Μόνο για άτομα 18+. Ο τζόγος μπορεί να προκαλέσει εθισμό – Παίζετε υπεύθυνα.

Slot της Pragmatic Play

Gold Train

RTP
97,16%
Μεταβλητότητα
Μέτρια

Η Pragmatic Play κυκλοφόρησε το slot Gold Train το 2017. Παίζεται σε πλέγμα 3×3 με 3 γραμμές πληρωμής. Κύριο χαρακτηριστικό: αναβαθμίσεις συμβόλων. Με μια ματιά: RTP 97,16% και μέτρια μεταβλητότητα. Διατίθεται επίσημη δωρεάν έκδοση demo.

Γνωστοποίηση διαφήμισης: αυτή τη στιγμή δεν κερδίζουμε τίποτα από τις εταιρείες που αναφέρονται· αν αυτό αλλάξει, θα το αναφέρει κάθε προσφορά. Πώς βγάζουμε χρήματα

Παίξτε στο Aurivo Casino (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

Διαθέτει παιχνίδια της Pragmatic Play · ελέγξτε ότι το Gold Train υπάρχει στο lobby στη χώρα σας.

18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

Βασικοί όροι

Όλοι οι σημαντικοί όροι βρίσκονται στην παραπάνω γραμμή.

Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

Διαβάστε τον πλήρη οδηγόΕγγραφείτε δωρεάν για να έχετε τη λίστα σας σε κάθε συσκευή
Περισσότερα
1.022 slots της Pragmatic Play Εγγραφείτε δωρεάν για να ακολουθείτε και να βλέπετε πρώτοι τα νέα slots της Pragmatic Play
Slot Gold Train της Pragmatic Play

Σύντομη απάντηση

Το Gold Train είναι slot της Pragmatic Play (2017) με RTP 97,16% και μέτρια μεταβλητότητα. Πληρωμές: 3 γραμμές πληρωμής. Χαρακτηριστικά: αναβαθμίσεις συμβόλων. Διατίθεται επίσημο δωρεάν demo. Το RTP μπορεί να διαφέρει ανά καζίνο.

Σε αυτή τη σελίδα11 ενότητες

Βασικά χαρακτηριστικά

RTP
97,16%
1,12 μονάδες πάνω από τον διάμεσο (96,04%)
Μεταβλητότητα
Μέτρια3 από 6 στην κλίμακα μεταβλητότητάς μας
Πλέγμα
3×3
Πληρωμές
3 γραμμές πληρωμής
Κυκλοφόρησε
20 Μαΐ 2017

Δεν έχουν δημοσιευθεί από τον πάροχο: μέγιστο κέρδος, εύρος πονταρίσματος, τζάκποτ

Καζίνο με παιχνίδια της Pragmatic Play

Γνωστοποίηση διαφήμισης: αυτή τη στιγμή δεν κερδίζουμε τίποτα από τις εταιρείες που αναφέρονται· αν αυτό αλλάξει, θα το αναφέρει κάθε προσφορά. Πώς βγάζουμε χρήματα

  • Aurivo Casino100% έως 1.000 $ + 200 δωρεάν περιστροφές30x στο μπόνουςΔιαθέτει παιχνίδια της Pragmatic Play
    Παίξτε στο Aurivo Casino (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    Όλοι οι σημαντικοί όροι βρίσκονται στην παραπάνω γραμμή.

    Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

  • Velmora150 δωρεάν περιστροφές χωρίς στοιχηματισμό Κρατάτε όλα τα κέρδηΧωρίς στοιχηματισμόΔιαθέτει παιχνίδια της Pragmatic Play
    Παίξτε στο Velmora (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Χωρίς στοιχηματισμό. 7 ημέρες. 150 περιστροφές στο Big Bass Bonanza (0,10 $ η καθεμία). Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    Όλοι οι σημαντικοί όροι βρίσκονται στην παραπάνω γραμμή.

    Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

  • Lunaro100% έως 300 $ + 100 δωρεάν περιστροφές25x στο μπόνουςΔιαθέτει παιχνίδια της Pragmatic Play
    Παίξτε στο Lunaro (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

    18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 10 $. Στοιχηματισμός 25x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 100 περιστροφές στο Gates of Olympus (0,20 $ η καθεμία). Ισχύουν πλήρεις όροι.

    Βασικοί όροι

    Όλοι οι σημαντικοί όροι βρίσκονται στην παραπάνω γραμμή.

    Ισχύουν πλήρεις όροι και προϋποθέσεις. Παίζετε υπεύθυνα.

Ελέγξτε ότι το Gold Train υπάρχει στο lobby στη χώρα σας.

Πόσο κοστίζει μία ώρα;

Θέματα:

Άλλο

Δωρεάν demo Μέλη

Δοκιμάστε το Gold Train με εικονικά χρήματα πριν αποφασίσετε αν θα παίξετε με πραγματικά. Τα επίσημα demo της Pragmatic Play είναι δωρεάν για τα μέλη του GambGenius.

Πρόσβαση μέλους – ο πλήρης οδηγός είναι ξεκλείδωτος

Πώς να παίξετε το Gold Train (μόνο για μέλη)

Τα κέρδη πληρώνονται όταν ίδια σύμβολα εμφανίζονται σε μια ενεργή γραμμή πληρωμής, συνήθως από αριστερά προς τα δεξιά ξεκινώντας από τον αριστερότερο τροχό. Το συνολικό ποντάρισμά σας μοιράζεται στις γραμμές, και κάθε κέρδος γραμμής ισούται με το ποντάρισμα της γραμμής επί την αξία του συμβόλου στον πίνακα πληρωμών.

Πλέγμα του Gold Train: 3×3. Πληρωμές: 3 γραμμές πληρωμής.

  1. Ορίστε το ποντάρισμά σας. Επιλέξτε το συνολικό ποντάρισμα ανά περιστροφή. Τα κέρδη πληρώνονται ως πολλαπλάσια αυτού του πονταρίσματος.
  2. Ελέγξτε τον πίνακα πληρωμών. Ανοίξτε την οθόνη πληροφοριών του παιχνιδιού για να δείτε τι πληρώνει κάθε σύμβολο και τους ακριβείς κανόνες αυτής της έκδοσης.
  3. Γυρίστε τους τροχούς. Το αποτέλεσμα κάθε περιστροφής καθορίζεται από πιστοποιημένη γεννήτρια τυχαίων αριθμών, ανεξάρτητα από τις προηγούμενες περιστροφές.

Ο πλήρης οδηγός για το Gold Train: πώς λειτουργούν τα κέρδη, 1 χαρακτηριστικό και 4 συμβουλές στρατηγικής

  • Το πλάνο πονταρίσματός σας: προϋπολογισμός 50 $ → περίπου 0,25 $ ανά περιστροφή (μέτρια μεταβλητότητα)
  • Πόσο κοστίζει ένα RTP 97,16% ανά 100 $ στοιχηματισμού: κατά μέσο όρο 2,84 $
  • Επεξήγηση 1 χαρακτηριστικού: αναβαθμίσεις συμβόλων
  • Πλάνα πονταρίσματος για προϋπολογισμούς από 20 $ έως 250 $, ελεγμένα σε σχέση με το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,03 $
  • Σύγκριση 2 εκδόσεων RTP: 97,16%, 96,17%
  • 4 slots με το ίδιο στιλ και υψηλότερο RTP (έως 98,06%)
  • Συμβουλές στρατηγικής και σχεδιασμός συνεδρίας για το Gold Train

Δωρεάν · χωρίς κάρτα · μόνο για άτομα 18+

Δεν πωλούνται ποτέ · εξαγωγή ή διαγραφή ανά πάσα στιγμή · Τι παίρνουν τα μέλη;

Πώς λειτουργούν τα κέρδη (μόνο για μέλη)

Πόσο κοστίζει ένα RTP 97,16% ανά 100 $ στοιχηματισμού

Τι σημαίνει RTP 97,16%

Αναμενόμενη επιστροφή = ποντάρισμα × 97,16%
Σε συνολικά πονταρίσματα 100 $, η μακροπρόθεσμη μέση απώλεια είναι 2,84 $

Το RTP είναι μακροπρόθεσμος μέσος όρος σε εκατομμύρια περιστροφές. Κάθε μεμονωμένη συνεδρία μπορεί να καταλήξει πολύ πάνω ή πολύ κάτω από αυτό, ειδικά σε ένα παιχνίδι με μέτρια μεταβλητότητα.

Τα χαρακτηριστικά με απλά λόγια (μόνο για μέλη)

Επεξήγηση 1 χαρακτηριστικού: αναβαθμίσεις συμβόλων

Αναβαθμίσεις συμβόλων

Τα σύμβολα χαμηλότερης πληρωμής μετατρέπονται σε σύμβολα υψηλότερης πληρωμής κατά τη διάρκεια μιας λειτουργίας.

Συμβουλές στρατηγικής (μόνο για μέλη)

  • Προσαρμόστε το ποντάρισμα στη μεταβλητότητα. Η μέτρια μεταβλητότητα ισορροπεί τη συχνότητα και το μέγεθος των κερδών. Περιμένετε περιόδους χωρίς λειτουργίες, αλλά όχι ακραίες διακυμάνσεις. Ένας απλός κανόνας: να έχετε προϋπολογισμό για τουλάχιστον 200 περιστροφές, οπότε με προϋπολογισμό 50 $ προτείνεται ποντάρισμα περίπου 0,25 $.

3 ακόμη συμβουλές και σχεδιασμός συνεδρίας

  • Ελέγξτε ποια έκδοση RTP παίζετε. Η Pragmatic Play προσφέρει αυτό το παιχνίδι με 97,16%, 96,17%. Ανοίξτε τους κανόνες του παιχνιδιού στο καζίνο σας και προτιμήστε ιστότοπους με την έκδοση 97,16%.
  • Στοιχηματισμός μπόνους: με RTP 97,16%, η ολοκλήρωση στοιχηματισμού 1.000 $ κοστίζει κατά μέσο όρο περίπου 28,40 $. Ελέγξτε τους όρους του μπόνους, γιατί ορισμένα καζίνο εξαιρούν συγκεκριμένα παιχνίδια. Κάντε τους υπολογισμούς σας στον υπολογιστή στοιχηματισμού.
  • Ορίστε όρια πριν παίξετε. Αποφασίστε από πριν το όριο απωλειών και τη διάρκεια της συνεδρίας σας και σταματήστε όταν φτάσετε σε οποιοδήποτε από τα δύο. Κανένα μοτίβο ή σύστημα πονταρίσματος δεν αλλάζει το αποτέλεσμα μιας περιστροφής.

Περισσότερα για αυτό στους οδηγούς RTP και μεταβλητότητα στα slots και διαχείριση bankroll.

Ταιριάζει στον προϋπολογισμό σας; (μόνο για μέλη)

Πλάνα πονταρίσματος για προϋπολογισμούς από 20 $ έως 250 $, ελεγμένα σε σχέση με το ελάχιστο ποντάρισμα των 0,03 $

Για μέτρια μεταβλητότητα προτείνουμε προϋπολογισμό τουλάχιστον 200 περιστροφών. Δείτε τι σημαίνει αυτό για το Gold Train.

Πλάνα πονταρίσματος για το Gold Train
ΠροϋπολογισμόςΠοντάρισμα ανά περιστροφήΜέσο κόστος 200 περιστροφών
20 $0,10 $0,57 $
50 $0,25 $1,42 $
100 $0,50 $2,84 $
250 $1,25 $7,10 $

Πρόκειται μόνο για μέσους όρους: μια σύντομη συνεδρία μπορεί να καταλήξει πολύ πάνω ή πολύ κάτω από αυτούς. Ορίστε ένα όριο απωλειών πριν παίξετε.

Εκδόσεις RTP (μόνο για μέλη)

Σύγκριση 2 εκδόσεων RTP: 97,16%, 96,17%

Η Pragmatic Play διαθέτει το Gold Train σε 2 εκδόσεις RTP και κάθε καζίνο επιλέγει ποια θα χρησιμοποιήσει. Σε πονταρίσματα 1.000 $, η έκδοση 96,17% κοστίζει κατά μέσο όρο περίπου 9,90 $ περισσότερο από την έκδοση 97,16%.

Εκδόσεις RTP του Gold Train
ΈκδοσηΜέσο κόστος ανά 100 $ στοιχηματισμούΕπιπλέον σε σχέση με την καλύτερη
97,16% (καλύτερη)2,84 $—
96,17%3,83 $+0,99 $

Ανοίξτε τους κανόνες ή την οθόνη πληροφοριών του παιχνιδιού στο καζίνο σας για να δείτε ποια έκδοση χρησιμοποιεί.

Είδατε διαφορετική έκδοση σε κάποιο καζίνο; Πώς λειτουργούν οι αναφορές RTP των μελών

Ίδιο στιλ, καλύτερο RTP (μόνο για μέλη)

4 slots με το ίδιο στιλ και υψηλότερο RTP (έως 98,06%)

Slots με τον ίδιο μηχανισμό (γραμμές πληρωμής) και την ίδια μεταβλητότητα (μέτρια) με το Gold Train, αλλά με υψηλότερο δημοσιευμένο RTP. Τα καζίνο μπορούν ωστόσο να χρησιμοποιούν χαμηλότερες εκδόσεις οποιουδήποτε από αυτά.

Ερωτήσεις

Συχνές ερωτήσεις

Ποιος έχει δημιουργήσει το Gold Train;

Το Gold Train έχει αναπτυχθεί από την Pragmatic Play και κυκλοφόρησε το 2017.

Ποιο είναι το RTP του Gold Train;

Το προεπιλεγμένο RTP του Gold Train είναι 97,16%. Η Pragmatic Play διαθέτει επίσης εκδόσεις με 96,17%, γι’ αυτό ελέγξτε την οθόνη πληροφοριών του παιχνιδιού στο καζίνο σας.

Έχει το Gold Train υψηλή μεταβλητότητα;

Το Gold Train έχει μέτρια μεταβλητότητα. Η μέτρια μεταβλητότητα ισορροπεί τη συχνότητα και το μέγεθος των κερδών.

Μπορώ να παίξω το Gold Train δωρεάν;

Ναι. Τα μέλη του GambGenius μπορούν να παίξουν δωρεάν το επίσημο demo του Gold Train από την Pragmatic Play σε αυτή τη σελίδα. Χρησιμοποιεί μόνο εικονικά χρήματα, οπότε τα κέρδη του demo δεν εξαργυρώνονται, και απευθύνεται σε παίκτες ηλικίας 18 ετών και άνω.

Έχει το Gold Train αγορά μπόνους;

Στις πηγές που ελέγξαμε δεν αναφέρεται αγορά μπόνους για το Gold Train.

Πού μπορώ να παίξω το Gold Train;

Παιχνίδια της Pragmatic Play διαθέτουν: Aurivo Casino, Velmora και Lunaro. Ελέγξτε ότι το Gold Train υπάρχει στο lobby στη χώρα σας πριν εγγραφείτε. 18+ · Νέοι πελάτες · Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. Η διαθεσιμότητα διαφέρει ανά χώρα.

Από πού προέρχονται αυτά τα δεδομένα

Πηγές των χαρακτηριστικών: τον ιστότοπο του ίδιου του παρόχου και 1 ανεξάρτητη βάση δεδομένων slots. Τα καζίνο μπορεί να χρησιμοποιούν εκδόσεις με χαμηλότερο RTP, γι’ αυτό ελέγχετε πάντα τους κανόνες του παιχνιδιού πριν παίξετε.

Γραφικά παιχνιδιού © Pragmatic Play, εμφανίζονται για την αναγνώριση του παιχνιδιού.

Συντακτική ομάδα GambGenius

Έλεγχος χαρακτηριστικών

Οι συντάκτες μας διαβάζουν όλους τους όρους κάθε προσφοράς και υπολογίζουν την αναμενόμενη αξία κάθε μπόνους πριν το παρουσιάσουμε. Διαβάστε τη συντακτική μας πολιτική.

Εγγραφείτε δωρεάν για να έχετε τη λίστα σας σε κάθε συσκευή

Gold Train · Aurivo Casino · 100% έως 1.000 $

Παίξτε στο Aurivo (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

18+. Νέοι πελάτες. Ελάχ. κατάθεση 20 $. Στοιχηματισμός 30x στο μπόνους. Μέγ. ποντάρισμα 5 $. 30 ημέρες. 200 περιστροφές στο Book of Dead (0,20 $ η καθεμία). Πιστώνονται σε ημερήσιες δόσεις των 20 για 10 ημέρες. Ισχύουν πλήρεις όροι.

Παρόμοια slots

Περισσότερα από την Pragmatic Play

Όλα τα slots της Pragmatic Play

Σαν το Gold Train

Παρόμοια slots από άλλα στούντιο

Ο τζόγος πρέπει να παραμένει διασκέδαση

Ορίστε όρια καταθέσεων πριν παίξετε, μην κυνηγάτε ποτέ τις απώλειες και κάνετε τακτικά διαλείμματα. Αν ο τζόγος πάψει να είναι ευχάριστος, υπάρχει δωρεάν και εμπιστευτική βοήθεια 24/7.

Εργαλεία υπεύθυνου παιχνιδιού