Σε συνολικά πονταρίσματα 100 $, η μακροπρόθεσμη μέση απώλεια είναι 6,30 $

Το RTP είναι μακροπρόθεσμος μέσος όρος σε εκατομμύρια περιστροφές. Κάθε μεμονωμένη συνεδρία μπορεί να καταλήξει πολύ πάνω ή πολύ κάτω από αυτό, ειδικά σε ένα παιχνίδι με μέτρια μεταβλητότητα.

Τα χαρακτηριστικά με απλά λόγια (μόνο για μέλη)

Επεξήγηση 3 χαρακτηριστικών: δωρεάν περιστροφές, πολλαπλασιαστές, τροχός μπόνους

Δωρεάν περιστροφές

Ένας γύρος μπόνους με περιστροφές που δεν χρεώνονται στο υπόλοιπό σας και ενεργοποιείται συνήθως όταν εμφανιστούν τρία ή περισσότερα σύμβολα scatter. Τα κέρδη του γύρου προστίθενται στο υπόλοιπό σας, και πολλά παιχνίδια επιτρέπουν την επανενεργοποίηση επιπλέον περιστροφών.

Πολλαπλασιαστές

Οι πολλαπλασιαστές αυξάνουν ένα κέρδος κατά έναν καθορισμένο συντελεστή, όπως 2x ή 10x. Μπορεί να συνδέονται με σύμβολα, να ισχύουν για ολόκληρη την περιστροφή ή να αυξάνονται κατά τη διάρκεια μιας λειτουργίας, και είναι από τους βασικούς παράγοντες πίσω από τα μεγαλύτερα κέρδη.

Τροχός μπόνους

Μια λειτουργία τροχού που απονέμει έπαθλο, πολλαπλασιαστή, τζάκποτ ή είσοδο σε άλλον γύρο μπόνους.

Συμβουλές στρατηγικής (μόνο για μέλη)

  • Προσαρμόστε το ποντάρισμα στη μεταβλητότητα. Η μέτρια μεταβλητότητα ισορροπεί τη συχνότητα και το μέγεθος των κερδών. Περιμένετε περιόδους χωρίς λειτουργίες, αλλά όχι ακραίες διακυμάνσεις. Ένας απλός κανόνας: να έχετε προϋπολογισμό για τουλάχιστον 200 περιστροφές, οπότε με προϋπολογισμό 50 $ προτείνεται ποντάρισμα περίπου 0,25 $.

2 ακόμη συμβουλές και σχεδιασμός συνεδρίας

  • Στοιχηματισμός μπόνους: με RTP 93,7%, η ολοκλήρωση στοιχηματισμού 1.000 $ κοστίζει κατά μέσο όρο περίπου 63,00 $. Ελέγξτε τους όρους του μπόνους, γιατί ορισμένα καζίνο εξαιρούν συγκεκριμένα παιχνίδια. Κάντε τους υπολογισμούς σας στον υπολογιστή στοιχηματισμού.
  • Ορίστε όρια πριν παίξετε. Αποφασίστε από πριν το όριο απωλειών και τη διάρκεια της συνεδρίας σας και σταματήστε όταν φτάσετε σε οποιοδήποτε από τα δύο. Κανένα μοτίβο ή σύστημα πονταρίσματος δεν αλλάζει το αποτέλεσμα μιας περιστροφής.

Περισσότερα για αυτό στους οδηγούς RTP και μεταβλητότητα στα slots και διαχείριση bankroll.

Ταιριάζει στον προϋπολογισμό σας; (μόνο για μέλη)

Πλάνα πονταρίσματος για προϋπολογισμούς από 20 $ έως 250 $, ελεγμένα σε σχέση με το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $

Για μέτρια μεταβλητότητα προτείνουμε προϋπολογισμό τουλάχιστον 200 περιστροφών. Δείτε τι σημαίνει αυτό για το Flaming Devil.

Πλάνα πονταρίσματος για το Flaming Devil
ΠροϋπολογισμόςΠοντάρισμα ανά περιστροφήΕύρος πονταρίσματοςΜέσο κόστος 200 περιστροφών
20 $0,10 $Κάτω από το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,20 $1,26 $
50 $0,25 $Ταιριάζει3,15 $
100 $0,50 $Ταιριάζει6,30 $
250 $1,25 $Ταιριάζει15,75 $

Πρόκειται μόνο για μέσους όρους: μια σύντομη συνεδρία μπορεί να καταλήξει πολύ πάνω ή πολύ κάτω από αυτούς. Ορίστε ένα όριο απωλειών πριν παίξετε.

Ίδιο στιλ, καλύτερο RTP (μόνο για μέλη)

4 slots με το ίδιο στιλ και υψηλότερο RTP (έως 98,19%)

Slots με τον ίδιο μηχανισμό (τρόποι κέρδους) και την ίδια μεταβλητότητα (μέτρια) με το Flaming Devil, αλλά με υψηλότερο δημοσιευμένο RTP. Τα καζίνο μπορούν ωστόσο να χρησιμοποιούν χαμηλότερες εκδόσεις οποιουδήποτε από αυτά.

Ερωτήσεις

Συχνές ερωτήσεις

Ποιος έχει δημιουργήσει το Flaming Devil;

Το Flaming Devil έχει αναπτυχθεί από την Novomatic (Greentube) και κυκλοφόρησε το 2026.

Ποιο είναι το RTP του Flaming Devil;

Το προεπιλεγμένο RTP του Flaming Devil είναι 93,7%.

Έχει το Flaming Devil υψηλή μεταβλητότητα;

Το Flaming Devil έχει μέτρια μεταβλητότητα. Η μέτρια μεταβλητότητα ισορροπεί τη συχνότητα και το μέγεθος των κερδών.

Μπορώ να παίξω το Flaming Devil δωρεάν;

Ναι. Τα μέλη του GambGenius μπορούν να παίξουν δωρεάν το επίσημο demo του Flaming Devil από την Novomatic (Greentube) σε αυτή τη σελίδα. Χρησιμοποιεί μόνο εικονικά χρήματα, οπότε τα κέρδη του demo δεν εξαργυρώνονται, και απευθύνεται σε παίκτες ηλικίας 18 ετών και άνω.

Έχει το Flaming Devil αγορά μπόνους;

Στις πηγές που ελέγξαμε δεν αναφέρεται αγορά μπόνους για το Flaming Devil.

Από πού προέρχονται αυτά τα δεδομένα

Πηγές των χαρακτηριστικών: τον ιστότοπο του ίδιου του παρόχου και 1 ανεξάρτητη βάση δεδομένων slots. Τα καζίνο μπορεί να χρησιμοποιούν εκδόσεις με χαμηλότερο RTP, γι’ αυτό ελέγχετε πάντα τους κανόνες του παιχνιδιού πριν παίξετε.

Γραφικά παιχνιδιού © Novomatic (Greentube), εμφανίζονται για την αναγνώριση του παιχνιδιού.

Flaming Devil · Κορυφαία καζίνο

Δείτε τα κορυφαία καζίνο για slots

Δεν έχουμε επιβεβαιώσει ποιος συνεργάτης διαθέτει αυτό το παιχνίδι.

Δεν το διαθέτουν οι συνεργάτες μας

Παρόμοια slots που μπορείτε να παίξετε στους συνεργάτες μας

18+ · Νέοι πελάτες · Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις. Η διαθεσιμότητα διαφέρει ανά χώρα.

Ο τζόγος πρέπει να παραμένει διασκέδαση

Ορίστε όρια καταθέσεων πριν παίξετε, μην κυνηγάτε ποτέ τις απώλειες και κάνετε τακτικά διαλείμματα. Αν ο τζόγος πάψει να είναι ευχάριστος, υπάρχει δωρεάν και εμπιστευτική βοήθεια 24/7.

Εργαλεία υπεύθυνου παιχνιδιού